امتیازات DmC : Devil may Cry

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
81899435172263572437.jpg

لیست نمرات بازی:

Giant Bomb : 100/100
Stuff : 100/100
1UP : 100/100
Telegraph : 100/100
GameShampoo : 95/100
EGM : 95/100
BootHammer : 95/100
Rely on Horror : 95/100
Ongames (Spanish) : 95/100
Play UK Magazine : 93/100
Ausgamers : 92/100
ABQ Journal : 92/100
Electronictheatre : 91/100

Canadian Online Gamers : 90/100
Machinima : 90/100
Gamer.no : 90/100
Game Over Online : 90/100
Big Red Barrel : 90/100
ZTGameDomain : 90/100
GamingUnion.net : 90/100
ActionTrip : 90/100
The Sun : 90/100
Game Informer : 90/100
BioGamer Girl : 90/100
X360 Magazine UK : 90/100
LEVEL Magazine : 90/100
MMGN.com : 90/100
Bloody-Disgusting : 90/100
Inside Gaming Daily : 90/100
GameCritics : 90/100
Complex Magazine : 90/100
Destructoid : 90/100
CVG : 90/100
HardGame2 (Spanish) : 90/100
HardcoreGamer : 90/100
Criticalgamer : 90/100
PlayStation Universe : 90/100
Eurogamer Italy : 90/100
Gamerznewz : 90/100
GamesTM: 90/100
PlayFront (German) : 90/100
God is a Geek : 90/100
DigitalTrends : 90/100
OXM : 90/100
Spong : 90/100
Digital Chumps : 90/100
NowGamer : 90/100
Ready-Up : 90/100
Joystiq : 90/100
Cheat Code Central : 90/100
Trustedreviews : 90/100
Itproportal : 90/100
Games Master : 89/100
Play3 Magazine : 89/100
Console Monster : 89/100
GIGA : 89/100
IGN : 89/100
Games.it (Italy) : 88/100
PSX Extreme : 88/100
GamingVlogNetwork : 88/100
Xbox World Australia : 88/100
LaPS3 (Spain) : 88/100
MondoXbox : 87/100
Meristation : 86/100
Gamingxp (German) : 86/100
3DJuegos : 86/100
GamesBeat : 85/100
Spaziogames (Italian) : 85/100
IGN Italy(360) : 85/100
IGN (PS3) : 85/100
PlayStation LifeStyle : 85/100
Vandal Online : 85/100
Gameplanet : 85/100
Gamer.nl : 85/100
4Players.de : 85/100
BigPond GameArena : 85/100
GamingBolt : 85/100

PSX-Sense.nl : 85/100
Gametrailers : 85/100
Gamers' Temple : 85/100
Ps3gen.fr : 85/100
JeuxActu : 85/100
Famitsu : 85/100
InsideGamer.nl : 83/100
Gaming Age : 83/100
NZGamer : 83/100
Eurogamer Portugal : 80/100
DailyMail UK : 80/100
The Controller Online : 80/100
Dealspwn : 80/100

EDGE : 80/100
Gamespot (X360) : 80/100
Gamesradar : 80/100
Polygon : 80/100
PlayStation Official Magazine UK : 80/100
Eurogamer : 80/100
Digital Spy : 80/100
Eurogamer.de (German) : 80/100
Strategy Informer : 80/100
Popbucket : 80/100
Metro GameCentral : 80/100
Entertainment Focus : 80/100
Videogamer : 80/100
DarkZero : 80/100
GamesRadar : 80/100
Thunderbolt : 80/100
Game Revolution : 80/100
Craveonline : 80/100
Quarter to Three : 80/100
T3 : 80/100
Invision Community : 80/100
Push Square : 80/100
D+PAD Magazine : 80/100
Videogame.it : 80/100
Gameblog.fr : 80/100
HonestGamers : 80/100
Multiplayer.it : 88/100
Guardian UK : 80/100
techland.time : 80/100
Ibtimes Uk : 80/100
Eurogamer Spain : 80/100
Forbes : 80/100
GRYOnline.pl : 80/100
TechDeville : 80/100
GameSpot (PS3) : 75/100
Gamer Limit : 75/100

Cinemablend : 70/100
Gamereactor Sweden : 70/100
Thesixthaxis : 70/100

The Escapist : 70/100
Worth Playing : 70/100

Thunderbolt : 70/100

نمرات غیر عددی (!) :
Onehitpixel : -A
PS Nation : -A

کلیات نقد مجله سوئدی LEVEL که یکی از کاربران Neogaf ترجمه کرده :

- Lots of fun variation in the level design. Dante swings between platforms, avoids incoming trains and explores vertical sewers

- The multiple stage transformations throughout the game is well integrated in the story that is being told

- Ninja Theory is taking a more serious approach than Capcom in the story-department

- The controls in DmC isn't as good as in the previous DMC-games - it's much better

- DMC-veterans will feel "home"

- Basically all the changes has been for the better good; combining Devil May Cry's deep, sophisticated action with the modern action-adventure stage-design
DmC Review Thread (Release Date - 1/15/13) - NeoGAF

Destructoid: 9/10 - A hallmark of excellence. There may be flaws, but they are negligible and won't cause massive damage to what is a supreme title.

GamesRadar: 4/5 - DmC's gameplay speaks for itself. It's challenging, accessible, and experimental in all the right ways, while retaining the top-notch combat that put Dante on the map in the first place. Sure, it's not without its shortcomings, but DmC easily ranks among the action game elite.

GameSpot: 8/10 - With assured storytelling, great combat, and imaginative design, DmC: Devil May Cry is a more-than-worthy reboot for a classic franchise.

T3: 4/5 - Dante may be a bit of a prat, but controlling him is as fun as ever and DmC: Devil Cry remains faithful to the series' most important requirements: it plays like a dream and it looks so damn cool.

IGN: 8.9 - Long-time Devil May Cry fans unsure of Ninja Theory's treatment can abandon their fears. DmC hurls Dante into a newer, better world, complete with a glorious combat system and enough style to make old Dante proud. This is digital action at its finest, steeped in the blood of angels, spiced with gunpowder, and garnished with a middle finger.

TheSixthAxis: 7/10 - It's obvious why long time fans of Devil May Cry had concerns about the reboot of the series but Ninja Theory have done a lovely job with taking over the reigns. It's certainly not without its issues, and at this stage in a generation you feel like a game should probably be wielding more graphical clout, but the game's combat more than makes up for it. It's simply brilliant.

Edge: 8 - Any lingering concerns you may have about Ninja Theory's restyled Dante will fade within the first few hours. This, despite involving surely the most controversial haircut in videogame history, is still a Devil May Cry game, and a good one.

Ibtimes UK :
Scores:

• Gameplay - 9/10: Frustrating at times but extremely intelligent and lean. A total change of tack for a hack-and-slash game
  • Sound - 7/10: A great voice cast is let down by generic monster noises and a very bland soundtrack
  • Graphics - 8/10: Some brilliant and colourful party pieces, but also a lot of repetitive corridors and similar looking enemies
  • Writing - 7/10: A surprisingly smart and punchy script that knows what it wants to do. The plot comes loose in the latter half of the game
  • Replay value - 8/10: Plenty of side-missions, collectibles and difficulty settings to work back on. The campaign benefits from short length
  • Overall - 8/10: A lively and surprising reimagining of a jaded franchise and a bloated genre. Highly recommended

آخرین ویرایش:

...EmotionaL

کاربر سایت
Aug 7, 2012
68
نام
دیوونه
اوه اوه اين مجله رو از همه مجله ها بيشتر قبول دارم :d
متا برا من = نمره ى اين مجله :d

هيتران حملهههههههه :d
ای دل غافل...به به..شما هیتر بودی و من توی اون یکی تاپیک حمایتت کردم؟...:d:d:-*(نزنی ما رو;))

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا ما این بازی رو قبول داریم ، روز اول که اومد میگیریمش ، با اشتیاق بازی میکنیم ، با یه سری نکات جدیدش کنار میایم ، پلاتش هم میکنیم ! 1000G هم میشه !

و خیلی هم قبولش داریم

فقط جان جدتون برای خوب جلوه دادن این بازی DMC 4 رو نکوبونید !!!!

بازی متا 84 و فن پسند ، خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی و باز هم میگم خیلی با آشغال فاصله داره !! خیلی !!!

هیچ احتیاجی نیست برای بالا آوردن DMC بزنید تو سر DMC 4 !!

خیلی حرکت غیر فرهنگی هست این کار !@ :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من اصلا از DMC 4 دفاع نمی کنم چون مبارزاتش ته خط سری بود تازه با کلی ایراد؛ می تونم یه پست 5000 کرکتری بدم اینجا و ایرادای گیم پلی DMC 4 رو قشنگ تشریح کنم.
مرز، مرز باریکیه که حتی کامبت سیستم "بی نقص" DMC 3 از تغییر Playable Character دانته به ورجیل تو نسخه ویژه بازی کلا به هم می ریزه. اصلا نمیتونستی بازیش کنی و 4 تا کمبو سوار کنی با ورجیل. توی 4 هم کلی بدعت گذاشته بودن اما بیس کار همون قبلی بود منتهی پر از نقص و ایراد. منتهی این که بگیم بازی آشغال بود و این حرفا نه؛ اصلا چنین چیزی نبود. نقد مثبت هم خیلی داشت بازی، به هر حال DMC وبازی بدی نبود. اینی هم که می گی از یه محیط چند بار باید رد شیم، مگه چیز خیلی عجیبیه؟! قبلا هم داشتیم... اینجا یکم بیشتر بود منتهی و یه جاهاییش واقعا تکراری می شد.
این DmC هم فکر نکن کلا سیستم مبارزات و این حرفاش از تو شیکم نینجا تئوری در اومده! نگاه و ایده اصلی تک تک کمبوها از کارای کپکام هست(DMC 1 ~ 4).

اون بنده خدا Mo-No هم کارش خیلی ضایست بنظرم؛ دوست عزیز من خودم 5% حرفایی که علی (Dante Never Cry) می زنه در مورد بازی رو قبول ندارم و تو n تا تاپیک و پروفایل انواع/اقسام بحث ها رو در مورد این بازی کردیم، منتهی ساختن یه id جدید برای توپیدن به یه کاربر دقیقا نشون دهنده ضعف شماست. راست می گفتی می اومدی با id خودت با علی بحث می کردی و مخالفتت رو اعلام می کردی.

این نقد غیر انگلیسیه رو با گوگل ترنسلیت ور رفتم باهاش مث که یکم از همین قیافه و اینا گله داره منتقده بند خدا، 30 فریم بودش هم اذیتش کرده و گفته تو نسخه PC بازی 60 تاییه اوکیه. از باس فایتاش تعریف کرده و دقیقا جمله ای رو که من خودم بهش اعتقاد دارم رو نوشته که بازی بیشترین الهامش از شماره چهارم DMC هست. من پارسال یبار دقیقا همین رو گفتم :D...
شایان رو نمیدونم ولی وقتی من میگم DMC4 آشغاله منظورم به عنوان ادامه DMC3 یه آشغاله وگرنه HnS خوبیه :D

داستانش که هیچی ، خود دانته هم که .... بیخیال گرافیک و صداگذاریش برای زمان خودش خوب بود، این وسط میمونه گیم پلی. DMC4 آن بالانس ترین سلاح های سری رو داشت ، توی DMC3 قبلا سلاح های بدون کاربرد دیده بودیم که کم پیش میومد ازشون استفاده خاصی بکنیم ( Nevan ) ولی در کنارشون سلاح های فوق العاده ایی مثل Cerberus و Agni & Rudra هم وجود داشتن. اما توی DMC4 به جز Rebellion ، Ebony & Ivory و شمشیر نرو ( اسمش یادم نمیاد ) بقیه سلاح ها همگیشون بیخود بودن ( بدترینشون هم لوسیفر )

باس فایت های بازی هم که به معنای واقعی کلمه افتضاح بودن ! یعنی بجز Credo که فوق العاده کار شده بود و تا حدودی Berial بقیه باس ها هیچکدوم در حد DMC3 نبودن ! همون مبارزه پایانی با Sanctus توی DMC4 رو بیا با آخرین مبارزه دانته و ورجیل در DMC3 مقایسه کن تا به عمق فاجعه پی ببری .

DMC4 برای من دوتا نکته مثبت داشت :
قرار دادن استایل ها روی D-Pad
معرفی Devil Bringer

بجز این دو مورد گیم پلی بازی هیچ پیشرفتی نسبت به DMC3 نداشت تازه چندتا از استایل های جالب DMC3 مثل Doppelganger و Quicksilver رو هم حذف کرده بودن :|

پ.ن : راستی این رو هم بگم که سلاح های DmC هم تا اینجای کار نتونستن مثل DMC3 عمل کنند ! داس خوبه ولی خب چیز یونیکی نیست ، تبر که افتضاحه و فقط برای تموم کردن کمبو کاربرد داره Eryx هم یه دستکش مثل بقیه دستکش های سری DMC فقط تا اینجای کار از Aquila خیلی خوشم اومد ولی حتی اونم در حد Cerberus نیست.

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
در کل مخالفان/فن های قدیمی/هیتران...
یه بازی همه چیزش به قیافه ی شخصیت اصلیش بر نمیگرده....مثل این میمونه که شما مکس پین بازی نکنی چون مکس چندان قیافه نداره(من واقعا" شرمنده دوستان ولی این نظر من بود...خواهشا" نزنین منو:d) یا مثلا" فاینال فانتزی XIV (فاینال 14 رو گفتم چون چندان بازی خوبی نیست:-")بازی کنی چون کاراکتراش الهه ی زیبایی ان...:-"
اول اینکه اگه دانته و ورجیل قیافه شون خیلی بد شده باشه شخصیت پردازی و چیزایی مثل اخلاق و دیالوگشون و... توی بازی واقعا" عالی کار شده...الان شما دارین کل نکات مثبت رو به خاطر تغییر قیافه ی دانته و ورجیل نادیده میگیرین....یک بازی اول از نظر داستان، گیمپلی، طراحی محیط و گرافیک، موسیقی و بعد از نظر طراحی کاراکتر سنجیده میشه...DmC از نظر من و خیلی از دوستان از نظر اون موارد خیلی عالی کار شده حالا چون دانته موهاش قهوه ایه و دماغ ورجیل گنده ست بازی باید مثلا" نمره ی 4 بگیره؟آخه این چه حرفیه...

Last edited by a moderator:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
از بس بحث در مورد بازي تو اين تاپيك ديدم حوصله ام نميشه بيام نگاه امتيازها كنم. رسما حالم به هم خورد.
يكي ليست انتيازها رو ميشه بذاره؟

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
من دمو را بازی کردم خیلی کیف داد البته کمبو ها خیلی سخت یافت میشدن ولی کاشکی دانته قدیمی بود مخصوصا شوخی هاش:))

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این بازی اگر رکورد Ocarina of Time رو هم بشکنه بازم فن های DMC های کاپکامی; یه بهانه میتراشن واسه اثبات بد بودنش.
3 سال از آنونس این بازی گذشت و هنوز یه عده متوجه نشدن این یه Rebootـه. ادامه جفنگیات شماره 2 و 4 نیست.

پ.ن. حیف ninja Theory که وقتش رو گذاشت پای این. شماها که گیر الکی میدین حقتونه کاپکام ip هاش رو بده به امثال Blue Castle و Slant Six Games.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
من اصلا از DMC 4 دفاع نمی کنم چون مبارزاتش ته خط سری بود تازه با کلی ایراد؛ می تونم یه پست 5000 کرکتری بدم اینجا و ایرادای گیم پلی DMC 4 رو قشنگ تشریح کنم.
مرز، مرز باریکیه که حتی کامبت سیستم "بی نقص" DMC 3 از تغییر Playable Character دانته به ورجیل تو نسخه ویژه بازی کلا به هم می ریزه. اصلا نمیتونستی بازیش کنی و 4 تا کمبو سوار کنی با ورجیل. توی 4 هم کلی بدعت گذاشته بودن اما بیس کار همون قبلی بود منتهی پر از نقص و ایراد. منتهی این که بگیم بازی آشغال بود و این حرفا نه؛ اصلا چنین چیزی نبود. نقد مثبت هم خیلی داشت بازی، به هر حال DMC وبازی بدی نبود. اینی هم که می گی از یه محیط چند بار باید رد شیم، مگه چیز خیلی عجیبیه؟! قبلا هم داشتیم... اینجا یکم بیشتر بود منتهی و یه جاهاییش واقعا تکراری می شد.
این DmC هم فکر نکن کلا سیستم مبارزات و این حرفاش از تو شیکم نینجا تئوری در اومده! نگاه و ایده اصلی تک تک کمبوها از کارای کپکام هست(DMC 1 ~ 4).
خب جوابت رو علی داد تو چند پست بالاتر :D کیوان DMC4 رو فقط وقتی کناز DMC2 قرار بدی میشه گفت بازیه خوبیه !‌( که باز من خودم ۲ رو بیشتر قبول دارم !‌:D‌)
اما وقتی میگیم ادامه-ای هست برای DMC3 با اون عظمت واقعا میشه براش کلمه-ی آشغال رو بکار برد . من گفتم تریلر زیادی از بازی ندیدم . واسه همین نظری راجع به کوبوها نمیدم
ولی نینجا تئوری تو تو HS که در انحصار PS3 بود هم کومبوهای جالبی طراحی کره بود ( البته خب مشکلات زیادی هم داشت ) ولی قبول کن این بازی واقعا باید ریبوت میشد . شاید میتونستن یک نسخه دیگه عرضه کنن ولی مطمئن باش بیشتر از نسخه-ی ۴ توش آب میبستن !

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
یا مثلا" فاینال فانتزی XIV (فاینال 14 رو گفتم چون چندان بازی خوبی نیست:-")بازی کنی چون کاراکتراش الهه ی زیبایی ان...:-"
...
ببينم ! فاينال فانتزي 14 رو ميگيد شما چندان خوب نيست؟؟:-/
A realm reborn ديگه؟:-b
مگه اومده؟؟؟؟؟!!:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اصولا نگاهی که شما باهاش به سمت یه بازی میرین، تو قضاوتی که در مورد اون بازی می کنین خیلی تاثیر داره. تعداد زیادی از دوستان که بر اساس همون یدونه تریلر دارن به بازی هیت می ورزن. باید در جریان مراحل ساخت، مصاحبه ها، تمام تریلر ها و از همه مهم تر دمو می بودین، تا بهتون ثابت میشد DmC یه HnS و یه DMC بسیار خوبه. نمی دونم دوستانی که دمو رو بازی کردن، لذت نبردن ازش؟ یکم وقت میبره تا با بعضی از مکانیک های جدید بازی آشنا بشین، اما وقتی بهش عادت کنین بازی واقعا یه HnS لذت بخش میشه. (اینو از کسی می شونین که سه سال اخیر بی وقفه Bayonetta بازی کرده، پس میدونه "HnS لذت بخش" چیه! البته هرگز قصد مقایسه این دو بازی رو ندارم :D)
از اونچه که من (و خیلی های دیگه) توی دمو دیدیم، سیستم تعویض اسلحه ها شاید اولش کمی بدقلق باشه، اما به مرور زمان عادی میشه براتون. کمبو ها، Chain کردنشون و تنوعشون واقعا خوبه. تنها ایراداتی که من توی دمو دیدم، پلتفرمینگ بیش از حد بود و سادگی زیاد. مورد اول رو مطمئن نیستم، اما فکر می کنم با توجه به نمایش های بعد دمو و نظرات ملت، درجه سختی بازی بالانس شده.

دوستان گرامی، مطمئن باشید دانته هنوز هم شوخ طبع، کله شق و Care free هست. نگران شخصیت پردازیش هم نباشید. :D صبر کنین، 15 - 10روز دیگه بازی منتشر میشه، اونوقت خودتون میشینید بازی می کنید و لذت می برید. :D
توی DMC3 قبلا سلاح های بدون کاربرد دیده بودیم که کم پیش میومد ازشون استفاده خاصی بکنیم ( Nevan )

/:) :-w [-( :(( :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اینقدر بعضی ها از قیافه دانته بد گفتن که رفتم دوباره دمورو بازی کردم و اینقدر سرگرم گیم پلی شدم که کلا از قیافه دانته فراموش کردم به نظر من که بازی خوبی هستش.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
از بس بحث در مورد بازي تو اين تاپيك ديدم حوصله ام نميشه بيام نگاه امتيازها كنم. رسما حالم به هم خورد.
يكي ليست انتيازها رو ميشه بذاره؟

تمام امتیازات توی پست اول قرار میگیرن ( گرفتن )

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ای دل غافل...به به..شما هیتر بودی و من توی اون یکی تاپیک حمایتت کردم؟...:d:d:-*(نزنی ما رو;))

نه باو من کجام به هيترا ميخوره؟ :d

---------- نوشته در 05:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:35 PM ارسال شده بود ----------

دوستان چرا به DMC4 توهين ميکنين؟؟ ميخواين بگين فن دويل هستين چرا از راه هاى غير اخلاقى استفاده ميکنين :d
آره قبول دارم نرو اضافه بود , داستانش بد بود , کمى خسته کننده بود ... ولى بازم خيلى گيم پليش شاخ بود. مخصوصا با دانته... شخصا گيم پليش رو به DmC ترجيح ميدم (دمو رو بازى کردم که ميگم :d)
پ.ن: حالا نيايد بگيد اين هيتره! نه عاقا به قرعان از DmC بدم نمياد :d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
ولى بازم خيلى گيم پليش شاخ بود. مخصوصا با دانته... شخصا گيم پليش رو به DmC ترجيح ميدم (دمو رو بازى کردم که ميگم :d)
البته گیم پلی DmC هم تا حد زیادی به خوب بودن اسلحه های دیگه ش(به جز 3 تایی که تو دمو بود) بستگی داره. کسی دیده؟ من Cerberus می خوام.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر