امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
الان یعنی میخوای بگی مدلهای ما قدیمیه و مایکروسافت مدرنیته شده :D:D به خاطر همین اسم GTSPORT اوردم که برام تحلیل بکنی دیگه :D الان مایکروسافت مدل درامد زایی رو عوض کرده چه کنیم ؟ بریم از اساس درامد مایکروسافت رو با دیگر کمپانی های گیمینگ محاسبه کنیم تا به نتیجه برسیم ؟ :D
الان هم شما و هم علی برای من آمار پلیر گفتید دیگه . الان برای من چیزی که ارزش داره در موفقیت گیم و سازنده ها ، امار پلیر اگه میدن ، مثل فورتنایت یا پابجی و ... درامد دلاری رو هم دقیقا بدونم . امار فروش هم تکلیفش بسیار روشن هستش ، بسیار عالی . امار پلیر رو هم خیلی قبول دارم اتفاقا ، اما این امار مربوط به این سیستم جدید مایکروسافت برای من گیج کننده است و من هیچ نتیجه ای نمیتونم بگیرم و احساس میکنم بازیشون رو عملا FREE TO PLAY عرضه میکنند :D

نکته بعدی که گفتم من از نظر قیاس کردن با دیگر بازیها خواستم میزان موفقیت رو بدونم . طبیعتا فورزا 4 اگه رو گیم پس هم وجود نداشت و معمولی عرضه میشد ، از همه نسخه های قبلی خود با توجه به شرایط و پتانسیلش موفقتر عمل میکرد .
اگه فکر میکنی مثال من اشتباه هست و من خیل حالیم نیست :D به من با تشبیه کردن اموزش بده :D مثلا بگو موفقیت فورزا رو میشه با فلان بازی مقایسه کرد و نزدیک دونست :D

ماهم میتونیما الان از این ادعا ها حتی در مقیاس بزرگتر بکنیما :)):D

نمیدونم منظورت رو درست گرفتم یا نه ولی میخوای متوجه بشی مثلا اگر هرایزن 4 دوزاده میلیون پلیر داره چقدر از لحاظ درامدزایی موفق بوده و حالا SoT هشت میلیون پلیر چقدر؟

به هر جهت برایند اخبار اخیر این بوده و مینویسم که امیدوارم مفید باشه. براساس گفته بازیسازها در پنل های مختلف مثل مدیرعامل paradox interactive مایکروسافت براساس تایم پلی بازیکن ها به استدیو پول نمیده بلکه براساس ارزش گذاری مالی همون ابتدا یک هزینه ای پرداخت میکنه. (مدیرعامل پارادوکس اینتراکتیو گفته سرویس onlive براساس تایم پلی پول میداده که برای ما عالی بود چون پلیرها هزاران ساعت بازیهامون رو انجام میدن ولی خب مایکروسافت اینجوری پول نمیده ولی در عین حال منفصانه است و ریسک کمتری برای سازنده در بر داره چون همون اول پولش رو میگیره)

حالا سایت videogameschronicle که امار 9.5 میلیون مشترک رو داده گفته مایکروسافت براساس تعداد نصب های بازی هم پول میده. وقتی یک اثر دوازده میلیون پلیر جذب کرده یعنی دوازده میلیون بار اون بازی نصب شده مبلغ بیشتری گیرش میاد نسبت به استدیویی که بازی شون 8 میلیون بار نصب شده.

Forgotten

Legend of Death
کاربر سایت
Sep 20, 2012
164
همین الان داشتم استریم دکتر رو میدیدم...طرف نتونست با گیم پلی کاور گیری بازی کنار بیاد و پشت سرهم هی می ترکید... در انتها کنار گذاشتش...همین مشکل بازی برای کسایی هست که می خوان برای اولین بار مالتی رو برن...البته 2 ساعت داشت با نوتیفیکیشن ویندوز سر کله میزد =)) در واقع فکر نکنم تا زمان اضافه شدن مد عامه پسند نه منتقد ها، نه استریمرها و نه پلیرهای جدید بتونن با بازی ارتباط برقرار کنن...در انتها به نظرم کار کولیشن سخت تر از 343 باشه چه در بخش کمپین و چه در بخش مالتی

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
دیگه اونفدرم امار ماکروسافت بد نیست که شمادفکر میکنی حداقل تا الان رسما ۵۵ میلبون کنسول فروخته ولی کلا این نسل اصلا امار فروش ندادن بجز FH ها که اونا خیلی خوب فروختن ولی Forza motorsport و خود گرز ۴ اونقدر وضعیت خوبی تو فروش نداشتن این دیگه واضح هست ماکرو اون بازیش که خوب میفروشه معمولا خیلی سریع هی ازش امار پلیر فعال میده
حداقل تا الان رسما 55 میلیون کنسول فروخته ؟
حداقل رسما :D WTF
تا ورود کنسول های جدید 50 بشه هنر کردن
داداش عجب اعتماد به نفسی داری تو واقعا خستگی ناپذیری من جای تو بودم حداقلش یک چند روزی افتابی نمیشدم یا حداقل بیخیال تایپک گرز و ماکروسافت فلک زده شو تو که نقدهات خیلی شیک با دیدن walkthrough کیفیت FHD انجام میدی
فشار نیار به خودت اخم بذار :D:)) تو و رفیقت وقتی روی هم 1 سال نشده عضو فروم هستید معلومه معنی نقد رو ندونید lol ولی خب گویا همون چندتا کلمه به اندازه کافی فشار وارد کرده :D حداقل رسما

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه ذره منطقی باشید خب معلومه اگه این بازی‌ها روی گیم پس نبودن اینقدر مخاطب جذب نمیکردند
این گیم پس هم یه جور سیستم سلرهست برای مایکرو ولی احتمالا برای نسل بعد اگه سونی نتونه سرویس مشابهی داشته باشه خیلی بنفع مایکرو میشه

• Like
Reactions: X B I T B

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
تو همونی نبودی که از رو یوتیوب بازی نقد میکردی :-t
آره ولی تو همون مهره سوخته فروم نیستی که تا حالا n بار بن شده و n تا اکانت ساخته ؟ همین مونده بود تو بخوای برا من مزه بپرونی lol
به 4 کلمه نظر دادن نمیگن نقد ولی اره نظرمو گفتم راجب چیزی که دیدم و خدا رو شکر لااقل یه چیزی دیدم نظر دادم مثل تو و بعضی رفیقات ندیده چیزیو ترول نمیکنم ...

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
خوبه حالا گیم پس کلا واسه 2 ماه 2$ هست بعدش ماهیانه 15$ هستش یجوری رفتار میکنید انگار تا آخر عمرش قراره 1$ باقی بمونه ! بعد میگید بازیاش f2p شده سر 2 ماه گیم پس ارزون ؟ :/ خار فکت
مطمئنن کساییکه xbox دارن و در آینده پلیرای pc اکانتشون رو ماهیانه شارژ میکنن و با این حرکت مایکروسافت لایو سرویس رو داره جایگزین خرید از فروشگاه میکنه مثل همون کاری که نتفلیکس انجام داد یا اسپاتیفای و دیگه لازم نیست واسه هر فیلم یا موزیک پول بدین لابد اونا هم ارزش فیلم و سریال و موزیک رو پایین آوردن با اینکار :|||

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
نمیدونم منظورت رو درست گرفتم یا نه ولی میخوای متوجه بشی مثلا اگر هرایزن 4 دوزاده میلیون پلیر داره چقدر از لحاظ درامدزایی موفق بوده و حالا SoT هشت میلیون پلیر چقدر؟

به هر جهت برایند اخبار اخیر این بوده و مینویسم که امیدوارم مفید باشه. براساس گفته بازیسازها در پنل های مختلف مثل مدیرعامل paradox interactive مایکروسافت براساس تایم پلی بازیکن ها به استدیو پول نمیده بلکه براساس ارزش گذاری مالی همون ابتدا یک هزینه ای پرداخت میکنه. (مدیرعامل پارادوکس اینتراکتیو گفته سرویس onlive براساس تایم پلی پول میداده که برای ما عالی بود چون پلیرها هزاران ساعت بازیهامون رو انجام میدن ولی خب مایکروسافت اینجوری پول نمیده ولی در عین حال منفصانه است و ریسک کمتری برای سازنده در بر داره چون همون اول پولش رو میگیره)

حالا سایت videogameschronicle که امار 9.5 میلیون مشترک رو داده گفته مایکروسافت براساس تعداد نصب های بازی هم پول میده. وقتی یک اثر دوازده میلیون پلیر جذب کرده یعنی دوازده میلیون بار اون بازی نصب شده مبلغ بیشتری گیرش میاد نسبت به استدیویی که بازی شون 8 میلیون بار نصب شده.
نه علی . اگه مثلا بخواییم لیست بندی کنیم ، چطور میشه فهمید مثلا فورزا یا گیرز یا هیلو به لحاظ درامد زایی در چه رتبه ای قرار میگیرن یا همجوار کدام بازی ها میشن ؟ در مقیاس کلی

مثلا ما میگیم فلان بازی اینهمه نسخه فروش کرده ، مثلا 10 میلیون ، تا حدودی میشه درامدش رو بصورت حدودی تخمین زد . پس میگیم احتمالا این بازی چیزی مثل هورایزون زیرو داون ، متال v و ... فروخته و درامد کسب کرده . درسته ؟

اما تو این امارهای مایکرو با گیم پس و اینا که امار اصلا دقیقی نداریم ، چجوری میشه تخمین زد ؟ از این مقدار چقدرش فروش بوده ؟ چقدرش رو گیمرها با اون سیستم گیم پس 1 و 2 و 10 دلاری به دست اوردن ؟

عقل من میگه وقتی یه سیستم مجانی اونجا هست ، من چرا برم بازی رو بخرم . پس نتیجه میگیرم عمده این امارها پولی رو عملا صرف خرید بازی نمیکنن و در نتیجه نمیتونم درامدی نظیر بازیهای که بصورت 60 دلاری عرضه میشند و امار پلیر بدست میارن برای این بازی تصور کنم .
و از نظر جایگاه تو لیست ، تو رتبه به مراتب پایینتری قرار میدم .

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
آره ولی تو همون مهره سوخته فروم نیستی که تا حالا n بار بن شده و n تا اکانت ساخته ؟ همین مونده بود تو بخوای برا من مزه بپرونی lol
به 4 کلمه نظر دادن نمیگن نقد ولی اره نظرمو گفتم راجب چیزی که دیدم و خدا رو شکر لااقل یه چیزی دیدم نظر دادم مثل تو و بعضی رفیقات ندیده چیزیو ترول نمیکنم ...
وای وای مامانم اینا :)):))
به جون تو اصلا اسمت رو میبینم هیچ کلمه ای به ذهنم نمیرسه در وصفت به کار ببرم
منتظر نقدهای بعدیت هستم

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
خب پس از تموم شدن Gears 5 میخوام برم سراغ GeoW 4.با یه دلار کل آرشیو مایکروسافتُ از یوتیوب پلات میکنم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ArefTheGreat

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
حداقل تا الان رسما 55 میلیون کنسول فروخته ؟
حداقل رسما :D WTF
تا ورود کنسول های جدید 50 بشه هنر کردن
داداش عجب اعتماد به نفسی داری تو واقعا خستگی ناپذیری من جای تو بودم حداقلش یک چند روزی افتابی نمیشدم یا حداقل بیخیال تایپک گرز و ماکروسافت فلک زده شو تو که نقدهات خیلی شیک با دیدن walkthrough کیفیت FHD انجام میدی

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
نمیدونم تاپیک به کدام سو رفته! :D ولی بعضی ها دیدم میشینن کل بازی رو از یوتیوب نکاه میکنن! حالا یکی دو مرحله ای که مثلا یچیزی دستت بیاد درسته ولی کل بازی یا بمنظور تجربه بازی؟!:D مدیومی که تقریبا میشه گفت ویژگی اصلیش اینه که با یک رابط ( همون دسته کیبورد یا هرچی) فرد رو سعی میکنه تحت تاثیر قرار بده و تمام ویژگیش رو بر پایه این رابط بنا نهاده رو نادیده بگیری با خیال اینکه داره تجربه اون اثر رو کسب میکنی!:D یاد زمون بچگی هامون میفتم که پشت ماشین خاموش منیشستیم فقط غام غام میکردیم و کیفمون هم کوک بود و بنظر بهترین تجربه بود برامون! فارغ از اینکه تمام دمو دستگاه های اون اتاق برای حرکت کردن اون ماشینه! درکل بنظرم تجربه یک "بازی" از یوتیوب حرکت عجیب و عذاب اوریه از اون لحاظ که اصلی ترین ویژگی اون رو برای خودت دریغ میکنی و درعین حال میخوای حس تجربه ی اون بازی هم بهت دست بده مگه میشه؟! حداقل برای من که جور درنمیاد :D یعنی حتی اگه بدترین بازیه دنیا هم باشه اگه میخوام بفهمم تجربه بازیش چجوریه باید حتما یه دستی بهش بزنم اینجوری نمیشه :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر