امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
GameCrate 8.75/10
It’s unfortunate that Gears 5 continues the trend of ‘games that were clearly shipped before they were ready’ since its diverse offering of different gameplay experiences is virtually unmatched by any other shooter game or franchise. Once The Coalition has ironed out the campaign performance issues and multiplayer network problems, this latest Gears of War game has a very bright future and is a must-play for any fans of the shooter genre no matter their individual tastes.

Paste Magazine 70/100
Luckily the foundation of the series is still strong in and out of the campaign, with the multiplayer suite of Horde and Versus being as fun as ever. Escape, clearly inspired by Left 4 Dead, is also a great way to kill an hour if you've got competent squaddies for the ride. Ultimately, I had a fair amount of fun tearing my way through swarms of foes with shotguns and chainsaws, but there's definitely a part of me that's disappointed Gears 5 isn't the evolution its bloody heart is set on being

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
لانچ به شدت ضعیف بازی رو استیم :

View attachment 115977

Gears 5 · AppID: 1097840

الان اون ۸۹۰۰ نفر اصن شک نکن دارن بخش داستانیه بازی رو انجام میدن :D یکم شفاف سازی بشه راجب لانچ بازی رو استیم بد نیس :D همونطور که در جریانید نسخه ی ultimate این امکان رو برای گیمرها فراهم میکرد که ۴ روز بازی رو زوتر از بقیه انجام بدن . تقریبا با هرکدوم از دوستانی که تو فرند لیستم بودنو نسخه Ultimate رو داشتن صحبت میکردم ' تقریبا همشون از عالی بودن بخش آنلاین و سرورها و پینگ پایین و ... تعریف میکردن . مشکل اصلی اونجایی بوجود اومد که بازی رلیز رسمی شد!! بازی قرار بود دیشب ساعت 9:30 شب برای نسخه های معمولی روی استیم عرضه شه . اما بجای کلمه ی Ready to play با واژه ی Comingsoon گیمرا روبرو شده بودن :D از شانس بدم من هم تو همین دسته از افراد بودمو تا ساعت ۵:۳۰ صبح طول کشید تا بلاخره بازی برام آنلاک شد . مشکل اصلی هم دقیقا به سرور ها برمیگشت . ماکروسافت وقتی یه سرویسی ارایه میده که بازی رو با چس تومن میشه خریداریش کرد ( اونم عنوانی با این عقبه که کشته مرده کم نداره ! ) باید فکر اینجاهاشم میکرد . با توجه به کراس پلیر بودن بازی بین Xbox و PC اصلا بعید نیس که در حال حاضر چندین ملیون نفر یجا بریزن تو سرورها ! مشاهدات میدانیه من نشون میده که هنوزم مشکل آنلاین حل نشده و بعد از گذشت تنها چند دقیقه پلیرها از بازی شوت میشن بیرون :D:D برا همینم میگم اون تقریبا ۱۰ هزار نفری که رو استیم بازی رو انجام میدن دارن کمپین بازی رو اجرا میکنن :D ما که این همه صبر کردیم ۳/۴ روزم روش ایشالا که مشکل آنلاینشم حل میکنن :-<

تو این ۳ ساعتی که بخش داستانیه بازی رو انجام دادم ' واقعا لذت بردم . همونی بود که میخواستمو ازش توقع داشتم . دیگه از یه بازی آدم چی میخواد ؟ شخصا اصلی ترین دلیلی که منو از گیرز ۱ تا الان مجذوب خودش کرده حس هیجان ' سرعت و گیم پلی درجه ۱ بازیه که تا نسخه ی ۲۰ شم به همین منوال ادامه بدن ناراحت که نمیشم هیچ به عنوان نقطه مثبت هم ازش یاد میکنم :D بنظرم متایی که گرفته کاملا حقشه . user score ها هم که راجبش حرف نزنیم بهتره همه از خریدشون راضی بودن :D نسخه های قدیمیترش انقدر متاش بالا بود که هیچ جوره را نداش این بنده خدا ببرتش بالاتر ' واسه همین مجبور شدن یکم شل کنن :D سری gears انقدر طرفدار داره که متاش ۹۰ بشه ۸۰ بشه خیلی برای گیمرها فرقی نمیکنه انجام میدنشو لذتشو میبرن . بنظرم دلیلش اینه هنوز هیچ بازی نتونسته این سرعت و گیم پلی رو ( تو غالب سوم شخص ) حتی شبیه ش ارایه کنه . وقتی ام چیزی ازش ۲ تا نباشه نتیجه ش میشه این . سرورهاش ترکیده :|:|

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
الان اون ۸۹۰۰ نفر اصن شک نکن دارن بخش داستانیه بازی رو انجام میدن :D یکم شفاف سازی بشه راجب لانچ بازی رو استیم بد نیس :D همونطور که در جریانید نسخه ی ultimate این امکان رو برای گیمرها فراهم میکرد که ۴ روز بازی رو زوتر از بقیه انجام بدن . تقریبا با هرکدوم از دوستانی که تو فرند لیستم بودنو نسخه Ultimate رو داشتن صحبت میکردم ' تقریبا همشون از عالی بودن بخش آنلاین و سرورها و پینگ پایین و ... تعریف میکردن . مشکل اصلی اونجایی بوجود اومد که بازی رلیز رسمی شد!! بازی قرار بود دیشب ساعت 9:30 شب برای نسخه های معمولی روی استیم عرضه شه . اما بجای کلمه ی Ready to play با واژه ی Comingsoon گیمرا روبرو شده بودن :D از شانس بدم من هم تو همین دسته از افراد بودمو تا ساعت ۵:۳۰ صبح طول کشید تا بلاخره بازی برام آنلاک شد . مشکل اصلی هم دقیقا به سرور ها برمیگشت . ماکروسافت وقتی یه سرویسی ارایه میده که بازی رو با چس تومن میشه خریداریش کرد ( اونم عنوانی با این عقبه که کشته مرده کم نداره ! ) باید فکر اینجاهاشم میکرد . با توجه به کراس پلیر بودن بازی بین Xbox و PC اصلا بعید نیس که در حال حاضر چندین ملیون نفر یجا بریزن تو سرورها ! مشاهدات میدانیه من نشون میده که هنوزم مشکل آنلاین حل نشده و بعد از گذشت تنها چند دقیقه پلیرها از بازی شوت میشن بیرون :D:D برا همینم میگم اون تقریبا ۱۰ هزار نفری که رو استیم بازی رو انجام میدن دارن کمپین بازی رو اجرا میکنن :D ما که این همه صبر کردیم ۳/۴ روزم روش ایشالا که مشکل آنلاینشم حل میکنن :-<

تو این ۳ ساعتی که بخش داستانیه بازی رو انجام دادم ' واقعا لذت بردم . همونی بود که میخواستمو ازش توقع داشتم . دیگه از یه بازی آدم چی میخواد ؟ شخصا اصلی ترین دلیلی که منو از گیرز ۱ تا الان مجذوب خودش کرده حس هیجان ' سرعت و گیم پلی درجه ۱ بازیه که تا نسخه ی ۲۰ شم به همین منوال ادامه بدن ناراحت که نمیشم هیچ به عنوان نقطه مثبت هم ازش یاد میکنم :D بنظرم متایی که گرفته کاملا حقشه . user score ها هم که راجبش حرف نزنیم بهتره همه از خریدشون راضی بودن :D نسخه های قدیمیترش انقدر متاش بالا بود که هیچ جوره را نداش این بنده خدا ببرتش بالاتر ' واسه همین مجبور شدن یکم شل کنن :D سری gears انقدر طرفدار داره که متاش ۹۰ بشه ۸۰ بشه خیلی برای گیمرها فرقی نمیکنه انجام میدنشو لذتشو میبرن . بنظرم دلیلش اینه هنوز هیچ بازی نتونسته این سرعت و گیم پلی رو ( تو غالب سوم شخص ) حتی شبیه ش ارایه کنه . وقتی ام چیزی ازش ۲ تا نباشه نتیجه ش میشه این . سرورهاش ترکیده :|:|
برادره من اين چه حرفيه شما كه بازي كردي از كجا ميدوني بازي خوبه؟
بجاي اينهمه زحمت ميرفتي يه راست walkthrough بازي رو از يوتيوب دان مي كردي و مارو مستفيذ مي كردي :))
ولي جدي ممنون از نظر خوب و كاملت

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما

اتفاقا من امروز 3 ساعت اینا مالتی پلی دادم اصلا مشکل سرور ندیدم سرعت مچمیک هم اینجوری بگم که کلیک میکنی میری تو :D بجز الان که انگار سرورا آفلاین شدن
آخرای act 2 هستم و حقیقتا پشمام ریخته :D محیط بازی به طرز فجیعی بزرگه واسه بازی اکشن شوتر از اونورم داستانش خدایی تا اینجاش خیلی خیلی جذاب بود برا من . فقط تو گیرز 2 همچین چیزی رو تجربه کردم

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اگه متاش میرفت رو ۸۷ راضی تر بودیم مگر edge یکدفعه یک ۱۰ ول بده متا بکشه بالا از Giant bomb هم که دیگه خبری نیست و تام چیک

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
این چیه نوشتی دیگه خدایی چه ربطی داره اصلا ۱ قبل از ۲ و ۳ میاد راحته واقعا
نابغه این که گفتم منطق من نیست ، منطق بعضی سونی فناست که روده بزرگ رو به شقیقه ربط میدن ...

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
آنچارتد از متای 88 رسیده به سه تا متای بالای نود.این از سه تا بالای نود رسیده به دو تا زیر نود.آدم نمیدونه به اینا چی بگه خداییش اول فکر میکنید بعد کامنت میدین یا اول کامنت میدین بعد فکر میکنید؟@-)
اگه انچارتد يكم بعد انچارتد دو و سه اومده بود بازي كوييده ميشد حتي بدتر ازين! شما شروع كننده يه ip كه هميشه رو به پيشرفت بوده رو با قسمت پنجم يه ip ديگه كه در حال درجا زدنه مقايسه ميكني؟ دست مريزاد...
آنچارتد از متای 88 رسیده به سه تا متای بالای نود.این از سه تا بالای نود رسیده به دو تا زیر نود.آدم نمیدونه به اینا چی بگه خداییش اول فکر میکنید بعد کامنت میدین یا اول کامنت میدین بعد فکر میکنید؟@-)
با همون منطقی که سه گانه اول گیرز رو با ذو نسخه بعدی که خود سازنده ها عملا گفتن یه سه گانه جدید هست مقایسه می کنید ، با کلی فلسفه و آرک متفاوت نسبت به قبلی ها ... به نظرتون مقایسه نمره UC منطقی نیست؟

• Like
Reactions: shooshcity

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
با همون منطقی که سه گانه اول گیرز رو با ذو نسخه بعدی که خود سازنده ها عملا گفتن یه سه گانه جدید هست مقایسه می کنید ، با کلی فلسفه و آرک متفاوت نسبت به قبلی ها ... به نظرتون مقایسه نمره UC منطقی نیست؟
توجیه پشت توجیه .گاد جدیدم قراره یه سگانه دیگه باشه و حتی عملا سبک بازی هم تغییر کرده ولی بازم بالای نود شده.واقعا الان میفهم که چرا مایکروسافت تو این نسل بجز یه بازی ورزشی متای بالای نود دیگه ای نداشته.وقتی فنهاش هر چی به خردشون میده دوست دارن و قبول میکنن چرا به خودش زحمت بده متای بالای 90 بسازه؟وقتی دومین فرانچایز بزرگش رو به این روز انداخته که از متای بالای 90 طرفداراش به متای 85 راضی باشن و بخرنش و بازیش کنن و هیچ شکایتی نکنن چرا به خودش زحمت اضافه بده؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
توجیه پشت توجیه .گاد جدیدم قراره یه سگانه دیگه باشه و حتی عملا سبک بازی هم تغییر کرده ولی بازم بالای نود شده.واقعا الان میفهم که چرا مایکروسافت تو این نسل بجز یه بازی ورزشی متای بالای نود دیگه ای نداشته.وقتی فنهاش هر چی به خردشون میده دوست دارن و قبول میکنن چرا به خودش زحمت بده متای بالای 90 بسازه؟وقتی دومین فرانچایز بزرگش رو به این روز انداخته که از متای بالای 90 طرفداراش به متای 85 راضی باشن و بخرنش و بازیش کنن و هیچ شکایتی نکنن چرا به خودش زحمت اضافه بده؟
GoW سبکش هک اند اسلش بوده که الانم همونه فقط بازی open world شد با یه تعداد المان RPG محدود ولی core بازی تغییری نکرده
سر GeoW هم واقعا نمیتونستن مانور بدن چون هسته بازی از اول اکشن شوتر هست و تنها جاییکه میتونستن مانور بدن بخش مالتی و داستان بازی بود که بخش مالتی واقعا خوب شده تنها ایرادی که گرفتن افت داستان بازی هست ( من خودم فعلا هیچ افتی ندیدم البته میگن بعد اکت 3 خراب میشه ) و اینکه تا حدودی آزادی عمل به بازیکن دادن و محیط بازی خیلی بزرگتر شده و یه تعداد المان جدید باحال اضافه کردن مثل شخصیت Jack که روی گیم پلی بازی تاثیر گذاشته .
واقعا نمیدونم انتظار چه تغییر بزرگی دارین ! مثلا بازی اول شخص بشه ؟ :/ یا از ماهیت خودش دور شه ؟ همین آنچارتد رو نگاه کنید 2-3-4 دقیقا عینه همن فقط داستان جذابتر و درگیرکننده تر شد و مانوری که دادن روی داستان بازی بود وگرنه المان های بازی هیچ تغییری نکرد چون نمیتونستن هسته بازی رو تغییر بدن

• Like
Reactions: shooshcity

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
GoW سبکش هک اند اسلش بوده که الانم همونه فقط بازی open world شد با یه تعداد المان RPG محدود ولی core بازی تغییری نکرده
سر GeoW هم واقعا نمیتونستن مانور بدن چون هسته بازی از اول اکشن شوتر هست و تنها جاییکه میتونستن مانور بدن بخش مالتی و داستان بازی بود که بخش مالتی واقعا خوب شده تنها ایرادی که گرفتن افت داستان بازی هست ( من خودم فعلا هیچ افتی ندیدم البته میگن بعد اکت 3 خراب میشه ) و اینکه تا حدودی آزادی عمل به بازیکن دادن و محیط بازی خیلی بزرگتر شده و یه تعداد المان جدید باحال اضافه کردن مثل شخصیت Jack که روی گیم پلی بازی تاثیر گذاشته .
واقعا نمیدونم انتظار چه تغییر بزرگی دارین ! مثلا بازی اول شخص بشه ؟ :/ یا از ماهیت خودش دور شه ؟ همین آنچارتد رو نگاه کنید 2-3-4 دقیقا عینه همن فقط داستان جذابتر و درگیرکننده تر شد و مانوری که دادن روی داستان بازی بود وگرنه المان های بازی هیچ تغییری نکرد چون نمیتونستن هسته بازی رو تغییر بدن
Core گیم‌پلی بازی GoW نسبت به سه گانه قبلی تغیری نکرده! Dafuq?!
انچارتد ۴ نسبت به نسخه های قبلی تفاوتش فقط داستانه!! Lol

یعنی فقط واسه توجیه‌ ادم‌ چیزهایی رو‌ تو این تاپیک میخونه که پشماش فر‌ میخوره از شدت تعجب! : دی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر