امتیازات Epic Mickey 2: The Power of Two

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

250px-Epic_Mickey_2_Boxart.PNG

Official Nintendo Magazine UK 80/100

Gameinformer: 5.75
Gamingexaminer: 8.5
Gamereactor Sweden: 7
Gamespot 5/10
IGN: 6
Difital Spy UK: 6
OXM: 7
Gametrailers: 6.7
4Players.du: 7.1
Edge: 5
GamesRadar: 5
Game Informer 58/100
Meristation 70/100
Destructoid: 2
SpazioGames: 6
Vandal Online 82/100
Game Revolution 80/100

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من که دموش رو بازی کردم محیط ها کیفیت خوبی نداشتن ولی طراحی شخصیت ها خیلی خوب بود البته گیمپلی ساده و رونی داشت، کلا بازیه خوب و سرگرم کننده ایه .
بنظر من حقش 7 باید باشه .

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بابا وارن اسپکتور باید بکشه بیرون از این بازی !!

اسمش بزرگتر از این حرفاست و باید رو محتوای بزرگسالانه تر کار کنه !! اقا جون عمه اش یکی از بهترین بازی های تاریخ رو ساخته که هنوزم سیستمش منحصر بفرد هست بعد گیر داده به این میکی !!

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
بابا وارن اسپکتور باید بکشه بیرون از این بازی !!

اسمش بزرگتر از این حرفاست و باید رو محتوای بزرگسالانه تر کار کنه !! اقا جون عمه اش یکی از بهترین بازی های تاریخ رو ساخته که هنوزم سیستمش منحصر بفرد هست بعد گیر داده به این میکی !!

George Lucas syndrome is what happens when an artist churns out progressively worse and worse material with each increase in money and control they get over their products.

متاسفانه Spector هم در کنار بازیسازهای دیگه ای مثل Peter Moylyneux, Richard Garriot ، Will Wright و بسیاری از بازیسازهای ژاپنی، به سندروم جورج لوکاس دچار شده و بیرون اومدن ازش هم به این راحتیا نیست.
عموما چنین سندرومی موقعی پیش میاد که یه سازنده به طور ناگهانی تصمیم به عوض کرن مخاطب و استیل کاریش بکنه. موقعی که این سازنده، روی این تصمیم غلطش پافشاری کنه ( مثل کاری که اسپکتور با Epic Mickey 2 کرده ) دیگه سخته امید داشتن به آینده ی کاری طرف.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر