امتیازات Forza Horizon 4

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
z3ea_screenshot-i.kinja-img.com-2018.09.25-10-31-30.png

Initial release date: October 2, 2018
Publisher: Microsoft Studios
Genre: Racing video game
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows
Developers: Playground Games, Turn 10 Studios
Modes: Single-player video game, Multiplayer video game

screenshot-www.metacritic.com-2018.09.27-07-29-46.png

screenshot-www.metacritic.com-2018.09.27-07-29-25.png

screenshot-opencritic.com-2018.09.27-07-31-18.png

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تجربه بازی رو xbox x مخصو و ویژس تو نقدها گفتن
می‌توان درباره بعضی از ویژگی‌های جدید این نسخه بحث کرد ولی آن هسته قدرت‌مندی که سری Forza Horizon را در اوج قله بازی‌های ریسینگ قرار داده هم‌چنان به قوت قبل سرجای خود باقیست. گرافیک بازی فوق‌العاده است؛ به صورتی که نسخه قبلی در مقابل آن حرفی برای گفتن ندارد. و رانندگی در جاده‌های بازی نیز به معنای واقعی لذت بخش است. Forza Horion 4 از آن دست عناوینیست که می‌تواند سبب فروش یک Xbox One X و تلوزیون 4K شود

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مگه فرق ژانر ریسینگ با بقیه ژانر ها چیه؟
تو همین ژانر ریسینگ هم متا 96 و 95 و 94 هم بوده!

رندوم برو تو یکی از گروه های گیم تلگرامی ت بگو متای FH4 که از اسپایدرمن بیشتر شده، همونجا میبینی چهار نفر بهت ریپلی میزنند اونکه ریسینگه حساب نیست :D

همین دید بین منتقدها و حتی تو خود ما هم هست، یعنی من خودم الان با شک و تردید اسپایدرمن رو مقابل فورزا برای مثال قرار دادم. و اینکه اضافه کنم در ده سال اخیر کلا سه تا بازی ریسینگ متای 92 به بالا کسب کردند که یکی سوپرماریو کارت دلوکس بوده و یکی هم FM3

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
مگه فرق ژانر ریسینگ با بقیه ژانر ها چیه؟
تو همین ژانر ریسینگ هم متا 96 و 95 و 94 هم بوده!

فرقش اینه که الان نمیتونی بگی ارزش این بازی با اسپایدی یکیه("بیشتر" رو بگی که هیچی)
با مشت و لگد زیرت می کنن
این مشکل رو با ژانر فایتینگ هم داریم و داشتیم... بازی فایتینگ متا 85 بگیره عالیه... 90 بگیره عالیه...95 هم بگیره ظاهراً هنوز عالیه فقط :D
هیچ وقت کسی نمیگه شاهکار قرن و این چیزا بهش

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
PG با ساخت این بازی نشون داد نه تنها خدای جدید این ژانره بلکه به زوری کلا تبدیل به یکی از خدایان صنعت گیم خواهد شد. من از اونجایی که از ریسینگ بدم میاد منتظرم ببینم بازی بعدیشون چیه و قراره چی بسازن.

فکر میکنم با توجه به خریدهای مایکروسافت، نسل بعد شروعش مثل نسل قبل میشه، یعنی همراه با ان تا IP جدید و فوق خفن.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
یه پیشنهاد دارم اگر بازی کرک نشد
گیم پس ماکرو 14 روز تریال داره اگر استفاده نکردین که وقتی فورزا رو گیم پس اومد (دو هفته دیگه) فعالش کنین دو هفته می تونید بازی کنید (دو هفته ای میشه تقریبا تمومش کرد)
اگرم استفاده کردید یه اکانت ماکرو دیگه بسازید از اول :)
قیمتشم ماهانه 10 دلاره گیم پس
اگر بخواید هم بیشتر بازی کنید و اکانت جدید نسازید برا این که سیوتون از بین نره علاوه بر 14 روز یه دونه یه ماهه شو بگیرید
در این حالت با 10 دلار میشه یه ماه و نیم بازیش کرد
خیلی به نسبت 60 دلار کامل می ارزه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kimsungbabak

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
تبریک ویژه و خفن به مایکیا<:-P
لامصب ما یه بازی که بتونه نزدیک این ابر ریسینگ هم بشه نداریم.اگه وضع دلار این نبود حتما یه xbox fat برای این بازی جور میکردم.
تنها امیدم به رفیقم تو شماله که کنسولشو بیاره:D
به شخصه اصلا فکرشو نمیکردم متاس از نسخه قبل هم بهتر بشه.
امیدوارم این امتیازا انگیزه ای باشه برای بقیه استودیوهای ماکرو که بازیهای بهتر و با کیفیت تری رو لانچ کنن.

• Like
Reactions: Ali Venom and WCW

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
متا و امتیازات منتقدا بی ارزش ترین نکته برای خوب یا بد بودن یک بازی هست.
نسخه سوم هورایزن برای من یکی از شاهکارای این نسل بود خیلی امیدوارم که نسخه چهارم هم شاهکار باشه و ازش لذت برم.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
با این نمرات درخشانی که فورزا هورایزن 4 گرفته و زمزمه هایی که از بازی بعدی پلی گراند تو سبک RPG هست امیدوارم به سری فورزا هورایزن یک استراحت طولانی مدت بدن و این شماره از بازی رو تبدیل به Game as Service کنن و به این زودی ها نسخه جدید ازش نبینیم ولی آپدیت های مداوم و چندین ساله برای هورایزن 4 عرضه کنن.
دیگه نمیدونم نسخه ی بعدی چی باید باشه که همین موفقیت هارو‌ تکرار کنه.
موضوع خوشحال کننده دیگه هم اینکه با عرضه چنین عناوین قوی و جونداری روی گیم پس روز به روز ارزش این سرویس بیشتر میشه و میتونه یک ترند فوق العاده برای نسل بعد بشه چنین سرویسی.

• Like
Reactions: A7A and AmVergil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر