امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
این نظرسنجی رو از بس ماکان هایپ کرد عوض کردم وگرنه همین الان هم متاش رو 88 فیکس میشد به نظرم خیلی خوب کار کرده بودن، الان هم اگه 85 باشه بد کار نکردن. حالا دوستان میگن بازی Gears هست و نسخه های نسل قبل همشون بالای 90 بودن که حرف اشتباهی نیست ولی من سر خیلی از بازی های دیگه (نه صرفا انحصاری های مایکروسافت) این حرف رو زدم، این همه بازی داشتیم که نسل قبل متاشون بالای 90 بود و این نسل نتونستن به اون حد برسن. از Mass Effect که کلا گند زد بگیر تا Batman Arkham و Fallout و Forza Motorsport و Little Big Planet و کلی بازی دیگه. البته اینا بهانه نیست و از نظر خودم هم 85 چندان قابل قبول نیست ولی خب کامنت ها رو که میخونی فکر میکنی در حد همون دیزگان که اشاره میکنن شده :D باید قبول کرد ته زور TC همین هست دیگه، نباید خیلی انتظاراتمون رو ازش بالا می بردیم. راستی تنها نقد زردی که من دیدم ثبت نشده همون امتیاز گیم اسپات هست، البته هنوز کلی نقد دیگه باید ثبت بشن و باید دید در نهایت چه امتیازی کسب میکنه.
تا شما باشی به ماکان اعتماد نکنی :D
بله متا 85 به خودیه خود یک متا عالی هست به نظرم و طبیعتا ارزشش از یک بازی با متای 71 بسیار بسیار بیشتر .
اره یدونه گیم اسپات هست که البته تاثیرش زیاده یدونه هم فک کنم cgmagazine یا یه همچین چیزی که پایین داده بود .

برای متای ۸۱ جشن میگیرید (اونم یه بازی مولتی پلتفرم!)
اونوقت یه بازی با متای ۸۵ رو ترول میکنید؟ (((:
برادر این دو مساله از زوایا و انتظارات متفاوتی با هم تفاوت بسیار زیادی دارن.
الان فورزا هورایزون بیاد بشه 84 و بر فرض مثال از طرف دیگه یه بازی مثل sea of thieves بیاد بشه 82 ایا اینا عملکرد یکسانی داشتن ؟
ایا اگه فن دایگ و صلاح هر دو به اندازه هم 10 گل بزنن میگی عملکردشون یکسانه ؟
طبیعتا خیر . تفاوتهای بسیار زیادی باهم دارن
همونطور که دوستمون در بالا اشاره کرد

آخرین ویرایش:

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
یه توصیه برادرانه از من
هیچوقت فن دو آتیشه مایکروسافت نباشید
دائما سرافکندتون پیکنه
باور کنید من این سرافکندگی رو سالها پیش دائما با مایکروسافت و ویندوزفون تجربه کردم

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
متای 85 (فعلا)
تعداد نقدا الان پایینه بزار به 70 تا که رسید قولت میدم متای تا 81 و پایین تر هم میرسه..

• Like
Reactions: dark spartan

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
مایکروسافت باید بزاره استودیوهاش اون چیزی رو بسازن که میخوان اونم با آزادی عمل بالا!
سونی هم قطعا برای استودیوهاش تعیین تکلیف میکنه ولی تا یه حدی اما خروجی های مایکروسافت نشون میده که دید درستی نسبت به بازار عام پسند نداره و این دید اشتباه رو به استودیوهاش تحمیل میکنه.
استودیوهای سونی تو خروجی های آخرشون اومدن از فرمول های موفق و اثبات شده بازی های دیگه استفاده کردن، نتیجه تو بدترین حالتش تو چند سال اخیر (که فک کنم دیز گان باشه) شده یه بازی حداقل عام پسند و بفروش با پتانسیل بالا برای ادامه پیدا کردن و موفقیت های بیشتر.

مایکروسافت اینو نفهمیده! GEARS 5 شکی نیست که بازی موفقی هست، بگذریم از اینکه پتانسیل بازی بیشتر از این حرف ها هست اما بعد این همه مدت هنوز رو فرمول های موفق خودش تاکید داره! باید علننا بیاد از فرمول های موفق بازی های دیگه برای تغییر مثبت استفاده کنه! یه چیزی که آشنا باشه، ایراد نداره ولی هویت خودشم داشته باشه، یه خروجی مثل هورایزن یا GOW! چرا که نه؟
گذشته از همه اینها به نظر میاد که مایکروسافت نه تنها خود بازی رو برای استودیوهاش تعیین میکنه که تو ساختش هم دخالت داره!

ببینید دیگه، لوگو کوالیشن چرخ دنده هست چرا؟ هنوز دارن نسخه آپدیت شده بازی های اپیک رو می سازن!!! از اون طرف 343، انقدر باید هیلو بسازن تا تک تک اعضاشون حالشون از هر چی به این بازی مربوطه به هم بخوره!!!
با همین فرمون بره وضعیت پلی گراند هم همین میشه!

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
slant magazine هم ثبت نشده 6.5 داده
در کل تو این تاپیک ها ترول کردن طبیعیه ولی خوبه که میبینم الان اشاره میشه که ته زورشون همینه چون تا چند روز پیش از ND سرتر بودن :D
تو ام که یاد گرفتی کلا همیچیو بپیچونی اون از دیروز که ترجمه اشتباه کردی پست راد فرگوسن تا نتیجه گیری خودتو بکنی اینم از این که حرف مارو میخوای بپیچونی (اون بحث تاپیک گیرز سر تکنیکال بود ولی خب عادت کردیم به دروغگوییهای شما)
وقتی ND تونست تو ۲ سال و نیم یه بازی بده که ۵ تا مد داره اونوقت بیاید مقایسه کنید. فعلا همونا ۶ سال وقت میزارن مد مولتیشونم سرهمی میدن بیرون. کمپین بازی که تو ۶ سال ساخته شده رو مقایسه میکنه با کمپین بازی که تو دوسال و نیم ساخته شده و ۵ تا مد مختلف داره و خوشحال هم هست برای خودت :))

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من که از صدقه سر گیم پس راحت بازیش میکنم. 85 هم نمره خوبی هست. ولی انصافا مایکروسافت بد گند زد توی این نسل :D رسما بهترین کارشون همین گیم پس بود و بازی ori
یعنی یه بازی مثل اسپایدرمن که یه آی پی جدید هست و یه جورایی انحصاری درجه 2 حساب میشد هم نمره بهتری گرفته (چه برسه به god of war, the last of us, uncharted,...)
به نظرم مایکروسافت باید بیاد چند تا استدیو قوی از اروپای شرقی رو بخره شاید از بقل این ها یه فرجی شد چون تیم های داخلیش همش دارن خراب میکنن.

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
دقیقا درست میگی این متا برای گیرز که یه بازی معمولی فراتر از تصورات نمیدونم چرا دارن ترول میکنن :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
slant magazine هم ثبت نشده 6.5 داده
در کل تو این تاپیک ها ترول کردن طبیعیه ولی خوبه که میبینم الان اشاره میشه که ته زورشون همینه چون تا چند روز پیش از ND سرتر بودن :D
من گفتم از ND سرتر هست؟ :-t اگر کسی دیگه ای هم گفته به من ربطی نداره :D

Slant که هنوز امتیاز نداده ولی خب احتمالا امتیاز پایین میده با توجه به سابقه ای که داره، اون 6.5 هم ثبت شده جای دیگه!! :D
===
Game Rant 5.0/5.0
ثبت میشه.
===
رمدی از این:

View attachment 115441

رسید به این:

View attachment 115442

گیرز :

View attachment 115444

شده این:

View attachment 115446
اینجوری بخوایم حساب کنیم که رمدی از متای 89 رسیده به اینجا :D این عکس 83 هم قدیمی هست، حالا شاید آخرش از اینم کمتر شد ولی فعلا 85 هست :D
تا شما باشی به ماکان اعتماد نکنی :D
بله متا 85 به خودیه خود یک متا عالی هست به نظرم و طبیعتا ارزشش از یک بازی با متای 71 بسیار بسیار بیشتر .
اره یدونه گیم اسپات هست که البته تاثیرش زیاده یدونه هم فک کنم cgmagazine یا یه همچین چیزی که پایین داده بود .
اون CG ثبت شده نمره اش.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من گفتم از ND سرتر هست؟ :-t اگر کسی دیگه ای هم گفته به من ربطی نداره :D

Slant که هنوز امتیاز نداده ولی خب احتمالا امتیاز پایین میده با توجه به سابقه ای که داره، اون 6.5 هم ثبت شده جای دیگه!! :D
===
Game Rant 5.0/5.0
ثبت میشه.
===

اینجوری بخوایم حساب کنیم که رمدی از متای 89 رسیده به اینجا :D این عکس 83 هم قدیمی هست، حالا شاید آخرش از اینم کمتر شد ولی فعلا 85 هست :D
خودت دیگه میدونی منظور چیه. با این حساب گیرز از 96 رسیده اینجا.لول:D

--------------------------

@vaan 2

اقا نگفتم الان میاد حرف پلی تایم و مد مختلف میزنه؟:lol:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
پس خوبه همیشه انتظاراتتون از گیرز در حد کنترل باشه :D الکی فاز 90+ بر ندارید انوقت متای 83 و 84 ترول نمیشن
من که قبلا گفته بودم تا 87 هم ترول نمیکنم ولی دیگه کمتر از گیرز4 بشه یا در اون حد ترول میشه

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
در حال حاضر بهترین کاری که می شه اینکه گیرز رو بفرستن بره مرخصی طولانی مدت و فقط زمانی برش گردونن که ایده ی درست و حسابی داشته باشن

با این اوضاع ته دلم خالی شد نسبت به اوضاع و احوال هیلو

• Like
Reactions: kamyy
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر