امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
منم نگفتم نمیتونه فروش خوبی داشته باشه ولی انقدرم با اطمینان نمیشه نظری داد در موردش و از طرفی معرفی یکدفعه ای نسخه pc و این نمرات مشکوکه یا واسه فروش بیشتر یا اینکه سونی قید کوجیما رو زده!:-"
هنوز هیچکدوممون بازی رو تجربه نکردیم... قبول دارم که هیچ نظری رو نمیشه قاطعانه قبول کرد
نمرات بازی هم زمان تجربۀ بازی فراموش میشه و خودتون متوجه میشید بازی در چه حدیه... دو تا عدد چیزی رو نشون نمیده

بعد از اینکه خودم بازی رو تجربه کنم میتونم با اطمینان نظر بدم... اما با نمایش‌هایی که تا الان از بازی دیدم نظرم از روز اول مشخص بوده و هیچ تغییری هم نکرده تا اینکه خودم بازی رو تجربۀ کنم...
این نمرات تاثیری روی من نمیزاره... اما الکی هم نمیخام چشممو ببندم و فقط از بازی تعریف کنم...

یکی از نگرانی‌هایی که از گذشته در مورد DS داشتم این بوده که این بازی اصلا قرار نبود باشه
کوجیما پروژۀ جدیدشو با سایلنت هیل شروع کرد... بازی‌ای که نورمن ریداس کاراکتر اصلیش بود... اما بعد از کنسل شدن سایلنت هیل
و مشکلات با کونامی... کوجیما DS رو معرفی کرد
همین موضوع منو نگران کرده چون مشکلات باعث شد تا کوجیما اون چیزی که میخاست بسازه رو بیخیال بشه... تو دموی سایلنت هیلو ببین فکر کن بازیش چی میشد
کوجیما DS رو بعد از کنسل شدن سایلنت هیل و در شرایطی معرفی کرد که باید یک بازی رو معرفی میکرد و میساخت
نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
ویدیوی Digital Foundry خیلی خوب بود! گذشته از بحث‌های تکنیکی، کلاً یه حال و هوایی داشت که عطشم برای تجربه‌ی بازی رو بیشتر از قبل کرد! :D ولی در مجموع به نظرم سراغ ویدیو نرین بهتره، چون با اینکه چیز خیلی خاصی رو اسپویل نمی‌کنه ولی یه سری چیزهای کوچیک و بعضی لوکیشن‌ها هست که همین‌ها رو هم توی بازی تجربه کنین لذتش بیشتر میشه.

اگه اسم کوجیمای ملعون روی بازی نبود:

71k_cc310490-2338-4ac9-84d2-4e80915404e8_-_copy.jpeg

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
دو نگاه متفاوت در این دو نقدوبررسی ویدئویی بازی....

گیم اسپات دنیای بازی رو تاثیرگذار و بازی رو قوی میدونه

---------------------------------

IGN به مکانیزم‌های بازی خیلی گیر داده و این موضوع امتیاز بازی رو خیلی تحت تاثیر قرار داده

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یعنی یه حرفایی میزنن که کم کم داره از برند سونی بدم میاد و حالم بهم میخوره..

امید جان دقیقا کدوم حرف ها ؟ این وسط خیلی حرف ها زده شده از حرف گذشته دیگه سلیقه و منطق و... هم زیر سوال رفته من دیگه نمیدونم چطور باید جواب این همه بی منطقی هم داد هم نداد. :|

واقعا برای خیلی ها متاسفم نمیدونم باید چی بهشون گفت همینه که به اینجا رسیدیم تو این کشور اگه ادم بخواد جواب تک تک بده باید بشینه تا یک هفته تایپ کنه.
--------------------------------------------------------------------------

آقا گور بابا سونی ماکروسافت نینتندو و کامپیوتر و هر خر دیگه ای بکشین بیرون بابا گور بابا کوجیما اصلا خوبه ؟ یعنی درست انگار یک مشت بچه دور خودمون تو سایت جمع کردیم به جای اینکه از اینکه یک بازی موفق بشه یا نشه چه انحصاری چه غیر انحصاری چه برای این خر چه اون خر خوشحال بشین که یک بازی خوب قراره بیاد حالا یک بازی مشکل داره درست خیلی از بازی ها مشکل دارن هیچ بازی بی مشکل نیست نشستن هرچی دلشون میخواد میگن منطق که دیگه کلا تعطیل کردین رفته حداقل 2% برای خودتون ارزش قائل بشین یک پست دو پست هم نبوده که آدم بخواد جواب بده شما همون های هستین که میگه دیگی که برای من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه دقیقا همون های که این این کشور به اینجا رسونده.

یک تاپیک نیست ادم باز کنه این ترول های مسخره و ... نباشه وضعیت جوریه که تو یک تاپیک مثل آدم نمیتونه سر بدی ها و خوبی های بازی درست صحبت کنه الان این بازی میگین مشکل داره خوب قبول مشخصا خیلی ها ایراد گرفتن منطقی میشه راجبش صحبت کرد اما دیگه این مسخره بازی ها چیه که هی تکرار میکنی یا اینکه تقصیر ... هستش تقصیر هر خری میخواد باشه الان درست میشه با تکرار شما یا برای ما راه افتادن قاتل بروسلی پیدا کنن .

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من به عنوان یه فن قدیمی سونی و پلی استیشن به این بازی در این سطح راضی نیستم و دلم نمیخواد با فن بازی الکی همون بلایی که فن های ایکس باکس سر کنسولشون آوردن سر پلی استیشن بیارم که هر آشغالی گذاشتن جلوم بگم خوبه به به و این حرفا. کلاس انحصاری های سونی بالاتر از این حرفاست و خیلیم خوشحالم که برای pc هم میاد و دیگه انحصاری نیست. کوجیما هم میتونه دیگه با خیال راحت خفه شه و بشینه بجای هارت و پورت کردن یه بازی نرمال بسازه...
من تعجب میکنم شما که فن بازیی مثل Nier هستی که متاش 68 ولی به شدت تجربه خاص و یونیکی هست شما که باید بهتر از همه بدونی این نوع بازی ها چه گنجی میتونن باشن
این فن بازی ها و تعصب چقدر میتونه دیدگاه ما رو کدر کنه واقعا

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
الکی سونی فداکاری کرد زیر پرو بال این آقا رو گرفت بعدم همچین بازی پرخرج و روند ساخت طولانی ای تحویل داد، حالا میفهمم چرا کونامی با این خرج تراشی های این آقا مخالف بود، بازی سبکش خیلی خاصه پلیرهایی که از این سبک ها خوششون میاد خیلی کمن بعیده بازی بتونه اون انتظار سونی از فروش رو بهش برسه بخاطر همینم روی pc منتشر شد
علی ونوم راست میگه تقصیر سونی هست که به کوجیما اعتماد کرد و این بودجه عظیم و این تیم خفن رو در اختیارش گذاشت، بجای اینکه بودجه رو بده به اینا باید یه بازی آنلاینی آفلاین سوم یا اول شخص تو سبک اوردر می‌ساخت خیلی بیشتر سود می‌کرد تا اینکه بودجه رو به استاد بده

موندم شماها چرا دارید انقدر جوش میزنید؟ سونی احیانن از جیب شما خرج کرده؟ شما نه سهامدار سونی هستید و نه مخاطب این بازی، یعنی به معنای واقعی کلمه نه سر پیاز و نه تهش. حالا اینکه چرا روزی صدبار کامنت میدید سونی اشتباه کرد و فولان و بهمان خنده داره یه مقدار. همون برید وقتتون رو روی تیترهای عجیب غریب بزارید.

چیزی نمیشه گفت فقط رو سیاهش موند برای فن های کوجیما :D

چرا مثلا رو سیاهیش موند برای ما؟ اتفاقا ماها که فن خود بازی هستیم و نه کنسول (و در نتیجه لذتمون از بازی ها توی متای +90 و کل کل با بقیه نیست) خیلی هم از ساخته شدن این بازی راضی هستیم، امتیازاتش هم خوبه و همه منتظر همچین چیزی بودیم. همینکه این همه نمره کامل و 9 به بالا گرفت که البته برای خیلی از بازی های مورد علاقه شماها یه رویاس، نشون میده طرفدار چه بازی خفنی هستیم.

اتفاقا ماها از بابت بازی خوشحالیم و نمیخوایم کسی رو ترول کنیم، وگرنه که اگه بحث ترول باشه، همین Death Stranding با متای 84 چهارتا دیگه نمره کامل بگیره از مجموع Halo 5 و Gears 4 & 5 بیشتر 10 داشته! همین ترول کوتاه برای کلیه هیترها کافیه. بگذریم که موقع جوایز هم میبینید باز همین DS چندتا GotY میبره.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین
موندم شماها چرا دارید انقدر جوش میزنید؟ سونی احیانن از جیب شما خرج کرده؟ شما نه سهامدار سونی هستید و نه مخاطب این بازی، یعنی به معنای واقعی کلمه نه سر پیاز و نه تهش. حالا اینکه چرا روزی صدبار کامنت میدید سونی اشتباه کرد و فولان و بهمان خنده داره یه مقدار. همون برید وقتتون رو روی تیترهای عجیب غریب بزارید.

چرا مثلا رو سیاهیش موند برای ما؟ اتفاقا ماها که فن خود بازی هستیم و نه کنسول (و در نتیجه لذتمون از بازی ها توی متای +90 و کل کل با بقیه نیست) خیلی هم از ساخته شدن این بازی راضی هستیم، امتیازاتش هم خوبه و همه منتظر همچین چیزی بودیم. همینکه این همه نمره کامل و 9 به بالا گرفت که البته برای خیلی از بازی های مورد علاقه شماها یه رویاس، نشون میده طرفدار چه بازی خفنی هستیم.

اتفاقا ماها از بابت بازی خوشحالیم و نمیخوایم کسی رو ترول کنیم، وگرنه که اگه بحث ترول باشه، همین Death Stranding با متای 84 چهارتا دیگه نمره کامل بگیره از مجموع Halo 5 و Gears 4 & 5 بیشتر 10 داشته! همین ترول کوتاه برای کلیه هیترها کافیه. بگذریم که موقع جوایز هم میبینید باز همین DS چندتا GotY میبره.
من خودم یکی از فنای کوجیمام ولی نا امیدم کرده ، نمرات مشخصه دیگه .
نمی تونیم خودمونو گول بزنیم ، بدون شک بازی ایرادات زیادی داره .
اون بازی های XBOX هم که گفتی که اصلا ولشون کن به اندازه کافی اوضاعشون داغونه :D
من روی صحبتم با کوجیماست و توقع زیادی که ازش داشتیم ، الان TLOU 2 بیاد و متاش ۸۴ بشه بازم راضی هستی ؟ میای بگی nتا نمره کامل گرفته و فلان .؟

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من روی صحبتم با کوجیماست و توقع زیادی که ازش داشتیم ، الان TLOU 2 بیاد و متاش ۸۴ بشه بازم راضی هستی ؟ میای بگی nتا نمره کامل گرفته و فلان .؟
شما دت استرندیگ رو نسبت به چی میسنجی دقیقا؟ کدوم ژانر ؟ کدوم بازی مشابه ؟ تلو بازی بود که نسخه اولش ۹۵ شد. گیرز سه گانه اصلی +۹۱. و طبیعیه نسخه جدید تلو بیاد ۸۵ بشه خب قطعا معلومه یه جای کار مشکل داره. ولی سوال من اینه شما یه ایپی جدید رو با چی مقایسه میکنی ؟ بعد این چه نوع شکستی محسوب میشه که ۱۴ تا نمره کامل داره؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
لول لابد از جیب شما خرج میکنه؟
شما هم سهامدار سونی نیستید
من روزی صدبار کامنت ندادم ولی اگه هم دادم به هیچکس ربطی نداره کجا کامنت دادم یا ندادم، هرکسی هر نظری دوست داره میتونه بده به شرط اینکه خلاف قوانین سایت نباشه
بشماهم ربطی نداره کجا کامنت میدم کجا کامنت نمیدم ببینید چهارتا لایک چه به سر ملت میارن پارو از گلیمشون فراتر میذارن، اینهمه ملت کامنت دادن اومده یقه مارو میگیره همین شما خودت یادمون نرفته سر امتیازات گیرز چه یقه ای جر میدادی وقتی نمراتش اومد 180 درجه اختلاف نظر دادی، تا دیشب بازی شاهکار بود با متای حداقل 93 امروز بازی شده متای خوب چرا چون 83 متای خوبیه و این بازی New IP حساب میشه و تعداد نمره های کاملشم زیاده، من نمیدونم چند چندین بخودتون، توی یه تیم درپیت بازی سازی ایرانی بودن این همه افتخار نداره مردی پروفایلتو بذار ببینیم مهارت در چه حده اینجا که کلاس بازی‌سازی نیست اینهمه هول بر برداشته و فکر میکنی خبریه یه کارت پایان خدمت عرضه نداری بگیری

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
چندبار دیگه ام گفته شد که مقایسه این بازی با تلو از بیخ و بن اشتباهه.
دث یه نیو ای پی با ایده های خلاقانه است و اصلا هیچ ربطی به بازی که نسخه دوم یک عنوان هست نداره.
من مطمئنم کوجیما میتونست یه بازی با ریسک کم و متای بالای 90 بسازه ولی نهایت تلاششو کرد که با دث برای این صنعت یک قدم مثبت برداره.حالا ممکنه این قدم خیلی محکم برداشته نشده باشه(چه بسا خود من انتظار بیشتری داشتم) ولی بازم متای 84 برای یک عنوان جدید اصلا و ابدا شکست تلقی نمیشه.
بله بازی از لحاظ متا اونطوری نبود که میخواستیم ولی آیا پس از انجام بازی هم این حسو داریم؟واقعا کسی نمیتونه یک عنوان جدید با متای 84 رو که 14 نمره مثبت داره قصاص قبل از جنایت کنه

• Like
Reactions: only sony

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر