امتیازات Dota 2

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اولین نقد از بازی منتشر شد.

h655q6bf2e52ijfgit5t.png

PC Gamer - 8.5/10

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من هم تعجب کردم که الان نقدش منتشر شده. اما خب نقد از یک مجله ی معتبر هست و من هم تاپیکش رو احداث (:D) کردم. :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Forbes 9/10
Devilsmmo 8/10
vglounge 8/10
"DotA 2 is an absolutely fantastic game." It’s fair to say it’s a core game, that not everybody will enjoy the measured, pressured gameplay, but it’s probably the most accessible game in the genre I’ve ever played (with the exception of Awesomenauts).

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Forbes 9/10
Devilsmmo 8/10
vglounge 8/10
حالا نمیدونم به نظر شما هشت خوب هست یا نه، ولی‌ یکی‌ از دلایل‌ای که اکثرا تو همهٔ نقد‌ها یکی‌ دو امتیاز ازش کسر شده این هست که اصلاuser friendly نیست، به هیچ وجه رحم نداره توش :D یه نفر بخواد یاد بگیر باید خودش رو کوچیک کنه حاضر باشه فحش بخوره :D، و با توجه به اینکه community بهتر از dota 1 هست، ولی‌ بازم پر flamer هست و valve هم زیاد برخوردی نداره.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
حالا نمیدونم به نظر شما هشت خوب هست یا نه، ولی‌ یکی‌ از دلایل‌ای که اکثرا تو همهٔ نقد‌ها یکی‌ دو امتیاز ازش کسر شده این هست که اصلاuser friendly نیست، به هیچ وجه رحم نداره توش :D یه نفر بخواد یاد بگیر باید خودش رو کوچیک کنه حاضر باشه فحش بخوره :D، و با توجه به اینکه community بهتر از dota 1 هست، ولی‌ بازم پر flamer هست و valve هم زیاد برخوردی نداره.

valve بخوا برخورد کنه که همه رو 99.99 % رو بفرسه LP :d

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955

اتفاقا اینجوری خوبه، متاسفانه League Of Legends اومده خاله بازی راه انداخته، کسی می خواد بازی رو یاد بگیره بره با Bot ها بازی کنه

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145
Eurogamer - 9/10
Dota 2 review Eurogamer.net

AusGamers - 9/10
Dota 2 Review - AusGamers.com

WHAT WE LIKED

• Awesome multiplayer action
  • Excellent competitive support
  • Local Australian servers