امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
0.6نمره بهش اضافه میکرد چجوری میشد 87 .
از اونور هم نگاه کنیم. اگه صدهای باد آورده رو بکنیم 90 چه اتفاقی میوفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب:نمره میشه 83
فقط صد نه 98 و نه 95 و بقیه.
در کنار اینها اونم بزار ،که یکسریا بازی رو ول کردن وسطاش و بیخیال نقد شدن
ماشالا شما دیگه دریچه های جدیدی از ترولینگ رو به سوی ما باز کردی! دست مریزاد :D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
فقط خوده خدا میدونه چرا ما باید 4 روز حبس و بن رو تحمل کنیم چون بازی مورد علاقه یه عده ابو قطع کرده
باشه اقا دث استرندیگ متاش شد 99 و قوطی سال ببخشید گوتی سال هم گرفت
......................................................................................................................
یکی بازی میسازه 2018 معرفی میکنه 1 سال بعد عرضه میشه با کمترین مارکتینگ که حتی توی E3 تریلر داستانی هم نمیده تهش میشه 84
اون یکی زمین و زمان و صور فلکی و تحلیل گیم پلی و توی هر کنفرانس حضور داشته باشه و بازی قراره انقلاب کنه و لانچ تریلر متاش +90 بود و 3 سال داره هایپ میکنه و تهش میشه 85
یه جمله از قبل از انتشار بازی بگم و برم
"هتریک سونی در 3 گیم اواردز پشت سر هم"
:D:D=))=))

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
فقط خوده خدا میدونه چرا ما باید 4 روز حبس و بن رو تحمل کنیم چون بازی مورد علاقه یه عده ابو قطع کرده
باشه اقا دث استرندیگ متاش شد 99 و قوطی سال ببخشید گوتی سال هم گرفت
......................................................................................................................
یکی بازی میسازه 2018 معرفی میکنه 1 سال بعد عرضه میشه با کمترین مارکتینگ که حتی توی E3 تریلر داستانی هم نمیده تهش میشه 84
اون یکی زمین و زمان و صور فلکی و تحلیل گیم پلی و توی هر کنفرانس حضور داشته باشه و بازی قراره انقلاب کنه و لانچ تریلر متاش +90 بود و 3 سال داره هایپ میکنه و تهش میشه 85
یه جمله از قبل از انتشار بازی بگم و برم
"هتریک سونی در 3 گیم اواردز پشت سر هم"
:D:D=))=))
البته اون باز بایدم کم مارکتینگ میشد چون واقعا چیز خاصی نداشت که زیاد مارکتینگ بشه خودشون این نکته رو متوجه شده بودن :D بعد سه سال برگشتن سر خونه اول

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
ماشالا شما دیگه دریچه های جدیدی از ترولینگ رو به سوی ما باز کردی! دست مریزاد :D
اشتباه ریاضی رخ داد من تصحیحش کردم. گفتن ترول کردی.
گفتم ترول یعنی این.:D:D
نوشته قبلیم کجاش تخریبی بود.
گفتم اونم اگه حذف میشد 0.6 میرفت بالا.
بعدم گفتم حالا که اونم حذف کردید حداقل صدها رو بکنید 90.:D
به این که نمیگن ترول

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
البته دارک سولز بازی هاردکوری بود که از اولش هم یه جامعه Niche ـی رو هدف گرفته بود و تازه یه بار با Demon's Soul هر چند نه از لحاظ تجاری، ولی از لحاظ کیفی امتحان پس داده بود

کوجیما و تیمش هم اگه بازی اش همچین گیم پلی niche ـی داشت بهتر بود جای این که دو ماه قبل عرضه بازی تازه زبونشون وا شه، یه جایی از 2016 تا الان که بازی رو اندازه یکی از بزرگترین و انقلابی ترین بازی های تاریخ ویدیو گیم تبلیغ کردن، همچین چیزایی رو می گفتن... ما هم سرمون رو مینداختیم پایین و کاری نداشتیم به بازی ای که میدونستیم واسه ما نیست... مطمئنا هم نمرات بازی بالاتر می رفت، چون انتظارات فرق داشت... (فقط عمرا بازی این قدر بزرگ میشد و بوق و کرنا می کرد)

وگرنه جدا همیشه بازی خاص و غیر معمول داریم که می گیرن خلاف جریان آب شنا می کنن... آخرین نمونه اش، همین Disco Elysium...آه البته که تو اون بازی نهنگ های آسمونی و مدز میکلسن و موتور دسیما و... وجود نداره، لذا اون قدر انقلابی نیست :D
قبل ترش هم کلی بازی ایندی با این وضع و حتی بازی های AAA هستند که من عمرا یادم نمیاد همچین بلندپروازانه تبلیغ شده باشند و بازم کلی خلاف فرمول فعلی ژانرشون عمل کردن (که حتی یه سری متاشون کمتر از همین 85 فعلی DS ـه ولی بازم در کل موفق بودن تو کاری که میخواستن کنن)

زدی کلا خارج از Context حرف ام رو می کنی، یه چی میگی ها... :D
داشتم با دارک سولز مقایسه می کردم که مورد های مشابهن و نوع مارکتینگ و نتیجه شون و شکافی که به وجود آوردن فرق داشت... آه البته یادم رفت، از یه حدی این جا ناراحت کننده تر حرف بزنم از این جواب ها نصیبم میشه، عادت کردم:-@
البته دارک سولز بازی هاردکوری بود که از اولش هم یه جامعه Niche ـی رو هدف گرفته بود و تازه یه بار با Demon's Soul هر چند نه از لحاظ تجاری، ولی از لحاظ کیفی امتحان پس داده بود

کوجیما و تیمش هم اگه بازی اش همچین گیم پلی niche ـی داشت بهتر بود جای این که دو ماه قبل عرضه بازی تازه زبونشون وا شه، یه جایی از 2016 تا الان که بازی رو اندازه یکی از بزرگترین و انقلابی ترین بازی های تاریخ ویدیو گیم تبلیغ کردن، همچین چیزایی رو می گفتن... ما هم سرمون رو مینداختیم پایین و کاری نداشتیم به بازی ای که میدونستیم واسه ما نیست... مطمئنا هم نمرات بازی بالاتر می رفت، چون انتظارات فرق داشت... (فقط عمرا بازی این قدر بزرگ میشد و بوق و کرنا می کرد)

وگرنه جدا همیشه بازی خاص و غیر معمول داریم که می گیرن خلاف جریان آب شنا می کنن... آخرین نمونه اش، همین Disco Elysium...آه البته که تو اون بازی نهنگ های آسمونی و مدز میکلسن و موتور دسیما و... وجود نداره، لذا اون قدر انقلابی نیست :D
قبل ترش هم کلی بازی ایندی با این وضع و حتی بازی های AAA هستند که من عمرا یادم نمیاد همچین بلندپروازانه تبلیغ شده باشند و بازم کلی خلاف فرمول فعلی ژانرشون عمل کردن (که حتی یه سری متاشون کمتر از همین 85 فعلی DS ـه ولی بازم در کل موفق بودن تو کاری که میخواستن کنن)

زدی کلا خارج از Context حرف ام رو می کنی، یه چی میگی ها... :D
داشتم با دارک سولز مقایسه می کردم که مورد های مشابهن و نوع مارکتینگ و نتیجه شون و شکافی که به وجود آوردن فرق داشت... آه البته یادم رفت، از یه حدی این جا ناراحت کننده تر حرف بزنم از این جواب ها نصیبم میشه، عادت کردم:-@
121636
منظورم این هست وقتی منتقد ها میگن بازی صرفا بازی فانی نیست بعد نمره بالا بدن به این معنی نیست که عاشق کمر باریک سازنده بازی بودن یا از ترس نمره بالا دادن.
هرکس تعریف خودش از فان بودن رو داره یکی به فوتبال بازی کردن میگه فان،یکی به فورتنایت میگه فان،یکی به رد دد
وقتی منتقد میگه از گیمپلی لوپ خوشش اومده ولی ممکنه برای همه فان نباشه اون عده ای که براشون فان نیست باید بیان فکت صادر کنن که بازی بدرد نمیخوره؟
برای مثال من به نظرم کلا بازی های مولتی پلیر حوصله سر بر هست و همش تکرار مکررات هست باید بیام به بقیه بگم اینی که تو خوشت میاد بازی نیست بدرد نمیخوره چون من دوست ندارم؟!
اینقدر سخت هست درک این موضوع که هستن کسایی که ممکن هست از این مدل بازی خوششون بیاد؟

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
البته اون باز بایدم کم مارکتینگ میشد چون واقعا چیز خاصی نداشت که زیاد مارکتینگ بشه خودشون این نکته رو متوجه شده بودن :D بعد سه سال برگشتن سر خونه اول
بله بر منکرش لعنت
بازی استااااااااااد با 3 سال هایپ
3 سال انقلاب
لانچ تریلر +90
انواع و اقسام بازیگران هالیوودی
انجین اماده
تهش میشه 85
=))=))=))
هنوز یاد اون زمان هایی که سایت ها براش 10 صفحه تحلیل مینوشتن از یادم نمیره=))
کی میدونست تهش قراره بشه این

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
فک کنم همنیجوری پیش بره تا 87 هم جا داشته باشه پشت سر هم 10 یعنی چی اخه اقا ما اعتراض داریم :D
فک کنم EDGE یه نمره 3 برا بازی کنار گذاشته باشه قشنگ متا رو بترکونه:Dپس نگران نباشید نمیرسه اونجاها :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
View attachment 121636
منظورم این هست وقتی منتقد ها میگن بازی صرفا بازی فانی نیست بعد نمره بالا بدن به این معنی نیست که عاشق کمر باریک سازنده بازی بودن یا از ترس نمره بالا دادن.
هرکس تعریف خودش از فان بودن رو داره یکی به فوتبال بازی کردن میگه فان،یکی به فورتنایت میگه فان،یکی به رد دد
وقتی منتقد میگه از گیمپلی لوپ خوشش اومده ولی ممکنه برای همه فان نباشه اون عده ای که براشون فان نیست باید بیان فکت صادر کنن که بازی بدرد نمیخوره؟
برای مثال من به نظرم کلا بازی های مولتی پلیر حوصله سر بر هست و همش تکرار مکررات هست باید بیام به بقیه بگم اینی که تو خوشت میاد بازی نیست بدرد نمیخوره چون من دوست ندارم؟!
اینقدر سخت هست درک این موضوع که هستن کسایی که ممکن هست از این مدل بازی خوششون بیاد؟

من نمیدونم کی گفته بخاطر کمر کوجیما به بازی 10 دادن... 10 های بازی که کلا از نظر من مشکل ندارن، دلیل نیست چون بازی Niche ـه و گیم پلی اش خشک تره نمره کامل نگیره...
من فکر کردم تفاوت نمره ای دارک سولز و دث استرندینگ مد نظرته و چرا اون بازی هم با همین شرایط موفق تر بوده

وگرنه که هر بشری از یه چیزی خوشش میاد طبیعتا از یه چیزی هم خوشش نمیاد...

• Like
Reactions: D.ace

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
فک کنم EDGE یه نمره 3 برا بازی کنار گذاشته باشه قشنگ متا رو بترکونه:Dپس نگران نباشید نمیرسه اونجاها :D

فکر کنم گفتن حتی اگه نقد هم کنن، نمره نمیذارن، یه همچین چیزهایی... ولی در کل اصن راضی نبودن از بازی ظاهرا

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
Edge قهر کرده review نمیکنه

Giant Bomb هم هنوز نمیخواد نقد کنه بازی رو؟
پادکست به اون کلفتی واسه بازی گذاشتن سرش بحث کردن... خب نقدش هم می کردن...
اونایی هم که بهشون کد نرسیده و تو لیست متا هستند (مثل همین بازیسنتر) هم که حالا حالاها فکر نکنم نمره شون رو ببینیم

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اشتباه ریاضی رخ داد من تصحیحش کردم. گفتن ترول کردی.
گفتم ترول یعنی این.:D:D
نوشته قبلیم کجاش تخریبی بود.
گفتم اونم اگه حذف میشد 0.6 میرفت بالا.
بعدم گفتم حالا که اونم حذف کردید حداقل صدها رو بکنید 90.:D
به این که نمیگن ترول
اون قسمت باد آورده که گفتی خیلی جالب بود. نمره پایینا چطور؟ اونا رو باد نیاورده؟ :D
ساده میگم ببین جای خوشحالی باید داشته باشه که ds برای پلتفرم مورد علاقه شما هم عرضه میشه پس دشمنی رو بزار کنار و خودتو بقیه رو اذیت نکن :D میانگین امتیازات هم در همین محدودست که خب عالیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر