امتیازات Elden Ring

پیش بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    254
  • نظرسنجی بسته شده است .

U n i t e d

کاربر سایت
phvVT0qZfcRms5qDAk0SI3CM.jpeg
سازنده : .FromSoftware Inc
سبک : Action RPG
ناشر: Bandai Namco Entertainment
تاریخ انتشار: 25-02-2022 (جمعه ۶ اسفند 1400)
پلتفورم ها: PS5 - PS4 - XBOX SERIES - XBOX ONE - PC

Open Critic
Screenshot_20220322-174455_Chrome.jpg
Metacritic
PS5
Screenshot_20220322-174036_Chrome.jpg

PC
Screenshot_20220322-174042_Chrome.jpg

Xbox SX
Screenshot_20220322-174108_Chrome.jpg

IMG_20220223_203846 (1).jpg
با تشکر از @voldmort

EDGE 10/10​
Not for the first time, a Miyazaki game has arrived and the landscape appears transformed. As you play, there is a sense of plates shifting beneath you, of the T&C's of game development being rewritten. We haven't felt this way since breath of the wild.​
Eurogamer - Essential
All that said, Elden Ring remains a glorious game, one that established fans are going to savour for some time to come, and one that may just welcome new fans into the FromSoft fold. Sumptuous visual design, dark and detailed lore and a vast-but-intricate open world are reason enough to venture out into the Lands Between. Add to that FromSoftware's unforgiving and unforgettable gameplay loop and this is something truly special.​
Game Informer - 10/10
Elden Ring challenged me, captivated me, and enchanted me, an unyielding deluge of discovery and artistic vision unbound. Elden Ring represents a truly amazing combination of various game elements that all come together to create something fascinating, special, and unforgettable. Elden Ring isn't just the best game this year; it's one of the best games ever made.​
GameSpot - 10/10
In a genre that has become wrought with bloated and over-designed games, Elden Ring is defiantly contrarian in almost every way. Its commitment to design by subtraction and to placing the responsibility of charting a path through its world entirely on the player makes it stand head and shoulders above other open-world titles. Elden Ring takes the shards of what came before and forges them into something that will go down in history as one of the all-time greats: a triumph in design and creativity, and an open-world game that distinguishes itself for what it doesn't do as much as what it does.​
Destructoid - 10/10
To say I was blown away by Elden Ring is an understatement. Sure it's still going to appear esoteric and unapproachable to a subset of people. There are things it could still do better in terms of onboarding, and it could do even more on the front of quality-of-life enhancements for returning Souls players.

But as an experience, it's one of the most wondrous and open-ended games I've played in years. It has so much to say from a design perspective that people will be talking about its choices for years on end, and playing it for longer.​
IGN - 10/10
Like The Legend of Zelda: Breath of the Wild before it, Elden Ring is one that we'll be looking back on as a game that moved a genre forward.​

Attachments

• 2e1.jpg
    2e1.jpg
    104.1 KB · مشاهده: 148
آخرین ویرایش:
چند تا نمونه مشابه سراغ داری که پیشرفت شماره دوم مثل انچارتد باشه ، حالا اینکه خود انچارتد ۱ هم بازی نابالغ و پر ایرادی بود یه بحث دیگست ۔۔۔۔

Just for fun :D

Half-Life 2 to HF1
Portal 2 to Portal 1
Batman Arkham City to Batman Arkham Asylum
Mass Effect 2 to Mass Effect 1
Halo 2 to Halo 1
Metal Gear Solid 2 to Metal Gear Solid 1
Mario Kart 64 to Super Mario Kart
Team Fortress 2 to Team Fortress 1
Dota 2 to DOTA
Diablo II to Diablo
Street Fighter II to Street Fighter
Super Smash Bros. Melee to Super Smash Bros
Tony Hawk's Pro Skater 2 to Tony Hawk's Pro Skater
Red Dead Redemption to Red Dead Revolver
Dark Souls to Demon Souls
Soul Calibur to Soul Edge
Resident Evil 2 to Resident Evil 1
Baldur's Gate II to Baldur's Gate
Witcher II to Witcher
Divinity Original Sin II to Divinity Original Sin
The Sims 2 to The Sims 1
Total War: Rome to Total War: Shogun
Assassin's Creed II to Assassin's Creed

البته لزوما همه اینا متای بیشتری از نسخه قبلیشون نیاوردن، ولی خب احتمالا به خاطر انقلاب گنده ایه که نسخه اول خودش بوده است
و خب این فقط محدوده به نسخه دوم به اول (صرفا دنباله ها بود که یه مشت بازی دیگه مثل Civ III و Zelda: A Link to the Past و... رو هم میتونستم بیارم وسط)

و این که کلا بکشید بیرون از این قضیه

۹۰ درصد اینها که لیست کردی در همون حد گاد او وار ۱-۲ هستن

تنها چیزی که شاید باعث شه فکر کنی 90 درصد اینا در حدد تفاوت آنچارتد 1 و 2 نیستن، تفاوت بنیانی سبک شون با آنچارتده و این که نسخه اولشون خیلی بیشتر از نسخه اول آنچارتد تحویل گرفته شدن
همین :D

آخرین ویرایش:
داداش فریم یدفعه از ۶۰ میاد رو ۱۵ ۲۰ و تا یه ۳ ۴ ثانیه ای هم همینطوری میمونه
با هر متر و مقیاسی هم قابل مشاهده و آزار دهنده هست :|
آپدیت
بعد از ۳ ساعت بازی کردن میتونم بگم که استاتر خیلی کمه و اصلا آزار دهنده نیست :D
بعد از یکمی بازی کردن و لود شدن شیدر ها و تکسچرها بازی خیلی اوکی میشه
البته خود فرام سافتور هم رسمی اعلام کرده که آپدیت میده و مشکلات رو حل میکنه

جالب شد
گویا مشکل اصلی بازی به خاطر پچ روز اولشه

1645810105058.png

یعنی نسخه ای که منتقدا داشتن روش نقد می کردن مشکلات فنی کمتری داشته :D
من میگم یه چیزی می لنگه این جا :D

نگو پچ روز اول بیشتر از خیر رسوندن زده له و لورده کرده بازی رو

و این یعنی اگه سریع اقدام نکنن ممکنه رو نقد افرادی که بعد عرضه شروعش کردن تاثیر منفی زیادی بذاره

جالب شد

View attachment 246342

و این یعنی اگه سریع اقدام نکنن ممکنه رو نقد افرادی که بعد عرضه شروعش کردن تاثیر منفی زیادی بذاره
عجب خودزنی احمقانه ای کردند.:|

من تو reddit ( :D ) یه پست دیدم یسری‌ چیز گفته بودن که مشکل استاتر بازی رو خیلی کمتر میکنه... امروز همش بیرون بودم نرسیدم تست کنم، اما شب رفتم تست میکنم و خبرشو اینجا میدم
اما چیزی که میخواستم بگم اینه بازیهای قبلی فرام سافت هم برای پی‌سی اون اول کار اصلا خوب نبودن(البته نه در این حد) اما به مرور زمان پچ شدن و اوکی شدن... این بازی هم مطمینا در این وضعیت باقی نمی مونه. در مورد نظرات دوستان من خودمو یجورایی فن سفت و سخت فرام سافت میدونم اما بنظرم چیزی که گفتن منطقی هست. منتقدای pc باید بازیو با شرایط خودش نقد میکردن... از اون طرف این خبر هم هست که این پچ جدید خیلی بدتر کرده بازیو! شاید نسخه ای که اونا داشتن به این بدی نبوده

آخرین باری که یه بازی برای اولین بار لانچ شد و رو pc مشکل نداشت کی بود؟:D

مقایسه تلوپ۲ با الدن رینگ به این تاپیک چه ربطی داره؟🤔

لست آو آس 2 یه پای ثابت همه تاپیک های بازیسنتره، واقعا در این زمینه موضوع تاپیک بی ارتباطه، تجربه نشون داده از صفحات بیست به بعد کم کم پای ایشون هم به بحث باز میشه. مثل آب شنگولی که از چند پیک به بعد باعث میشه گوشیو برداری به اکست مسیج بدی. ده صفحه که رد میشه بحث بچه هارو میگیره یاد لست میفتن.

ACG نقدشو عوض کرد گفته فعلا صبر کنید ظاهرا پچ 1.02 بازی رو بدتر کرده نسبت به 1.01 که در اختیار منتقدا بوده پس انقدر زیر سوال نبرید منتقدای PC رو اونا رو پچی بازی کردن که مشکل خیلی کمتر بوده.

جالب شد

View attachment 246342

این اشتباهه احتمال زیاد :-"
کلا فریم دراپ های بازی و مشکل stutter داشتنش تا حد زیادی random هست، معمولا وقتی دشمن جدید یا منطقه جدید ظاهر میشه این مشکلات هم پیش میاد ولی خیلی وقت ها کاملا رندوم پیش میان و برای یه سری هم دوباره رندوم این مشکلات خیلی کم میشن و یا کلا از بین میرن :| :-"
ACG هم احتمالا شانسی توی پچ قبلی دنده های بازی روی پی سیش روغن کاری شده بودن و مشکلات کمتر شدن :D و بعد با پچ بعد شانسش ته کشیده و افت فریم ها بیشتر شدن.
در کل اینکه پچ 1.02 کار خاصی نکرده مثل اینکه از نظر بهبود پرفورمنس (مثلا pc gamer هم یه مقاله زده و گفته پچ 1.02 مشکلات بزرگ پرفورمنس رو حل کرده ولی خوب اینطور نیست)
+
من دیدم ملت دارن بازی رو با لانچ سایبرپانک مقایسه میکنن :| و اگه کسی واقعا جدی اینو میگه و قصدش ترول نیست، نه سایبرپانکو تو لانچش بازی کرده و نه الدن رینگو :-"

من امروز فرصت کردم ۴ ۵ ساعت بازی کردم
بدترین مشکل پرفومنس، همون اول بازی هست زمانی که وارد open world میشید... در ادامه ( نه اینکه مشکل نباشه) بهتر شد... امروز هم تو استیم دیدم فرام سافت خبر گزاشته که می‌دونیم مشکل چیه و به زودی برای رفع مشکل مشکلات پچ های بعدی رو میدیم...
اما بازی واقعا شاهکاره، تو همین مدت کم من اینقدر موجودات و enemy های متفاوت با طراحی فوق‌العاده دیدم... واقعا بازی خیلی بزرگیه... از اون بازی هاس که شما دفعه اول که بازی رو تموم میکنی حس می‌کنی هنوز شاید ۵۰ درصد بازی هم تجربه نکردم... فوق‌العاده است

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or