امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
چهل خط بازی رو با Journey از منظر راه رفتن توی یه محیط بزرگ مقایسه میکنی و آخر سر کلمه Skyrim رو ببینی.
مشکل دیدگاه شما هم که خیلیم رو مخه اینه که قبول نمیکنین خیلی از منتقدا با این گیم پلی مشکل داشتن. این حد از رئال بودن به گیم پلی صدمه میزنه و خیلیا حال نمیکنن توی یه محیط خالی و تکراری بخوان محموله ببرن و در عین حال حواسشون به راه رفتن و دستشویی کردن و بچه داری هم باشه. واقعا عجب چالش فوق العاده ای کوجیما در نظر گرفته که یه وقت ملت حواسشون به محیط بایر و برهوت بازی نباشه لول. این قضیه توی RDR2 هم مورد نقد بود با این تفاوت که اونجا یه گیم پلی درست و حسابی هم به بازی چسبیده بود. اون Alone In The Dark سال 2008 هم دقیقا همین مشکل رو داشت و سعی کرده بود با رئال کردن Inventory و دوا و درمون کردن و کشوندن جنازه دشمن ها به اینور اونور و سوزوندنشون، بازی رو سخت تر و استرس آور تر کنه که گند زده بود.
آره 16 نفرشون نمره کامل دادن. ولی 60 نفرشون نمره کامل ندادن:-/ ولی توی بازیسنتر تبصره هست که اگر کوجیما بازی رو ساخته باشه، در نتیجه 16 > 60 میشه. خیلی جالبید شماها. جدی دوربین مخفیه؟ چون 16 نفر به بازی نمره کامل دادن، پس عمده نقدها که از گیم پلی بازی ایراد گرفتن، یاوه ای بیش نیستن. بعد همتون هم به طرز خنده داری شاکی هستین چرا ملت ترول میکنن و کسی منطقی بحث نمیکنه و چرا تاپیک اینطوریه. مشکل دقیقا خود شماهایید که کوچکترین نقدها رو بر نمیتابید و انتظار دارین ملت در حقتون لطف کنن و چیزی نگن.
امیدوارم وقتی بازی بیاد عرضه شد و با این گیم پلی مشکل داشتید، اونقدر جرأت داشته باشید که بیایید اینجا بهش اعتراف کنید (هر چند غیر ممکنه) ولی تا الان با "فلان قدر نمره کامل داشته" و "آونگارده" حسابی سوژه دست ملت دادین که توی تاپیک های مختلف نقل و قول مجالس بشین.

نخیر برادر من مشکل این هست که از بین 76 نقد بازی 44 تا نقد بالای 9 داره و کسی نمیبینه و به قول شما دوستان چون عده ای از گیم پلی خوششون نیومده هرکسی که خوشش اومده کلا نقدش یاوه ای بیش نیست :)) والا تا جایی که من دیدم تو این تاپیک کمتر از هر بازی دیگه ای از نقد های منفی یا میکس ایراد گرفته شده و قبول داریم ممکن هست یه عده خوششون نیاد
و برعکس همه ی بازی ها ملت گیر دادن به نمره های بالای 9 که چرا نمره بالا داده منتقد الدنگ به چه جراتی اصلا فقط منی که دانای کل هستم درست میگم.
در مورد جورنی هم که گفتی فکر کنم فقط من بودم که گفتم بله مدت زمان بازی کوتا بود اینجا طولانی هست و 15 ساعت فقط شرایط سخت رو بگذرونی برات طاقت فرسا میشه اینم بخاطر همین هست که گیمر بفهمه تنها بودن چه حسی داره تا از بقیه کمک بگیره و اهمیتش رو بهتر درک کنه !!
بالاتر هم عکس گذاشتم منتقد بیچاره میگه با گیمپلی حال کرده زیرش کامنت گذاشتن که به نظر میاد نمیتونی بگی از چی لذت بردی !! :o)

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
چهل خط بازی رو با Journey از منظر راه رفتن توی یه محیط بزرگ مقایسه میکنی و آخر سر کلمه Skyrim رو ببینی.
مشکل دیدگاه شما هم که خیلیم رو مخه اینه که قبول نمیکنین خیلی از منتقدا با این گیم پلی مشکل داشتن. این حد از رئال بودن به گیم پلی صدمه میزنه و خیلیا حال نمیکنن توی یه محیط خالی و تکراری بخوان محموله ببرن و در عین حال حواسشون به راه رفتن و دستشویی کردن و بچه داری هم باشه. واقعا عجب چالش فوق العاده ای کوجیما در نظر گرفته که یه وقت ملت حواسشون به محیط بایر و برهوت بازی نباشه لول. این قضیه توی RDR2 هم مورد نقد بود با این تفاوت که اونجا یه گیم پلی درست و حسابی هم به بازی چسبیده بود. اون Alone In The Dark سال 2008 هم دقیقا همین مشکل رو داشت و سعی کرده بود با رئال کردن Inventory و دوا و درمون کردن و کشوندن جنازه دشمن ها به اینور اونور و سوزوندنشون، بازی رو سخت تر و استرس آور تر کنه که گند زده بود.
آره 16 نفرشون نمره کامل دادن. ولی 60 نفرشون نمره کامل ندادن:-/ ولی توی بازیسنتر تبصره هست که اگر کوجیما بازی رو ساخته باشه، در نتیجه 16 > 60 میشه. خیلی جالبید شماها. جدی دوربین مخفیه؟ چون 16 نفر به بازی نمره کامل دادن، پس عمده نقدها که از گیم پلی بازی ایراد گرفتن، یاوه ای بیش نیستن. بعد همتون هم به طرز خنده داری شاکی هستین چرا ملت ترول میکنن و کسی منطقی بحث نمیکنه و چرا تاپیک اینطوریه. مشکل دقیقا خود شماهایید که کوچکترین نقدها رو بر نمیتابید و انتظار دارین ملت در حقتون لطف کنن و چیزی نگن.
امیدوارم وقتی بازی بیاد عرضه شد و با این گیم پلی مشکل داشتید، اونقدر جرأت داشته باشید که بیایید اینجا بهش اعتراف کنید (هر چند غیر ممکنه) ولی تا الان با "فلان قدر نمره کامل داشته" و "آونگارده" حسابی سوژه دست ملت دادین که توی تاپیک های مختلف نقل و قول مجالس بشین.
من اون کامنت دو دقیقه بعدش پاک کردم چون اونقدر این صحبت ها تکرار شده دیگه از حوصله تاپیک خارج شده واقعا

مگه منم هر صفحه بیام از بازی تعریف کنم؟ شماها به نظر خودتون اعتماد ندارید حرف های تکراری هر صفحه ده بار تکرار میکنید اونوقت من رو مخ شمام؟ عجب:D
راجع به گیم پلیم که نمیدونم بازم با چه منطقی داری یه بازی کاملا نو رو داری با alone in the dark ای مقایسه میکنی که سنگ معیار مشخصی داره. کلا ازونجایی که این حرفا زیاد تکرار شده تو این تاپیک من نظرم راجع به اون هفت هشت نقد نسبتا منفی که خیلی سعی دارید بولدشون کنید دادم اگر حوصله خوندش نداشتی این پایین دوباره میذارم:
هدف از بازی کردن در مرحله نهایی تجربه کردن احساساتی هست که تو دنیای واقعی سخت تر میشه تجربه کرد. شما به حس لذت و accomplishment عادت کردی این بازی دنبال به وجود آوردن احساسات جدید هست که لازمه ی رسیدن به اون احساسات خلق اثری که به صورت عامدانه با کلیشه ها و سنگ معیار های بازی های دیگه در تضاد. احساساتی مثل حس تنهایی و حس کمک کردن بدون هیچ پاداشی! که تو بازی نه هیچ مدیایی نمیتونی تجربه کنی و اتفاقا هدف اصلی بازی کردن همین ولی تجربه احساسات تکراری ما رو نسبت به تجربه جدید کور کرده.
ماها همه( البته امیدوارم همه:D ) داریم نظر منتقدها رو میخونیم و قضاوت میکنیم والا که این که شما هم امکان داره بازی بخری و جرأتش نداشته باشی بیای تعریف کنی و لطفا اینقدر خودتون جدی نگیرید، لطف کنید به ما که بازی ترول نکنید؟:)) سوژه دادیم دست ملت؟!:)) واقعا فکر میکنید اینقدر تاثیر داری و اینقدر من اهمیت میدم چی بگید تو این تاپیک یا تاپیک های دیگه؟:D

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
قشنگ مشخصه بعضیها چند ساله منتظر بودن متای بازی کوجیما زیر ۹۰ بشه تا بتونن خودشونو خالی کنن..

جالب اینه که اوناییم که ادعاشون میشه نه ما داریم منطقی ایراد میگیریم و مشکلی نداریم اکثرشونو پیگیر پروفایل و نوشته های ارسالیشون بشید متوجه داستان چیه و چه منطقی از صحبتهاشون سرازیر میشه..

تازه بماند که هنووز بازیو شخصا تجربه نکردنو اینطوری از صحبت های بقیه بالای منبر میرن.. باز اگه یکی فن یه نفر یا یه بازی باشه طبیعیه تجربه نکرده تعریف کنه چون مشتاقه و فن! اما اینکه یه نفر با بازی حال نمیکنه و اصلا نمیخاد تجربه اش کنه (اگه در خفا نره سراغش) رو مخ بقیه راه بره و تازه آخرشم سعی کنه کارشو منطقی جلوه بده و تاحالا هم نشده خودش بگه من اشتباه کردم ولی توقع داشته باشه ما دولا بشیم و بخاطر اینکه بازی که دوست داشتیم حالا امتیازش کم شده یا داغون از آب در اومده از ایشون و مابقی دوستان عذر خاهی رسمی به عمل بیاریم و بگیم ما اشتباه کردیم، ما را ببخشید، اونم بخاطر اینکه گفتیم بازی خوبه و اصلا گیریم که الان نبوده!!

جالب اینه هر چیزی هم دوست دارن میگن و آخرشم به این ختم میشه که چرا نمیزارید ما چیزی بگیم.. لول

قضیه استاد گفتن رو من خودمم نیستم باهاش با اینکه حتی سایت های معتبرم از کوجیما به عنوان لجند و.. یاد میکنن، اما به هیچ کسی ربطی نداره اگه کسی دوست داشته باشه به کارگردان، بازیگر یا هر کسی که دوست داره بگه استاد و حضرت، اینکه شما این قضیه رو به تمسخر میگیری نشون میده فعلاً باید بری رو خودت کار کنی که نکات اخلاقیه پایه ای رو یاد بگیری بعد بخای بازی نکرده رو آنالیز کنی.

حالا اصلا نمره کامل به کنار
این آمار متا

121852

۸۲٪ امتیاز بالای ۷۵ دادن که تعداد ۷۵ هم فک کنم دوسه تایی بیشتر نیست و مابقی بالای ۸۰ هستن..

حالا اینکه شما قفلی زدی رو اون ۱۵٪ و اون ۱٪ که جمعش میشه ۱۶٪ اونوقت به ما میگید ما چشمون رو بستیم؟

تازه بماند حرفای خنده دارتون که چرا بازی اینقدر کات سین داره، MGS4 که شش بار گیم پلیش رو تموم کنی باز شروعش کنی تازه میشه اندازه دوتا چپتر دث استرندینگ..، ۶ الی ۷ ساعت کات سین داشته تقریبا که میشه برابر با دث استرندینگ
تازه با ارفاق گفتم ولی مطمئنم همین حالا MGS4 میدادن بیرون بازم همه بازی نکرده میگفتن این چه بازیه مسخره ای که ۷ ساعت کات سین داره (پیرو حرف منتقدها)

121853

اونوقت الان یادشون افتاده این قضیه ایراده، دوستانم که معلومه یا skip میکردن اون موقع یا اصلا بازی نکردن یا هنوز به سن لازمه نرسیده بودن

خلاصه شما اگه خوب بیل میزنی، اول باغچه ی خودتو دریاب.

موفق باشیم

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,241
ماها از چند ماه قبل عرضه بازی اعتراف کردیم که بازی احتمالا نمرات میکس خواهد داشت و قطعا خیلی ها باهاش حال نخواهند کرد و این کاملا اوکیه و مشکلی نداره. نمیشه از همه انتظار داشت سلیقشون مثل هم باشه. منتها این جماعت کلا این مسئله تو کتش نمیره و فقط خودش رو حق میدونه و نظرات مثبت بقیه رو احمقانه میدونه! یعنی اونایی هم که با گیم پلی حال کردن دارن چرت میگن و فقط اونایی که گفتن خسته کنندس درست میگن!! ای خدا :sweatsmile:

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
قشنگ مشخصه بعضیها چند ساله منتظر بودن متای بازی کوجیما زیر ۹۰ بشه تا بتونن خودشونو خالی کنن..
همه اینجوری نیستن حقیقتش! خیلیا بودن که از این بازی انتظار +90 داشتن یا با mgs حال میکردن ولی این بازی ناامیدشون کرد! حالا برعکس اون عده یه عده هم هستن که بی دلیل از بازی دفاع میکنن!

Last edited by a moderator:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
@Safety & Peace
شما که قبلاً به اسم کوجیما هم حساسیت نشون میدادی و معتقد بودی بازیسازی رو نباید بت کرد و فلان .. اوکی تا اینجا درست ولی درست نیست قبل اینکه بازی انجام بدی بیای اینجوری نسخه بپیچید برای بازی اول که تو هشتاد درصد نقدها رو بخونی میگن این بازی شبیه بازی دیگه یا تجربه دیگه ای نبوده پس عملا کوجیما تونسته یک چیز جدیدی آزمایش کنه از دید خیلیا
این آزمایش موفق بوده از دید یکسری هم خسته کننده یک نقد مثبت جالب بود نوشته بود بازی کوجیما هم نفس گیره و هم خسته کننده با هم پس نمیشه الان نسخه داد ممکنه این بازی برای خیلی از کاربرها بهترین تجربه اشون بشه برای خیلیا احتمالا مثل خود شما که با ذهنیت منفی میری سراغ بازی یا انتظارات دیگه ای داری شاید بدترین تجربه بشه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
همه اینجوری نیستن حقیقتش! خیلیا بودن که از این بازی انتظار +90 داشتن یا با mgs حال میکردن ولی این بازی ناامیدشون کرد! حالا برعکس اون عده یه عده هم هستن که بی دلیل از بازی دفاع میکنن!

خب الان چکار کنیم؟ مراسم ختم بگیریم که بازی امتیازش پایین ۹۰ شده خوبه؟
یا هلهله راه بندازیم که مدافع داره بازی؟

کسی که ناامید شده و اینقدر متا در حد وطن براش مهمه میره یه گوشه غصشو میخوره و کاریم با کسی نداره (اگه واقعأ ناامیده)
کسیم که دفاع میکنه (چه درست چه غلط) لذت خودشو میبره و بازیشو میکنه

نکنه من شما یا بقیه مسئول اینیم که نظر بقیه رو برگردونیم که چرا داری الکی دفاع میکنی یا تو چرا از بازی خوشت نمیاد، یا بیایم بگیم نه اینا چرا دارن با بازی حال میکنن وقتی من یا ما حال نمیکنیم..

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خب الان چکار کنیم؟ مراسم ختم بگیریم که بازی امتیازش پایین ۹۰ شده خوبه؟
یا هلهله راه بندازیم که مدافع داره بازی؟

کسی که ناامید شده و اینقدر متا در حد وطن براش مهمه میره یه گوشه غصشو میخوره و کاریم با کسی نداره (اگه واقعأ ناامیده)
کسیم که دفاع میکنه (چه درست چه غلط) لذت خودشو میبره و بازیشو میکنه

نکنه من شما یا بقیه مسئول اینیم که نظر بقیه رو برگردونیم که چرا داری الکی دفاع میکنی یا تو چرا از بازی خوشت نمیاد، یا بیایم بگیم نه اینا چرا دارن با بازی حال میکنن وقتی من یا ما حال نمیکنیم..
نمیگم کسی مخالفت نکنه یا کسی دفاع نکنه نه میگم فن های کشته مرده استاد دیگه شورش در آوردن و بازی رو نوآوری میدونن! خب که چی میخوان بازی رو به عنوان نوآوری تو حلق این اون کنن که چی بشه! همه چشم دارن دارن میبینن بازی چیزی به اسم نوآوری توش نیست! بعد یه عده هی کردن توش که نه نو بازی و سبکش جدیده و از این حرفا خب معلومه یه عده دیگه هم میان مخالفت میکنن!

در ضمن کسیم که خوشش نیومده و ناامیدش کرده نظرش رو میگه و هیچ مانعی هم نداره متا هم نشونه ارزش اون بازیه انقدر متعصب نباشید!

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
از نظر بعضی از منتقدین ایراداتی در DS وجود داره... هر چند خودم هنوز بازی رو تجربه نکردم
اما اگه درست هم بگن باز هم بنظرم خیلی راحت میشه از این ایرادات چشم پوشی کرد.

ببینید دوستان این موضوع کاملا سلیقه‌ایه و هر شخص علایقی داره...
اما از نظر من پیامی که در DS به مخاطب منتقل میشه... و مسائلی که در داستانِ چند لایه‌ی بازی روایت میشه... و عناصر مختلفی که به سبک کوجیما در بازی وجود داره...و و ووو واقعا ارزششو داره و البته که خیلی تاثیر گذار و سنگینه! و اصلا نمیشه گفت کوجیما با این بازی ضعیف عمل کرده

اگه نحوۀ مبارزه با باس بازی ساده‌ست یا مشکلی در گیم‌پلی وجود داره...
انصافا از ارزش‌های بازی کم نمیشه... و راحت میشه چشم‌پوشی کرد
یعنی شما بشین دوباره تریلرهای بازی رو نگاه کن... بعد میفهمی چرا نورمن ریداس گفته ذهن کوجیما تو یک Level دیگست

موضوعی که برام خیلی جالبه اینه که... در هیچ عنوانی ندیدم که گیم‌پلی یک بازی بخاد انقدر بولد بشه و همش مانور بدین که بازی ضعیفه چون گیم‌پلی خسته‌کنندست... با توجه به صحبت‌هایی که در صفحات قبل وجود داره دوستان عامل اصلی بد بودن بازی رو گیم‌پلی میدونن هر چند اگه رسما نگن اما تمام ایراداتی که از بازی میگیرن به خسته کننده بودن گیم‌پلی برمیگرده...
باید بگم که اینو در نظر داشته باشید که گیم‌پلی بازی در راستای داستان و دنیای بازی ساخته شده... و با توجه به اینکه سم یک قاتل جانی نیست بلکه یک نجات‌دهندست... خب اکشن هم جای زیادی در این بازی نداره و شاید از نظر شما خسته کننده باشه....اگه دنبال اکشن و مسائل اینچنینی هستید به عناوین دیگه‌ای سر بزنید

همیشه گفتم این بازی دو دسته مخاطب داره یا عاشق بازی میشن یا متنفر
من در دستۀ اولم
قبلا هم گفتم نمرات مختلفی از این بازی می‌بینیم یعنی مثلا Stevivor:3.5/10 و PushSquare:10/10
حالا شمائید که باید ببینید چه چیزی در DS برای شما با ارزشه و شما رو جذب میکنه
همونطور که گفتم علایق متفاوته... اما این بازی دقیقا چیزیه که باید باشه و شخصا از کوجیما و کارش راضی‌ام

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
ای بابا مگه پیام بازی کوجیما Connect شدن و استرند و اتحاد نبود؟
چرا هر چقدر به عرضه نزدیک میشیم بیشتر ملت با هم دعوا دارن... :D
اینقدر تاکید واسه اینکه کسی نظر منفی در مورد کوجیما نده واسه چیه؟ باهاش کنار بیایید دیگه... یه نفر کامنت منفی یا حتی بی‌طرف میده، 80 تا کامنت در وصف بازی میاد که توضیح میدن قصد کوجیما از فلان کار چی بوده و چرا همچین بازی ساخته و شونصد ساعت راه رفتن در واقع خیلی هم عالیه!
اکثر نقدا مثبته، از اون طرف اکثر نظرات تاپیک هم برای وکیل مدافعان کوجیماست...مشکل چیه الان؟ 100 درصد تاپیک رو میخوایید برای خودتون؟! :D
این درصدهایی که توی تاپیک استفاده میشه هم دقیقا مثل بازیای کوجیما خیلی شیوه‌ی جدید و نوینی محسوب میشه...متاکریتیک میانگین خودش رو داره و همه ازش اطلاع داریم و میدونیم مثبت حساب میشه ولی این عزیزان خودشون درصد میگیرن که فلان تعداد از نقدا بالای فلانه و فلان درصدش منفیه! خب که چی؟! Mass Effect Andromeda هم بری همه نقداش رو جمع ببندی میبینی اکثرش مثبته! این باید همه رو قانع کنه که فقط تعریف کنن از بازی؟
حالا خوبه بازی ناامیدکننده ظاهر شده وگرنه همینجا مخالفا رو گردن میزدن و سرشون رو برای عبرت آیندگان میزدن بالای تاپیک :Dمیگید بازی موافق و مخالف داره...خب بزارید هر کسی نظرشو بگه دیگه...این همه درصدگیری واسه چیه؟

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
حالا خوبه بازی ناامیدکننده ظاهر شده وگرنه همینجا مخالفا رو گردن میزدن و سرشون رو برای عبرت آیندگان میزدن بالای تاپیک :Dمیگید بازی موافق و مخالف داره...خب بزارید هر کسی نظرشو بگه دیگه...این همه درصدگیری واسه چیه؟
ناامیدکننده؟
ناامید کننده با اینکه انتظارات رو بر آورده نکرده فرق داره! متای 84 برای هیچ بازی ای ناامید کننده نیست، خصوصا برای یه آی پی جدید با کلی ریسک و شرایط ساخت پیچیده! بازی بخار اسم کوجیما و هایپ پشت سرش انتظار رو تمام کمال برآوره نکرد ولی ناامید کننده قطعا نیست.

• Like
Reactions: Coma BlacK

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
میگید بازی موافق و مخالف داره...خب بزارید هر کسی نظرشو بگه دیگه...
مگه چیزی غیر از این بوده
در کمال احترام تمام نظرات بیان میشه...
اما در صورت بی احترامی توسط مدیران محترم برخورد میشه.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
ناامیدکننده؟
ناامید کننده با اینکه انتظارات رو بر آورده نکرده فرق داره! متای 84 برای هیچ بازی ای ناامید کننده نیست، خصوصا برای یه آی پی جدید با کلی ریسک و شرایط ساخت پیچیده! بازی بخار اسم کوجیما و هایپ پشت سرش انتظار رو تمام کمال برآوره نکرد ولی ناامید کننده قطعا نیست.
نمیدونم برداشت شما از ناامیدکننده چیه ولی معمولا وقتی چیزی انتظارت رو برآورده نمیکنه، ناامید میشی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر