امتیازات Forza Motorsport 5

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی

69540765476618364462.jpg

Gamespot
An outstanding improvement to an already excellent racing franchise. It's far more than just a great racing sim, or a gorgeous showcase for the types of feats the Xbox One hardware is capable of. This is a game built on the romantic thrill of motorsport in all its forms, and that love for its subject matter is all but impossible to resist.

IGN
It may be lighter on girth than where we left off last generation, and still lacking much-requested features like night racing and rain, but wrestling a car through some of the world’s most legendary corners at the very limits of adhesion has never looked or felt this good on console.

Gameinformer
This is the most fun I've had racing in a Forza title, and yet it's not the most complete entry in the franchise.

Eurogamer
With Forza Motorsport 5, Turn 10's created a driving experience both accessible and beautiful - but it's been stripped back to make Xbox One's launch, and augmented with a host of ugly extras that only serve Microsoft's bid to make a few dollars more.

Edge
There’s no way to sell unused cars back to the AI or to other players, no bespoke onscreen speedometers, no test driving a car before purchase, no kid-friendly Kinect steering or Kinect support in Forzavista, no opportunity to load a circuit-specific tuning setup before a career race, no exiting from a race series without loading up the next track, no unicorn cars, no ‘reasonably priced car’, no auction house, no storefront, and no surprise, really.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Eurogamer Germany - 10/10
Vandal Online - 9.2/10
GodisGeek - 9/10
OXM US - 9/10
3D Juegos - 9/10
USGamer - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamespot - 9/10
Destructoid - 9/10
Polygon - 9/10
VideoGamer - 9/10
IGN - 8.8/10
MultiPlayer.it - 8.8/10
Gameinformer - 8.75/10
Meristation - 8.7/10
GameTrailers - 8.7/10
AusGamers - 8.6/10
GamesBeat - 8.5/10
EveryEye.it - 8.3/10
NowGamer - 8/10
Guardian - 8/10
SpazioGames - 8/10
Joystiq - 8/10
Eurogamer.es - 8/10
Digitalspy - 8/10
OXM - 8/10
Gamesradar - 8/10
Escapist - 7/10
eurogamer - 7/10
CVG - 7/10
Edge - 7/10
CheatCodeCentral - 6.8/10
EGM - 6.5/10

فعلا:

38954032235250648675.jpg

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
و حتی بالاتر از Forza 5 !!:d
یعنی در این حد که میخواید با کمک Horizon برید واسه ترول Forza 5؟ :D آقا من پایه هستم!! :D
-----
چند تا از نقدها رو که خوندم، اکثر قریب به اتفاق به همون محتوایی ایراد گرفتن که خب خیلی تابلو بود مشکل داره :D یعنی گیم پلی و اینا واقعا عالیه، مشکل محتوا هست که خب این یه اخطار جدی به Turn 10 بود که واسه شماره بعدی بازی محتوای خیلی بیشتری رو وارد بازی کنه. از تغییرات آب و هوایی و چرخه شبانه روز بگیر تا تعداد بیشتر ماشین ها و مسیرهای مسابقه و غیره. بسوزه پدر محتوا :| :D
A fantastic driving game for fans of the genre, but it takes almost no chances
فرشاد جان این بحث شیرین رو که ما خیلی دوست داریم ادامه داشته باشه ممد جون از آغاز کننده هاش هست
biggrin1.gif
شما خودت تو هر تاپیکی میری (من جمله همین تاپیک) کلی جار و جنجال درست میکنی، اونوقت به من گیر میدی؟ لول :D بی خیال بابا :D

آخرین ویرایش:

Mr.Gold

کاربر سایت
Nov 17, 2013
136
به نظرم مایکرو هم مثل سونی باید FMS رو مینداخت این لانچ فقط به استدیو سازنده فشار میارن با توجه به چیزهایی که از سر و تهش زدن بنظرم متاش عالیه !!

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
میخوام خارج از بحث نظر واقعیم رو بگم:d
به نظر من باید برای لانچ تایتل Project Gotham Racing 5 رو عرضه میکرد. که انصافا هم فروش میکرد.
سال 2014 Forza Motorsport 5 رو عرضه میکرد.
سال 2015 هم Forza Horizon 2 رو عرضه میکرد.
این هوشمندانه بود خیلی.

Lion s kennedy

کاربر سایت
Mar 12, 2009
17
نام
محمدرضا
به نظر من در کل Forza 5 هم عالیه...فرانچایز Forza جزو بهتریناست حالا این شماره اش یکم پایینتر شده متاش ولی شماره های بعد دوباره برمی گرده رو خط. امیدورام GT6 نمراتش عالی شه که جبران شماره قبلی شه و بزنن به شونه هم:D یاد GT5 افتادم به ماشینای استاندارد گیر داده بودن اینم به محتواش برای من که اینا ایراد نیست.
پ.ن: از اول هم می دونستم این تاپیک بوی خون می ده:D با هم مهربون باشید:D

arash1234

کاربر سایت
Nov 18, 2010
148
یا علی امضا ها رو‌!
اگه t10 میدونست انقدر خوشحال میشید احتمالا جوری بازیو مساخت متاش ۶۰ بشه!! یعد به ما میگن عقده ای؟خدایی چند وقت تو کف چنین موقعیتی بودید؟!
حالا gt6 هم میاد ، دعا کنید متاش بالا شه ! و الا بدجور ضایع میشید!

در ضمن ما به t10 اطمینان داریم این بازی قربانی سیاست غلط مایکروسافت شد!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
شما خودت تو هر تاپیکی میری (من جمله همین تاپیک) کل جار و جنجال درست میکنی، اونوقت به من گیر میدی؟ لول​
:biggrin1:
بی خیال بابا​
:biggrin1:
هر تاپیک کجا بود ؟ من فقط تو این تاپیک چند تا پست جنجالی دادم اونم نه در حد امضاهای شما :D عه مگه تو بحث مقایسه ای رو شروع نکردی که تاپیک 4 صفخه اومد جلو ؟ بعد مقصر من شدم ؟؟ :D

چه جوني گرفتن فن هاي GT بعد 6-7 سال.:))

خدا اين شادي رو ازتون نگيره.
خوبی سهیل جان ؟ :D
در مقابل میزان شادی ـه شما ها بعد از متای GT5 اصلا این پشم هم حساب نمیشه :D

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
چه جوني گرفتن فن هاي GT بعد 6-7 سال.:))

خدا اين شادي رو ازتون نگيره.

ولي جدا از شوخي يه نظرم بهتره مايكرو دست از سر كچل يك سري از IP ها برداره و بره سراغ چيزهاي جديد.Fable،Gears Of War,Halo و حالا هم Forza همه قرباني همين ماجرا شدن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
در ضمن ما به t10 اطمینان داریم این بازی قربانی سیاست غلط مایکروسافت شد!
ولي جدا از شوخي يه نظرم بهتره مايكرو دست از سر كچل يك سري از IP ها برداره و بره سراغ چيزهاي جديد.Fable،Gears Of War,Halo و حالا هم Forza همه قرباني همين ماجرا شدن.
به نظرم ربطی به مایکروسافت نداره، خود Turn 10 قبول کرده هر 2 سال یه بار یه شماره از Forza بسازه، موفقیت هاشون تو نسل قبل باعث شد فکر کنن این نسل هم قراره همین جوری پیش بره که خب گویا قرار نیست پیش بره :D حالا بد هم نشد به نظرم، Forza لیاقتش خیلی بالاتر از این حرفها هست، Trun 10 هم یه تیم فوق العاده هست، امیدوارم از این اتفاقی که افتاده درس بگیرن و واسه شماره های بعدی تغییرات اساسی تو بازی بدن، مشخصه بدون رقیب بودن کار دستشون داد بالاخره :D به هر حال من که به Turn 10 ایمان دارم، حالا اینجا اشتباه کرد ولی میتونه از اشتباهش درس بگیره و تو شماره بعد با یه محتوای خیلی بهتر و پیشرفت های خیلی بیشتر دوباره برگرده. اون بحث IP هم به نظرم ربطی به این بازی نداره، من خودم انتظار ندارم Turn 10 بره سراغ یه بازی دیگه ولی این 2 سال یه بار عرضه شدن بازی رو باید بی خیال بشن.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یکی لطف میکنه یه چکیده از نقدها بگه ببینیم به چی گیر دادن ؟! من 1 ساعت نبودم یه 5 صفحه رفته جلو تو اون 12 صفحه اولش هم ندیدم کسی چیزی بگه :D

خودم حالش رو ندارم بخونم :-"

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خدایی ترول کردن فورتزا کاریه که فقط از دست یه عده بر میاد:D چه بخواین چه نخواین سری فورتزا بهترین ریسینگ نسل قبل بود! این نسل هم هیچ بعید نیست موفقیتش رو تکرار کنه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد

یه مدت هیچی نگفتیم بعضیا مثل اینکه یادشون رفته گرن تریسمو همیشه سرور فورتزا بوده:
گرن ۱ = ۹۶ //// فورتزا ۱ = ۹۲
گرن ۲ = ۹۳ //// فورتزا ۲ = ۹۰
گرن ۳ = ۹۵ //// فورتزا ۳ = ۹۲
گرن ۴ = ۸۹ //// فورتزا ۴ = ۹۱
گرن ۵ = 84//// فورتزا ۵ = ۸۲

جزو LOL ترین مقایسه هایی بوده که تا حالا به عمرم دیدم! سرور؟Really؟ یعنی تو دنیا فقط ترول شدن Forza رو ندیده بودیم که امروز به لطف بعضی ها(!) دیدیم.واقعا باید تاسف خورد.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
خدایی ترول کردن فورتزا کاریه که فقط از دست یه عده بر میاد:D چه بخواین چه نخواین سری فورتزا بهترین ریسینگ نسل قبل بود! این نسل هم هیچ بعید نیست موفقیتش رو تکرار کنه

ولی یه عده خیلی راحت بیان GT رو ترول کنن؟ شما هم چه بخوای چه نخوای GT محبوب ترین ریسینگ تمام نسل هاست و حالا حالاها مونده تا یه IP دیگه بتونه به فروش و محبوبیت GT دست پیدا کنه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر