امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Edge گفته توی شماره بعدی مجله خبری از نقد نخواهد بود چون زمان کافی نداشتن + مثل اینکه از بازی هم خوششون نیومده اصلا...
There's no review of Death Stranding in the next issue of Edge because the embargo insisted we finish the game before we could review it. Print deadline was a factor, but we ran out of enthusiasm long before we ran out of time.
احتمالا کلا نقدش نمیکنن...کوجیمای خوش شانس :D

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
مدیوم محاسبه نمرات متاکریتیک به این صورت هست که +80 Great حساب میشه یعنی خیلی خوب یا عالی. +70 هم Good !
+90 هم فوق العاده محسوب میشه. حالا شما اگه متوجه نیستی و میخوای برای حرفای بی ربطتت مخاطب پیدا کنی مشکل بنده نیست.
متاسفانه اونی که این وسط متوجه نمی شه شمایی که از شدت فشار زیادی باید به خودتون توهم عالی بودن این نمرات برای ip که اسم کوجیمارو با اوهمه هایپ و تبلیغات یدک می کشه بدی ! متای عالی برای کوجیما و اینهمه سر و صدا متای بالای ۹۰ هست . حالا شما دوست داری خودتو به سبک نوجوون ها دبیرستانی گول بزنی بگی نه اونجا نوشته گریت و عالی یعنی عالیه ولی ۹۵ فوق العاده است ! باشه . بازی فوق العاده نیست ! اگه اینقدر دنبال کلماتی ! باید فوق العاده باشه واسه کوجیما ! واسه نیل دراکمن و خیلی های دیگه که بزرگان این صنعت هستن .

p.s : مثل همیشه واسه اونایی که دوست دارن خودشونو گول بزنن ! حضور تو رده بندی جام‌جهانی و جمع ۴ تیم خیلی خوبه ! ولی همه از برزیل توقع قهرمانی دارن ! از این ساده تر نمی شه توضیح داد و مثال زد که این‌متا واسه کوجیما و اونهمه سر و صدا کمه .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Edge گفته توی شماره بعدی مجله خبری از نقد نخواهد بود چون زمان کافی نداشتن + مثل اینکه از بازی هم خوششون نیومده اصلا...
ادج گیم پلی اساسی ترین فاکتورشه ،

والا جالبه اگه متا مثبت نود شده بود خود همین دوستان خودشون ما رو احضار می‌کردن و سراغمون رو میگرفتن ، حالا میگن ،چرا اینجایین اصلا ،خیلی گل هستید!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
متا ۸۴ کاملا برای یه new ip که بدون ترس ایدش دنبال کرده نمره آبرومندانه ایه خصوصا که از نظر همه این دوستانی که الان یادشون رفته پستای قبلیشون دارن اغراق میکنن در مورد نمرات، بازی فیل میشد و امکان نداشت بالا ۸۰ بشه.

از نظر اون عزیزی که سیبیلاش زده خیلی هم اسمایلی دوست داره هم باید بگم که هرچی بگی گل به خودی متا بازی همون متای گیرز :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
The End Of Ps

البته میدونم تعداد نمرات کامل ملاک هست:D
عزیزم من خودم اینجا New IP با متای 84 و کلی نمره کامل رو ترول کردم , چند تا سونی فن دیگه هم که از قبل ترول میکردن و الان هم دارن ترول میکنن
بالاخره خیلی فرقه بین انتظارات ما و شما :D
فقط موندم چطوری 84 برا یه IP مهم که سابقه 3 تا 90+ داره بازم عالی حساب میشه ولی الان فاجعه قرن

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
یه سری نظرات تاپیک بقلی رو دیدم که با این تاپیک هم خیلی همخونی داره گفتم بذارم اینجا:D

رمدی از این:

115441

رسید به این:

115442

گیرز :

115444

شده این:

115446
یدونه از اینا که تو اسپویلره برای کوجیما بساز:))
Outer Heaven

Amin.AP

SPILL

Red Ѵ

The End Of Ps

البته میدونم تعداد نمرات کامل ملاک هست:D
لول. دت استرندیگ نسخه قبلیش متاش ۹۴-۵ بود که الان ۸۴ بودنش رو ترول کنیم؟ حالا درک میکنم فشار زیاد روتون بودن ۷-۸ سال. راحت باشین

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
وقتی ign میاد 6/8 میده ، بیشتر مطمئن میشم گیم شاهکاره :) اونم مثل روز برام محرزه به دلیل یه سری مسائل پشت پرده (سیاسی و ...) در حق ـش اجحاف شده ...

از این شاهکار لذت ببرید :x

• Like
Reactions: Lions Gate

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
در مورد متا ناامید شدم چونکه کوجیما واقعا درس از اشتباهات MGSV نگرفته و چیزایی که میترسیدیم جدا رخ دادن.

با دیدن نقد Yongyea ولی فک میکنم از بازی خوشم میاد.حداقل داستانی واقعا خوب و کوجیماییست.
با اینحال میزارم روی ایزی مد که اصلا حوصله 50 ساعت اعصاب خوردی رو ندارم :D:|

بازی بعدی هم اگه ساخت جدا بره سراغ بازی ترسناک‌...توی اون استعداد بیشتری داره:))
البته خدایی عمرا دیگه شرکتی بودجه اینقدری بهش بده :|

• Like
Reactions: noctis-sm3

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سایت باز کردم دیدم پکیده گفتم چی شده چیکار دارین میکنین با سایت .

امدم ببینم چی شده دیدم دارن ترول میکنن گفتم حتما گند زده به سلامتی و اولین گند کوجیما قراره ببینم امدم جلو دیدم نه بابا گند کجا بود این همه نمره کامل گرفته بازی یک چند نفر هم امتیاز پایین دادن مشخصا بازی سلیقه ای هستش بازی هم که بالای 80 پس چی این بازی فاجعه ؟ که این جوری دارن ترول میکنن .

بازی سلیقه کلی منتقدا با یکی دوتا کاری ندارم چون بودن قبلا بازی داشتیم بالای 90 هم بوده 5 داده پس به صورت کلی متاش میگه یک بازی خوب عالی نیست اما فاجعه هم نیست یک سری دارن ترول میکنن اینجوری باشه تمام بازی های مثل زیر 90 فاجعه هستن پس چون این بازی انتظار امتیاز بالا داشتم نشد پس بازی فاجعه دیگه زیر 90 بازی مورد قبول نیست و بازی کلا زباله . :|

• Like
Reactions: vaan 2

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
نمرات خیلی عجیب نیست. ینی فقط اون ign یه کم شوکه کننده بود نمره اش.
اونایی که انتظار بالا ۹۰ داشتن خب منطقی فکر نمیکردن.
یه بازی جدید و ایده های جدید و سبک جدیدیه. من همین حدود ۸۵ و ۸۶ انتظار داشتم.
ولی فک میکنم بازن کوجیما از اپن ورد کردن بازیش ضربه خورد. وقتی تجربه و امکاناتشو نداری خب جرا یه دنیای خالی اپن ورد تحویل میدی؟
من که هیچوقت هیج حسی به بازی نداشتم ولی کسایی که با تریلرش حال کردن، با خودشم حال میکنن احتمالا.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بالاخره به نقطه ای از سال رسیدم که با خییییااااال راحت میتونم این پست تاریخی رو (که واسه یکی از دوستان پوست اندخته انجمنه رو) از تاپیک Metroid Prime 4 این جا پست کنم :D

metroid prime 4

اتفاقا لاین اپ 2019 سونی دست کمی از نینتندو نداره که هیچ خیلی هم بهتر هست فقط امدن tlou2 کافیه تا رقبا برن کنار :pبازی سال 2019 tlou2 چه نینتندو فنا بخوان چه نخوان:D mp در حد عناوین دوسال گذشته خود نینتندو هم نیست چه برسه به بازی سال خداییش با وجود tlou2.death stranding.halo6.gears5 چجوری میتونی بگی نینتندو برده:D

خیلی بهتر بودنش با خودتون :-" (دوباره یاد Luigi's Mansion 3 و Midievil می افتد :D)
این که halo 6 (اینیفینت فعلی) و Tlou 2 پرت شدن طرف 2020 هم به جهنم

نکته اش این جاست من تو کل این بحث، اون موقع واقعا داشتم رو عرضه شدن متروید پرایم 4 تو 2019 حساب وا می کردم :D

===

هی جانی... :D @JohnnySilverhand

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دقیقاً نکته‌ی جالب اینه که اینجا هنوز کسی بازی نکرده، بعد میان میگن ما که گفتیم چیز مزخرفی هست و قابل پیش‌بینی بود که یه بازی آشغاله! :D
یعنی اگه یه نفر بدون دیدن امتیازها این نظرات رو بخونه، فکر می‌کنه با WWE 2K20 مواجه میشه که میانگینش ۴۲ شده، نه بازی‌ای با میانگین ۸۴ که بیشتر از نصف نمره‌هاش ۹ به بالا هست!‌ شکی نیست که میانگین ۸۴ برای کسی مثل کوجیما که اون امتیازها رو با MGS گرفته پایین‌تر از سطح انتظار هست، ولی بعضی نظرات هم جالب هستن!
حالا امیدوارم وقتی بازی اومد، حداقل توی تاپیک دست از سر اون‌هایی که از بازی خوششون اومده بردارن و گروه تفتیش عقاید راه نندازن! اینکه خود این عزیزان بازی رو تجربه کنن و بیان توی تاپیک بگن حالمون بهم خورد مشکلی نیست و حق همه هست، ولی اینکه کلاً سراغ بازی نرن و فقط بیان اونجا بقیه رو توبیخ کنن که چرا دارین حال می‌کنین و حق ندارین از بازی خوشتون بیاد چون امتیازهاش افتضاح شده (۸۴)، اتفاق عجیبی میشه! :D
اریااز تو که می دونم‌تسلطتت به زبان انگلیسی خوبه و کلا ادم منطقی هستی بعیده ! شما خیلی راحت می تونی بری متن نقد هارو بخونی ! و خودتو وارد این ماجرای فرار از واقعیت نکنی ! گیم اینفورمر رسما تو نقد نوشته گیم‌ پلی کسالت اور و خسته کننده . ۲۰ تا منتقد دیگه اشاره کردن . همه کلیت بازی و داستان و ... رو خوب دونستن ولی اصلی ترین مشکل همونیه که ماها خودمونو کشتیم‌و بهش اشاره کردیم ولی شماها قبول نمی کردید ! گیم‌پلی ! همه گفتن جذاب نیست خسته کننده می شه . چیو باید بازی کنم ؟ وقتی کلی تریلر دیدم خوشم‌نیومده و کلی منتقد نظرشون همینه ؟ شما یا اساسا قبول داری حرفشون رو یا نه دیگه ! من به نمرات کاری ندارم یه مرور رو متن نقد های راجع به گیم‌پلی کن کافیه ! حالا یه سری مثل خودت سلیقشون خاص ۲۰ ساعت کولبری کنن حال می ده بهشون مبارکشون باشه . ولی واقعیت اینه که بازی در گیم‌پلی مشکل داره و کسالت اوره . چیزی که توی تمام تریلر ها مشخص بود .

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
عزیزم من خودم اینجا New IP با متای 84 و کلی نمره کامل رو ترول کردم , چند تا سونی فن دیگه هم که از قبل ترول میکردن و الان هم دارن ترول میکنن
بالاخره خیلی فرقه بین انتظارات ما و شما :D
فقط موندم چطوری 84 برا یه IP مهم که سابقه 3 تا 90+ داره بازم عالی حساب میشه ولی الان فاجعه قرن
من گفتم فاجعه‌ست؟ نظرات خودتون رو از اون ور اوردم این ور:D اینم بازی استاد کوجیماستا با سابقه 93 و بلا بلا بلا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: X B I T B

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر