امتیازات Cyberpunk 2077

پیش بینی امتیازات بازی Cyberpunk 2077

• مجموع رای دهنده‌ها
    342
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Cyberpunk 2077

20201211_131634_copy_403x232.jpg

Initial release date: 10 December 2020
Developers: CD Projekt, CD Projekt RED
Designers: Mike Pondsmith, Konrad Tomaszkiewicz
Publishers: CD Projekt, CD Projekt RED
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
open
76
➰➰➰➰➰
meta
Ps4|xbox one|pc
86◇61◇57
Ps5|XSX
75◇87
نقد های روی pc

GameOver.gr 10/10
PLAY! Zine 10/10
Digital Spy 10/10
Meristation 10/10
PC Games 10/10
God is a Geek 10/10
The Digital Fix 10/10
IGN Japan 10/10
Gameblog.fr 10/10
Gameblog.fr 10/10
M3 10/10
TheGamer 10/10
VG247 10/10
VGC 10/10
GameSpew 10/10
GamesRadar+ 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10
〰〰〰〰〰〰
Hobby Consolas 9.8/10
SpazioGames 9.5/10
The Games Machine 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Areajugones 9.5/10
Multiplayer.it 9.4/10
MGG Spain 9.4/10
IGN Italia 9.3/10
Vandal 9.3/10
Game World Navigator Magazine 9.3/10
Gamersky 9.1/10
GameStar 9.1/10
GRYOnline.pl 9/10
3DJuegos 9/10
GameMAG 9/10
IGN 9/10
Power Unlimited 9/10
PCGamesN 9/10
Game Informer 9/10
GameWatcher 9/10
RPG Site 9/10
Carole Quintaine 9/10
Eurogamer Italy 9/10
Everyeye.it 9/10
Games.cz 9/10
4Players.de 9/10
TrueGaming 9/10
PC Invasion 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
MMORPG.com 9/10
Game Debate 9/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ragequit.gr 8.9/10
Impulsegamer 8.6/10
New Game Network 8.6/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
JeuxActu 8.5/10
Millenium 8.5/10
DualShockers 8.5/10
Riot Pixels 8.4/10
Screen Rant 8/10
Trusted Reviews 8/10
Gamer.nl : 8/10
Comicbook.com: 8/10
Metro GameCentral 8/10
Gamer.no 8/10
GameCrate 8/10
AusGamers 8/10
Gaming Nexus 8/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
PC Gamer 7.8/10
Destructoid 7.5/10
Critical Hit 7.5/10
Easy Allies 7.5/10
CGMagazine 7.5/10
Noisy Pixel 7.5/10
GameSpot 7/10
PCMag 7/10
Attack of the Fanboy 7/10
Shacknews: 70
Malditos Nerds 7/10
We Got This Covered 7/10
Game Revolution 7/10
Worth Playing 7/10
RPG Fan 7/10
Edge Magazine 7/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
GamesBeat 6/10
Guardian 6/10
KeenGamer 6/10
Slant Magazine 6/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Quarter to Three 4/10

Atomix 9/10
KeenGamer 8.7/10
VideoGamer 8/10
LaPS4 7.1/10
GAMINGbible 7/10
Digital Chumps 7/10
GameSpace 7/10
Worth Playing 6.5/10

GameGrin 6.5/10
GamingBolt 6/10
Gamers Heroes 6/10
Cultured Vultures 6/10
VGC 6/10
DarkStation 6/10
PlayStation Universe 6/10
BaziCenter 6/10
RPGamer 6/10
Game Rant 6/10
TheSixthAxis 6/10
Playstation Official Magazine UK 6/10
Hobby Consolas 5.5/10
PlayStation LifeStyle 5/10
Hey Poor Player 5/10
PSX-Sense.nl 5/10
Multiplayer.it 4.5/10
IGN 4/10
Gameblog.fr 4/10
Areajugones 4/10
USgamer 4/10
EGM 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10
GRYOnline.pl 3/10
Push Square 3/10

Xbox Tavern 9.4/10
TrueAchievements 9/10
TheXboxHub 9/10
Xbox Achievements 8.5/10
Daily Star 8/10
Generación Xbox 8/10

Vgames 7.5/10
GamePro Germany 6.8
Gaming Age 6.7/10
Siliconera 6/10
Game Informer 5.5/10
Pure Xbox 5/10
IGN 4/10
Post Arcade (National Post) 4/10
COGconnected 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10

Screenshot_20230920-183145_Samsung Internet.jpg

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

Phantom Liberty

ezgif.com-resize-5.gif
Initial release date: 26 Sep 2023
PC, PlayStation 5,
Xbox Series X/S

META
PS5 ---> 87
XSX ---> 90
PC ---> 89

OPEN
89

Screenshot_20231008-113544_Samsung Internet.jpg
به روز میشه...​

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
خدایی این حرفها رو از کجا در میاری؟ مگه بازی کردی؟ چطور به این نتیجه رسیدی که کیفیت فدای کمیت شده، بدون بازی کردن؟
کمیت و کیفیت رو با باگ مشخص می کنن؟
معلوم خواهد شد

باگ که مسئله اش جداست . همه بازی ها باگ دارند بعضی ها کم بعضی ها زیاد و ویرانگر

Celestial Teapot

کاربر سایت
Nov 13, 2018
11
دوستان RDR2 هم باگ داشت و همین که زمان release مشکلات فنی کمی نداشت. دوستان جوری تو سر CDPR میزنن انگار همین استدیو Witcher 3 رو نساخته. غیر از این منتقد عزیز gamespot که یکی از مشکلات بازی offensiveness و کمبود diversity بوده، هر نقدی که خوندم جدا از باگ و مشکلات فنی تا الان از محتوای بازی تعریف کرده.

• Sad
Reactions: kamyy

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,328
...

CDPR هم باید برای بازی بعدیش روند R* و یا ND رو پیش ببرن (متاسفانه). هیچی نگن. هر وقت دلشون خواست یک تریلر بدن بعدم خواسته مردمو به هیچجا حساب نکنن و کارشونو بکنن... ( باز هم متاسفانه چونکه کاربرا نشون میدن لیاقت این همه مارکتینگ خفن رو ندارن... تو این تابستون برهوت برای نمایش ها، 50 درصد نمایش های جذاب سر همین نمایش ها و نایت سیتی وایر های این بازی بود...)
فقط میشه گفت لول. کدوم مارکتینگ خفن دقیقا؟ یه دمو فیک 1 ساعته نشون دادن 2018. نسخه کنسولی به حدی داغونه که کسی اجازه انتشار عکس- ویدیو تو نقد رسمی نداره. حتی اجازه ندادن نسخه پیسی رو نشون بدن.آخرشم بعد یه دهه بوق و کرنا کردن یه بازی به شدت پر باگ تحویل دادن که طبق چیزی که ملت میگن کل ساید کوئست + کوئست اصلی سر جمع 55-60 ساعت هم نمیشه و نصف بازی قبلیشون هم کانتنت نداره.ولی خب نقشه بازی 2 برابر لوس سانتوسه دیگه:-j
حالا از این رویه به شدت pretentious حال به هم زن که اومدن خودشون رو ناجی صنعت گیم اعلام کردن که اونم دروغ از آب در اومد بگذریم. این نسل ردد دد 2 داشتیم که رو کنسول های بیس 1 ترافلاپسی تا خر خره بهینه بود. خط داستانی اصلی هم با سرعت نرمال میرفتی حداقل 40-50 ساعت طول میکشید. مشکل اینه ملت به خاطر ویچر 3 به شدت اوورهایپ کردن این استدیو رو. اخر سر بازی نه اون چیزی بود که ملت انتظار داشتن و از لحاظ نمرات هم که خب دقیقا لب مرزه تازه نسخه پیسی که مثلا بهینه اس.مشکلات بازی هم خب به باگ خلاصه نمیشه فقط. خیلی از نقدا به لول دیزاین، داستان و گیم پلی هم ایراد گرفتن. نتیجه کالت تشکیل دادن برا یه شرکت و بازی نتیجش همین میشه دقیقا. بازی که قرار بود صنعت گیم رو متحول کنه قشنگ شده پرحاشیه ترین بازی تاریخ که اتفاقا کم ایراد هم نیست.

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
فقط میشه گفت لول. کدوم مارکتینگ خفن دقیقا؟ یه دمو فیک 1 ساعته نشون دادن 2018. نسخه کنسولی به حدی داغونه که کسی اجازه انتشار عکس- ویدیو تو نقد رسمی نداره. حتی اجازه ندادن نسخه پیسی رو نشون بدن.آخرشم بعد یه دهه بوق و کرنا کردن یه بازی به شدت پر باگ تحویل دادن که طبق چیزی که ملت میگن کل ساید کوئست + کوئست اصلی سر جمع 55-60 ساعت هم نمیشه و نصف بازی قبلیشون هم کانتنت نداره.ولی خب نقشه بازی 2 برابر لوس سانتوسه دیگه:-j حالا از این رویه به شدت pretentious حال به هم زن که اومدن خودشون رو ناجی صنعت گیم اعلام کردن که اونم دروغ از آب در اومد بگذریم. این نسل ردد دد 2 داشتیم که رو کنسول های بیس 1 ترافلاپسی تا خر خره بهینه بود. خط داستانی اصلی هم با سرعت نرمال میرفتی حداقل 40-50 ساعت طول میکشید. مشکل اینه ملت به خاطر ویچر 3 به شدت اوورهایپ کردن این استدیو رو. اخر سر بازی نه اون چیزی بود که ملت انتظار داشتن و از لحاظ نمرات هم که خب دقیقا لب مرزه تازه نسخه پیسی که مثلا بهینه اس.مشکلات بازی هم خب به باگ خلاصه نمیشه فقط. خیلی از نقدا به لول دیزاین، داستان و گیم پلی هم ایراد گرفتن. نتیجه کالت تشکیل دادن برا یه شرکت و بازی نتیجش همین میشه دقیقا. بازی که قرار بود صنعت گیم رو متحول کنه قشنگ شده پرحاشیه ترین بازی تاریخ که اتفاقا کم ایراد هم نیست.
اتفاقا با توجه به نقدا بازی دقیقا همونیه که خیلیامون انتظار داشتیم :D من نظر ملت تو ساب ردیت رو می‌خونم هم همه مثبتن. باگ هم حل میشه. سوال اینه که چرا همه می‌خوان پوز استودیو به این باحالی و خوش‌ذوقی رو بزنن؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
فقط میشه گفت لول. کدوم مارکتینگ خفن دقیقا؟ یه دمو فیک 1 ساعته نشون دادن 2018. نسخه کنسولی به حدی داغونه که کسی اجازه انتشار عکس- ویدیو تو نقد رسمی نداره. حتی اجازه ندادن نسخه پیسی رو نشون بدن.
یک نمایش گنده e3. سالن های هر سالشو دیدی قطعا... یک دموی 48 دقیقه ای که مال دو سال و خورده ای پیشه. تو این مدت بسیار بازی ممکنه تغییر کنه ولی ابدا فیک نبوده. حضور کیانو و مارکتینگ اون. تریلر های دیپ دایو و ... موزیک ویدیو هایی که برای بازی ساختن. 5 تا نایت سیتی وایر نیم ساعته که هر کدوم پر بود از محتوای جدید. یک تن تریلر خفن. اصلا همین که بازیو دادن سایت ها پرولوگشو (6 ساعت) بازی کنن توی E3 و کوهی از ایمپرشن ها اومد.

آخرشم بعد یه دهه بوق و کرنا کردن یه بازی به شدت پر باگ تحویل دادن که طبق چیزی که ملت میگن کل ساید کوئست + کوئست اصلی سر جمع 55-60 ساعت هم نمیشه و نصف بازی قبلیشون هم کانتنت نداره.ولی خب نقشه بازی 2 برابر لوس سانتوسه دیگه:-j

اینکه خیلیا معتقدن بازی ویچر 3 بیش از حد طولانی بود خط داستانیش. خود cdpr هم گفته خواستن بجای طول بازی، replay value بازی رو ببرن بالا. بازی شدیدا انتخاب های تاثیر گذار بیشتری داره که کلهم بازیو عوض میکنن. تازه جدای این 3 تا life path هست که کلا هر کدوم بازی زیر و رو میشه از انتخاب های متفاوت بگیر تا کلا کوئست های کاملا متفاوت. اوکی بازی کوتاه تر هست ولی همون بازیو میتونی چند بار بازی کنی و تجربه کاملا جدیدی داشته باشی. این تصمیمی بوده که داشتن
در مورد مپ هم چندبار گفتن توی این بازی ابدا روی وسعت مپ فوکس نمیکنن ولی در عوض چند لایه بودن و متراکم بودن مناطق، محتوای مناسبیو در دسترس میزاره. که ببینی واقعا عالیه.

و در مورد جمله اخر هم والا من هرچی نقد خوندم (بجز مسائل trans ها و مشکلات دایورسیتی :D ) 99 درصد فقط از مسائل فنی ایراد گرفته بودن.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,076
انقد جو منفی نسبت به بازی که 91 گرفته واقعا عجیبه.والا ویچرم متا فضایی و 95 به بالا نگرفت کم متحول نکرد صنعت گیمو.قبلش اصلا ماموریت فرعیا تو بازی ها غیر بتسدا اکثرا فچ کوئست بودن الان هر بازی حداقل یه داستانکی میزاره واسه فرعیاش. ملت انتظاراتشون بالا رفته.قریب به اتفاق نقدا از کیفیت کوئستای بازی به شدت تعریف کردن.کسی مثل من ویچر 3 واسش بهترین بازی نسل بوده باشه با توجه به نقدایی که خوندم ازش شک دارم ناامید بشه از بازی.مخصوصا اگه کمی صبر کنیم تا باگ هاش حل شه.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,241
نام
محمد
انقد جو منفی نسبت به بازی که 91 گرفته واقعا عجیبه.والا ویچرم متا فضایی و 95 به بالا نگرفت کم متحول نکرد صنعت گیمو.قبلش اصلا ماموریت فرعیا تو بازی ها غیر بتسدا اکثرا فچ کوئست بودن الان هر بازی حداقل یه داستانکی میزاره واسه فرعیاش. ملت انتظاراتشون بالا رفته.قریب به اتفاق نقدا از کیفیت کوئستای بازی به شدت تعریف کردن.کسی مثل من ویچر 3 واسش بهترین بازی نسل بوده باشه با توجه به نقدایی که خوندم ازش شک دارم ناامید بشه از بازی.مخصوصا اگه کمی صبر کنیم تا باگ هاش حل شه.
نکته مخفی مهم اینه که بازی با وجود این همه باگ و مشکلات فنی متا 91 میگیره. تصورش هم قشنگه اگه این مشکلات نبود چی میشد؟ بدنه اصلی بازی بنظرم اونقدر باکیفیت بوده که جلو این همه مشکل نزاره بازی به کل فیل بشه. نقد طرف رو میخونی چپ و راست به باگ ها ایراد گرفته ولی داده 10 !!! من کمتر 10یی رو میشناسم توی بازیا که اینطور باشه. این از نظر من یعنی بازی با وجود این باگ ها خودش به خودی خود ارزشمنده.

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
جالبه یه عده با این که قبول دارن که به یه بازی با متا ۹۰ به بالا مسخرس بگیم پر ایراد
خودشون الان رسما دارن همین عنگ به این بازی میزنن
چه قدر استانداردا دو گانس
الان مثلا سایبر پانک یه بازی متا ۹۱ پرایراد ؟؟؟!!
این حرف رو خودتون مسخره نمیکردید ؟؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,270
نام
وحید
جدی ملت دارن به بازی که متاش شده ۹۱ میگن باید سازنده‌اش خفه میشد و بازیش رو می‌ساخت :D عجب روزگار غریبی شده :D من این حرفو برای بازی که متاش ۸۰ هم شده باشه نمیزنم :D کلا این نسل مگه چندتا بالای ۹۰ داشتیم؟
مگه اینکه اینا همش برای کل کل‌های بچگانه و خردسالانه زیر پوست فروم هست که خب اوکیه وگرنه بازی با متا ۹۱ لایق این حرف‌ها نیست!

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,141
نام
طائل
سوال اینه اسکایرم و ابلیوین با اون همه باگ چطور همچین متایی گرفتن.
من حقیقتش انتظار قرار گرفتن این بازی بین رد دد و الدر اسکرول و زلدا اینا داشتم. اگر اسکیل بازی واقعا فراتر از چیزی که باید باشه باگ اصلا توان مقابله کردن با نمره های کامل رو نداره.

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
لانچ تریلر هم اومئ و اوف عجب چیزی بود ایکاش بجای تریلرهای راکستار تور اول از اینا میدادن :D

----------------------------------------------------------------------------------------------
من چند صفحه پیش دیدم که دوستان میگن مشکل بازی فقط باگ نیست یا اینکه نمایشا فیک بوده! :|
آخه چرا انقدر دوست دارید شلوغش کنید و نیومده نسخشو بپیچید؟ :D

اینکه CDPR برای لانچ درست عمل نکرد و بازی رو پر باگ تحویل داد قبول
اینکه مانور مارکتینگش فقط رو pc بوده و بخاطر و الانم معلوم شده که نسخه کنسول های پایه نسل هشت خیلی ناجوره قبول.

باور کنید یا نه من از مورد دوم بیشتر از همتون pissed off شدم و پیش خریدمو کنسل کردم احساس میکنم کلاه بزرگی سرم رفته بود!

ولی بقیه ایراداتی که گرفتید هیچ کدوم حقیقت ندارن اول از همه اینکه بازی بجز باگ هیچ مشکلی نداره برید هر یوتوبر یا هر نقدی رو میخواید نگاه کنید همشون گفتن دنیا و داستان بازی فوق العادس و پرجزئیات عملا بهترین بازیه ژانر سایبرپانکه!
حتی گفتن که دنیای جهان بازش زنده ترین چیزیه که تا به حال دیدن! زدن این حرف با وجود کله گنده هایی مثل راکستار جرات میخواد!

و اما در مورد فیک بودن هیچ کدوم از نمایشا فیک نبوده CDPR تو نمایش 48 دقیقه ای خیلی واضخ گفت که این بیلد vision ما برای بازیه و نه گیم نهایی!
همه بازی ها همینن تازه گرافیک اون دمو اصلا و ابدا به خوبیه بازیه عرضه شده نیست!

در کل دارم میگم دوستان نه خودتونو اذیت کنید نه ما رو مشکل بازی فقط باگ هست و باگ هم با پچ برطرف میشه...

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
حس میکنم یک جهان موازی هم وجود داره که توی اون متای Cyberpunk دوربر 65 اینا شده.
معمولا تو این مسائل دخالت نمیکنم
اما اون زمان که یه گردان آدم به 95 پر ایراد توپیدن و در حد یه بازی متا زرد اونو پایین کشیدن و 24 ایی تو تاپیک نمرات و مابقی تاپیک های مربوط به بازی تاختن و روی نِرو عه فن هاش رفتن، این روز رو میدیدم:D
دقیقا کامنت های مشابه کامنت شما توی اون‌تاپیک وجود داره که از مخالفان و هیترها همین سوال رو می پرسیدن ، ولی کو گوش شنوا
چون اون کالت دست بردار نبودن و تا جایی که شد (دو صد برابر چیزی که اینجا شاهدشیم) هر جور که دوست داشتن رفتار کردن
به هرحال تا بوده تو bc همین بوده:D
در کل در تعجبم که چرا تعجب کردین:D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
لانچ تریلر هم اومئ و اوف عجب چیزی بود ایکاش بجای تریلرهای راکستار تور اول از اینا میدادن :D

----------------------------------------------------------------------------------------------
من چند صفحه پیش دیدم که دوستان میگن مشکل بازی فقط باگ نیست یا اینکه نمایشا فیک بوده! :|
آخه چرا انقدر دوست دارید شلوغش کنید و نیومده نسخشو بپیچید؟ :D

اینکه CDPR برای لانچ درست عمل نکرد و بازی رو پر باگ تحویل داد قبول
اینکه مانور مارکتینگش فقط رو pc بوده و بخاطر و الانم معلوم شده که نسخه کنسول های پایه نسل هشت خیلی ناجوره قبول.

باور کنید یا نه من از مورد دوم بیشتر از همتون pissed off شدم و پیش خریدمو کنسل کردم احساس میکنم کلاه بزرگی سرم رفته بود!

ولی بقیه ایراداتی که گرفتید هیچ کدوم حقیقت ندارن اول از همه اینکه بازی بجز باگ هیچ مشکلی نداره برید هر یوتوبر یا هر نقدی رو میخواید نگاه کنید همشون گفتن دنیا و داستان بازی فوق العادس و پرجزئیات عملا بهترین بازیه ژانر سایبرپانکه!
حتی گفتن که دنیای جهان بازش زنده ترین چیزیه که تا به حال دیدن! زدن این حرف با وجود کله گنده هایی مثل راکستار جرات میخواد!

و اما در مورد فیک بودن هیچ کدوم از نمایشا فیک نبوده CDPR تو نمایش 48 دقیقه ای خیلی واضخ گفت که این بیلد vision ما برای بازیه و نه گیم نهایی!
همه بازی ها همینن تازه گرافیک اون دمو اصلا و ابدا به خوبیه بازیه عرضه شده نیست!

در کل دارم میگم دوستان نه خودتونو اذیت کنید نه ما رو مشکل بازی فقط باگ هست و باگ هم با پچ برطرف میشه...
باگ هم درست بشه
هندلینگ ماشینها درست نمیشه
رفتار npc ها درست نمیشه
فیزیک بازی درست نمیشه
گرافیک بازی رو کنسولها درست نمیشه
اینارو فکر کنم خودت خوب میدونی
من تمام نقدها را خوندم غیر از یکی دو مورد هیچ سایتی از عبارت مسترپیس استفاده نکرده
حتی از سایتهای بزرگ نتونست ۱۰ بگیره

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر