امتیازات Game of Thrones: Episode Two - The Lost Lords

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
1098614229625462829_GoT_102_LostLords_KeyArt.jpg

Game of Thrones: Episode Two - The Lost Lords

سازنده :
Telltale Games

پلتفرم : PS4 ، PS3 ، XO ، X360 & PC

لیست نمرات ( بروزرسانی خواهد شد ) :

Games Beat
: 92

Gaming Age : 91

The Jimquisition
: 85

Gamespot : 80

Game Informer : 80

Cheat Code Central : 76

God is a Geek : 75

IGN : 70

Polygon : 70

Destructoid : 60

میانگین نمرات بازی :

Metacritic (PC) (6 Critics) : 74

Metacritic (Xbox One) (4 Critics) : 81​

آخرین ویرایش:

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
واقعا چرا!!!!

آقا یه سوال فنی...من سریال رو ندیدم داستان رو میفهمم؟؟؟:-/
پس این تلتیل چه مرگشه دیگه مثل قبلا نیست :((=((

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

سریالو ندیدی شاید نتونی تمام و کمال بفهمیش ولی اگه بازی کنی قسمت های مهمی از سریال برات اسپویل میشه!
والا ep1ش هم نمرات درخشانی نداشت ولی بشدت به Got وفادار بود!

بنظرم این سری پتانسیل بشدت عالی ای داره و تلتیل باید یکم محتاطانه تر باهاش رفتار میکرد. هرچند من عاشق قسمت اولش شدم

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
والا من بازی کردم خیلی خوشم اومد، عالی بود! تل تیل هم به GOT وفادار بود و هم به سبک اصیل خودش :bighug:
فک کنم منتقدا دیگه حال نمیکنن :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
من اپیزود اول رو خیلی وقته گرفتم ولی هنوز بازی نکردم. شنیدم داستانش بعد از EP3 سریال هست، حالا این EP3 سریال خودش میشه کتاب چندم؟ :D میترسم بازی کنم داستان کتاب واسم اسپویل بشه. البته فکر کنم شخصیت ها اکثرا جدید باشن ولی داستان باید خیلی با کتاب و سریال ارتباط داشته باشه دیگه؟ امتیازاتش هم که به نظرم خوبه، حالا خفن نیست ولی بد هم نیست در کل.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid

منم سریال رو ندیدم اما داستان اپیزود اول رو فهمیدم

تل تیل کارشو خوب انجام میده ، کاری به نمرات ندارم ولی دو سری Game Of Thrones و Tales Of Borderlands که الان داره روشون کار میکنه هر دو عالی و در سطح مناسبی از کارهای تل تیل هستن

طرفداران کارهای قبلی TT از این عناوین هم مطمئنا لذت کافی رو میبرن

Dark Souls II

کاربر سایت
Apr 14, 2013
30
نام
سامان
منم سریال رو ندیدم اما داستان اپیزود اول رو فهمیدم

تل تیل کارشو خوب انجام میده ، کاری به نمرات ندارم ولی دو سری Game Of Thrones و Tales Of Borderlands که الان داره روشون کار میکنه هر دو عالی و در سطح مناسبی از کارهای تل تیل هستن

طرفداران کارهای قبلی TT از این عناوین هم مطمئنا لذت کافی رو میبرن

دقیقا امید جان حرف دل منو زدی
منم خیلی حال کردم با دو تا بازی جدید تل تیل ، کی میگه تل تیل داره افت میکنه !! تا وقتی بازی رو تجربه نکرده باشی درست نیست راجع بهش نظر بدی و الکی جو بدی

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
من اپیزود اول رو خیلی وقته گرفتم ولی هنوز بازی نکردم. شنیدم داستانش بعد از EP3 سریال هست، حالا این EP3 سریال خودش میشه کتاب چندم؟
:biggrin1:
میترسم بازی کنم داستان کتاب واسم اسپویل بشه. البته فکر کنم شخصیت ها اکثرا جدید باشن ولی داستان باید خیلی با کتاب و سریال ارتباط داشته باشه دیگه؟ امتیازاتش هم که به نظرم خوبه، حالا خفن نیست ولی بد هم نیست در کل.
اپیزود سوم نه، فصل سوم. در واقع داستانش همزمان با قسمت نهم فصل سوم شروع میشه و میره جلو. جریاناتش کاملا موازی جلو میره و مرتبط هست تا حدود زیادی. کاراکترهای زیادی از کتاب و سریال میان تو بازی و میرن و نقش بسزایی هم دارند.
کلا کسی اگه ندیده یا نخونده کتابا رو (یا مثل شما هنوز نرسیده به این قسمت) به نظرم بازی نکنه. هم به خوبی درک نمی کنه ماجرا رو و هم اینکه اسپویل میشه.

ویرایش: اگر اشتباه نکنم وسطای کتاب سوم (A Storm of Swords) هست زمان شروع این جریانات.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر