امتیازات Control

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    161
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
d2k0_1554995717-5844-card.jpg

Release‎: ‎27 August 2019
Developer‎: ‎Remedy Entertainment
Platforms‎: ‎Microsoft Windows‎; ‎PlayStation 4‎,Xbox One
Publisher‎: ‎505 Games
Metacritic:81​

Spiel Times - 10/10
nextgenbase9/10
ZTGD : 95/100
Press Start Australia : 95/100
Gamespot: 8/10
Windows Central - 3.5/5
destructoid: 9/10
MonsterVine - 5 / 5
EGM - 10 / 10
GamingTrend - 95 / 100
Press Start - 9.5 / 10
Video Chums - 9.3 / 10
Rectify Gaming - 9 / 10
GameSpew - 9 / 10
Easy Allies - 9 / 10
TheSixthAxis - 9 / 10
Eurogamer Italy:9/10
Gamers Heroes:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
Screen Rant:9/10
Digitally Downloaded:9/10
inthegame.nl - 9.5/10
Echoboomer - 9/10
Starnews - 9/10
USGAMER - 8/10
COGconnected - 89 / 100
PC Gamer - 88 / 100
Noisy Pixel - 8.5 / 10
Xbox Achievements - 85 / 100
Critical Hit - 8.5 / 10
Boomstick Gaming - 8.4 / 10
New Game Network - 81 / 100
Worth Playing - 8 / 10
Wccftech - 8 / 10
VideoGamer - 8 / 10
Handsome Phantom - 7.5 / 10
DualShockers - 7.5 / 10
PlayStation Universe - 7 / 10
We Got This Covered - 2 / 5 stars
Slant Magazine - 4.5 / 5 stars

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
................

انصافا اینا رو خواب دیدی یا واقعا کسی گفته ds گوتی میشه؟؟؟
لول، خود شما دقیقا ثانیه هایی بعد منتشر شدن اولین تریلر گیم پلی دث اومدی حرف از گوتی شدن زدی، نمیخواستم بگم اینو ولی خودت نقل و قول کردی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منتقد کجا بود اینا دیگه منتقد نیستن:D اون روزا گذشت اینایی که الان بازی نقد میکنن چهارتا فمنیست و sjw بیشعورن که هیچی از گیم حالیشون نیست فقط پوله مهمه امثال polygon بهترین کار کردن که از متا کشیدن بیرون والا اینا با اینکاراشون اعتبار متا رو هم از بین بردن همین days gone متاش راحت رو 75_76 بود ولی یه احمق تو ign الکی خرابش کرد
من نمیدونم دیزگان تموم کردی یانه پروفایل هم نیست چک کنم ولی متاش در حد همون67 باید میشد نمیدونم الان روی چند رفته

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من نمیدونم دیزگان تموم کردی یانه پروفایل هم نیست چک کنم ولی متاش در حد همون67 باید میشد نمیدونم الان روی چند رفته
امتیازش 71 بازی صد در صد باگ و مشکلات داستانی زیاد داره ولی تو اینکه نمره کذایی ign خیلی امتیازش اورده پایینم شکی نیست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
لول، خود شما دقیقا ثانیه هایی بعد منتشر شدن اولین تریلر گیم پلی دث اومدی حرف از گوتی شدن زدی، نمیخواستم بگم اینو ولی خودت نقل و قول کردی
هاهاهاها ، جالب شد! که من اینها رو گفتم !!!

با توجه به اینکه لست امسال ریلیز نمیشه از همین الان بالاترین نمرات و گوتی و فروش رو برای دث پیش بینی کردن، فقط من موندم آیا کوجیما هم بعد نمرات عین بارلوگ هم گریه میکنن که اساتید بگن حقش بوده گوتی بشه چون گریه کرده

میشه لینک یا اسکرین بدی می‌خوام ببینم چی مصرف میکردم موقع گفتن همچین حرفی!

اینو داری به کسی ربط میدی که بعد از مشخص شدن تاریخ انتشار دث استرندینگ و رفتن تلو به سال دیگه ، پست زد سونی رسما گوتی راحت الحلقوم ۲۰۱۹ رو به خطر انداخت! مگه اینکه خیلی امید داشته باشن به دث استرندینگ!

الان میای میگی بعد اولین تریلر بازی ! :| بعد چیزایی که میگفتی مربوط به همین چند ماه پیشه:D:-?

با توجه به اینکه لست امسال ریلیز نمیشه از همین الان بالاترین نمرات و گوتی و فروش رو برای دث پیش بینی کردن

البته بازی هنوز معلوم نیست چیه شایدم واقعا منتقد پسند از آب در اومد و گوتی شد!
.............

حتی اگه واقعا چیز عجیبی گفته باشم!

راجع به دیز گان تو کمتر از یه روز وقتی هایپ می‌خوابه

SONY E3 2016 Press Conference

SONY E3 2016 Press Conference

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
منتقد کجا بود اینا دیگه منتقد نیستن:D اون روزا گذشت اینایی که الان بازی نقد میکنن چهارتا فمنیست و sjw بیشعورن که هیچی از گیم حالیشون نیست فقط پوله مهمه امثال polygon بهترین کار کردن که از متا کشیدن بیرون والا اینا با اینکاراشون اعتبار متا رو هم از بین بردن همین days gone متاش راحت رو 75_76 بود ولی یه احمق تو ign الکی خرابش کرد
منتقدین سایت‌ها هیچوقت حرفی که میزنن ملاک نبوده....تا اینکه خودت بازی رو تجربۀ کنی و بفهمی با چی طرفی

در مورد ign تا جاییکه یادم میاد خوب بوده تو نقدها... و به نظر منم نزدیکتر بوده...
اما جدیدا زیاد پیگیر نمرات بازیها نیستم... البته تو اخبار هست ، بی خبر نیستم... ولی مهم نبوده!
در مورد دیزگان از نظر منم بازی قوی‌ای نبود... شاید برای شروع ی ip جدید ، بازی خوبی بود ولی چیزی ک الان هست مالی نیست
تو تمام زمینه‌ها ی ایرادی داره.

( :D ...Days Gone FANS is loading )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
منتقدین سایت‌ها هیچوقت حرفی که میزنن ملاک نبوده....تا اینکه خودت بازی رو تجربۀ کنی و بفهمی با چی طرفی

در مورد ign تا جاییکه یادم میاد خوب بوده تو نقدها... و به نظر من نزدیکتر بوده...
اما جدیدا زیاد پیگیر نمرات بازیها نیستم... البته تو اخبار هست ، بی خبر نیستم... ولی مهم نبوده!
در مورد دیزگان از نظر منم بازی قوی‌ای نبود... شاید برای شروع ی ip جدید ، بازی خوبی بود ولی چیزی ک الان هست مالی نیست
تو تمام زمینه‌ها ی ایرادی داره.

( :D ...Days Gone FANS is loading )
منم گفتم ایراد داره خودمم بخاطر ایراداش نخریدم ولی منتقد ign اصلا منتقد نیست بازی تموم نکرد بهش نمره داد تو بازی باید موتور اپگرید کنی که سریع تر بره میگه موتور چرا انقدر اپگرید داره! بعد میاد میگه فریکرها چرا سفیدن همه............وات! تو داستان بازی خیلی واضح گفته شد که عملا فقط سفیدا این ویروس میگیرن چون تموم نکرد چرت گفت این الان شد نقد همین بابا rdr2 نقد کرد و به بهانه واقع گرایانه بودن 9 داد!.......

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امتیازش 71 بازی صد در صد باگ و مشکلات داستانی زیاد داره ولی تو اینکه نمره کذایی ign خیلی امتیازش اورده پایینم شکی نیست
ببین عزیزم بغیر باگ و مشکلات داستانی بازیش بشدت تکراری boring هست و کلا آب بندی کردن، بازی بحساب سندباکسه ولی هرچند تا مرحله اصلی که میری یهو مراحل قفل میشن و باید حتما مراحل فرعی بری تا مراحل اصلی آزاد بشن بعدشم کلا از لست و انچارتد اسکی رفته بودن بدجور

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
ببین عزیزم بغیر باگ و مشکلات داستانی بازیش بشدت تکراری boring هست و کلا آب بندی کردن، بازی بحساب سندباکسه ولی هرچند تا مرحله اصلی که میری یهو مراحل قفل میشن و باید حتما مراحل فرعی بری تا مراحل اصلی آزاد بشن بعدشم کلا از لست و انچارتد اسکی رفته بودن بدجور
اصلا بحث من دیزگان نیست گوربابای دیزگان:D:D:D من دارم از اون منتقد حرف میزنم و میگم که این سایتا چقدر فاسد شدن و دیگه قابل اعتماد نیست نقدشون:D

• Like
Reactions: delta05

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
منم گفتم ایراد داره خودمم بخاطر ایراداش نخریدم ولی منتقد ign اصلا منتقد نیست بازی تموم نکرد بهش نمره داد تو بازی باید موتور اپگرید کنی که سریع تر بره میگه موتور چرا انقدر اپگرید داره! بعد میاد میگه فریکرها چرا سفیدن همه............وات! تو داستان بازی خیلی واضح گفته شد که عملا فقط سفیدا این ویروس میگیرن چون تموم نکرد چرت گفت این الان شد نقد همین بابا rdr2 نقد کرد و به بهانه واقع گرایانه بودن 9 داد!.......
نمیدونم چرا بعضی از دلایلی که ign گفته و نقل قول میکنی ... بنظرم منطقی میاد!!!!
ولی تو میگی IGN اشتباه کرده...
من نقد دیز گانو تو ign خوندم.... در نهایت میگه تو بازی دیزگان زمان‌های خوبی هم وجود داره... ولی بازی به هیچ وجه ریتمشو پیدا نمیکنه... و نمیتونه اون چیز یونیک و جدیدی که در بازی میخاد ارائه بشه رو نشون بده....
بنظر منم دیزگان چیزی غیر از این نبود.
من از ign طرفداری نمیکنم و احتمال داره که نقدهای اشتباهی هم انجام داده باشه ولی در مورد دیزگان نقدشو قبول دارم.

در مورد رد دد2 هم فک کنم اکثرا همه متوجه شدیم که بازی واقع‌گرایانه تر شده... و عوامل مختلف راحت باعث مردن میشن یا دمیج خیلی بالا...
در این مورد... منم بیشتر دوس داشتم اون تعادل بین آرکید بازی و داستان و محیط وجود داشته باشه (منظور از آرکید اکشن و تیراندازی‌ها یا درگیری‌های کلی با محیط هستش... مثل سخت‌تر شدن رانندگی با واگن‌ها و .... غیره) که تو نسخۀ اول راحتتر بود و راحتیه بیشتری داشتی با ی محیط اپر ورد....
این اولین باره در تاریخ گیمر بودنم که از آثار راک‌استار ایراد گرفتم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
نمیدونم چرا بعضی از دلایلی که ign گفته و نقل قول میکنی ... بنظرم منطقی میاد!!!!
ولی تو میگی IGN اشتباه کرده...
من نقد دیز گانو تو ign خوندم.... در نهایت میگه تو بازی دیزگان زمان‌های خوبی هم وجود داره... ولی بازی به هیچ وجه ریتمشو پیدا نمیکنه... و نمیتونه اون چیز یونیک و جدیدی که در بازی میخاد ارائه بشه رو نشون بده....
بنظر منم دیزگان چیزی غیر از این نبود.
من از ign طرفداری نمیکنم و احتمال داره که نقدهای اشتباهی هم انجام داده باشه ولی در مورد دیزگان نقدشو قبول دارم.

در مورد رد دد2 هم فک کنم اکثرا همه متوجه شدیم که بازی واقع‌گرایانه تر شده... و عوامل مختلف راحت باعث مردن میشن یا دمیج خیلی بالا...
در این مورد... منم بیشتر دوس داشتم اون تعادل بین آرکید بازی و داستان و محیطو وجود داشته باشه (منظور از آرکید اکشن و تیراندازی‌ها یا درگیری‌های کلی با محیط هستش... مثل سخت‌تر شدن رانندگی با واگن‌ها و .... غیره) که تو نسخۀ اول راحتتر بود و راحتیه بیشتری داشتی با ی محیط اپر ورد....
این اولین باره در تاریخ گیمر بودنم که از آثار راک‌استار ایراد گرفتم :D
این نقدی که مورد بحثه در مورد دیز گان نقد گیم اسپات هست نه ign:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر