امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
آدم تاپیک رو میخونه وحشت میکنه!
چیزی که واضحه یک بازی با یک نمره خوب عرضه شده،عده ای توقع بیشتر داشتن، عده هم که هر فرصتی پیدا کنن شروع میکنن به آسمون ریسمون بافتن و بحث های نخنمای قدیمی.
نمیدونم چه جوری بازی ها با نمره های ۸۰ به بالا کوبیده میشن،واقعاً فرقی نمیکنه که مال کدوم سمت ه بازی،مایکروسافت جهان خوار یا سونی ظالم.کافیه بازی ای بشه زیر ۹۰ دیگه کارش تمومه!بعضی های جوری حرف میزنن انگار کارنامه های خودشون همیشه نمره ها قطاری ۱۹-۲۰ بوده و الان اینجوری راحت کار سازنده ها رو برای مسائل فن بویی زیر سوال میبرن.
برام سواله قدیم که متا و ... مطرح نبود چی کار میکردیم؟مکس پین ۱ و ۲ هم زیر ۹۰ ان ولی برامون مهم بود؟نه بازی مونو میکردیم و غرقش میشدیم.
بجای اینکارا بهتره دنبال سلیقه خودمون باشیم،هر بازی ای که با سلیقه مون جوره بازی کنیم و خودمون قضاوت کنیم فارق از متا و حرف های فروم ها.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
والا اگه در حد MGS4 و اینا داستان باشه والا با عشق نگاهش میکنم :p:D
مشکل زمانکات سنس نیست ،ببین این میگه ،بازی ناقصه و نتونسته بازی رو تو خود بازی تموم کنه. مجبور شده بقیشو در قالب فیلم عرضه کنه.
یه زمانی 10 دقیقه ،یک ربع کات سنس داریم.
ولی بیش از 2 ساعت ،یعنی بازی ناقصه. بازی مشکلش یا رو ایده بوده یا کارگردانی که نتونسته به صورت بازی ارائه بشه.
60 ساعت بازی نتونسته داستان رو ارائه بده ،مجبور شده 2 ساعت فیلم بده.
الان ممکنه خیلیا بگن.کافر ،به کوجیما باور داشته باش. ولی یه فیلم مگه چند ساعته؟؟؟؟؟؟ عموما زیر 2 ساعت .
اینکه تو 60 ساعت بازی نتونی داستانتو ارائه بدی ،هر چند که تو پستهای قبلی که قسمتهایی از نقدها رو میزاشتم که اونجا هم اشاره شده بود که کات سنسها از گیم پلی بیشتره.
این ضعفه. هر چقدر هم کات سنس عالی باشه. این ضعفه کارگردانی و ارائه داستانه.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
چی میگی؟ :D حقیقت محض اینه جفت بازی ها متای 84 گرفتن، حالا شما هر کاری دوست داری انجام بده ولی امتیازشون در یه حد بوده :D بله دست کوجیما درد نکنه که ریسک کرده، من نه منکر ریسکی که کرده میشم و نه اینکه میگم امتیازاتی که بازیش گرفته خوب نیست، اتفاقا خیلی هم خوبه. ولی خب اینکه اصرار دارید 84 ـی که گرفته رو در حد 94 جلوه بدید یه بحث دیگه هست، اول که با اون بحث قبلی شروع شد، الان رسیده به فرمول های قدیمی، باید دید چند وقت دیگه به کجا میرسه :D همون فرمول قدیمی هم اینقدر کیفیت داشته که حداقل از نظر منتقدها در حد ریسک کوجیما ظاهر شده، حالا به صورت مستقیم یا غیر مستقیم میخواید بگید اون بازی آشغاله، ولی دقیقا مثل حرفی که زدید، این موضوع به خودتون برمی گرده چون در اون صورت بازی کوجیما هم آشغال میشه :D
آخه مشکل اینه که شما برا خودت داری میبافی و میدوزی:D میگی ملت اینجا دارن 84 رو 94 جلوه میدن که خب اینطوری نبوده. برچسبیه که خودتون دارید میزنید. اگه روی نمرات کامل داره تاکید میشه اولا که همیشه توی همه تاپیکها این اتفاق میوفته هیچ چیز جدیدی نیست شاید شما ندیدی:D ثانیا بله یه بازیی که یهو انقد تنوع نمره از 3.5 تا 10 داره، اوتومات نمرات 10ش بیشتر جلب توجه میکنه همونطور که 3.5ش هم کلی جلب توجه کرد برا خیلیها:D پس هیچ کس نه حرف عجیبی زده نه سعی کرده چیزی رو الکی گنده نشون بده. والا من یادم نمیاد جایی گفته باشم گیرز آشغاله برو به همونایی که گفتن گیر بده:D بنده صرفا دارم میگم اینکه ریسک بکنی و این همه نظر متفاوت بگیری و متات بشه 84 برای من به شخصه با ارزشتره تا اینکه کپی پیست باشی و بشی 84 و تهش هم نتونی در حد سه گانه اصلیت ظاهر شی:D
البته اگه به نمره فقط باشه بهترین بازی نسل پیش من که دارک سولز باشه متاش 89 بود پس برام این نمرات خیلی ارزشی نداره تا وقتی خودم تجربش کنم:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوزاریت کجه ها :D با آرایه اغراق و ترول زیرپوستی و شوخی انگار آشنایی نداری، الان یادت میدم! :D:D

کلیشه های ده سال پیش = متا ۸۴
خلق ژانر جدید توسط ابرخالق متال گیر = متا ۸۴

هه هه :D

پ.ن: اگه کسی ناراحت میشه بحث رو ادامه ندیم! :D
چی میگی؟ :D حقیقت محض اینه جفت بازی ها متای 84 گرفتن، حالا شما هر کاری دوست داری انجام بده ولی امتیازشون در یه حد بوده :D بله دست کوجیما درد نکنه که ریسک کرده، من نه منکر ریسکی که کرده میشم و نه اینکه میگم امتیازاتی که بازیش گرفته خوب نیست، اتفاقا خیلی هم خوبه. ولی خب اینکه اصرار دارید 84 ـی که گرفته رو در حد 94 جلوه بدید یه بحث دیگه هست، اول که با اون بحث قبلی شروع شد، الان رسیده به فرمول های قدیمی، باید دید چند وقت دیگه به کجا میرسه :D همون فرمول قدیمی هم اینقدر کیفیت داشته که حداقل از نظر منتقدها در حد ریسک کوجیما ظاهر شده، حالا به صورت مستقیم یا غیر مستقیم میخواید بگید اون بازی آشغاله، ولی دقیقا مثل حرفی که زدید، این موضوع به خودتون برمی گرده چون در اون صورت بازی کوجیما هم آشغال میشه :D
یعنی خوشم میاد خودتو به هر دری میزنی تا متای 84 گیرز 5 رو موفق جلوه بدی:D محمد جان گیرز از یه فرنچایزی که برا یه نسل استاندارد مشخص کرد با کلی گوتی و متای فضایی الان رسیده به فرنچایزی که حتی نمیتونه از رو نسخه های قبلیش هم یه کپی با کیفیت بره:D بعد یه بازی که تو سبک جدید و کلی چیزای جدید امتحان کرده اومده امتیازاتش یکی شده باید برابر بدونیم اینارو؟:D الان دقیقا نسبت به کدوم بازی و ژانر اینارو برابر باید بدونیم؟ چون من متیونم n تا دلیل بیارم که گیرز 5 تو خیلی از موارد از گیرز 1 که تو سال 2006 اومده ضعیفتره:D 84 برا یه بازی که نسل پیش اونجور نمرات فضایی میگرفت دقیقا یه شکست محسوب میشه. همونجور که الان نسخه بعدی ویچر یا تلو بیاد85-6 بگیره باز هم یه شکست محسوب میشه ولی همین برا ابسیدین موفقیته:D من منکر این نیستم که بازی کمتر از انتظار ظاهر شده. ولی اینکه دت استرندینگ رو بیای بچسبونی به گیرز و اصرار کنی جفت بازیا تو یه سطح هستن، خب خیر:D

--------

از اونجایی که این علاقه نسبت به نمرات کامل زیاد شد یهویی، یه نگاهی بندازیم به تعداد نمرات کامل بازی های امسال:D

121384

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
این امتیازای DS یه نکته جالب هم داشت که باید برای بازیای آینده سونی یادمون باشه.
قبلا مثال نقض نداشتیم ولی Death Stranding الان از این نظر ساختارشکن بوده که دیگه اگه سونی امبارگوی بازیاشو یه هفته قبل از عرضه بندازه نمیشه مطمئن بود که حتما بازی متا نزدیک به 90 یا بالاتر میگیره. فک کنم خود سونی هم انتظارش بیشتر بود...من یادمه مثلا سر Horizon همین یه هفته امبارگوی زودتر و منتشر شدن زودتر نقدا باعث شد کلی از افرادی که به بازی امید نداشتن قانع به خرید روز اول بشن و حتی پیش خرید کنن...ولی الان انقدر نظرات اختلاف داره که ملت یه هفته میخوان بی خودی بحث کنن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
آخه مشکل اینه که شما برا خودت داری میبافی و میدوزی:D میگی ملت اینجا دارن 84 رو 94 جلوه میدن که خب اینطوری نبوده. برچسبیه که خودتون دارید میزنید. اگه روی نمرات کامل داره تاکید میشه اولا که همیشه توی همه تاپیکها این اتفاق میوفته هیچ چیز جدیدی نیست شاید شما ندیدی:D ثانیا بله یه بازیی که یهو انقد تنوع نمره از 3.5 تا 10 داره، اوتومات نمرات 10ش بیشتر جلب توجه میکنه همونطور که 3.5ش هم کلی جلب توجه کرد برا خیلیها:D پس هیچ کس نه حرف عجیبی زده نه سعی کرده چیزی رو الکی گنده نشون بده. والا من یادم نمیاد جایی گفته باشم گیرز آشغاله برو به همونایی که گفتن گیر بده:D بنده صرفا دارم میگم اینکه ریسک بکنی و این همه نظر متفاوت بگیری و متات بشه 84 برای من به شخصه با ارزشتره تا اینکه کپی پیست باشی و بشی 84 و تهش هم نتونی در حد سه گانه اصلیت ظاهر شی:D
البته اگه به نمره فقط باشه بهترین بازی نسل پیش من که دارک سولز باشه متاش 89 بود پس برام این نمرات خیلی ارزشی نداره تا وقتی خودم تجربش کنم:D
من فکر کردم شما ترول بلد نیستی، نگو خودت هم اینکاره ای! :D:D شما به صورت غیر مستقیم هی به گیر تیکه میندازی بعدش هم میگی نگفتی آشغاله، الان با کپی پیست میشه بازی با متای 84 ساخت؟ پس چرا خیلی از بازی های دنباله دار نمرات افتضاحی میگیرن، مگه همین Ghost Recon هم کپی پیست نبود؟ اون چند شد امتیازاتش؟ 52 :D کلا هم بحث این نبود شما نظرت چیه، بله این بازی میتونه بهترین بازی تاریخ واسه شما باشه، کسی هم حق نداره سر این موضوع بهتون گیر بده. بحث این بود که یه سری از دوستان 84 گیرز رو آشغال میدونن ولی این یکی 84 رو نه، حالا چطور میشه نمیدونم :D حالا اینکه شما نگفتی قبول، ولی باز وسط حرفهات یه چیز دیگه میگی :D بعدش هم من خودم خیلی از بازی های مورد علاقه ام متای کمتر از 85 گرفتن ولی بحث یه چیز دیگه هست.

در نهایت بگم متای 84 یعنی خیلی خوب، واسه هر بازی. حالا این وسط یه بازی در عین اینکه خیلی خوب هست میتونه ناامید کننده هم باشه چون انتظارات بیشتری ازش میرفته و ملت انتظار عالی و شاهکار داشتن، ولی باز دلیل نمیشه 84 بشه آشغال یا حتی به قول شما کپی پیست. این موضوع هم در مورد گیرز صدق میکنه، هم DS و هم سایر بازی ها.
یعنی خوشم میاد خودتو به هر دری میزنی تا متای 84 گیرز 5 رو موفق جلوه بدی:D محمد جان گیرز از یه فرنچایزی که برا یه نسل استاندارد مشخص کرد با کلی گوتی و متای فضایی الان رسیده به فرنچایزی که حتی نمیتونه از رو نسخه های قبلیش هم یه کپی با کیفیت بره:D بعد یه بازی که تو سبک جدید و کلی چیزای جدید امتحان کرده اومده امتیازاتش یکی شده باید برابر بدونیم اینارو؟:D الان دقیقا نسبت به کدوم بازی و ژانر اینارو برابر باید بدونیم؟ چون من متیونم n تا دلیل بیارم که گیرز 5 تو خیلی از موارد از گیرز 1 که تو سال 2006 اومده ضعیفتره:D 84 برا یه بازی که نسل پیش اونجور نمرات فضایی میگرفت دقیقا یه شکست محسوب میشه. همونجور که الان نسخه بعدی ویچر یا تلو بیاد85-6 بگیره باز هم یه شکست محسوب میشه ولی همین برا ابسیدین موفقیته:D من منکر این نیستم که بازی کمتر از انتظار ظاهر شده. ولی اینکه دت استرندینگ رو بیای بچسبونی به گیرز و اصرار کنی جفت بازیا تو یه سطح هستن، خب خیر:D
اتفاقا این شما هستی که به زور میخوای بگی گیرز 5 آشغاله، در حالیکه مشخصا نیست :D شما خوشت نیومده بحثش جدا هست، ولی الان بحث سر مشخص کردن کلیت کیفی بازی بر حسب نمرات هست. شما هر چی میخوای دلیل بیار، من هم میتونم دلیل بیارم برای خیلی از حرفهات، البته اینجا جاش نیست، خواستی بیا تاپیک خود بازی :D شما وقتی میای بازی رو با نسل قبل مقایسه میکنی اونم در حالیکه سازنده هم کاملا عوض شده، خب من هم میام کارنامه کوجیما رو میارم وسط و اصلا ترول یا مسخره بازی هم نیست، کوجیما واقعا آدم کمی نیست و همین نسل هم MGS V رو ساخته که برای من یه بازی در حد 9.5 یا 10 بود (تو بخش Xbox نظرم در مورد بازی هست، به وفور هم تو انجمن در موردش کامنت دادم و یهو به این نتیجه نرسیدم!). شما برای گیرز وقتی یه سری شرایط در نظر میگیری که درست هم هستن (و البته کامل نیستن)، باید برای DS هم شرایط رو در نظر بگیری، ولی اینجا رو صرفا با new ip می پیچونی :D حالا در مورد خود بازی هم میشه بحث کرد ولی وقتی که طرفین بازی رو انجام داده باشن، الان صرفا داریم رو امتیازات میریم جلو.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من فکر کردم شما ترول بلد نیستی، نگو خودت هم اینکاره ای! :D:D شما به صورت غیر مستقیم هی به گیر تیکه میندازی بعدش هم میگی نگفتی آشغاله، الان با کپی پیست میشه بازی با متای 84 ساخت؟ پس چرا خیلی از بازی های دنباله دار نمرات افتضاحی میگیرن، مگه همین Ghost Recon هم کپی پیست نبود؟ اون چند شد امتیازاتش؟ 52 :D کلا هم بحث این نبود شما نظرت چیه، بله این بازی میتونه بهترین بازی تاریخ واسه شما باشه، کسی هم حق نداره سر این موضوع بهتون گیر بده. بحث این بود که یه سری از دوستان 84 گیرز رو آشغال میدونن ولی این یکی 84 رو نه، حالا چطور میشه نمیدونم :D حالا اینکه شما نگفتی قبول، ولی باز وسط حرفهات یه چیز دیگه میگی :D

در نهایت بگم متای 84 یعنی خیلی خوب، واسه هر بازی. حالا این وسط یه بازی در عین اینکه خیلی خوب هست میتونه ناامید کننده هم باشه چون انتظارات بیشتری ازش میرفته و ملت انتظار عالی و شاهکار داشتن، ولی باز دلیل نمیشه 84 بشه آشغال یا حتی به قول شما کپی پیست. این موضوع هم در مورد گیرز صدق میکنه، هم DS و هم سایر بازی ها.

اتفاقا این شما هستی که میخوای بگی گیرز 5 آشغاله :D شما خوشت نیومده بحثش جدا هست، ولی الان بحث سر مشخص کردن کلیت کیفی بازی بر حسب نمرات هست. شما هر چی میخوای دلیل بیار، من هم میتونم دلیل بیارم برای خیلی از حرفهات، البته اینجا جاش نیست، خواستی بیا تاپیک خود بازی :D شما وقتی میای بازی رو با نسل قبل مقایسه میکنی اونم در حالیکه سازنده هم کاملا عوض شده، خب من هم میام کارنامه کوجیما رو میارم وسط و اصلا ترول یا مسخره بازی هم نیست، کوجیما واقعا آدم کمی نیست و همین نسل هم MGS V رو ساخته که برای من یه بازی در حد 9.5 یا 10 بود (تو بخش Xbox نظرم در مورد بازی هست، به وفور هم تو انجمن در موردش کامنت دادم و یهو به این نتیجه نرسیدم!). شما برای گیرز وقتی یه سری شرایط در نظر میگیری که درست هم هستن، باید برای DS هم شرایط رو در نظر بگیری، ولی اینجا رو صرفا با new ip می پیچونی :D حالا در مورد خود بازی هم میشه بحث کرد ولی وقتی که طرفین بازی رو انجام داده باشن، الان صرفا داریم رو امتیازات میریم جلو.

از عوض شدن سازنده 7-8سال گذشته تقریبا:D تا کی میخوای اینو تکرار کنی؟ خود کارگردان بازی 10 سال رو سه گانه کار کرده. بعد نسل تموم شد هنوز داری میگی تازه کارن؟اینا ساده ترین اصول روایت داستانی رو هم بلد نیستن متاسفانه و ربطی به تازه کار بودن نداره:D

در مورد ds، کارنامه قبلی کوجیما درست، ولی بازم سوال من اینه یه سریا که فیل میدونن اینو بر اساس چه استانداردی فیل میشه و دقیقا هم سطح گیرز 5 محسوب میشه؟ الان یه متال گیر اصلی با کارگردانی کوجیما همین نمره رو میگرفت بله حرفت درسته،n تا نسخه اصلی از سری اومده و میشد مقایسه کرد. ولی بازی جدیدی که عملا نسخه اولشه و هیچ شباهتی هم به متال گیر ها چه از لحاظ لول دیزاین و چه لحاظ گیم پلی نداره، چجوری صرفا هم سطح گیرزی میشه که 9-10 ساله تو افوله:-? پست قبلی هم گفتم، منکر این نیستم بازی کمتر از انتظار ظاهر شده تو امتیازا، ولی این 84 زمین تا آسمون با اون 84 فرق میکنه:D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
مشکل زمانکات سنس نیست ،ببین این میگه ،بازی ناقصه و نتونسته بازی رو تو خود بازی تموم کنه. مجبور شده بقیشو در قالب فیلم عرضه کنه.
یه زمانی 10 دقیقه ،یک ربع کات سنس داریم.
ولی بیش از 2 ساعت ،یعنی بازی ناقصه. بازی مشکلش یا رو ایده بوده یا کارگردانی که نتونسته به صورت بازی ارائه بشه.
60 ساعت بازی نتونسته داستان رو ارائه بده ،مجبور شده 2 ساعت فیلم بده.
الان ممکنه خیلیا بگن.کافر ،به کوجیما باور داشته باش. ولی یه فیلم مگه چند ساعته؟؟؟؟؟؟ عموما زیر 2 ساعت .
اینکه تو 60 ساعت بازی نتونی داستانتو ارائه بدی ،هر چند که تو پستهای قبلی که قسمتهایی از نقدها رو میزاشتم که اونجا هم اشاره شده بود که کات سنسها از گیم پلی بیشتره.
این ضعفه. هر چقدر هم کات سنس عالی باشه. این ضعفه کارگردانی و ارائه داستانه.
وقتی از یه ادم بت بسازن دیگه هرچی هم بده ملت کف و سوت میزنن .
اگه اسم کوجیما پشت این بازی نبود متاش خیلی کمتر هم میشد .
بعد واقعا نمیدونم فاز اونایی که بهش 10 دادن چیه ؟ اگر این 10 بگیره پس رد دد 2 باید 200 بگیره . اینکه تو بازی 20 ساعت کولبری کنی بدونه چالش و هیجان درست حسابی رو چجور بعضی دوستان شاهکار میدونن ؟ الان من خودم تو رد دد شده از این سره نقشه تا اون سره نقشه با اسب قدم بزنم اما هر لحظه ممکنه بازی یه چالش جدی جلوم بزاره . یه عده هم چنان جوری محو کولبری بازی شدن که اونو انقلابی در صنعت گیم میدونن .( خداوکیلی فازتون چیه )
حالا بعضی دوستان هم یه جوری از پیام های انسانی و فلسفیه بازی میگن که انگار هرکی اینو بازی کنه نیچه میشه .
خلاصه من نمیخوام بگم بازی خوبه یا بد اما چیزی که از طرفدارای بازی دیدم اینه که هر چی تو بازیه کوجیما باشه یه دلیلی پشتش بوده ، هرجور شده باید توجیه کنن .

Last edited by a moderator:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
مسخره است كه rpg رو با شوتر سوم شخص مقايسه كرد ولي صرفا جهت ياداوري
مدرن وارفر ٨٢
بوردرلندز٣ ٧٨
دووم ٨٥
دستيني ٢ ٨٥
حالا باز قصه بگو :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
--------

از اونجایی که این علاقه نسبت به نمرات کامل زیاد شد یهویی، یه نگاهی بندازیم به تعداد نمرات کامل بازی های امسال:D

View attachment 121384

هر بار این لیست ها رو می بینم و فایر امبلم لاشون نیست، قلبم خراش برمیداره=((
میدونم میدونید که رو مخ ام :D

ولی Fire Emblem: three Houses هم 10 تا نمره کامل داره این جا :D
خودتون یه جای لیست جاش بدید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر