امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من که درست پیش‌بینی کردم ولی همه‌ش حس می‌کردم شاید بازی چیزی داشته باشه که من متوجه‌ش نشدم.
نمایش‌های بازی تو دید من مثل ساید‌کوئست‌های چرت بازی‌های RPG بود که مجبور بودی بری تا لول‌اپ شی.
ولی بازی خیلی بالا‌تر از انتظارم نمره گرفت. یه آی‌پی جدید با سبک خاص که مطمئنا هر کسی نمی‌پسنده. همین نمره رو با سیستم سلر جا افتاده‌ای مثل Gears of War با اون سبک همه پسندش مقایسه کنیم میبینیم خیلی هم موفق عمل کرده تو بخش امتیازات و نقد‌ها.

• Like
Reactions: mgs4

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
ای بابا من فکر کردم تعصبی ترین فن های بازی هم نمیتونن از اون چرندیات به اسم گیم پلی دفاع کنن والا چه ترولی :-"

هر کی این دوستمون رو پیداش کرد ، سلام منو بهش برسونه

و همچنان امیدوارم بدون در نظر گرفتن نمرات خودش بره و بازی مورد علاقش واقع بشه و ازش لذت ببره

............
خطر کولبری از شرق به غرب امریکا از بیخ گوشم گذشت ، پیش به سوی نایت سیتی:clap:

البته یه توقف تو میدگار داریم ، هایپ

g0bd_shadymindlessimago-small.gif

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
ای بابا من فکر کردم تعصبی ترین فن های بازی هم نمیتونن از اون چرندیات به اسم گیم پلی دفاع کنن والا چه ترولی :-"

هر کی این دوستمون رو پیداش کرد ، سلام منو بهش برسونه

و همچنان امیدوارم بدون در نظر گرفتن نمرات خودش بره و بازی مورد علاقش واقع بشه و ازش لذت ببره

............
خطر کولبری از شرق به غرب امریکا از بیخ گوشم گذشت ، پیش به سوی نایت سیتی:clap:

البته یه توقف تو میدگار داریم ، هایپ

g0bd_shadymindlessimago-small.gif

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
کوجیما باید برای بازی بعدیش قطعا یه سری گیم دیزاینر کار درست بیاره. البته در مورد DS خودش دوست داشته یه چیز عجیب و متفاوت بسازه اما به هر صورت یه گیم دیزاینر خوب میتونست همین تجربه بدیع رو خفن و عام پسندتر در بیاره. یعنی یه چیز تو مایه های ND بشه و اونجا هم از نظر داستان و روایت و کارگردانی نیل دراکمن حرف اول رو میزنه اما خوب گیم دیزاینرهای فوق خفنی دارن که با تمرکز روی اکشن و لول دیزاین و بخش های دیگه بازی رو از هر نظر قوی میکنن.

البته من هنوز معتقدم باید خودم بازی کنم ببینم چیه:D

منم نظرم رو اول بازی کردنه

ولی جدا باید از خط اوپن ورلد میزد بیرون
اصن کار راحتی نیست اوپن ورلد خفن زدن جدا

• Like
Reactions: g4mer

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من که تو بازی دنبال داستان و موزیک و کاتسین خوبم ، صددرصد با این بازی حال خواهم کرد و احتمالا عاشقش میشم .
چون به شدت بازی سینمایی دوست دارم و به نظرم مدیوم اصلی کوجیما ، سینماست نه گیم. از طرفی به نظرم بیشتر سازنده‌ها باید از این جو اپن وورلد ساختن خارج شن و برن بازی‌های خطی خوبی که یه زمانی میساختن رو دوباره بسازن . و یک چیزی ، چند وقته برای من سواله.
کوجیما تو ۳ سال با یک گروه ۸۰ نفره ، یک بازی اپن وورلد ساخت که ده ساعت تازه طول میکشه تا شروع شه.
ازونور nd با ۵۰۰ نفر ۴ ساله یه بازی خطی داره میسازه که نهایتا ۲۰ ساعت باشه و هر روزم تاخیر میخوره.
من درک نمی‌کنم چرا اینطوریه.

• Like
Reactions: Lions Gate

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
متای حدود 84 85 عالی محسوب میشه قابل توجه بعضی از دوستان
متای ۸۴ اگه عالی محسوب می شه پس متای ۹۵ با ده یازده نمره اختلاف در میانگین ! چی محسوب می شه ؟ تا کی دوست دارید خودتونو گول بزنید ؟

از اولین نمایش ها و معرفی های گیم‌پلی بازی خیلی از ماها نگران شده بودیم . اساسا فلسفه گیم و ارتباط پلیر با بازی بر اساس گیم پلی هست . چیزی که متاسفانه تو این بازی هیچ توجهی به جذابیتش نشده و تو متن اکثر نقد ها بهش اشاره شده . بازی فیلم‌نیست که فقط بشینیم و تریلر تماشا کنیم ! گیم‌پلی حوصله سر بر می شه شدیدا و ماموریت ها جذابیت نداره . وقتی ۳۰ ساله داریم‌گیم بازی می کنیم و از تریلرهای ماموریت های این بازی خندمون می گیره ! مثل روز مشخصه که نمی تونه یه بازی پرفکت بالای ۹۰ تحویلمون بده . اونم از کارگردانی که اینقدر ماموریت و باس فایت خفن برامون ساخته تو سری متال گیر که توقع ازش خیلی خیلی بالاست . من خودم ۸۶ تا ۸۸ زده بودم ولی متاسفانه از اونم پایین تر شد .

p.s : کوجیما هم‌ مثل میکامی نشون داد که مقداری به استراحت و تغییر تفکراتش احتیاج داره ! دور دورشون نیست متاسفانه ! ۶۰ دلار سیو شد ! 60 هزار تومن ظرفیت ۱ میگیریم به احترام اسمش و خاطراتش :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من دقیقا بعد از نمایش 45 دقیقه ایه گیم پلی فهمیدم که بازی ابدا عنوانی نیست که بشه یه بازی خوب حسابش کرد چه برسه به شاهکار و.... اونجا هم گفتم ولی یه عده دوستان هر لیبلی خواستن بهمون چسبوندن. همینجا هم گزینه 83 85 رو زدم که خب درست دراومد کاملا. بگذریم...
کوجیما باید بره سمت مدیوم سینما چون واقعا مستعد این مدیوم هست و استعداد فراوانی توی ساخت میان پرده های سینمایی و روایت داستان داره ولی مدیوم گیم چیزی که حرف اول رو میزنه گیم پلی بازی هست که این بازی قشنگ معلومه توی این زمینه هیچی برای ارائه دادن نداره.
اینو باید قبول کرد که مدیوم گیم کاملا جدا از سینما هست، افرادی مثل کیج و کوجیما هرچقدرم سعی کردن از تلفیق این دو یه چیز جدید و خوبی دربیارن موفق نشدن. در آینده هم کسی موفق نحواهد شد چون رسالت هر کدوم چیزی متفاوت هست در حوزه سرگرمی.
به هر حال این بازی حتی اگر متاش 90 به بالا هم میشد از لیست خرید من خارج شده بود چون به هیچ وجه نمیتونم عناوین اینچنینی رو روشون وقت بزارم . امیدوارم برای طرفداراش بازیه خوب و سرگرم کننده ای باشه.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من که تو بازی دنبال داستان و موزیک و کاتسین خوبم ، صددرصد با این بازی حال خواهم کرد و احتمالا عاشقش میشم .
چون به شدت بازی سینمایی دوست دارم و به نظرم مدیوم اصلی کوجیما ، سینماست نه گیم. از طرفی به نظرم بیشتر سازنده‌ها باید از این جو اپن وورلد ساختن خارج شن و برن بازی‌های خطی خوبی که یه زمانی میساختن رو دوباره بسازن . و یک چیزی ، چند وقته برای من سواله.
کوجیما تو ۳ سال با یک گروه ۸۰ نفره ، یک بازی اپن وورلد ساخت که ده ساعت تازه طول میکشه تا شروع شه.
ازونور nd با ۵۰۰ نفر ۴ ساله یه بازی خطی داره میسازه که نهایتا ۲۰ ساعت باشه و هر روزم تاخیر میخوره.
من درک نمی‌کنم چرا اینطوریه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
الان معلوم شد چرا چند روز قبل انتشار نسخه pc اعلام شد.به نظرم سونی در جریان امتیازات تا حدودی بوده میخواسته یکم از فشار کم شه
اشتباه میکنی... سونی از حدودا 4، 5 سال پیش وقتی بازی هنوز تقریبا وجود نداشته، در جریان امتیازهاش بوده برا همین گفته بزار همون موقع بازی رو واسه PC تایید کنیم... منتها وسط کار یه اختلاف نظری ایجاد میشه و پلتفرم دیگه بازی رو ماست مالی می کنند تا چند روز قبل که دوباره نوستراداموسشون بیدار می شه و مطمئن میشن که آره، خوبه که یکم فشار (که فقط امثال شما متحمل می شن) رو کم کنیم.

منتها اینا همه اطلاعات طبقه بندی شده هست، حالا یه حدسی زدی ایراد نداره ولی جا دیگه نگو، مشکل برات پیش میاد ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر