امتیازات FIFA 17

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
image.img.jpg

Developer : EA Sports
Platforms : PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 , XBOX ONE
Release Date : 27 Sep, 2016
Xbox One :

Gaming Nexus : 95
Everyeye.it : 93
Multiplayer.it : 93
COGconnected : 93
Hobby Consolas : 91
IGN Spain : 91
Vandal Online : 90
SpazioGames : 90
Attack of the Fanboy : 90
God is a Geek : 90
Stevivor: 90
Atomix : 89
Game Informer : 88
LevelUp : 88
IGN Italia : 87
IGN : 84
Game Revolution : 80
Gamer.nl : 80
InsideGamer.nl : 80
Gameblog.fr : 80
Digital Spy : 80
Eurogamer Italy : 80
Eurogamer Poland : 80
We Got This Covered : 80

PS4 :

LaPS4 : 90
EGM : 90
3DJuegos : 90
GamesRadar+ : 90
CGMagazine : 90
Game Informer : 88
Meristation : 85
IGN : 84
USgamer : 80

========================
IGN :
For all that FIFA promises something for every football fan, from the casual observer to the full-kit fanatic, I still find myself wishing that EA Sports would spend a little more time focusing on the basics. You could probably create the perfect football game by letting Konami handle everything on the pitch, with EA Sports responsible for everything off it. But FIFA plays well enough that the gains elsewhere – in terms of licensing, authenticity, and big-match atmosphere – more than compensate for those shortcomings
God Is A Geek :
Football has never looked so good, and with a new story mode and some welcome additions to gameplay, EA has got a great football title on their hands.
Game Informer :
The Journey isn't the be-all-end-all of FIFA 17. It's a good start that adds to the game despite its flaws, while the title is anchored by the overall gameplay and other modes. Solving the riddle of how to blend player agency seamlessly with a well-crafted story remains a tantalizing prize, one that will pay off handsomely when attained
EGM :
FIFA’s commitment to an authentic soccer experience shines with a new story mode, improvements to graphics, an approachable learning curve, and a kick-ass soundtrack.
========================

i6r0rzek1csc1qn273b0.png

r0tx1qt0gfggz0fhfyy6.png

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
بخدا قسم اینم حرف من نیست حرف منتقداست من خودم فیفا بازم و فیفا پیش خرید کردم ولی حقیقت که نمیشه کتمان کرد
علت کم شدن نمره های pes هم بخاطر لایسنس ها و بخش گرافیکی و اینا بوده که منتقدا گفتن دیگه باید گیم پلی باید بدن دست کونامی بقیه بخش ها EA....برو نقد ign بخون دقیقا همینایی که من گفتم نوشته
pes گرافیک خیلی خوبی داره.عمده مشکل pes همین بحث نداشتن لایسنس و بخش آنلاین ضعیف و کمبود محتوا هستش.
ولی در مهمترین بخش یه فوتبال یعنی همون گیم پلی فوق العاده است.

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
pes گرافیک خیلی خوبی داره.عمده مشکل pes همین بحث نداشتن لایسنس و بخش آنلاین ضعیف و کمبود محتوا هستش.
ولی در مهمترین بخش یه فوتبال یعنی همون گیم پلی فوق العاده است.
داداش نمیخوام سر گرافیک بحث کنم ولی فیفا هم امسال با تغییر موتور پیشرفت گرافیکی خیلی خوبی کرده.
اینو از نقد منتقدا هم میشه متوجه شد.
و همچنین در درباره گیم پلی هم باید بگم که به نظر خود بنده،گیم پلی پی اس 17 از دموی فیفا 17 بهتر بود.اونم به خاطر درصدبالای پاسای صحیح تو فیفا،ولی گیم پلی پی اس هم خالی از مشکل نبود،ولی به هر حال فوق العاده نبود و من گیم پلی پی اس رو خیلی خوب میدونم که برای اونم دلایلی دارم که به این تاپیک مربوط نمیشه
موفق باشید.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
امتیازای هر دو بازی واقعا راضی کنندس و قطعا این سطح از رقابت به نفع هر دو طرف هست. با این حال این نکته رو باید در نظر بگیریم تیم سازنده فیفا امسال تغییر موتور رو در دستور کارشون داشتن و با این وجود بازم تونستن بازی بسیار خوبی رو تحویل بدن. یادمون نره همین pes سال 2014 که اولین نسخه رو با موتور fox عرضه کرد با بازی به شدت ناقصی طرف بودیم و متای 80 رو تونست کسب کنه. اگه تیم فیفا به همین روند امسالشون ادامه بدن در یکی دو نسخه آینده پیشرفت های خیلی خوبی رو شاهد خواهیم بود.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,718
نام
وحید
من دموی جفتشو بازی کردم فیزیک چهره های pes واقعا ضعیف بود مخصوصا وقتی دهنشون باز میشد ولی گیم پلی خوبی داشت در کل هنوزم فیفا سرتر هست

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
امتیازاتش خوبه ، ممکن هست متاش یکی دو نمره پایین بیاد ، من دموی بازی رو بدم نیومد با اینکه مشکلات زیادی در بخش فنی به ویژه نورپردازی داره ولی چیزهای دیگش خوب بود حالا سلیقه ها گوناگون هست شاید یکی از تغییرات خوشش بیاد شاید بدش بیاد، ولی فیفا 17 تونست من رو از اون حس تنفری که به گیم پلی فیفا داشتم بیرون بیاره... اینکه نمیتونستی به دروازه به هیچ صورت نزدیک بشی خیلی مصنوعی بود انگار تیم رقیب از Boss Fight های God Of War هم پر قدرت تر بودن که اجازه حمله نمیدادن حتی با تمرکز کردن و همکاری تیمی هم نمی شد به گل دست یافت...

در کل بازی خوب شده و شاید در آینده انتخاب دومم باشه...

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
نه هنوز با 25 تا نقد زوده اخر پاییز معلوم میشه D
داداش بازی فعلا با 32 نقد نمره 86 رو داره.
و همچنان از پی اس بالاتره(با این متای هر دو یکین ولی در رده بندی کلی فیفا 17 بالاتر قرار داره).
ولی در کل فعلا زوده و احتمالا تا یک هفته آینده نقد های بیشتری بیاد و باید منتظر بود.
بهترین بازی ورزشی هم قطعا NBA 2K17 با متای 90 خواهد بود.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
داداش بازی فعلا با 32 نقد نمره 86 رو داره.
و همچنان از پی اس بالاتره(با این متای هر دو یکین ولی در رده بندی کلی فیفا 17 بالاتر قرار داره).
ولی در کل فعلا زوده و احتمالا تا یک هفته آینده نقد های بیشتری بیاد و باید منتظر بود.
بهترین بازی ورزشی هم قطعا NBA 2K17 با متای 90 خواهد بود.
نه پایین تر از pes رفیق نقداش کمتره بعدم بیس نقد فیفا رو X1 هست نه ps4 حساب نمیشه

• Like
Reactions: 19Rodar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر