امتیازات Final Fantasy: All The Bravest

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
39314t-original.jpg.html

Pocket Gamer UK:30/100
Modojo:1.5/5
IGN:2.5/10
TouchGen:1.5/6
TouchArcade:20/100
AppSpy:1/5
Metro GameCentral:1/10

TOTO68

کاربر سایت
Jul 9, 2011
57
نام
احسان
یکی از نویسنده های kotaku یه متن خوبی راجع به FF و خصوصا این بازی نوشته بود اگه حوصله کردین بخونین.
بازی یه ویژگیهای جالبی داره!مثلا باید پول بدین بعد یه کاراکتر به صورت رندوم براتون باز میکنه.یا مثلا اگه باختین باید کلی صبر کنین تا دوباره کاراکترا زنده بشن یا اینکه پول بدین تا این زمان از بین بره!

The Slow, Excruciating Death Of Final Fantasy

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
چرا اینهمه پایین آخه؟
البته بازیش زیاد مهم نبوده پلتفرمش هم iOS هست.
پلتفورمش اصلا Symbian باشه مهم اینه که یه اسم گنده بالاش زدن که دیگه داره گندگیش رو از دست میده و تبدیل به رزدینت اویل میشه !!! خداییش کسی تو این فروم فکر میکرد سری فاینال انقدر به بدبختی بیوفته !! جوری که من 3 نسخه اخیر رو حتی اشغال هم ندونم ؟؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Final Fantasy به هیچ عنوان عنوان و سری بدبختی نیست. مراسم ختم نگیرید واسش...
کاملا معلومه نیاز به مراسم ختم نداره !! الان چند سالی هست داریم سر سال میگیریم !!

اگه به منی هست که از نسخه 6 شروع کردم این سری ، نسخه های 13 و 13-2 و 14 اشغالی بیش نبودند !! 14 که رو کلا در حد ... هم نیست !! این سری هم اگه اسکوار بهش توجه کرد و اون رو حداقل مطابق ریشه هاش ساخت میشه فعلا برگرده وگرنه عاقبتی بد تر از رزیدنت اویل هم میتونه بیاد سراغش !!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
کاملا معلومه نیاز به مراسم ختم نداره !! الان چند سالی هست داریم سر سال میگیریم !!

اگه به منی هست که از نسخه 6 شروع کردم این سری ، نسخه های 13 و 13-2 و 14 اشغالی بیش نبودند !! 14 که رو کلا در حد ... هم نیست !! این سری هم اگه اسکوار بهش توجه کرد و اون رو حداقل مطابق ریشه هاش ساخت میشه فعلا برگرده وگرنه عاقبتی بد تر از رزیدنت اویل هم میتونه بیاد سراغش !!
وحید تو 16 سالته چطور از شماره 6 شروع کردی به بازی کردن؟!:D

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
وحید تو 16 سالته چطور از شماره 6 شروع کردی به بازی کنردن؟!:D
کیوان 19 سالمه ولی منگل و بی عرضه که نیستم کنسول نخرم و بازی نکنم !!

خیلی از سری هایی که من بازی کردم از سن خودم دوبرابر بیشتر هستند ولی تک تکشون رو بازی کردم ! نمونه اش هزاران هزار بازی مگادرایو !! که همشون 5 برابر بنده سن دارن ولی تک تک اشون رو بازی کردم . فکر نکنم چیز عجیبی باشه اونم وقتی که هزار تا شبیه ساز تو اینترنت ریخته که یشه بازی 5 هزار سال پیش رو بازی کنی !!

پ.ن : بحث رو تخیلی پیچوندی ها !! :| بیا جواب این پست رو بده !!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
اگه به منی هست که از نسخه 6 شروع کردم این سری

خوب پس بگو انجایی که جزیره ها دارن خراب میشن و التیما دنبالت هست آخرش چی میشه!:D اگه بازی نکرده باشی عمرا نمیدونی چی میشه، انقدر هم صحنه معروفی هست که بازی کرده باشی یادت نمیره. با سرچ کردن هم عمرا نمیتونی بفهمی چی میشه. اگه گفتی من میپذیرم که اصلا FFVI رو بازی کردی، حالا کی و تو چند سالگی مهم نیست!:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان فقط از هر نسخه از بازی که میخوان انتقاد کنند یا توهینی بهش بکنند بیزحمت کاری به کار این رفیق ما نداشته باشند

PSP-Wallpaper-PlaystationPortable-Final-Fantasy-XIII-2-Caius-Ballad.jpg

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذاریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر