امتیازات FIFA 16

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
dxojrs39c4obyi37uqj4.jpg

Guardian = 100
IGN Spain = 90
GameSpot =
90
Multiplayer.it = 90
GamesVillage.it = 90
EGM =
90
Polygon =
90
Attack of the Fanboy = 90
We Got This Covered = 90
Canadian Online Gamers = 89
Hobby Consolas = 89

Game Informer = 88
Meristation = 88
New Game Network = 86
3DJuegos = 85

Gamerscore = 82
NDTV = 80
Eurogamer Italy = 80
Gameblog.fr = 80
Digital Spy = 80
IGN = 78

ThisGenGaming = 70
USgamer = 70

70= Videogamer
66jzc5i2npnf5udc8wvw.jpg

با تشکر از دوستانی که نقدها و نمرات بازی را قرار دادند

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خب این امتیازات در حد و حدود خود بازی معین میشه فکر می کنم و هر بازی رو در حد و معیار خودش بررسی می کنند و امتیاز میدن، بخوام ساده بگم:

خب این مثل این مونه که پراید رو یکم بهش برسن بشه تازه 206 اون موقع همه براش کف می زنن و بهش میگن آفرین، اما مثلاً یه مرسدس بنز آخرین مدل اگه همون بمونه و پیشرفتی نداشته باشه مطمئناً کسی بهش نمیگه آفرین، اونوقت که طوری فکر می کنید که انگار دارن اجحاف می کنن در حق مرسدس بنز، اما نه اینطور نیست! :D امیدوارم منظور رو متوجه شده باشید.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
کتابه برا همون عهد عتیق خوبه :D

آخر الزمان وقتیست که همان فوتبال دستی را هم تجربه نمیکنن و در موردش نظر میدهند و دوروز هم برای نمرات واقعی یک بازی صبر نمیکنن و قضاوت میکنند :)
خدمت شما
14i1_files_products_copy_of_20150917_222555[b34060de3b307e9ff63b9e43bae30d13].jpg
پنجشنبه خریدم و جمعه گذاشتم برای فروش.اگر ناراحت پولم نبودم مینداختمش سطل آشغال.این بازی توهین به شعور مخاطب و توهین به فوتبال هست.منتقدای گیم اسپات هم همشون میتونن برن به جهنم.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,543
نام
محمدرضا
به معنای واقعی کلمه PES افتضاحه. هیچجوره نمیشه تحملش کرد. قبلنم گفتم بازم میگم نمیدونم نسخه های قبلی چقدر گند بوده که این یکی جلوی اونا شده بهترین!

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
PES 16 که عالی بود و براساس پیشرفتی که در قیاس با PES 15 داشته حقشه این نمرات بگیره . FIFA 16 هم کسی بگه پیشرفت نداشته نوبه حتی اگه تجربش در نسخه دمو خلاصه بشه . امسال دو تا فوتبال خیلی خوب داریم .

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
795
نام
behrooz
در کُتُب عهد عتیق آمده است:

یکی از نشانه های آخرالزمان آن است که به یک "فوتبال دستی" نمره 9 میدهندی و به واقعی ترین شبیه ساز فوتبال تا کنون نمره 7 میدهندی.پس در آن زمان خشتکهایش خویش بدرید و از شدت خنده تبدیل به مُرغ بریان شوندندید.

پوف8-|

استاد شما pes رو تجربه کردی؟؟؟ یا همین جوری برای اینکه چیزی گفته باشی و حرفی زده باشی چیزی میگی؟؟؟

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
795
نام
behrooz
میتونی قبل از اینکه همینجوری یه چیزی گفته باشی، به خودت زحمت بدی صفحه قبل رو ببینی.

میتونم خواهش کنم پست گهر بار صفحه قبلتونو یه بار دیگه بزارید ببینم
من چیرو از دست دادم خودم خبر ندارم
تحلیل های فنی شما رو من تا حالا ندیدم؟؟؟

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
دوستان گلم دعوا نداره:d . پی اس نسبت به نسخه های قبلیش پیشرفت داشته اما هنوز کلی فاصله داره با فیفا چه از نظر گیم پلی و... چه از نظر لایسنس ها و وسعت تیم و بازیکنا که فیفا لذت بخش تر میکنه کریر بازی رو برای یه فوتبال دوست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
PES معلومه که باید همچین امتیازهایی دریافت کنه و تعریف و تمجید های پشت سر هم از سایت ها و مجله ها دریافت کنه... بندگان خدا 7-8 ساله دارن هی نسخه هر ساله بازی رو به اجبار نقد میکنن مزخرف تر از سال قبل در میاد ، اشکشون در اومده بود دیگه ، امسال همه اشک شوق ریختن که بابا یه کم کونامی به خودش اومد و یه فوتبال آدمی زادی داد دست مردم برا همین هی KING KING راه انداختن وگرنه این بازی تا نسخه 2020ش هم به گرد فیفا نمیرسه. بعدشم شما ها به نمرات 7 و 8.2 نگاه نکنین هنوز نمره ای از بازی نیومده که

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
:))به به به ...نیو بامبول!!!
خوب شد شنیدیم که امتیازی رو که به بازی میدن نسبت به نسخه قبل میدن.!!!! اون مقایسه پراید و مرسدس هم که شاهکار بود..!!!
مسئله ساده است.حالا گیم اسپات رو بفرستید به جهنم! بقیه چی؟بهترین فوتبال تا الان از از نظر خیلی از سایتها من جمله IGN همین PES2016 شده.سال آینده فاصله امتیاز ها از این هم بیشتر میشه.فیفا هم به جایگاه اصلی خودش برمیگرده.
پ.ن: رکورد متا همین الانش هم دسته PES هست.سه رتبه اول یا دو رتبه اول رو PES داره.امیدوارم این نسل بتونه رکورد خودش رو بشکونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر