امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
لووول سلیقه اینا دقیقا برعکس بقیس :D ولی نقد گیم اسپات برام جالب بود چون منتقدش همون فمنیست نفهمی بود که به days gone داد 6 به cod داد 7 (بخاطر جنسیت ها و نژادها تو بازی) و به RDR2 به دلیل واقع گرایانع بودن داد 9 ولی الان به بازی داده 9 ! انتظار داشتم اینم الان یه 6ی چیزی بندازه وسط از اونجایی که رو شخصیت های مونث حساسه! تهش یه صحنه هم نشون داد که هیگز داشت لیس میزد طرف و انتظار داشتم اونجا یه ایرادی بگیره ولی فقط گفت هیگز ضعیف ترین کرکتر :|!
کلا یه بی فرهنگی خاص و مزمنی میخواد که بشینی منتظر این باشی یه بازی نیو آیپی و یونیک از یه استاد بازیسازی با مخ بخوره زمین (دلیلش میخواد هرچی باشه ، طرف مغروره ، خدای هایپه ، افه چسش زیاده و ...) و بعد از اینکه فقط برای اینکه اون شاهکاری نشده که انتظار داشتیم ، بیای جشن و عروسی راه بندازی که من میدونستم و هیچکی مثل من نتونست اینا رو حدس بزنه و من خیلی خفنم و شما کور بودید و ... بره رو مخ بقیه.
این دسته از آدما فقط تا نوک دماغشون رو میبینن و حاضرن آسمون به زمین بیاد اما حرفشون زمین نمونه و برن رو مخ بقیه تا به خیال خودشون طلبشون وصول شه.
فرقی نمیکنه چه بازی سونی باشه چه مایکرو، یذره بزرگ تر فکر کنید.نه تنها تو این صنعت ، بلکه تو هر زمینه ای ما به ریسک کردن و مرزشکنی نیاز داریم.ما که به گیم وابسته شدیم به امثال کوجیما و سم لیک و ... نیاز داریم تا مرزها رو جا به جا کنن.هیچ رقمه درک نمیکنم اونایی رو که خوشحال میشن این ریسک ها به فاک برن چون مثلا فنِ بازی فلان روز رفته رو مخش
یذره با خودتون فکر کنید بعد تصمیم بگیرید پست جدید بدید...
کسی بجز یه عده فن رقیب منتظر شکست بازی نبودن این مطمئن باش حالا یسری خوششون نیومده میشنم بی فرهنگ و کسایی که میخوان فقط حرف خودشون بزنن؟ عجب! :|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دقیقا منتظر بودم یکی بیاد متال گیر رو بکشه وسط:D . بازم جواب منو ندادین. اینکه متای بازی از فلان نسخه متال گیر کم شده یه بحثه، و اینکه بازیو شکست بدونیم(لول) یه بحث دیگه. الان سوال من اینه کدوم بازی استانداردهایی شبیه دت استرندیگ تعریف کرده که این میشه شکست؟ معیار مقایستون چیه دقیقا؟
نه دیگه نشد اون از پست قبلیت دقیقا 24 ساعت اونجرا میگذره یهو از کارنامه استاد بترسید رسیدی نه منتظر بودم یکی پستم رو بالا بیاره ؟
معیارم همونی که به نظرات منفی موقع نمایش گیم پلی بازی میگفتید ترول معیارم همونی که بازی به خاطر اسم کوجیما 200 صفحه اومد جلو اگه اسم کوجیما پشتش نبود عمرا اینقدر توجهات سمتش میرفت شما خودت از گذشته کوجیما واسه همین مورد استفاده کردی والا من نمیدونم شما و بقیه کانال دارید عوض میکنید تا دیروز هرکی ایراد میگیرفت کارنامه استاد رو نمیدونست حالا یهو شد نه چون سبک جدید بوده و این صحبتا ؟ من به این میگم دابل استاندارد این قضیه نا امید کننده و شکست رو هم هم شما فن های کوجیما توش مقصرید همم خود کوجیما که وانمو کرد قرار ـه آش دهن سوزی بشه بازیش و اونجوری با اون همه کات سین ملت رو سرش هایپ میکرد در مورد مثال ناتی داگت هم شما اینو به من بگو ناتی داگی که یـ IP جدید رو با متا 94 این حوالی منتشر کرد بیاد یـ New Ip جدید معرفی کنه کسی زیر بار متا 85 اون بازی میره ؟ نخیر نمیره حالا این جا قضیه New Ip رو جمع بزن با شخص کوجیما و کارنامش + جانگولک بازی هایی که خودش با نمایشا بازی سرش در اورد (سبک جدید نمیدونم من ذلیل مرده با 80 نفر بازی ساختم و همه اینا به کنار تازه) نتیجش میشه اینی که میبینم الان همین شما انتظار ترکوندن CP2077 که New Ip هست رو نداری ؟ اینم دقیقا همونه اون بحث سبک جدید و استاندارد های جدید هم باز دوباره میشه همون بازی با کلمات بازی OW هستش با یـ داستان علمی تخیلی این وسط یـ المان سوشیال گذاشته تو بازی که اصلا و ابدا انقلابی نیست جدای همه اینا اینی که پر از فچ کوئست و هسته اصلی گیم پلی بازی به یک عالمه پیاده روی مربوط میشه هیچ ربطی به سبک بازی نداره در کل متای بازی یـ چیزی رو ثابت میکنه نصف کسایی که بازی انجام میدن ازش متنفر میشن نصف دیگش به خاطر سبکش عاشقش میشن و مشکلاتش هم به چشمشون نمیاد بازی اگه متاش بالاتر میشد و این مشکلات رو نداشت اون وقت میشد گفت بازی برا اکثر کسایی که بازیش میکنن دلپذیر ـه ولی الان با این شرایط حاضر دقیقا از بعد نمایش گیم پلی بازی تمام چیز هایی که ازش میترسیدن بهشون ثابت شد ....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کلا یه بی فرهنگی خاص و مزمنی میخواد که بشینی منتظر این باشی یه بازی نیو آیپی و یونیک از یه استاد بازیسازی با مخ بخوره زمین (دلیلش میخواد هرچی باشه ، طرف مغروره ، خدای هایپه ، افه چسش زیاده و ...) و بعد از اینکه فقط برای اینکه اون شاهکاری نشده که انتظار داشتیم ، بیای جشن و عروسی راه بندازی که من میدونستم و هیچکی مثل من نتونست اینا رو حدس بزنه و من خیلی خفنم و شما کور بودید و ... بره رو مخ بقیه.
این دسته از آدما فقط تا نوک دماغشون رو میبینن و حاضرن آسمون به زمین بیاد اما حرفشون زمین نمونه و برن رو مخ بقیه تا به خیال خودشون طلبشون وصول شه.
فرقی نمیکنه چه بازی سونی باشه چه مایکرو، یذره بزرگ تر فکر کنید.نه تنها تو این صنعت ، بلکه تو هر زمینه ای ما به ریسک کردن و مرزشکنی نیاز داریم.ما که به گیم وابسته شدیم به امثال کوجیما و سم لیک و ... نیاز داریم تا مرزها رو جا به جا کنن.هیچ رقمه درک نمیکنم اونایی رو که خوشحال میشن این ریسک ها به فاک برن چون مثلا فنِ بازی فلان روز رفته رو مخش
یذره با خودتون فکر کنید بعد تصمیم بگیرید پست جدید بدید...
این سبک جدیدی که شما ازش دم میزنید احیانا نمیشه ازش ایراد گرفت ؟ اقاجان بازی متاش شده 84 یعنی یک سری مشکلات عدیده داشته موندن یا نموندن این سبک رو هم فروش بازی مشخص میکنه نه نمراتش اون بحث کل کل و دیدی من درست میگم رو هم رو هر دو طرف ماجرا مقصرند اون موقعی که به امیر اکیبا میگفتن دوستان ترول کسی نبود از این بالا منبری ها بره باز دم امیر گرم که زیاد اهل تلافی کردن نیست اینجا فرومه و همیشه خدا کل کل کردن وجود داشته حالا چطور یهو براتون میشه چیپ و کم ارزش این مورد ؟ باز خوبه شما خودت اکثرا تو تاپیک فوتبال که همه برا هم کوری میخونن فعالید اینجا دارید این حرف رو میزنید !

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
جدی دارید متای 84 اینطور ترول میکنید ؟!

اول قصه هایپ جماعت به سقف بود ؛ رسید به نمایش کوجیما از گیم پلی و المان هاش بازی خودشو نشون داد . از همونجا توی تاپیک هم مشخص بود خیلی ها بشدت حال کردن با کلیت ip جدید کوجیما و خیلی ها هم حالشون بهم خورده بود . یادمه این مسئله رو من و یکی دو نفر دیگه هم گفتیم که بازی سخت بشه بینابین باشه و یه دوگانگی ِ " عجب تجربه عجیب و لذت بخشی " تا " لامصب چقدر باربری کنم آخه " به وجود بیاد بعد ِ نقد ها . و این قضیه تا حدود زیادی اتفاق افتاد . این دوگانگی تا جایی پیش میره که یکی از نقد ها 8 میده به بازی و میگه :
Death Stranding is a weird game that I could not stop thinking about while reviewing it. It has plenty of sluggishness to it. Sometimes I never wanted to play it again, but once that back half hit I was enthralled. There were times I couldn’t wait to play it

کسی که بازی ُ نقد کرده و 8 داده هم خودش براش حین نوشتن ریویو دوگانگی وجود داشته بین اینکه بالاخره بازی ُ حال کرده باهاش یا نه . خیلی ساده از نقدها میشه فهمید بازی انقلابی نیست ولی میخواد یه بعدِ دیگه ای رو از دنیای گیم نشون بده .
حالا یسریا گفتن آشغاله این روند ، یسریا هم مسترپیس خوندنش .

بازی ُ باید خودت بگیری بشینی بازی کنی ببینی چند چندی با خودت و بازی .درسته در ظاهر میشه گفت متا 84 ـه پس همون بازی خیلی خوبی ـه و بس . فقط مشکلات گیم پلی ، داستان ، روایت و هر چی هست ُ با توجه به خوندن نقدها تا خود آدم نشینه پاش درست نمیشه فهمید به چه شکلی هست . شاید منی که منتظرم بازی آنلاک بشه و بشینم پاش تهش بگم کلاً نساخت بهم ، شاید محو دنیاش بشم و شاید اصلاً مثل یه منتقدی تموم نکنم بازی ُ اصلا ولی حداقل تجربه اش کنید بعد انقدر بکوبونیدش .
از این واضح تر نمیشه توضیح داد واقعاً .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
من از همینجا عذر خواهی میکنم که موقع گذاشتن نمره کامل بازی اشاره کردم که چندمین نمره کاملش هست
واقعا خیلی کار عجیب و فاجعه باری بود تا حالا هم ندیده بودیم همچین چیزی اولین باره که به تعداد نمره های کامل یه بازی اشاره میشه :D

121300

فاز این گیر دادن ها چیه خدایی :D اصلا من ندیدم کسی بگه متا مهم نیست فقط نمره کامل مهمه ولی در کل نکته جالبی هست برا بازی با متای 84 که از 72 نقد 14 تا نمره کامل داره و از این نظر واقعا بازی مشابهی من ندیدم و نشون میده که بازی به شدت میتونه سلیقه ای باشه و حتی در گوتی گرفتن های آخر سال خیلی موفق عمل کنه تقریبا چیزی شبیه TLG
وگرنه متای کلی مهمه و هر چند که 84 متای خوبی هست مخصوصا برا یه IP جدید ولی بازم به جاش ترول هم کردیم و یه سری ایرادات قطعا وارد هست چون بالاخره بازی کوجیما هم هست و انتظارات بالا

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یکی از بچه ها میگه شفاف سازی کن سر متا برات مهم نیست آقا من بر اساس سلیقه خودم بازی میکنم نه بر اساس سلیقه منتقد من یک تریلر و گیم پلی نگاه میکنم خوشم امد بازی میکنم خوشم نیومد نه به همین راحتی نظر منتقد ها برای اینکه با چی طرف هستم بد نیست اما اینکه اونها جای من بازی انتخاب کنن خیر من سلیقه خودم دارم به نظر منتقد به صورت کلی احترام میزارم نظرش میخونم اگه بشه اما برام 1% هم در انتخاب بازی های که انجام میدم تاثیر نداره پس برام مهم نیست که چی میگه با اینکه بگم متا کلا کشک یا اینکه اصلا مهم نیست اینها چی دری وری میگن فرق میکنه.

انتخاب بازی برای بازی کردن یک بحث وجود نظر یک نفر دیگه روش یک بحث دیگه همون جوری که من از بیشتر فیلم های که منتقدا خوششون میاد خیلی هاش اصلا خوشم نمیاد اینجا هم نظر خودم میچسبم و فلیم های که خوشم میاد نگاه میکنم و به نظر انها هم احترام میزارم دلیل نداره نظرشون نخونم یا راجبش نظر ندم.

ببین خوب نمی گیری حرف های منو :D

من صرفا میگم وضع به جایی نرسه هر کی از بازی خوشش نیومد تک تک این پاراگراف ها رو تو سرش فرو کنید

این که کوجیما الان سبک جدید به وجود آورده یا نه به این برمیگرده "نفر بعدی" ای هست که این سبک رو ادامه بده یا نه
اگه نشه که PUBG به نظر من تو سبک زدن موفق تر از کوجیماست قطعا... تازه کلی هم کوجیما گفت که بتل رویال خره و اینا... حداقل اون ها تونستن یه مبحث جدید رو توسعه بدن و صنعت گیم رو قانع کنن که میشه همچین چیزی رو پیاده کرد. البته این قدر معروف شد که بهش میگن "پول چاپی" ولی خب ته حرفم مشخصه به نظرم

بازی 11 تا نقد زرد و یه نقد قرمز داره، همچین موردی به هیچ وجه نمیتونه تصادفی و سلیقه "یه عده" باشه... البته که سلیقه است، همون جور که اون 13 نفری که 10 دادن هم "سلیقه" است. وزن این نقدها یکیه، تعدادشون هم اگه فرق کنه تاثیرشون رو تو متا نشون میدن در نهایت... نه این که بگیم: "نه! بازی 13 تا نقد کامل داره، همتون خفه شید"

بازی خاص... یه سوال فقط!
1. این روند تکراری ای که میگی جدا چیه؟ :D
اینو این جا زیاد شنیدم، میگید روند تکراری، لامصبا 90 درصد بازی هایی که براش هایپید همین روند تکراریه که من نمیدونم چیه رو داره
بازی ای که آواتار و امضای منه هم روند تکراریه رو داره
گاد آف وار و زلدا هم که بازی های سال دو سال اخیر اند هم یحتمل همین روند تکراری ـه رو دارند
باو این بازی اگه قراره ساختارشکن باشه، اگه یه ساختار درست رو بشکنه و جاش یه روند اعصاب خورد کن بذاره جلوی مخاطبش، این عملا ساختارشکنی نیست. ساختار "شکنی" ـه :D زدی پاشنه ای که درد نمی کرده رو آشیل بستی یه تیر هم زدی به انگشت شصت خودت :D

من جدا دارم زور میزنم این جا هیچ اسمی از BotW نیارم، چون همین جوری سر این قضایا دشمن زیاد دارم تو انجمن :D، ولی در مورد ساختار شکنی اون بازی حداقل تکلیفش با خودش مشخص بود از همون روز اول که میخواد ساختار چی رو بشکونه
از نقدایی که من خوندم، ساختار هر چیز نامعلومی که قرار بوده شکسته شه، دو سه تا چیز اساسی ای که نباید میشکونده هم شکونده کوجیما... که مسئله ما هم همین بود از موقع عرضه تریلر گیم پلی بازی

اون که 100% حرفت کاملا درسته من جنبه های دیگه بهش اضافه کردم که فقط نمیشه از اون طرف نگاه کرد همین نه اینکه حرفی که میزنی اشتباه .

خوب دقیقا مشکل همینه وقتی سبکی وجود نداشته نمیشه گفت همه خوششون میاد تا وقتی که چند نفر دیگه اون سبک یا ادامه بدن یا تکمیل کنن در اینکه بازی موفق نبوده و بخش های گیم پلی اشکال داره بازی شاید خسته کننده باشه شبیه سازی پیاده روی باشه تمام این ها جزو مشکلات بازی حساب میشه نه اینکه کسی از سبک بازی خوشش بیاد یا نه یا اینکه آینده داره یا نه .

مشخصا نمیشه مقایسه کرد PUBG به خاطر اینکه مشخصا اول از همه ما نمیدونیم سبکی که کوجیما درست کرده دقیقا چیه که بخوایم بگیم موفق بوده یا نه میتونیم راجب اشکالات سبکش صحبت کنیم اما اینکه سبکش شکست خورده هستش نه تا وقتی تجربه نکنیم و نبینیم کسی دنبالش میره یا نه .

تمام این سایت ها برای خودشون بارم دارن یعنی امتیازی که برای مثال IGN میده با یک سایت دیگه فرق میکنه برای همینه 6 IGN میتونه از خیلی از اون 10 ها تاثیرش در متا بیشتر باشه . این که اشتباه اصلا که بگی انقدر کامل گرفتی همگی خفه شین اما اینم اشتباه اما یک چیزی که مشخصه بازی واقعا سلیقه ای هستش دقت کنی میبنی که امتیاز ها هیچ تعادلی ندارن از 10 امده تا 6 رسیده همه جوره هم از همه گرفته بیشتر هم 14 تا 10 داره 29 تا بین 9.9 تا 9 داره 17 تا بین 8.9 داره تا 8 و 13 تا هم بین 7.9 تا 6 داره و یک 3.5 .

بازی 61 تا نقد سبز داره و 11 تا زرد و یک قرمز الان مهم اون 61 نفر هستن یکه دید کلی میدن که یک بازی خوب هستش یا اون 11 نفر یا اون یک نفر ؟

روند تکراری بازی ها یک فرمول دارن همگی پشت یک بازی که قبلا موفق بوده حرکت میکنن تفاوت های دارن اما هیچ وقت از دایره اون سبک خارج نمیشن برای مثال جدیدا مد شده که تو بازی های Open World المان های RPG اضافه کنن در بیشتر سبک ها آیا شده المان های دیگه از سبک های دیگه هم اضافه بشه قبل از این ؟ نه مشخصا تا وقتی که یکی نیومد استفاده نکرد بقیه استفاده نکردن اینم همینه شما چیز جدیدی نمبینی تا وقتی که یکی بیاد یک چیزی اضافه کنه یکی بگه ای بابا چقدر جالب من میتونم این جوری اضافه کنم این جوری میشه که اون روند تکراری با ایده های جدید جایگزین میشه شاید دیدی حتی اون روش به تکامل رسوند زیاد اتفاق نمیفته چون همه ساختار شکن بازی نمیسازن یا ایده های عجیب تو بازی هاشون استفاده نمیکنن نکنه که ملت خوششون نیاد به شخصه این جور بازی ها رو بیشتر دوست دارم.

خوب اون بازی ها هیچ مشکلی ندارن اما نیازه که بازی های مثل shadow of the colossus و یا Pubg یا ... بازی دیگه هم ساخته بشن که ساختار های بازی ها در یک روند گیر نکنن بازی های مثل Zelda یا GOW خیلی وقت ها نه به خاطر اینکه چیز عجیب قریبی رو میکنن بلکه به خاطر اینکه خوش ساخت هستن عالی هستن و با بازی های جدید که چیز جدید رو میکنن فرق میکنن .

من خودم تا وقتی بازی انجام ندم نمیتونم نظر قطعی بدم بر اساس نظر بقیه هم Fact صادر نمیکنم وقتی بحث سلیقه هستش اما اینکه همه با هم میگن یک سری چیزا مشکل داره قطعا مشکل داره و من مشکلی با وجود داشتن مشکل در بازی ندارم چون همه بازی ها مشکل دارن هیچ بازی بی مشکل نیست بعضی بازی ها کمتر مشکل دارن برای همین خاص میشن و یا داستان شاهکار دارن یا گیم پلی جذاب دارن یا همه با هم دارن .

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
مخاطبین پست من مشخص بودن ، نیازی نیست هرکی به خودش شک داره اونو از زمین برداره بگه ا با منی؟ :D
گفتم نمی‌فهمم کسایی رو که دوست دارن این بازی موفق نشه ، نگفتم همه باید خوششون بیاد که.نظر اونی که میگه بازی مفت نمیارزه و نمیرم سمتش کاملا محترمه و هیچ ربطی به حرف من ندارن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
من از همینجا عذر خواهی میکنم که موقع گذاشتن نمره کامل بازی اشاره کردم که چندمین نمره کاملش هست
واقعا خیلی کار عجیب و فاجعه باری بود تا حالا هم ندیده بودیم همچین چیزی اولین باره که به تعداد نمره های کامل یه بازی اشاره میشه :D

View attachment 121300

فاز این گیر دادن ها چیه خدایی :D اصلا من ندیدم کسی بگه متا مهم نیست فقط نمره کامل مهمه ولی در کل نکته جالبی هست برا بازی با متای 84 که از 72 نقد 14 تا نمره کامل داره و از این نظر واقعا بازی مشابهی من ندیدم و نشون میده که بازی به شدت میتونه سلیقه ای باشه و حتی در گوتی گرفتن های آخر سال خیلی موفق عمل کنه تقریبا چیزی شبیه TLG
وگرنه متای کلی مهمه و هر چند که 84 متای خوبی هست مخصوصا برا یه IP جدید ولی بازم به جاش ترول هم کردیم و یه سری ایرادات قطعا وارد هست چون بالاخره بازی کوجیما هم هست و انتظارات بالا
شما اگه واقعا ندیدی که این قضیه نمره کامل چی هست که خب یا تاپیک رو کامل نخوندی یا یه مشکل دیگه هست که اشاره نمیکنم :D البته چیزی که مشخص هست اینه که شما ترجیح دادی تظاهر کنی که ندیدی، وگرنه این همه آدمی که اومدن به این موضوع گیر دادن حتما تو همین تاپیک یه چیزهایی دیدن که از چشم شما به صورت مصلحتی دور مونده! بعدش میای این موضوع رو مقایسه میکنی با قضیه نمرات کامل یه بازی با متای 91 که دیگه نهایت مسخرگی هست :)) یعنی اینجا که متای بازی 84 هست و یه سری دوستان دارن نمرات 10 رو بولد میکنن که بگن متا خیلی مهم نیست رو مقایسه کردی با جایی که بازی متاش 91 هست و صرفا به تعداد نمرات کاملش اشاره شده، مثل خیلی تاپیک های دیگه که این موضوع عادیه. بعدش هم هیچ وقت سعی نکن ادای آدمهای منطقی رو در بیاری، کسی یادش نرفته همین چند وقت پیش تو تاپیک اون یکی بازی با همین متای 84 به همراه رفقات کلا خیمه زده بودید و شبانه روز کامنت میدادید و ترول می کردید (همین شخص خودت انواع و اقسام ترول ها رو انجام دادی اونجا، اگه ندیدی (!) بگو تا عکس بزارم واست :D)، حالا بگذریم از اینکه همین متای 84 رو تو یه سری تاپیک دیگه هم برای ترول به کار میبری :D البته خیلی خوبه آدم منطقی باشه ولی نه به صورت سینوسی :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Death Stranding زباله‌ای غیر قابل بازیافت است که باید به عنوان یک هشدار به ناشرهایی که به توسعه دهندگان اختیار تام برای خلق هنر می‌دهند، در نظر گرفته شود!

چه زیبا این بازی و کار سونی رو توصیف کرده مرسی
میشد یه بازی اکشن و جذاب ساخت ولی در نهایت تمام بودجه خرج گرافیک و کات سین میشه و بهترین جواب براش همینه
داداش شما هم دیگه داری زیاده روی می‌کنی ، بازی اونطوری که تو میگی دیگه اشغال نیست ، فقط همه پسند نیست !!!

...............

دارم خواب میبینم یا واقعیت داره ، مثلا سونی فن هامون دارن نه فقط پست های مایکرو فن ها ، بلکه ترولر های معروف سایت رو لایک میکن!!!؟ اونم پست هایی که متنشون خلاف واقع و فقط موج سواریه !!!! صرفا برای دفاع از یه بازی انقدر نزول کردید؟؟؟ من که این کارتون یادم نمیره ، امیدوارم یاد خودتون هم بمونه!

پیوندتان مبارک!

121301

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
شما اگه واقعا ندیدی که این قضیه نمره کامل چی هست که خب یا تاپیک رو کامل نخوندی یا یه مشکل دیگه هست که اشاره نمیکنم :D البته چیزی که مشخص هست اینه که شما ترجیح دادی تظاهر کنی که ندیدی، وگرنه این همه آدمی که اومدن به این موضوع گیر دادن حتما تو همین تاپیک یه چیزهایی دیدن که از چشم شما به صورت مصلحتی دور مونده! بعدش میای این موضوع رو مقایسه میکنی با قضیه نمرات کامل یه بازی با متای 91 که دیگه نهایت مسخرگی هست :)) یعنی اینجا که متای بازی 84 هست و یه سری دوستان دارن نمرات 10 رو بولد میکنن که بگن متا خیلی مهم نیست رو مقایسه کردی با جایی که بازی متاش 91 هست و صرفا به تعداد نمرات کاملش اشاره شده، مثل خیلی تاپیک های دیگه که این موضوع عادیه. بعدش هم هیچ وقت سعی نکن ادای آدمهای منطقی رو در بیاری، کسی یادش نرفته همین چند وقت پیش تو تاپیک اون یکی بازی با همین متای 84 به همراه رفقات کلا خیمه زده بودید و شبانه روز کامنت میدادید و ترول می کردید، حالا بگذریم از اینکه همین متای 84 رو تو یه سری تاپیک دیگه هم برای ترول به کار میبری :D البته خیلی خوبه آدم منطقی باشه ولی نه به صورت سینوسی :D
نه قربونت ما مثل شما که منطقی نیستیم اگر در اون حد منطقی بودم که مثل شما الان باید به به چه چه میکردم و فقط دفاع و تعریف میکردم ولی همین تاپیک برو نمرات اومد ببین خودم ترول کردم یا نه , دیر اومدی نبودی ندیدی شاید به قول خودت به صورت مصلحتی دور مونده :D
بعدش هم نمرات 10 کجا بولد شد ! باید اشاره میشد که بازی با این متا اینقدر نمره 10 داره اتفاقا برا یه بازی با متای 84 خیلی جالبه این موضوع نه بازی با متای 91 , حالا اگه خیلی اذیت کننده هست میگم که بولد (!) یا اشاره نمیکنیم ناراحتی نداره که منطقی میشیم ما هم :D
آها راستی اون بازی که گفتی سابقه سه تا 90+ داشت با متای 84 ترول کردیم یا کردم چون ترول خور داشت و منم متظاهر یا دو رو نیستم و نه اهل ادا در اوردن :D یادته که میگفتی اولین تجربه استدیو بود و blah blah . شرمنده دیگه ... فروم همینه متاسفانه شما هم میتونی جبران کنی

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
ناموسا فکر کنم این بازیو اون استانهای کشور که کولبری رواج داره بعنوان یه شبیه ساز تاپ کلاس جهانی ازش استفاده کنن :D
آقا رسما فقط انگار در مورد حجم و شرایط تحویل بار هستش:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
مشخصا یک سری به اون قضیه گیر دادن اما یعنی چی بگی نمره کامل گرفته برای چی میگی نمره کامل گرفته نباید وقتی نمره کامل گرفته بگی نمره کامل گرفته من واقعا این متوجه نمیشم .

اما یعنی شما میخوای بگی که چون اون بازی 91 شده 10 اون بازی با 10 این بازی فرق میکنه؟ چون این متاش 84 اون متاش 91 شده یا اینکه شما بگی فرق میکنه یا اون بازی خونش رنگین تر هستش ؟.

وقتی یکتون میاد تو تاپیک بازی میگه چرا میگی بازی نمره کامل گرفته .

این دوگانگی رفتاری همه شما هاست که ما رو به اینجا کشونده که یکی از بچه ها میپرسه چرا انقدر به این طرفدار های اکس باکس گیر میدی خوب حاجی خودتون خودتون سوژه برای گیر دادن میکنین .
دوگانگی رفتاری لول چی میگی نصفه شبی؟ :D یه لطفی کن پست من رو درست بخون، من به اونایی که داشتن نمرات ۱۰ رو کاور (!) متای ۸۴ میکردن یه تیکه انداختم، نه به اونایی که اشاره کردن چند تا نمره ۱۰ گرفته. خداییش خیلی ساده و واضح گفتم، اصلا جای نقل قول نداره دیگه! :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوگانگی رفتاری لول چی میگی نصفه شبی؟ :D یه لطفی کن پست من رو درست بخون، من به اونایی که داشتن نمرات ۱۰ رو کاور (!) متای ۸۴ میکردن یه تیکه انداختم، نه به اونایی که اشاره کردن چند تا نمره ۱۰ گرفته. خداییش خیلی ساده و واضح گفتم، اصلا جای نقل قول نداره دیگه! :D

من بد برداشت کردم اشتباه از من بود خیلی راحت اشتباهم میپذیرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر