امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
هورایزون، دت استرندینگ،انچارتد ۴، اورواچ دقیقا چه ربطی به این تاپیک داره؟
من نمیدونم خودتو زدی به اون راه یا واقعا....لول
ربطش به مثالهایی بود که زدم تا طرف متوجه منظور من بشه تا اینکه شما اومدی وسط گفتی لول

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
گیم پلی بازیو امروز از نزدیک دیدم ، خواستن که ببینم ! روی ONE X ، حدسم برای متا اگر دوس دارید بدونید .. تا اینجایی که دیدم بین 85 تا 87ه ، وام گرفته از بازیهای دیگست البته اشکالی هم نداره ولی ... انتظارم نداشته باشید بخاطر این موارد .. در مجموع برای طرفداران گیرز راضی کنندست ، مخصوصا فن های ایکس باکس که بعد از مدتها یه بازی دارن که از خیلی جهات کم نقصه ، نظرسنجی تاپیک خیلی فاصله انداخته بین نمرات .

فقط منم یا
این پست رو صورت شمام لبخند اورد؟ :D
قصد ترول ندارم هر کس آزاده فن بازی دربیاره تاپیک برا همینه در درجه اول ؛ در درجه دوم نمرات بازی هم ملاحظه میکنیم:D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اگه بالای 90 شد راد فرگوسن باید گریه کنه و از خودش فیلم بگیره :D

=============

ولی اصلا از الان بحث گوتی نکنید که ارزشی نداره و قابل پیش‌بینی نیست...
مخصوصا اگه به وضعیت پارسال نگاهی بندازید که همه قبل از عرضه فاتحه GOW رو خونده بودن و از اون طرف RDR2 قرار بود بهترین بازی تاریخ بشه :D
قضیه Overwatch هم واقعا انتظارش نمیرفت چون تا حالا بازی مولتی انقدر نتونسته بود دیده بشه از نظر جوایز و غیره.
یادته سر گرز 4 اگه متا بالای 90 میشد قرار بود بچه های فرگوسن همشون خال بزنن که نشد :D
3 سال صبر کردن...یعنی بنظرت امسال میتونن خال بزنن؟:D

• Like
Reactions: FUTURE

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من آسترال چین رو هنوز نزدم متاسفانه ولی خب میدونم ترکونده
ولی فایر امبلم الان قشنگ گوتی متریال ـه... حداقل از حیث نامزدی
ولی خب تا وقتی بازی سوم شخص و از روی شونه طرف نباشه، فاتحه گوتی بودنش برای خیلیا خونده است:))
ولی خب با توجه به نمایشای DS تا الان خیلی باید ایمان اطمینان داشته باشی که پرونده گوتی رو از الان ببندی!! :D
اونم وقتی حداقل تا این جای سال چهار تا بازی گوتی متریال داشتیم (DMC V- Fire Emblem: Three Houses - Astral Chain - RE2) (تازه حس می کنم دو تا بازی جا انداختم :D)
ننگ بر شما باد! :(
Kingdom Hearts 3 پس چی؟ :( خجالت بکشید :(

ولی این بوردرلندز3 قشنگ فکر میکنم امسال تو مشتشه! یه حس خیلی مشکوکی داره که خیز برداشته برا GOTY شدن! مگر اینکه یه گند اساسی اون وسطا زده باشن به بازی...که یکم بعیده:-"

در مورد DS هم... تنها کسیم از جبهه ی این سمت که دوست دارم با مخ بخوره زمین گویا:p
به امید خدا GOTY نشود:D (من که تیم KH III هستم، لی از بردرلندز و .... Star wars هم حمایت خودم رو اعلام میکنم:-" CTR هم که کلا حساب نمیشه جایی:( )

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اینا Fire Emblem یا Astral Chain به گوششون نخورده حالا کاری ندارم احتمال اینکه Goty بشن کمه یا زیاده ولی لااقل یه خودی نشون دادن از Ds تنها چیزی که دیدیم یه walking simulator بود و آبیاری محیط و بچه داری تو همین سکانس که ملت شروع کردن به جیغ و داد معلومه فازشون چیه :D:))
داداش مگه کلا گیمزکامو دیدی که این حرفو میزنی!
شاید ارتباط بین عناصر اصلی داستانو ندونیم و برامون خیلی چیزا هنوز مبهم باشه که خب طبیعی هم هست... ولی تو استریم بازی خیلی چیزا نشون داده شد

تو استریم بازی قبل E3 ... خیلی کوتاه گان‌پلی بازی ، یکی از باس‌ها.... محیط های مختلف.... وجود وسایل نقلیه.... نمایش گیم پلی و وجود شخصیت های مختلف... و اتفاقاتی که تو بازی میفته خیلی کوتاه نشون داده شدن
بعضی از مکانیزم‌های بازی مثل آرامش بچه یعنی آرامش شخصیت بازی و نحوۀ استفاده از آیتم هایی مثل نردبون و ... هم تو گیمزکام امسال نشون داده شد

حالا اگه از این بازی فقط آبیاری محیط و بچه داری یادت مونده... دلیل نمیشه چیزی ندیده باشیم :D:D:D

دوستان کلا استریم بازی رو دیلیت کردن جاش نمایش گیمزکامو Replace کردن :D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
سر DS انقدر تئوری چرت و پرت ملت دادن بیرون خود کوجیما پشماش ریخته بود فک کنم تهشم دیدیم که اصلا هیچ ربطی به بازی ندارن (یه چی تو مایه های تئوریای Game of Thrones :))) ! طبق گفته های اونایی که بازیشو دیدن :D
ولی خب از اونجاییکه کوجیما هست انتظار چیزی جز شاهکار نمیره از بازی و احتمالا حتی از کره های دیگه هم بیان برای این بازی طبق نظرات دوستان (:D)
شما از ی طرف DS رو مسخره میکنی....طبق صحبتات
از ی طرف میگی انتظاری جز شاهکار نیست!!!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
فقط منم یا
این پست رو صورت شمام لبخند اورد؟ :D
قصد ترول ندارم هر کس آزاده فن بازی دربیاره تاپیک برا همینه در درجه اول ؛ در درجه دوم نمرات بازی هم ملاحظه میکنیم:D
در درجه اول بازی رو دیدم نظرمو گفتم ، در درجه دوم شماکه فن بازی در نمیاری نمرات بازی رو الان نشونمون بده تا ما هم از چیزی که شما ملاحظه کردید مطلع بشیم :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
ننگ بر شما باد! :(
Kingdom Hearts 3 پس چی؟ :( خجالت بکشید :(

ولی این بوردرلندز3 قشنگ فکر میکنم امسال تو مشتشه! یه حس خیلی مشکوکی داره که خیز برداشته برا GOTY شدن! مگر اینکه یه گند اساسی اون وسطا زده باشن به بازی...که یکم بعیده:-"

در مورد DS هم... تنها کسیم از جبهه ی این سمت که دوست دارم با مخ بخوره زمین گویا:p
به امید خدا GOTY نشود:D (من که تیم KH III هستم، لی از بردرلندز و .... Star wars هم حمایت خودم رو اعلام میکنم:-" CTR هم که کلا حساب نمیشه جایی:( )

KH کاندید میشه حتما ولی گوتی شدنش یک درصدم نیست؛ استار وارز که همون کاندید شدنشم قطعی نیس؛ میمونه DS و B3 و Gears بین اینا بنظرم DS احتمالش بیشتره ولی رقابت خیلی نزدیکه واقعا

نمرات بازی رو الان نشونمون بده تا ما هم از چیزی که شما ملاحظه کردید مطلع بشیم :D

کلا گفتم نمره هم که بیاد همچنان خود بازی اولویت دومه اینجا

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
آره قبول دارم که تا بازی منتشر نشه نمیشه بصورت قطعی در موردش صحبت کرد....
اما میشه با توجه به کارنامه تیم سازنده تا حدودی پیش بینی کرد.

با در نظر گرفتن صحبت شما...
خب برای منم قابل درک نیست که قبل از انتشار گیرز....
فقط سر یسری تغییرات جدید... و بدون دیدن حتی یک ثانیه از بخش داستانی بازی... حرف از نامزد GOTY زده بشه
کسی نگفته گوتی میشه داریم در مورد نمرات پیش بینی میکنیم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بله کوجیما، استاد اعظم ژانر اکشن مخفی کاری،
و برنده گوتی های سال 2004، 2008، و 2015..... اوپس :D
بیشتر بد شانسی هم بوده ، مثلا متال گیر سه که هیچ ، هیچ بازی ای نمیتونست با هاف لایف ۲ رقابت کنه ! یا ۲۰۰۸ با فال اوت ۳ ! ۲۰۱۵ هم با ویچر ۳ !ولی امسال بر خلاف سال های قبل بازی نداریم که مثل اون سال ها انقلابی و بی رقیب باشه ! و اگه بازی خوبی بده شانس خیلی زیادی داره !

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بیشتر بد شانسی هم بوده ، مثلا متال گیر سه که هیچ ، هیچ بازی ای نمیتونست با هاف لایف ۲ رقابت کنه ! یا ۲۰۰۸ با فال اوت ۳ ! ۲۰۱۵ هم با ویچر ۳ !ولی امسال بر خلاف سال های قبل بازی نداریم که مثل اون سال ها انقلابی و بی رقیب باشه ! و اگه بازی خوبی بده شانس خیلی زیادی داره !

اینو قبول دارم انصافا... امسال بازی اون جوری نداریم... ولی خب یه جوری از سابقه کوجیما گفتن، دلم نیومد اشاره نکنم :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
شما از ی طرف DS رو مسخره میکنی....طبق صحبتات
از ی طرف میگی انتظاری جز شاهکار نیست!!!
واقعا مسخره نمیکنم کوجیما خودشو ثابت کرده نیاز به اثبات نیست ولی شما هم 1% احتمال بده که با کله بخوره زمین چون بعید نیست. چیزی که میدونیم از بازی غنی بودن داستانشه (که اینم 100% نیست) ولی از لحاظ گیم پلی آفلاین تشریف داره تقریبا همه هم اینو قبول دارن. خود کوجیما هم گفته تمرکز کلا روی داستانه !
از یه طرفیم نظرات فیلسوفانه بچه ها خیلی رو مخه که از 3 تا تریلر به نحوه آفرینش کره زمین و ریاضی و فیزیک و بابای انیشتین پی بردن که همشونم رد شد :))
شاید خنده دار بنظر برسه ولی معتقدم اون تریلر های اولیه بازی هیچ ربطی به خود بازی ندارن و فقط کوجیما ازشون استفاده کرد تا نظر مردم رو ببینه و موفق هم بود. ( صرفا نظر منه خواهشا نتوپین به من )
یکی از دلایل هایپ شدید بازی هم بازیگر های بازین خدا وکیلی Norman Reedus و Mads Mikkelsen و Lea Seydoux نبود بازم انقدر سر نمایش هایی که نشون داده کوجیما هایپ میشدین ؟ من خودم به شخصه تریلر اولی که دیدم Norman Reedus توشه کف و خون قاطی کردم ولی خب اون طرف داستان رو هم ببینید :-??هیچ چیز خاصی نشون نداده که انقدر هایپ پشت سرش باشه نه گیم پلی آنچنانی نه داستان فقط بازیگرا و اسم کوجیما هست که انقدر هایپ کرده !
و در آخر منتظر دیدن این سکانس هستیم :D:D:D:D : 115405

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
به احتمال زیاد متای این بازی بالای 90 میشه مخصوصا الان که feminist ها هوای این بازی رو دارن
مخصوصا اگه تو بازی دو یا سه تا شعار sjw هم بده
متاسفانه این جریان ها روی فیلم ها و بازی ها داره خیلی تاثیر میزاره
ولی امیدوارم gears 5 به خاطر کیفیت بالاش متای بالایی بگیره (که شک ندارم بازی عالی هستش) نه به خاطر مسائل حاشیه ای....

last of us 2 که همه اینا رو داره + صحنه لز چی؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر