امتیازات Crash Team Rumble

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
تعجب کردم کسی تاپیکشو نزده! :-"
امتیازات کاملا قابل پیش بینی بود و چیز زیادی ازش انتظار نمیرفت .قیمتش 30 دلاره که واقعا گرونه و نمیصرفه برای این عنوان واقعا ولی جون میده برای game pass :))
گفتم حالا که خرید اکتی قطعیه واقعا لازمه که این تاپیک هم ایجاد بشه :D

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
چجوریه اخرم نفهمیدیم ٬ کسی تست کرده ؟ با نت فضایی ما جواب میده ؟
اکثریت مطلق(تو ایران و صد البته توی بازیسنتر) بازیش نکردن! گفتم که 30 دلار لااقل به پول ما که باید براش خرج کنیم نمیصرفه. به نظرم حتی برای کسانی که در خارج هم هستند نمیصرفه 30 دلار بدی برای این بازی.کاری هم ندارم اکتیویژن بخواد ناشرش باشه یا مایکروسافت و حتی سونی.بذار این خرید لعنتی تموم بشه و اونوقت احتمالا کسانی باشن تو کامیونیتی ایران که اینو بازی کنن

این شماره از کراش نه به صورت ماشینی هست و نه مثل قبلی هاش مرحله ای و داستانی هستش.یک بازی مولتی هستش که شما باید یکی از دو تیم رو انتخاب کنید و بعد از انتخاب کاراکتر خودتون برید و با تیم رقیب تو مدتی که بازی تعیین کرده مسابقه بدید و رقابت کنید.فک کنم باید سیب جمع کنید و صندوق ها رو بتکونید و از این چیزا که کلا تیپیک کراش بوده قبلا:D:)>-
تویوتوب هست ویدئو هم برای گیم پلی و هم برای معرفی بازی.حتی معرفی بازی تو گیم آوارد پارسال بوده برای اولین بار.همونی که یکی که لباس کراش پوشیده بوده و بعد با طناب پرید وسط صحنه :))

ببین یه چیزی تو مایه های Party Animals هستش.هر دوتاشون هم میان روی گیم پس:>

207.jpg

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
دوستان دلیل اینکه انقد حجمش کمه چیه؟
کلا۶ الی۱۲ گیگه رو پی اس فایو.
این دلیلی بر کم کیفیت بودن بازی نیس؟
الان آف خورده شده ۴۲۶.۵ لیر.وسوسه شدم بخرم

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
دوستان دلیل اینکه انقد حجمش کمه چیه؟
کلا۶ الی۱۲ گیگه رو پی اس فایو.
این دلیلی بر کم کیفیت بودن بازی نیس؟
الان آف خورده شده ۴۲۶.۵ لیر.وسوسه شدم بخرم
بهنظرم بازی رو نخر.اصلا در جذب پلیر موفق نبوده.شاید بعدا بیاد روی گیم پس و شاهد افزایش بازیکنان باشیم (که البته شما ظاهرا برای پلی استیشن میخواید)
بدک نیست ولی ارزش خرج کردن نداره. سیزم 2 بازی هم چند وقت پیش معرفی شد

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
چون تاپیک نداره اینجا بگم
بازی چند روزی رایگان هستش میتونید تجربه کنید ٬ بازی جالبی هست اما بازی خیلی کوچیک و محدود ساخته شده ٬ مشکل اصلی دیگه ای که برای ما داره ناسازگاری با نت ما هستش ٬ با ۴ تا dns تست کردم ٬ دست که شروع میشه فقط ۱ دقیقه تقریبا کانکشن داریم بعدش فیریز میشه و باید بازی و ببندیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر