امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
قشنگ گفتی فقط یک سوال دارم .

وقتی خیلی از همین نقد ها میگن بازی یک سبک جدید هستش دقت کن سبک جدید با مشکلاتش اصلا کاری ندارم بازی هزار تا مشکل داره قبول اما ایا قرار هستش همه از این سبک جدید خوششون بیاد ؟ یکی میاد یک غذا جدید درست میکنه من خوشم میاد میخورم (راجب بازی مشخص نیست خوشم بیاد تا وقتی بازی کنم ) اما یکی نخورده خوشش نمیاد ملاکش کیه دوست من که برای مثال از فلان غذا خوشش نمیاد خوردی خوشت نیومد اون موقع دیگه سلیقه شماست باتمام احترام. آقا دلیل نداره همه از همچی خوششون بیاد چرا این نمیخواین قبول کنین ؟

اینکه بازی انقدر نمره کامل گرفته پس بی خیال بقیه هم حرف الکی هستش به شخصه اصلا برام امتیاز مهم نیست هیچ وقت نبوده اما میشه در کل دید که نظر کلی به چه صورت هستش اما یه سوال بازی چندتا نمره زیر 8 داره که یک نمره خوب حساب میشه عالی نیست شاهکار نیست خوب ؟ آیا اینکه کمترین حد کلی 6 هستش یکی بیاد به بازی 3.5 بده بعد همون تو کله کل اون امتیاز های بالا 10و 9 و 8 بزنی جالب ؟

چه انتظاری از یه IP جدید داشتی هم به نظرم الکی اما از یک بازی خاص چطور ؟ ایا قرار هستش همه بازی ها یک روند تکراری دنبال کنن پس بازی های ساختار شکن چه معنی دارن این وسط آیا باید این بازی ها رو نابود کنیم یا نادیده بگیریم یا نسازیم یا ... ؟

مشخصا متریک از یک منتقد یا دوتا منتقد هم تشکیل نمیشه کلا متریک برای اینکه دید کلی منتقد ها رو برای بازی ها ببینی نه اینکه بخوای بر اساس سلیقه انها عمل کنی یا اینکه بگی این 3.5 داده پس فکت یا اون 10 داده پس فکت ملت یک نگاه کلی میکنن .

ببین خوب نمی گیری حرف های منو :D

من صرفا میگم وضع به جایی نرسه هر کی از بازی خوشش نیومد تک تک این پاراگراف ها رو تو سرش فرو کنید

این که کوجیما الان سبک جدید به وجود آورده یا نه به این برمیگرده "نفر بعدی" ای هست که این سبک رو ادامه بده یا نه
اگه نشه که PUBG به نظر من تو سبک زدن موفق تر از کوجیماست قطعا... تازه کلی هم کوجیما گفت که بتل رویال خره و اینا... حداقل اون ها تونستن یه مبحث جدید رو توسعه بدن و صنعت گیم رو قانع کنن که میشه همچین چیزی رو پیاده کرد. البته این قدر معروف شد که بهش میگن "پول چاپی" ولی خب ته حرفم مشخصه به نظرم

بازی 11 تا نقد زرد و یه نقد قرمز داره، همچین موردی به هیچ وجه نمیتونه تصادفی و سلیقه "یه عده" باشه... البته که سلیقه است، همون جور که اون 13 نفری که 10 دادن هم "سلیقه" است. وزن این نقدها یکیه، تعدادشون هم اگه فرق کنه تاثیرشون رو تو متا نشون میدن در نهایت... نه این که بگیم: "نه! بازی 13 تا نقد کامل داره، همتون خفه شید"

بازی خاص... یه سوال فقط!
1. این روند تکراری ای که میگی جدا چیه؟ :D
اینو این جا زیاد شنیدم، میگید روند تکراری، لامصبا 90 درصد بازی هایی که براش هایپید همین روند تکراریه که من نمیدونم چیه رو داره
بازی ای که آواتار و امضای منه هم روند تکراریه رو داره
گاد آف وار و زلدا هم که بازی های سال دو سال اخیر اند هم یحتمل همین روند تکراری ـه رو دارند
باو این بازی اگه قراره ساختارشکن باشه، اگه یه ساختار درست رو بشکنه و جاش یه روند اعصاب خورد کن بذاره جلوی مخاطبش، این عملا ساختارشکنی نیست. ساختار "شکنی" ـه :D زدی پاشنه ای که درد نمی کرده رو آشیل بستی یه تیر هم زدی به انگشت شصت خودت :D

من جدا دارم زور میزنم این جا هیچ اسمی از BotW نیارم، چون همین جوری سر این قضایا دشمن زیاد دارم تو انجمن :D، ولی در مورد ساختار شکنی اون بازی حداقل تکلیفش با خودش مشخص بود از همون روز اول که میخواد ساختار چی رو بشکونه
از نقدایی که من خوندم، ساختار هر چیز نامعلومی که قرار بوده شکسته شه، دو سه تا چیز اساسی ای که نباید میشکونده هم شکونده کوجیما... که مسئله ما هم همین بود از موقع عرضه تریلر گیم پلی بازی

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آنقدر سر نمرات دعوا نکنید احتمالا تو بازیسنت. هم بعد تجربه بازی این بازی برای خیلیا حکم بهترین بازی نیلسون و برای خیلیا هم ممکنه بدترین بازیشون بشه دو قطبی زیاده ولی فقط اینو میدونستم که بازی از نظر موسیقی گرافیک تضمین شده اس

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
ببینید عزیزان یه مبحثی تو آمار وجود داره به نام واریانس که پراکندگی نمونه ها رو نشون میده. برای اکثر بازی ها به علت این که مرسوم ترن براشون یه سری معیار ها تعریف شده که بر اساس اونها نمره دادن راحت تره این واریانس کمتر.
هر از چند گاهی بازی هایی میان مثل این بازی یا مثلا heavy rain که به علت نو بودن سنگ معیاری براشون وجود نداره و به همین علت واریانس نمراتشون به مراتب بالاتر از بازی های دیگست.
بنابر این مهم این بازی ۱۴ تا نمره کامل داشته باشه چون میفهمیم ۱۴ منتقد که تعداد کمی هم نیستن تونستن با این اثر نو ارتباط برقرار کنن

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دوستان کوجیما مگه نگفته بود دث شبیه The Division و Uncharted و طرفدارا این دو بازی ازش لذت خواهند برد و از این حرفا همش چرت پرت بود؟
کی دقیقا این گفت منبعی داری؟ تنها چیزی که گفت این بود که ادعا کرد این بازی یه سبک جدید رو با خودش میاره حالا چه فکری کرد از خودش بپرس

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
42 صفحه رفته جلو، هه هه :D شانس آوردید دیر رسیدم وگرنه الان رسیده بود به 50 صفحه :D :D ملاک هم گویا از متا رفته رو نمره کامل که خب این خودش پیشرفت خوبی تو بازیسنتر به حساب میاد :D ولی جدی نمره 84 در کل امتیاز خوبی هست، فقط حیف که چند وقت قبل یه سری از دوستانی که الان به 84 میگن خوب، به یه 84 دیگه میگفتن آشغال، 84 ها انگار با هم خیلی فرق دارن :D ولی خداییش این همه نمره یعنی دقیقا باید بشه 84؟ عجب!! @-):)):D

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
42 صفحه رفته جلو، هه هه :D شانس آوردید دیر رسیدم وگرنه الان رسیده بود به 50 صفحه :D:D ملاک هم گویا از متا رفته رو نمره کامل که خب این خودش پیشرفت خوبی تو بازیسنتر به حساب میاد :D ولی جدی نمره 84 در کل امتیاز خوبی هست، فقط حیف که چند وقت قبل یه سری از دوستانی که الان به 84 میگن خوب، به یه 84 دیگه میگفتن آشغال، 84 ها انگار با هم خیلی فرق دارن :D ولی خداییش این همه نمره یعنی دقیقا باید بشه 84؟ عجب!! @-):)):D
جالب تر این که یه عده که اونور به ۸۴ میگفتن خوب اینجا میگن آشغال:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
جالب تر این که یه عده که اونور به ۸۴ میگفتن خوب اینجا میگن آشغال:D
اون عده میتونن پاسخگوی رفتارشون باشن :D ولی اگه 84 همیشه نمره خوبی بود، الان هم کسی نمیگفت 84 خوب نیست :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
ببینید عزیزان یه مبحثی تو آمار وجود داره به نام واریانس که پراکندگی نمونه ها رو نشون میده. برای اکثر بازی ها به علت این که مرسوم ترن براشون یه سری معیار ها تعریف شده که بر اساس اونها نمره دادن راحت تره این واریانس کمتر.
هر از چند گاهی بازی هایی میان مثل این بازی یا مثلا heavy rain که به علت نو بودن سنگ معیاری براشون وجود نداره و به همین علت واریانس نمراتشون به مراتب بالاتر از بازی های دیگست.
بنابر این مهم این بازی ۱۴ تا نمره کامل داشته باشه چون میفهمیم ۱۴ منتقد که تعداد کمی هم نیستن تونستن با این اثر نو ارتباط برقرار کنن
:-j:-j:-j

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
Washington Post 90

Death Stranding is the oddest AAA game I’ve played this year and I mean that as a compliment. Imagine the television show “Lost,” with its time-hopping story line about characters stuck on a mystical beach, crossed with the go-out-and make-things approach of “Minecraft” and you’ll get a sense of Kojima Productions’ peculiar title.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
کلا یه بی فرهنگی خاص و مزمنی میخواد که بشینی منتظر این باشی یه بازی نیو آیپی و یونیک از یه استاد بازیسازی با مخ بخوره زمین (دلیلش میخواد هرچی باشه ، طرف مغروره ، خدای هایپه ، افه چسش زیاده و ...) و بعد از اینکه فقط برای اینکه اون شاهکاری نشده که انتظار داشتیم ، بیای جشن و عروسی راه بندازی که من میدونستم و هیچکی مثل من نتونست اینا رو حدس بزنه و من خیلی خفنم و شما کور بودید و ... بره رو مخ بقیه.
این دسته از آدما فقط تا نوک دماغشون رو میبینن و حاضرن آسمون به زمین بیاد اما حرفشون زمین نمونه و برن رو مخ بقیه تا به خیال خودشون طلبشون وصول شه.
فرقی نمیکنه چه بازی سونی باشه چه مایکرو، یذره بزرگ تر فکر کنید.نه تنها تو این صنعت ، بلکه تو هر زمینه ای ما به ریسک کردن و مرزشکنی نیاز داریم.ما که به گیم وابسته شدیم به امثال کوجیما و سم لیک و ... نیاز داریم تا مرزها رو جا به جا کنن.هیچ رقمه درک نمیکنم اونایی رو که خوشحال میشن این ریسک ها به فاک برن چون مثلا فنِ بازی فلان روز رفته رو مخش
یذره با خودتون فکر کنید بعد تصمیم بگیرید پست جدید بدید...

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
42 صفحه رفته جلو، هه هه :D شانس آوردید دیر رسیدم وگرنه الان رسیده بود به 50 صفحه :D:D ملاک هم گویا از متا رفته رو نمره کامل که خب این خودش پیشرفت خوبی تو بازیسنتر به حساب میاد :D ولی جدی نمره 84 در کل امتیاز خوبی هست، فقط حیف که چند وقت قبل یه سری از دوستانی که الان به 84 میگن خوب، به یه 84 دیگه میگفتن آشغال، 84 ها انگار با هم خیلی فرق دارن :D ولی خداییش این همه نمره یعنی دقیقا باید بشه 84؟ عجب!! @-):)):D
فعلا همون گرز 5 اتون با اون همه سر و صدا کلا 6 تا نمره کامل داره اونم برای ادامه یک فرانچایز قدیمی اینجا 14 تا نمره کامل در دسترسه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: only sony

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
کلا یه بی فرهنگی خاص و مزمنی میخواد که بشینی منتظر این باشی یه بازی نیو آیپی و یونیک از یه استاد بازیسازی با مخ بخوره زمین (دلیلش میخواد هرچی باشه ، طرف مغروره ، خدای هایپه ، افه چسش زیاده و ...) و بعد از اینکه فقط برای اینکه اون شاهکاری نشده که انتظار داشتیم ، بیای جشن و عروسی راه بندازی که من میدونستم و هیچکی مثل من نتونست اینا رو حدس بزنه و من خیلی خفنم و شما کور بودید و ... بره رو مخ بقیه.
این دسته از آدما فقط تا نوک دماغشون رو میبینن و حاضرن آسمون به زمین بیاد اما حرفشون زمین نمونه و برن رو مخ بقیه تا به خیال خودشون طلبشون وصول شه.
فرقی نمیکنه چه بازی سونی باشه چه مایکرو، یذره بزرگ تر فکر کنید.نه تنها تو این صنعت ، بلکه تو هر زمینه ای ما به ریسک کردن و مرزشکنی نیاز داریم.ما که به گیم وابسته شدیم به امثال کوجیما و سم لیک و ... نیاز داریم تا مرزها رو جا به جا کنن.هیچ رقمه درک نمیکنم اونایی رو که خوشحال میشن یه پروژه یونیک به هر دلیلی کلپس شه
یذره با خودتون فکر کنید بعد تصمیم بگیرید پست جدید بدید...
خب نمردیم و معنی مرزشکنی رو هم فهمیدیم،مرزشکنی یعنی شبیه ساز کولبری :-j

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر