امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
نمره بازی اصلاً بد نیست.
چیزی که نمره بازی رو بد میکنه ۳ سال حاشیه سازی،هایپ های هالیوودی کوجیما و از اینا بدتر رفتار طرفداران با بقیه افراد ه.
امیدوارم که بعضی رفتارها در فروم کم بشه.

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
بابت آف تاپیک عذر می‌خوام
یه سری از این عزیزان رو واقعا نمیتونم درک کنم :D
میگن سونی میدونست وضع بازی چطوره به خاطر همین اجازه داد نقدها و مولتی پلتفرم بودن Death Stranding زودتر منتشر و اعلام بشن! اونم عنوانی که از همون زمان معرفی شایعات عرضه‌اش برای PC منتشر شده بود. و سونی و کوجیما از قبل با هم توافقاتی سر عرضه‌ی بازی برای PC داشتن
از نظر برخی از این عزیزان اگر متای بازی 90 یا بالاتر میشد همش به خاطر سونی بوده چون پول و موتور مجانی در اختیار کوجیما قرار داده و علنا تیم کوجیما پروداکشنز هیچکاره بوده. حالا که زیر 90 شده مقصرش کوجیما و تیمش هستن که بلد نیستن گیم‌پلی خوب بسازن :D
خدایی فن‌بوی بودن هم حدی داره :D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,164
نام
Amir
از جهتی موافقم که متای بالای ۸۰ به یه بازی‌ای میدن که عالیه و فقط مشکلات کمی داره. کنارش ، بازی کلی نمرات کامل داره در کنار نمرات قرمز که اینم قابل پیشبینی بود. ولی از جهتی طرف کارمون کوجیماست و کسیه که متا زیر ۹۰ نداشته . متای بالای ۸۰ حرف نداره ولی گرز رو هم با همین دلیل کوبیدیم چون در حد و اندازه‌ی سری نبود . این بازی هم با توجه به متا ، در حد و اندازه‌ی کوجیما نیست حالا هرچقدر هم نمرات کامل داشته باشه بازم متاش اینه . ولی خب از طرفی هم یک سبک جدیده و سبکای جدید اصولا اوایل کار ، نمرات خوبی نمیگیرن . باید بازی کنم تا ببینم در حد کوجیما هست یا نع.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
متاسفانه اونی که این وسط متوجه نمی شه شمایی که از شدت فشار زیادی باید به خودتون توهم عالی بودن این نمرات برای ip که اسم کوجیمارو با اوهمه هایپ و تبلیغات یدک می کشه بدی ! متای عالی برای کوجیما و اینهمه سر و صدا متای بالای ۹۰ هست . حالا شما دوست داری خودتو به سبک نوجوون ها دبیرستانی گول بزنی بگی نه اونجا نوشته گریت و عالی یعنی عالیه ولی ۹۵ فوق العاده است ! باشه . بازی فوق العاده نیست ! اگه اینقدر دنبال کلماتی ! باید فوق العاده باشه واسه کوجیما ! واسه نیل دراکمن و خیلی های دیگه که بزرگان این صنعت هستن .

p.s : مثل همیشه واسه اونایی که دوست دارن خودشونو گول بزنن ! حضور تو رده بندی جام‌جهانی و جمع ۴ تیم خیلی خوبه ! ولی همه از برزیل توقع قهرمانی دارن ! از این ساده تر نمی شه توضیح داد و مثال زد که این‌متا واسه کوجیما و اونهمه سر و صدا کمه .
صرفا برای مطلع شدنت اون توضیحات رو دادم عجیبه که این حرفای بچه گانه رو در جوابم نوشتی!
ببین تو سراغ آدم اشتباه اومدی برای زدن حرف غیر منطقیت اینجوری باعث میشه حرفت دیگه شدیدا غیر منطقی بشه! من در صفحه اول تاپیک هم گفتم اگر +90 هم نشه مخاطبا و طرفدارای بازی که منم شاملش میشم لذتش رو میبریم. پس مشخصه متا برای من اونجوری که برای امثال تو در حد مرگ و زندگیه نیست و الان متا 84 عه 5 6 نمره بالا و پایین تو تجربه بازیم اثری نداره.
نکته مهم اینه که وقتی بازی 13 تا نمره کامل داره و ممکنه افزایش پیدا بکنه به همراه نقد های ضد و نقیضش که البته اکثرا امتیازات بالا دادن جمعا یه بازی عالی به حساب میاد تحت این شرایط حالا تو میتونی ازش بعنوان یه بازی بد یاد کنی میل خودته و حق اینم نداری که به بقیه نظرتو تحمیل کنی.

آخرین ویرایش:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
576
البته من نقد هایی که نمره کامل بود میخوندم جالب بود که اونها از گیم پلی بازی تعریف کردن ولی خیلی ها گفتن بازی در شرع تا مدت زیادی روند آرومی داره و نیمه به بعد هیجانی میشه ظاهرا همین دلیلی هست که خیلی ها گیم پلی ایراد گرفت و خسته کننده بوده براشون ولی خیلی ها حال کردن

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
احساس می‌کنم در پایان روز یکبار دیگه کوجیما عکس بزاره از اتاقی که دوباره خالی شده و خودش تنهاست:D

راستی بازیسنتر هم نقد میکنه؟ ثبت میشه؟

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
اریااز تو که می دونم‌تسلطتت به زبان انگلیسی خوبه و کلا ادم منطقی هستی بعیده ! شما خیلی راحت می تونی بری متن نقد هارو بخونی ! و خودتو وارد این ماجرای فرار از واقعیت نکنی ! گیم اینفورمر رسما تو نقد نوشته گیم‌ پلی کسالت اور و خسته کننده . ۲۰ تا منتقد دیگه اشاره کردن . همه کلیت بازی و داستان و ... رو خوب دونستن ولی اصلی ترین مشکل همونیه که ماها خودمونو کشتیم‌و بهش اشاره کردیم ولی شماها قبول نمی کردید ! گیم‌پلی ! همه گفتن جذاب نیست خسته کننده می شه . چیو باید بازی کنم ؟ وقتی کلی تریلر دیدم خوشم‌نیومده و کلی منتقد نظرشون همینه ؟ شما یا اساسا قبول داری حرفشون رو یا نه دیگه ! من به نمرات کاری ندارم یه مرور رو متن نقد های راجع به گیم‌پلی کن کافیه ! حالا یه سری مثل خودت سلیقشون خاص ۲۰ ساعت کولبری کنن حال می ده بهشون مبارکشون باشه . ولی واقعیت اینه که بازی در گیم‌پلی مشکل داره و کسالت اوره . چیزی که توی تمام تریلر ها مشخص بود .
خب مگه من میگم همه به زور باید بازی کنن؟! :D هر بازی‌ای یه سری سلیقه‌ها رو پوشش میده. مثلاً MLB The Show 19 میانگینش از Death Stranding هم بیشتره و سونی ماه پیش برای Plus عرضه کرد، ولی من حتی دکمه‌ی دانلود رو هم نزدم چون حال نمی‌کنم با همچین چیزی! الآن هم حرفم همینه که اگه کسی در این حد خوشش نمیاد که اصلاً بازی رو تجربه نمی‌کنه، بعداً نیاد به اون‌هایی که خوششون اومده گیر بده که به چه جرئتی با بازی حال کردین! :D یا جوری صحبت نکنه که انگار هیچ منتقدی خوشش نیومده و دسته‌جمعی به بازی امتیازهای افتضاح دادن، چون همچین چیزی نیست!
من خودم چه توی تاپیک بازی و چه اینجا همین گزینه ۸۳ تا ۸۵ رو زدم، چون حدس می‌زدم در همین حدود بشه. آخرش هم همین شد و در کنار تعداد خیلی زیاد امتیاز ۹ به بالا (که مشخصه یعنی چی)، امتیازهای پایین هم داره. در مجموع خیلی‌ها به شدت باهاش حال کردن و یه عده هم حالشون بهم خورده و تعداد زیادی هم حد وسط و خوب بودن.
به هر حال سلیقه‌ها متفاوته و یکی از این مدل بازی‌ها خسته میشه و خوشش نمیاد وسط دشت و صحرا راه بره، یکی هم لذت می‌بره. امتیازهای بازی هم همین رو میگن و یکی ۶ داده و یکی هم ۱۰. ولی اینکه به زور بگیم بازی جذابی نیست، حرف اشتباهیه و عجیب میشه که یه بازی که در عین حال طولانی هم هست، جذاب نباشه ولی نصف افرادی که نقدش کردن بهش امتیازهای عالی بدن. بهتره بگیم «برای بعضی افراد» جذاب نیست و «برای بعضی افراد» هم جذابه، چون عقاید و سلیقه‌ها با همدیگه فرق می‌کنه.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
انقدر بازی رو بیخودی گنده کرده بودن که الان متای خوبی مثل 84 یه شکست بزرگ درنظر گرفته می شه .بزرگ ترین ضربه رو همین هایپ های زیادی کوجیما و سونی به بازی زدن .

• Like
Reactions: SHAYAN1999

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
بابت آف تاپیک عذر می‌خوام
یه سری از این عزیزان رو واقعا نمیتونم درک کنم :D
میگن سونی میدونست وضع بازی چطوره به خاطر همین اجازه داد نقدها و مولتی پلتفرم بودن Death Stranding زودتر منتشر و اعلام بشن! اونم عنوانی که از همون زمان معرفی شایعات عرضه‌اش برای PC منتشر شده بود. و سونی و کوجیما از قبل با هم توافقاتی سر عرضه‌ی بازی برای PC داشتن
از نظر برخی از این عزیزان اگر متای بازی 90 یا بالاتر میشد همش به خاطر سونی بوده چون پول و موتور مجانی در اختیار کوجیما قرار داده و علنا تیم کوجیما پروداکشنز هیچکاره بوده. حالا که زیر 90 شده مقصرش کوجیما و تیمش هستن که بلد نیستن گیم‌پلی خوب بسازن :D
خدایی فن‌بوی بودن هم حدی داره :D
اینکه اصلا این بازی وجود داره ، به خاطر سونی و کمک های فنی و تکنولوژیشه ، ولی قبول دارم ، هر چی شده گردن سونی هم هست!

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
Worth Playing 9.1
is a remarkable experience. Full stop. It's the first game I've played where everything from the story to the gameplay work together as a truly cohesive product. The social online system is intriguing and works well, and I'm curious to see if this idea will be explored further in future games. Everything about Death Stranding feels organically interwoven, which makes the experience all the more impressive and enriching. That also means that not all parts of it are excellent. The delivery gameplay is good and occasionally great, but given its pacing and setup, it doesn't always serve the game well, especially given the low difficulty level. Setting aside those minor gripes, Death Stranding is a new and brave direction for a game, and it pays off in many ways. This may not be for everyone, but everyone should try it out if they have the chance.
PS4 Review - 'Death Stranding'

The Games Machine 8.8
Death Stranding is a good game, as well as the most ambitious work born from the mind of Hideo Kojima. It's not perfect, but successfully captures the player in a dark and fragmented world, so it's really worth fighting for.
Death Stranding Recensione | The Games Machine

Hobby Consolas 9.4
eath Stranding is Kojima´s most personal game. A complex and emotional work of art, which is not adequate for everyone because of the slow pace and the unusual gameplay. But once you get it, it´s something you will never forget.
Análisis de Death Stranding, el juego de Hideo Kojima para PS4 y PC

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
یه نکته ای که ذهن من رو به خودش مشغول کرده اینه که احتمالا بین منتقدینی که به بازی نمره ۱۰ دادن و منتقدینی که نمره ۶ دادن یه گروه بازی رو به درستی درک نکرده

شایدم خیلی ساده تر، صرفا سلایق فرق بکنه!

من خودم فارغ از اینکه بعد از بازی کردن DS ازش خوشم بیاد یا متنفر بشم، یه چیزی رو بهش خیلی احترام میزارم و اون شجاعت کوجیما در ساخت یه بازی متفاوت و ریسک کردنه. منظورم از متفاوت این نیست که DS یه بازی انقلابیه، منظورم اینه که MGS رو کپی پیست نکرده و رفته سراغ یه ایده بسیار پر ریسک و نتیجه اش شده یه عنوانی که سعی داره از یه زاویه جدید به بازی ها نگاه کنه و مخاطب رو سرگرم کنه. اصولا این مدل بازی ها به شدت درگیر سلیقه آدم ها میشن. مثلا من شخصا از ابتدا تو تاپیک بازی گفته بودم اصلا کار ندارم این بازی شبیه ساز کولبریه یا حمالی، اینی که هست رو خیلی میپسندم چون داستان برام مهمه، اما یه سری دیگه بیشتر دلشون اکشن خفن میخواد و همش منتظر بودن تو نمایش های بعدی بازی اون چهره حقیقیش رو نشون بده، وقتی دیدن نه خبری از این چیزها نیست و همش همینه سریع خورد تو ذوقشون.

در نتیجه بحث درک کردن یا نکردن بازی نیست، یعنی شخصا معتقدم اینجوری نیست که هرکی بگه بازی خوب نیست خالی از ظرافته و نتونسته عمق اثر رو درک کنه. بلکه خیلی ساده از این چیزی که هست خوشش نیومده و ملاکش برای اینترتین شدن یه چیز دیگه است.

اما DS نه به عنوان یه IP جدید، بلکه به عنوان یه رویکرد جدید، بازی موفقیه. باز نه به خاطر اینکه متاش شده 84 و خوب متای 84 یعنی عالی، بلکه به خاطر نمرات کامل و 9 هایی که گرفت، یعنی واقعا چیزی که کوجیما ساخته با سلیقه حداقل نصف گیمرها عالی و شاهکار بوده و اگه کلا زیر 70 رو بد فرض کنیم فقط 12 تا امتیاز زرد و قرمز داشته که باز یعنی نسبت کسایی که اصلا خوششون نیومده و به نظرشون وقت تلف کردنه کمتره.

قبلا هم گفتم، شخصا امیدوارم DS مثل HR یه بازی جریان ساز بشه و باعث بشه بازی های دیگه ای هم بیان، شجاعت به خرج بدن و کارهای متفاوت بکنن. چون واقعا از دیدن بازی های تکراری و مشابه خسته شدم و اگه چند بازی خاص که تو سال منتشر میشن رو کنار بزاریم، صنعت گیم برای من یه نفر که دیگه هیچی نداره و خلاصه شده تو یه سری بازی آنلاین پول سازه (و البته من شخصا هیچ مشکلی باهاشون ندارم، جز اینکه بازی نمیکنمشون). این شجاعت به خرج دادن و یه کار جدید کردن بسیار ارزندس، اونم در شرایطی که ایراد بسیاری از IP های بزرگ قدیمی که دیگه الان اون ابهت سابق رو ندارن و شدن یه کار معمولی همین محافظه کاری بیش از حد و تلاش برای تقلید از چیزی که قبلا بودن.

پ.ن: من هنوزم سر نظر قبلی هستم، به نظرم DS بسیار با سلیقه شخصی من که دنبال یه داستان جذاب و پیچیده ام جور در میاد، اما معتقدم از اون عنوان هاست که باید بهش حداقل یبار فرصت بدی و بری تو دلش تا ببینی واقعا ازش خوشت میاد یا نه. شایدم واقعا حق با کسایی باشه که نمره پایین دادن و انقدری گیم پلی بد باشه که تجربه داستان رو خراب کنه، شایدم نه، این گیم پلی مینیمال و حتی بورینگ، بخشی از DNA بازی باشه و اساسا باید DS رو یه ویژوآل ناول خیلی جدی تلقی کرد!
پ.پ.ن: خدا اموات اون کسیو که پیشنهاد داد گریلا انجینشون رو به کوجیما بده بیامرزه:D وقتی مرد نور به قبرش بباره.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
خب مگه من میگم همه به زور باید بازی کنن؟! :D اتفاقاً حرفم همینه که اگه کسی در این حد خوشش نمیاد که اصلاً بازی رو تجربه نمی‌کنه، بعداً نیاد به اون‌هایی که خوششون اومده گیر بده که به چه جرئتی با بازی حال کردین! :D
من خودم چه توی تاپیک بازی و چه اینجا همین گزینه ۸۳ تا ۸۵ رو زدم، چون حدس می‌زدم در همین حدود بشه. آخرش هم همین شد و در کنار تعداد خیلی زیاد امتیاز ۹ به بالا (که مشخصه یعنی چی)، امتیازهای پایین هم داره. در مجموع خیلی‌ها به شدت باهاش حال کردن و یه عده هم حالشون بهم خورده و تعداد زیادی هم حد وسط و خوب بودن.
به هر حال سلیقه‌ها متفاوته و یکی از این مدل بازی‌ها خسته میشه و خوشش نمیاد وسط دشت و صحرا راه بره، یکی هم لذت می‌بره. امتیازهای بازی هم همین رو میگن و یکی ۶ داده و یکی هم ۱۰. ولی اینکه به زور بگیم بازی جذابی نیست، حرف اشتباهیه و عجیب میشه که یه بازی که در عین حال طولانی هم هست، جذاب نباشه ولی نصف افرادی که نقدش کردن بهش امتیازهای عالی بدن. بهتره بگیم «برای بعضی افراد» جذاب نیست و «برای بعضی افراد» هم جذابه، چون عقاید و سلیقه‌ها با همدیگه فرق می‌کنه.
خوب آقا آریا مسئله همین جاست که چند نفر از دوستان میومدن میگفتن شما به چه جراتی از بازی خوشتون نیومده ، اصلا میدونید کوجیما کیه ، شما ها چیزی از عظمت کوجیما میدونید ! شماها چه میدونید تو ذهن کوجیما چه ها که نمی‌گذره!

قضیه فقط زاویه دید متفاوت بود ، چه کسایی که با بازی حال کردن و چه کسایی که بدشون اومد ، الان با اطمینان میشه گفت نظر اشتباهی نداشتن

الانم بعد یه کم شوخی تو این تاپیک هر کی میره پی کار خودش!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
متا ۸۴ کاملا برای یه new ip که بدون ترس ایدش دنبال کرده نمره آبرومندانه ایه خصوصا که از نظر همه این دوستانی که الان یادشون رفته پستای قبلیشون دارن اغراق میکنن در مورد نمرات، بازی فیل میشد و امکان نداشت بالا ۸۰ بشه.

از نظر اون عزیزی که سیبیلاش زده خیلی هم اسمایلی دوست داره هم باید بگم که هرچی بگی گل به خودی متا بازی همون متای گیرز :D
یه سری نقدهای 100 رو بخون ،من دارم میخونم . بعد با نقدهای هر بازی ای اصلا عنوان نمیگم مقایسه کن.طرف تو بازیهای دیگه بخاطر ریزترین نکات انیمیشنی ده تا کم میکنه.
این جا گفته خوب ما با سه گروه ممیجنگیم پس تنوع گیمپلی هم خوبه . 100
کوجیما اومد بخاطر اینکه بگه ژانره جدیده . دشمنانی که میتونست تو این دنیای برهوت بزاره رو حذف کرد. تا بگه ژانر ،string هه
ژانر جدیدی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
vg247 از لفظ مکالمات بی پایان برا دیالوگها استفاده کرده.
بازی مشکلات وحشتناکی مثل حوصله سربری رنج میبره مثل کولبری.
تو plague 4 تا سنگ بود ولی اینجا بخاطر طولانی بودن بازی ،گیم پلی کافی نداشتن بشدت تو ذوق میزنه
ای کاش بجای این همه تبلیغات و اوپن ورلد رو دیزاین مراحل و نیمه اوپن ورلد کردن بازی مثل metro کار میکردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر