امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
من فکر کردم شما ترول بلد نیستی، نگو خودت هم اینکاره ای! :D:D شما به صورت غیر مستقیم هی به گیر تیکه میندازی بعدش هم میگی نگفتی آشغاله، الان با کپی پیست میشه بازی با متای 84 ساخت؟ پس چرا خیلی از بازی های دنباله دار نمرات افتضاحی میگیرن، مگه همین Ghost Recon هم کپی پیست نبود؟ اون چند شد امتیازاتش؟ 52 :D کلا هم بحث این نبود شما نظرت چیه، بله این بازی میتونه بهترین بازی تاریخ واسه شما باشه، کسی هم حق نداره سر این موضوع بهتون گیر بده. بحث این بود که یه سری از دوستان 84 گیرز رو آشغال میدونن ولی این یکی 84 رو نه، حالا چطور میشه نمیدونم :D حالا اینکه شما نگفتی قبول، ولی باز وسط حرفهات یه چیز دیگه میگی :D بعدش هم من خودم خیلی از بازی های مورد علاقه ام متای کمتر از 85 گرفتن ولی بحث یه چیز دیگه هست.

در نهایت بگم متای 84 یعنی خیلی خوب، واسه هر بازی. حالا این وسط یه بازی در عین اینکه خیلی خوب هست میتونه ناامید کننده هم باشه چون انتظارات بیشتری ازش میرفته و ملت انتظار عالی و شاهکار داشتن، ولی باز دلیل نمیشه 84 بشه آشغال یا حتی به قول شما کپی پیست. این موضوع هم در مورد گیرز صدق میکنه، هم DS و هم سایر بازی ها.

اتفاقا این شما هستی که به زور میخوای بگی گیرز 5 آشغاله، در حالیکه مشخصا نیست :D شما خوشت نیومده بحثش جدا هست، ولی الان بحث سر مشخص کردن کلیت کیفی بازی بر حسب نمرات هست. شما هر چی میخوای دلیل بیار، من هم میتونم دلیل بیارم برای خیلی از حرفهات، البته اینجا جاش نیست، خواستی بیا تاپیک خود بازی :D شما وقتی میای بازی رو با نسل قبل مقایسه میکنی اونم در حالیکه سازنده هم کاملا عوض شده، خب من هم میام کارنامه کوجیما رو میارم وسط و اصلا ترول یا مسخره بازی هم نیست، کوجیما واقعا آدم کمی نیست و همین نسل هم MGS V رو ساخته که برای من یه بازی در حد 9.5 یا 10 بود (تو بخش Xbox نظرم در مورد بازی هست، به وفور هم تو انجمن در موردش کامنت دادم و یهو به این نتیجه نرسیدم!). شما برای گیرز وقتی یه سری شرایط در نظر میگیری که درست هم هستن (و البته کامل نیستن)، باید برای DS هم شرایط رو در نظر بگیری، ولی اینجا رو صرفا با new ip می پیچونی :D حالا در مورد خود بازی هم میشه بحث کرد ولی وقتی که طرفین بازی رو انجام داده باشن، الان صرفا داریم رو امتیازات میریم جلو.
البته بحث در ابتدا از اونجایی شروع شد که شما اشاره بقیه به نمرات 10 بازی رو ترول کردی:D که توضیحش رو دادم. همونطور که 3.5 و 6.8 بهش اشاره میشه اوتومات به 10 هم اشاره میشه:D بله خب من تاکید داشتم که نظر شخصیم اینطوریه بقیه رو ملزم به تبعیت ازش نمیکنم:D گیرز هم فرنچایز خوبیه دووشواری نداریم:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
بازی باید خوب فروش بره وگرنه کوجیما بازنشست میشه ..ببینید کی گفتم
الان تا میای با بازیهای جدید ارتباط برقرار کنی تیتر اخر میاد بالا!!!
50 ساعت گیم پلی حتی حوصله سربر تو این دوره زمونه قنیمت جنگیه!!!
من که بازی رو رو اکانت هکی میزنم به بدن ولی خدایی امیدوارم خوب بفروشه...دلم نمیخواد کوجیما دیگه نباشه!!!
واقعا؟ والله این نسل من هرچی بازی میبینم تبدیل شده به OW یا RPG (یا مخلوط جفتش) هیچکدومم زیر 30~40 ساعت تموم نمیشه!
یک سری بازی ها هم که شدن GAAS ، یه کاری میکنند هر چند روز یکبار برگردی به بازی، به بهانه ی ایونت و آپدیت های جدید و ...

دلم لک زده برای بازی خطی! یه بازی که 9~10 ساعت نهایت بشینم پاش و تموم بشه بره! (حالا با پلاتش زور بزنه بشه 20ساعت:-" )

فکر کنم تو دو دنیای مختلف بازی میکنیم! ولی من که امیدوارم نسل بعد این تب و تاب OW و RPGها بخوابه...

من میگم سونی بیخیال کوجیما شده باور نمیکنید دست کم حرف ایشون و آکیبا رو باور کنید که از اولشم درباره متا راست میگفتن :D
کلا بازی سلیقه ای سخته +90 گرفتن! اگر +90 میشد که سلیقه ای نمیشد! میشد جزو همه پسندترین بازی های نسل:D

ولی بحثی که هست خارج از متا، میگفتیم اگر بازی همینیه که نشون دادن...جالب نیست و لنگ میزنه!
که متاسفانه گویا واقعا همینی بود که نشون دادن تقریبا...
و تقریبا خیلیا با این مورد کنار نیمدن!
و باز فکر میکنم احتمالا اگر بازی خیلیییی کوتاه تر بود برای همه جذاب میشد چند ساعت چنین چیزی بازی کردن...ولی شاید حتی همین الانم زمان گیم پلی کافی نبوده باشه برای روایت داستانی که کوجیما میخواد بگه(که کاش در این صورت روی گیم پلی بیشتر کار میشد که جذاب و همه پسند بشه )

----
دلیل اصلی وضعیت این تاپیک و کلا DS ، به نظرم بدون شک خود کوجیماست!
انر بازی ایندی هست نباید با این همه سلبریتی بندازی سر زبون ها (همون COD مثلا خیلی زور میزنه یکی دو نفر میاره بعضی وقتا تو بازیش برا هایپ...نه کل کست... )
بعدیش هم قر و فری که سر نمایش بازیش میداد، تا همین اواخر تقریبا درست چیزی از بازیش نشون نداد... و حتی بعد از نشون دادن باز خیلیا فکر میکردن بازی هنوز چیزای زیادی داره که نشون نداده
یا همون نمایش گیم پلیش رو میگفت نبینید و معتقد باشید...

البته بازی به نظرم تو فروش موفق میشه ، ولی هایپ ایجاد شده هست که یه مقدار تو ذوق میزنه و نمیزاره بازی اونجوری که باید میبوده قضاوت بشه (البته من در مورد بودجه بی نهایت با علی رضا موافقم:-" حمایتی که از کوجیما شد بعید میدونم حتی از Bend شده باشه! )
رای سونی و کوجیما هم اون فروشه هست که مهم هست:-"

---
خلاصه بخورید و بیاشامید ولی اصراف نکنید.... یعنی اینکه ... منتظران بازی بزنید به بدن و لذتش رو ببرید انشاالله:D

lomis

کاربر سایت
Aug 6, 2017
166
الموت السونی
واقعا؟ والله این نسل من هرچی بازی میبینم تبدیل شده به OW یا RPG (یا مخلوط جفتش) هیچکدومم زیر 30~40 ساعت تموم نمیشه!
یک سری بازی ها هم که شدن GAAS ، یه کاری میکنند هر چند روز یکبار برگردی به بازی، به بهانه ی ایونت و آپدیت های جدید و ...

دلم لک زده برای بازی خطی! یه بازی که 9~10 ساعت نهایت بشینم پاش و تموم بشه بره! (حالا با پلاتش زور بزنه بشه 20ساعت:-" )

فکر کنم تو دو دنیای مختلف بازی میکنیم! ولی من که امیدوارم نسل بعد این تب و تاب OW و RPGها بخوابه...

کلا بازی سلیقه ای سخته +90 گرفتن! اگر +90 میشد که سلیقه ای نمیشد! میشد جزو همه پسندترین بازی های نسل:D

ولی بحثی که هست خارج از متا، میگفتیم اگر بازی همینیه که نشون دادن...جالب نیست و لنگ میزنه!
که متاسفانه گویا واقعا همینی بود که نشون دادن تقریبا...
و تقریبا خیلیا با این مورد کنار نیمدن!
و باز فکر میکنم احتمالا اگر بازی خیلیییی کوتاه تر بود برای همه جذاب میشد چند ساعت چنین چیزی بازی کردن...ولی شاید حتی همین الانم زمان گیم پلی کافی نبوده باشه برای روایت داستانی که کوجیما میخواد بگه(که کاش در این صورت روی گیم پلی بیشتر کار میشد که جذاب و همه پسند بشه )

----
نه من منظورم اکشن ادونچره ...ماهیت rpg مشخصه به علت ایتمهای زیاد و گیم پلی کند بازی مکانیزمهای پیچیده طولانی میشه مخصوصا اگه جی باشه.....اپن ورلدها اکشن زیاد طولانی نیستن شاید تو این نسل اساسین کرید ادیسه یه خورده طولانی بود اپن ورلد هم بود حدود 20 ساعت ...رد دید 2 هم به نظرم زیاد طولانی نیومد شاید خیلی خوش گزشت..کلا میگن زمان نسبیه برا یکی زود میگزره برای یکی دیر!!!

• Like
Reactions: mobin.hb96

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چند صفحه خوندم، و واقعا چه خبره؟ :D

من سر اون تاپیک اونور میگفتم اینا چشونه که 84 رو با فلان چیز یکی میدونن؟ گفتم شاید فنای طرف مقابلن و دارن ترول میکنن، ولی الان با این تاپیک دیدم نه کلا سلیقه مردم یجور شده که دیگه هر سال هف هش ده تا بازی +96 میگیرن دیگه براشون 84 زیر خط فقره :D

من خودم از مخالفای سرسخت گیمپلی های منتشر شده بودم و واقعا بنظرم افتضاح بود (نظر شخصی) و بدم اومده بود از بازی. ولی تو تاپیکاش میگشتم قشنگ حس میکردم که دوگانگی عجیبی بوجود بیاره! و همونطور که میبینین گویا اون عده طرفداراش شدیدا ازش خوششون اومده ولی یعده بدشون اومده کامل! توصیه میکنم بخاطر اینکه 84 شده و "در حد بازی آشغال حریف" و بقیه تفکرات، از تجربش خودتونو محروم نکنین. نزارین یک عدد (که از قضا 84 واقعا نمره خیلی خوبیه!) جلوی لذتتونو بگیره.

موفق باشین :D

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
با این حجم از انتقادات یکبار به ذهن ادم خطور میکنه که چرا کوجیما نیومد این داستان و فضا رو بزار روی یه گیم پلی خطی و راحت یه بازی بی حاشیه رو بده ؟ مغز خر خورده اینقدر پافشاری میکنه روی ساخت بازی اوپن ؟ :D
واقعیت اینکه کوجیما به کارش ایمان داشته به اینکه میتونه یه چیز غیر کلیشه ای ولو بد پسند ارائه بده . نمیدونم چرا این قضیه رو بیشتریا نادیده میگیرن .
کوجیما به جای اینکه اون چیزی که توی مخ من و شماست رو بهمون تحویل بده ،میاد و اون چیزی که فکر میکنه میتونه لول تجربه گیم شما رو افزایش بده بهتون میده حالا هر چند عده ای مخالف باشن .خیلیا ممکنه ازین بازی لذت نبرن اما اونایی که میبرن میفهمن ارزش این ریسک رو .خودتونم میدونید دادن یه بازی خطی تروتمیز و بدون حاشیه خیلی برای کوجیما راحتر بود اما اون این راه رو انتخاب کرده .

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
M3 : 90

Death Stranding is unlike anything we have played before, despite it's obvious influences from previous Kojima games. And just as in his other works, there are a number of messages and meta discussions engraved in the experience, which certainly will again deter those who only want to play casually. No offense to that, but in the case of Death Stranding, it probably just makes the experience more difficult to digest. It requires a more open mind than other games. Partly because the story is a bit more overwhelming than usual, but also because the deliveries we actually have to make can feel repetitive if we lose the overall picture. For those who are still willing to try something new it's one of the most unique experiences in years. A journey that affects the entire emotional spectrum and that makes us reflect far beyond the final credits.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
این بازی با این کیفیت شانس اورد انحصاری سونی هست و کوجیما سازندشه وگرنه معلوم نبود متاش چند میشد! واقعا فاز این سایتهای که امتیاز کامل میدن رو نمیدونم چی هست دیگه همه فهمیدن که حداقل گیم پلی مشکل داره و تکراری وخسته کننده هست اما طرف بازم بهش 10 داده! اصلا اینها معنی 10 رو یا نمیدونن یا جوگیر شدن! چون بازی 10 میگیره که هیچ گونه ایراد و مشکلی نداشته باشه ولی این بازی خود کوجیما هم بهش 10 نمیده.
حالا بازی باید بیاد تجربش کنیم ولی این چیزی که تو تریلر ها و نقدها دیدیم یک ایده شکست خورده و ناقص هست اینکه صرفا بخوای یک سری بار رو جابجا بکنی فکر نکنم چیز جالبی باشه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
با این حجم از انتقادات یکبار به ذهن ادم خطور میکنه که چرا کوجیما نیومد این داستان و فضا رو بزار روی یه گیم پلی خطی و راحت یه بازی بی حاشیه رو بده ؟ مغز خر خورده اینقدر پافشاری میکنه روی ساخت بازی اوپن ؟ :D
واقعیت اینکه کوجیما به کارش ایمان داشته به اینکه میتونه یه چیز غیر کلیشه ای ولو بد پسند ارائه بده . نمیدونم چرا این قضیه رو بیشتریا نادیده میگیرن .
کوجیما به جای اینکه اون چیزی که توی مخ من و شماست رو بهمون تحویل بده ،میاد و اون چیزی که فکر میکنه میتونه لول تجربه گیم شما رو افزایش بده بهتون میده حالا هر چند عده ای مخالف باشن .خیلیا ممکنه ازین بازی لذت نبرن اما اونایی که میبرن میفهمن ارزش این ریسک رو .خودتونم میدونید دادن یه بازی خطی تروتمیز و بدون حاشیه خیلی برای کوجیما راحتر بود اما اون این راه رو انتخاب کرده .

پ.ن :شاید بگین احمقم من :D اما اشکم در میاد فکر میکنم بخاطر اینکه من و شما یه چیز جدید تجربه کنیم این بشر اینقدر ریسک کرده با یه استودیو از گور برخاسته .کاری که ظاهرا کن لوین هم داره انجام میده .

همون جوری که قبلا هم گفتم استاد زیادی بلند پروازه خودم به شخصه MGS هاش میپرستم MGSV اگه بخش تکرار مراحل بزاریم کنار اصلا بازی بدی نبود درسته به قبلی ها نمیرسید اما خود OW ساختن هنر میخواد به نظر من بد نبود کوجیما از نظرات چندین نفری که این جور بازی ها رو ساختن استفاده میکرد با توجه به تجربه خوبی که با MGS V نداشت شاید یک سری بگن کار کوجیما نبود و... اما اول آخرش اسم اون روی بازی بوده .

الان هم همینه بازی مشخصا تا بازی نکنیم نمیتونیم کاملا نظر بدیم اما وقتی کلی از این نقد ها میگن ایراد داره یک بخش های باید قبول کنیم که ایراد داره قرار نیست از همچی کوجیما دفاع کنیم اما اینجا بحث پیش میاد که خود استاد باید متوجه بشه که قرار نیست هرچی ساخت همه به به چه چه کنن و باید مشکلاتی که بازی هاش در بخش OW‌ دارن قبول کنه و تلاش کنه در بازی های اینده اصلاح کنه .

کلی بازی خلاقانه داشتیم که این صنعت شکل دادن تو سبک های مختلف هم بودن کوجیما هم یکی از همین افراد بوده که این صنعت شکل داده و کارهاش واقعا با ارزش بازیش هم بیاد گفتم روز اول انجام میدم اما بد نیست که یک وقتایی بلند پروازی افراد کنترل بشه.

مشخصا باید خیلی ها بازی انجام داده باشن تا قبل از اینکه بازی گلد بشه واقعا برام سوال چطور بازخورد ها رو نادیده گرفته این هستش که من به شخصه نگران میکنه میگیم MGS V اولین کارش بود شاید خیلی ها بهش خرده نگرفته باشن اما دیگه دوباره همون اشتباه.

در کل در اینکه من همیشه ریسک کردن بازی ساز ها دوست داشتم و دارم و احترام میزارم اما نمیتونم قبول کنم حتی به عنوان یک طرفدار کوجیما که یک اشتباه دوبار تکرار کرده و هر بار روی بازی OW ساختن داره پا فشاری میکنه در حالی که بازی هاش اگه خطی بود (شاید) شاهکار میشد.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این بازی با این کیفیت شانس اورد انحصاری سونی هست و کوجیما سازندشه وگرنه معلوم نبود متاش چند میشد! واقعا فاز این سایتهای که امتیاز کامل میدن رو نمیدونم چی هست دیگه همه فهمیدن که حداقل گیم پلی مشکل داره و تکراری وخسته کننده هست اما طرف بازم بهش 10 داده! اصلا اینها معنی 10 رو یا نمیدونن یا جوگیر شدن! چون بازی 10 میگیره که هیچ گونه ایراد و مشکلی نداشته باشه ولی این بازی خود کوجیما هم بهش 10 نمیده.
حالا بازی باید بیاد تجربش کنیم ولی این چیزی که تو تریلر ها و نقدها دیدیم یک ایده شکست خورده و ناقص هست اینکه صرفا بخوای یک سری بار رو جابجا بکنی فکر نکنم چیز جالبی باشه
حالا زیاد ناراحتی از متای گرز 5 سر این خالی نکن وقتی چیزی تجربه نکردی

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
img_20191103_011113-jpg.121406

Attachments

• IMG_20191103_011113.jpg
    IMG_20191103_011113.jpg
    59 KB · مشاهده: 389

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند