امتیازات Dreams

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
129297

ناشر: Sony Interactive Entertainment
سازنده : Media Molecule
تاریخ عرضه : Feb 14, 2020
پلتفرم : PS4
pushsquare : 10/10
Everyeye.it : 9/10

God is a Geek : 10/10
Hobby Consolas : 8.8/10
IGN Spain : 8.7/10
SpazioGames : 8.5/10
IGN : 9/10
IGN Italia : 9/10
Carole Quintaine : 8.5/10
GamePro Germany : 9.3/10
Attack of the Fanboy : 10/10
PlayStation Universe : 10/10
Meristation : 8.7/10
The Games Machine : 9/10
App Trigger : 9/10
Vandal : 8.7/10
Gameblog.fr : 9/10
Destructoid : 9.5/10
Jeuxvideo.com : 9/10
Digital Chumps : 9/10
10/Multiplayer.it : 8.5
10/Eurogamer Italy : 9
Screen Rant : 9/10
TrueGaming : 9/10
Game Rant : 9/10
4Players.de : 8.2/10
Game Over Online : 9.5/10
TheGamer : 10/10
129640

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
Nah... ماریو میکر 2 همون 87 متاش حقش بود تازه به نظرم به خاطر کیفیت فاجعه مولتی پلیرش و لگ ترسناک اش باید پایین تر ام می شد
بعد کلا ماریو میکر 2 الان عملا حکم Ultimate 2D Mario platformer رو داره و از یه لول میکر ساده به خاطر کامیونیتی خفن اش خیلس فراتر رفته و چیزی نیست که بشه جاشو با چیزی پر کرد به این راحتی ها
که اصن کلا یه بحث دیگس اون جاش این جا نیست

و در کل این که هنوز تو بازیسنتر فکر می کنند بازی های سونی رو نینتندو می داد بیرون متای همشون بالای 96 می شد بامزست فقط
مثل جبهه نهایی در هم شکسته یه عقیده قدیمی اشتباهه که همه ازش عبور کردن و رفته
It's Sarcasm
در راستای این گفتم که "اسم نینتندو کنارشه"
وگرنه موافقم.
عجب لگی هم داشت لعنتیا:|

من سه سال پیش وقتی سوییچ موفق شد با خودم میگفتم حداقل دیگه کمتر میشنویم " بازی های نینتندو بچه گانه است"
ولی خوب هنوزم همون اش و همون کاسه هست!:|:D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
من کمپینش رو الان تمام کردم.

خیلیییییییییی با روح و روانم بازی کرد.

به قدری مسحور داستان سرایی و گیم‌پلی و گرافیک بازی میشید که حد نداره.

خدایی امکان نداره یعنی امکان نداره باور کنید که این همه زیبایی با tools های خود بازی ساخته شده

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
ینی ازادی و تنوعی که در اجرای ایده ها توی دریمز هستو با سوپر ماریو میکر مقایسه میکنین؟
من گفتم بازی شبیه (تو یه سبک تقریبا) نه عینش وگرنه تفاوت دارن
و نگفتمم کدوم بهتره کدوم بدتر
فقط گفتم منتقدا به بازیهای نینتندو الکی نمره بالا نمیدن!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
چند وقت دنبال نکردم بعضی مراجع که ثبت میشن جدید به نظر میان

Carole Quintaine:85

"Dreams is a breath of fresh air in the world of video games. It is a huge playground and a real social network where the possibilities are unlimited. Films, music, games, everything seems at hand! Its solo campaign is funny, inspiring and smart. Nevertheless, despite the clear lessons, game's tools are difficult to master. It takes a long time and patience to achieve beautiful things

GamePro Germany:93

"Dreams is unique in its execution. The possibilities have never been greater and the barriers to entry have never been lower. Especially in the long run, Dreams offers enormous potential.

Attack of the Fanboy:100

"Dreams is a platform that allows for complete and nearly limitless creative expression, and it’s already jam-packed with games, music, and art that more than justify the asking price."

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
PSU : 10/10
ثبت میشه
It's really hard to find anything negative about Dreams. It's a powerful and remarkable set of creation tools moonlighting as a video game. If creating isn't your thing, the Dreamiverse offers an endless feed of other dreamer's playable content and the super-fun campaign. Dreams is the bees knees and should not be missed.

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من کمپینش رو الان تمام کردم.

خیلیییییییییی با روح و روانم بازی کرد.

به قدری مسحور داستان سرایی و گیم‌پلی و گرافیک بازی میشید که حد نداره.

خدایی امکان نداره یعنی امکان نداره باور کنید که این همه زیبایی با tools های خود بازی ساخته شده
برای تموم کردن کمپین نیازی به اینترنت هم داشتی یا نه ؟ و اینکه کلا مدت زمانش چقدر هست ؟

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
غافلگیری واقعن!

اصلن انتظار همچین نمره هایی رو نداشتم!
اخر خوشبینی م 85 بود :D

این بازی ثابت میکنه که هر بازی تاخیر خورد و خیلی بیشتر زمان برد نمیتونه اثر بدی باشه.

نمیدونم سونی چقدر از اینا حمایت کرده ولی نتیجه کار اینقدر خوب بوده که منو مشتاق کرد کلی ویدئو برم ببینم ازش و مسحور این همه زیبایی بشم:o
این بازی رو هر بازیبازی سوای طرفداری های مرسوم باید تهیه کنه و خودشو توش محک بزنه.
وسوسه ساخت بازی خیلی جذابه.

اینکه ببینیم حاصل عمری که پای بازیها دادیم چقدر میتونه تو خلق دنیای"خودمون" تو بازی کمک کنه :x
اینا تقریبا این بازی از اواخر ۲۰۱۳ کلید زدن فکر کن ۷ سال کار مداوم باعث میشه بشه تو این دریمز حتی بازی last of us با گرافیک ps1 یکجور بازسازی کرد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
در مورد نسخه PS5 و PC:

Dreams will be on PlayStation 5 but not PC | Metro News

نسخه PS5 رو که باید تاییدشده بدونیم ولی PC رو گفتن که فعلا برنامه‌ای براش ندارن و در دست توسعه نیست.
همین الان از کیبورد روی PS4 میشه برای بازی استفاده کرد و گفتن که اگه سونی اجازه بده ساپورت موس رو هم اضافه میکنن چون طرفدارای زیادی خواستارش هستن.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
در مورد نسخه PS5 و PC:

Dreams will be on PlayStation 5 but not PC | Metro News

نسخه PS5 رو که باید تاییدشده بدونیم ولی PC رو گفتن که فعلا برنامه‌ای براش ندارن و در دست توسعه نیست.
همین الان از کیبورد روی PS4 میشه برای بازی استفاده کرد و گفتن که اگه سونی اجازه بده ساپورت موس رو هم اضافه میکنن چون طرفدارای زیادی خواستارش هستن.

واقعا این بازی باید برای همه پلتفرم ها بیاد و مهم تر از همه هرکی هرچی ساخت رو بشه رو باقی پلتفرم ها بازی کرد. اون موقع تازه مشخص میشه اینا واقعا چیکار کردن! در این صورت میتونه چیز عجیب غریبی بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر