امتیازات Elden Ring

پیش بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    254
  • نظرسنجی بسته شده است .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
phvVT0qZfcRms5qDAk0SI3CM.jpeg
سازنده : .FromSoftware Inc
سبک : Action RPG
ناشر: Bandai Namco Entertainment
تاریخ انتشار: 25-02-2022 (جمعه ۶ اسفند 1400)
پلتفورم ها: PS5 - PS4 - XBOX SERIES - XBOX ONE - PC

Open Critic
Screenshot_20220322-174455_Chrome.jpg
Metacritic
PS5
Screenshot_20220322-174036_Chrome.jpg

PC
Screenshot_20220322-174042_Chrome.jpg

Xbox SX
Screenshot_20220322-174108_Chrome.jpg

IMG_20220223_203846 (1).jpg
با تشکر از @voldmort

EDGE 10/10​
Not for the first time, a Miyazaki game has arrived and the landscape appears transformed. As you play, there is a sense of plates shifting beneath you, of the T&C's of game development being rewritten. We haven't felt this way since breath of the wild.​
Eurogamer - Essential
All that said, Elden Ring remains a glorious game, one that established fans are going to savour for some time to come, and one that may just welcome new fans into the FromSoft fold. Sumptuous visual design, dark and detailed lore and a vast-but-intricate open world are reason enough to venture out into the Lands Between. Add to that FromSoftware's unforgiving and unforgettable gameplay loop and this is something truly special.​
Game Informer - 10/10
Elden Ring challenged me, captivated me, and enchanted me, an unyielding deluge of discovery and artistic vision unbound. Elden Ring represents a truly amazing combination of various game elements that all come together to create something fascinating, special, and unforgettable. Elden Ring isn't just the best game this year; it's one of the best games ever made.​
GameSpot - 10/10
In a genre that has become wrought with bloated and over-designed games, Elden Ring is defiantly contrarian in almost every way. Its commitment to design by subtraction and to placing the responsibility of charting a path through its world entirely on the player makes it stand head and shoulders above other open-world titles. Elden Ring takes the shards of what came before and forges them into something that will go down in history as one of the all-time greats: a triumph in design and creativity, and an open-world game that distinguishes itself for what it doesn't do as much as what it does.​
Destructoid - 10/10
To say I was blown away by Elden Ring is an understatement. Sure it's still going to appear esoteric and unapproachable to a subset of people. There are things it could still do better in terms of onboarding, and it could do even more on the front of quality-of-life enhancements for returning Souls players.

But as an experience, it's one of the most wondrous and open-ended games I've played in years. It has so much to say from a design perspective that people will be talking about its choices for years on end, and playing it for longer.​
IGN - 10/10
Like The Legend of Zelda: Breath of the Wild before it, Elden Ring is one that we'll be looking back on as a game that moved a genre forward.​

Attachments

• 2e1.jpg
    2e1.jpg
    104.1 KB · مشاهده: 130
آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
اقا بازى كرديد بيايد از تجربياتتون بگيد و اينكه برا يه كسى كه اصلا سولز باز نيست اين بازى مناسبه يا نه .. هنوز دو دلم بگيرمش يا نه
سولز باز نیست یعنی این بازیها رو تحربه کرده و خوشش نیومده یا اینکه کلا هیچوقت سمتشون نرفته ؟

• Like
Reactions: Homi-Fatal

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
یه دفعه امبارگو رو بر میدارن، آدم یه روز باید بشینه ویدیو ببینه فقط :cool2:
توی این چیزایی که من دیدم، بازی برای پلتفرم سونی فعلاً اپتیمایز تر از پلتفرم های مایکروسافته (توی performance mode برای PS5 فریم دور و برای ۵۵ تا ۶۰ ئه و برای XSX توی همون performance mode دور و برای ۴۰ تا ۵۰) و این یعنی چند تا پچ کار داره (این برام قطع یقینه که با ۳-۲ تا پچ روی هر دو پلتفرم ثابت ۶۰ فریم میده، چون XSX چیزی از PS5 کمتر نداره و نباید اینجوری باشه وضعش)
اما چی این وسط مهمه؟
اینکه محتوای بازی اینقدر وحشتناک بوده، که این منتقدا موضوع performance issue‌ رو کلاً بی خیال شدن و همه متحدالقول نمره بالا دادن
این در نوع خودش یک جورایی بی سابقه ست، چون سبک بازی هم عامه پسند نیست، هرچی ساده گرفته باشن بازم سولزبورنه، شوخی نداره با کسی...
ببینین اون داخل چه خبر بوده که اینا همه چی رو غلاف کردن، فقط نمره بالا دادن

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
اقا بازى كرديد بيايد از تجربياتتون بگيد و اينكه برا يه كسى كه اصلا سولز باز نيست اين بازى مناسبه يا نه .. هنوز دو دلم بگيرمش يا نه
این سوالو دوستان بارها جواب دادن تو تاپیکهای مربوط به بازیای میازاکی چنتا نکته به عنوان یه فن قدیمی سولزباز راجبشون میگم و اینکه این الدن رینگم میشه گفت از دنیا داستان گرفته و...(داستان سکیرو این وسط متفاوته) کاملا شبیهن اگه با این چیزایی که پایین مینوسیم کنار بیای حتما خوشت میاد
1-بازی اعصاب میخواد و پانیش محوره ممکنه بیست بار سر یه باس بمیری نباید تسلیم بشی و همین کارو تکرار کنی تا باس بکشی پاداشی که بهت میده ارضا سولزی میشی و دوست داری ادامه بدی بازی سیو انوماتیکم نداره بمیری زرت از همون جایی که مردی اگه بمیری برمیگردی به اخرین جایی که استراحت کردی که خیلی ستمه باید با چنتا صلوات برای سلامتی خانواده شرگت سازنده به بازی ادامه بدی
2-داستان به هیچ وجه سر راست نیست باید همه جارو زیر رو کنی و کلا تو بازی بچری تا یه متوجه نکته ای از چیزی داستان بشی بعدشم بری یوتوب تعوری ببینی شاید چیزای دیگه ای برات روشن بشه از سرگذشت کاراکترای بازی و ...
اگه با این چیزا کنار بیای که بسم الله مطمعن باش ضرر نمی کنی و لذت میبری

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

ایشون که یه مدتی یکی از ایفلوئنسر های محبوب bc بود. من باب این موضوع اینطوری گفتن ، که اگه از دارک سولز خوشتون نمیومده ممکنه از اینم خوشتون نیاد چون dna سولزبورن رو حفظ کرده ،

آخرین ویرایش:

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
همه چیز از اون روزی شروع شد که گاندیر ملعون رو زدم …
پ.ن:برید پولاتونو جمع کنید این جور که بوش میاد باید دیسکشو بخریم.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
شت من تسمه تایم پاره کردم متا رو دیدم :D نه پای نینتندو وسط نه راکستار و متا رو ۹۷ :D
تنها پلات زندگیم بلادبورن بود و از الان الدن رینگ هم بهش اضافه شد ، الان حس همین شخص روی باکس ارت بازی رو دارم و میخوام همینجوری در مقابل میازاکی زانو بزنم ک همچین شاهکاری برامون خلق کرده :((:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
7 بازی کامل و nتا هم DLC فوق خفن
فقط در 13 سال گذشته!!!
با هیچ متر و معیاری با عقل جور در نمیاد
الخصوص اینکه همه اش هم موفق از آب در اومده👀

IMG_20220224_055753_copy_1024x745.jpg

پ.ن: به حال اون افرادی غبطه میخورم که با الدن تازه پا به دنیای بازی های استاد میزارن😶
کلی تجربه ی فراموش نشدنی دیگه هم آماده واسه خودشون دارن که کم کم برن سراغشون

حالا فکر کن در حین تجربه ی قبلی ها، همزمان استاد هی بازیِ جدید میده بیرون!:D
کما اینکه همین الان شایعات راجب بازی بعدیش فراوونه:D

بشر تو خسته نمیشی!؟
isabel-fernandez-gomez-retrato-gtm-miyazaki.jpg
خدا این‌ژاپنی هارو واسه صنعت Game و انیمه نگه داره!​

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اینم باحال بود:))

Screenshot_20220224-080930_Twitter.jpg
🔹️🔹️🔹️​

با چندتا نقدی که ثبت شد متای OPEN اومد رو مرز 96/97
111 نقد ثبت شده واسه الدن
با توجه به طولانی بودن بازی، حدسم اینه که حداقل 70/80 تای دیگه هم در روزهای آتی ثبت شه(ممکنه از 200نقد هم رد کنه!)

🔹️🔹️🔹️​
گرفتن متای 95+ به خودی خود کاره سخت و نشدنی هست ولی واسه عناوین FromSoftware (به خاطر سبک و سیاق خاص بازیهاشون که احتمالا به مذاق پلیرهای کژوال خوش نیاد) یه جورایی غیره ممکن بود که به لطف میازاکی محقق شد.
اینو تازه دیدم

IMG_20220222_154133.jpg

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
941
نام
Ahmad
فقط 10 نفر تو نظر سنجی به گزینه 95 به بالا رای دادن.این دوستان انگار جلوترن از بقیه در ایمان به استاد.توفیق داشته باشیم با تزکیه نفس و اعمال صالح درک کنیم مراتب بالای باورمندی را.
(گریه حضار)

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
فقط 10 نفر تو نظر سنجی به گزینه 95 به بالا رای دادن.این دوستان انگار جلوترن از بقیه در ایمان به استاد.توفیق داشته باشیم با تزکیه نفس و اعمال صالح درک کنیم مراتب بالای باورمندی را.
(گریه حضار)
اینجا او کلیپه رو میخواد که میگه مارو دور نداز

• Like
Reactions: Tatsumaru

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
(گریه حضار)
کسی شکی نداشته ولی وقتی به شاهکاری مثل HFW، کم لطفی میشه با خودم گفتم حتما الدن رینگ هم به چنین سرنوشتی دچار میشه 😁

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر