امتیازات Forza Motorsport 4

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
preorder-forza-motor_460x0w.jpg

10/Eurogamer Italy:10
10/Gameblog.fr:10
10/Destructoid:10
10/NZGamer:9.6
10/MSXbox World: 9.5
10/Strategy Informer:9.5
10/IGN:9.5
10/IGN AU:9.5
10/MondoXbox:9.4
10/Game Informer:9.3
10/Multiplayer.it:9.1
10/VideoGamer:9
10/Metro GameCentral:9
10/Joystiq:9
10/Games Radar :9
10/Eurogamer:9
10/IncGamers:9
10/Metro UK: 9
Gamereactor Denmark: 9/10
10/CVG:8.9
10/GameSpot : 8.5
10/Gamer.no:8

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خنده داره بهترین ریسینگ نسل و شاید تاریخ8و8.5بگیره.بیشتر بخاطر نبود اب و هوا و شب که اگه بود شاید کمتر از اینم میدادن بخاطر محدودیت سخت افزاری چه انتظاری ازt10دارن.من GSوEDGEرو خیلی قبول دارم ولی این نمره به فورتزا جون رو اصلا قبول ندارم t10نسل بعد دهن همه این سخت گیرها رو سرویس میکنه

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اگه تغییرات آب و هوا و شب تو بازی میزاشت فکر کنم GS به بازی 10 میداد از 10 :d
ولی درکل ترکونده هیچ حرفی برای گفتن نگذاشته از EDGE نمره 8 گرفتن عالیه کلا نمره 8 جز نمره ها بالاش هست دیگه :d
درکل Turn 10 تو نسخه بعدی باید قابلیت شب و تغییرات آب و هوا اضافه کنه یکجورایی به منتقد ها میشه حق داد چون منم اولش فکر میکردم داره ولی خب سازنده بازی نمیتونست تو 2سال هم کینکت تو بازی قرار بده و توسعه بده هم شب و برف و بارون اضافه کنه انصافا 2سال زمان کمی بود براشون ولی واقعا شاهکار دادن بیرون در یک کلام ولی تو نسخه بعدی میشه انتظار داشت این قابلیت ها اضافه میشه
الان فقط یک خسته نباشید باید به بچه ها T10 گفت خیلی زحمت کشیدن

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
خنده داره بهترین ریسینگ نسل و شاید تاریخ8و8.5بگیره.بیشتر بخاطر نبود اب و هوا و شب که اگه بود شاید کمتر از اینم میدادن بخاطر محدودیت سخت افزاری چه انتظاری ازt10دارن.من GSوEDGEرو خیلی قبول دارم ولی این نمره به فورتزا جون رو اصلا قبول ندارم t10نسل بعد دهن همه این سخت گیرها رو سرویس میکنه
من خودم به شخصه edge رو از همه سایتها بیشتر قبول دارم.اگر به بازی 1 هم میداد من اعتراض نمیکردم.اما اینو در نظر بگیرید که 8 گرفتن از edge فوق العاده عالی هست.اونم باتوجه به اینکه بازی تغییرات جوی نداره.ولی بازم تونسته نظر منتقد رو جلب کنه.از طرفی بیش از نمره باید خود نقد رو خوند.وقتی اومده اونجوری ازش تعریف کرده،دیگه جای اعتراضی بهش نیست.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

ٍEDGE فقط به آب و هوا گیر نداده، یه حرفی زده و این مورد رو به عنوان مثال براش آورده ! گفته سازندگان بازی نسبت به شماره قبلیش کاری که شجاعت بخواد انجام ندادن، یعنی نرفتن سراغ اهداف بزرگتر و سخت تر نسبت به چیزهایی که الان هست تو بازی ! یعنی حرفش این هست که ممکنه اگر T10 چنین اقدامی رو انجام نده بازی تو چرخه تکرار بیافته ولی گفته با توجه به زمان ساخت 2 ساله بازی همینقدر پیشرفت هم خوب هست و قابل قبول. یعنی نقدش بنظر من حالت انتقاد دوستانه به T10 رو داره تا یه اعتراض یا ضد حال زدن ساده ! :D

خود Dan هم تو فکر تغییرات آب و هوایی و ریس در شب هست، از همین الان هم ماشینهایی با طراحی عالی و 1 میلیون پولیگونی در اختیار دارن ( که آخر نسل میشه 600 تا ماشین با این خصوصیات ) با بافتهای خوب و طراحی کم نقص و میتونن تو مدت کمی برای نسل بعد هم بهسازیشون کنن ! از طرف دیگه روش ساخت بخش فیزیکی تو Forza 4 رو کلاً عوض کردن و از Pireli کمک گرفتن و میتونن برای فیزیک هوای بارانیو یا برفی و جاده خاکی و ... هم نتایج تست هاشون رو بگیرن و فیزیک بازی رو هم تضمین کنن ! و حتی همین سیستم نور پردازی IBL رو هم نسخه خیلی کاملترش رو دارن تو استدیو ( عکسهاش رو نشون دادن E3 2010 ) و میتونن تو نسخه بعدی ازش استفاده کنن و ... یعنی چیزی که الان T10 ساخته یه سکوی پرتاب خیلی خوب هست برای نسل بعد و فقط باید امیدوار باشیم که این فرصت عالی رو از دست ندن ! فقط همین ! این نمره فقط یک هشدار بود و تمام، کیفیت بازی رو نفی نکرده EDGE ! ;)

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من خودم به شخصه edge رو از همه سایتها بیشتر قبول دارم.اگر به بازی 1 هم میداد من اعتراض نمیکردم.اما اینو در نظر بگیرید که 8 گرفتن از edge فوق العاده عالی هست.اونم باتوجه به اینکه بازی تغییرات جوی نداره.ولی بازم تونسته نظر منتقد رو جلب کنه.از طرفی بیش از نمره باید خود نقد رو خوند.وقتی اومده اونجوری ازش تعریف کرده،دیگه جای اعتراضی بهش نیست.
خب درسته وقتی نقد رو بخونی این نمره هیچ از ارزش بازی کم نمیکنه ولی خود نمره متا رو پایین میاره.forza2ازش90گرفت forza3با اون همه پیشرفت هم90گرفت پس خود منتقدان این سایت نمیدونن چی از سازنده میخوان..پس هیچ بازی سازی نمیتونه تو این نسل بازی بسازه که از این2سایت نمره بالای9بگیره چون انتظارتشون خیلی بالاست.....Mosenاره ولی بالا هم گفتم این سایت انتظاراتش خیلی بالاست یعنی انتظارت پیشرفت2به3رو فورتزا4داشت ولی وقتی فورتزا3یه شاهکار بود خیلی سخته انقدتو2سال پیشرفت کنه ...اره نسل بعد یه شاهکار کامل رو عرضه میکنه و دهن همه رو میبنده فورتزا4هم شاهکاره ولی کامل نیست

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
واقع بازی زیباییه. رسید دستم و بازی کردمش واقعا بازی قشنگیه با کینکت هم خیلی حال میده بازی کردنش
مجموع نمرات در gameranking 91/27%

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Xbox World Australia 100/100

Forza Motorsport 4 improves on the last game in the series with superior graphics and a brand new tyre model that gives a much needed boost to the game's physics engine.

Da Gameboyz 92/100

Whether you're a casual player or someone who is hardcore and looking to top the leaderboards, Forza 4's great controls, ton of game modes, and endless options make it a racing game that is very playable for all who take to the virtual road. Sure, it isn't perfect as I take exception to some of the AI tactics and how the force feedback through the Xbox 360 Wheel feels excessive and artificial. Despite the shortcomings though Forza 4 is the ultimate playground for car and driving aficionados.

Gaming Age 91/100

Regardless of graphical quibbles, Forza 4 is a fantastic racing experience. There's a ridiculous amount of content here, both online and off, and a huge community that pours a massive amount of support into the game via car clubs, liveries, tuning, auctions and so on.

AtomicGamer 90/100

These relatively minor issues make Forza Motorsport 4 narrowly miss the bullseye, but this is still the best racing game released this year.

Console Monster 90/100

Forza 4 is the driving game that PD should have made and perhaps even secretly really wanted to make. Speed to the shops now and buy it, and bask in fossil fuel heaven.

از 56 تا نقد 91/100 !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر