امتیازات COD Modern Warfare 3

با توجه به متای احتمالی این نسخه، کدام مورد را شما پیش بینی میکنید؟

• تلنگری برای این سری خواهد بود و در آینده شاهد پیشرفت و بازبینی موارد مختلف از این سری خواهد شد

• تا زمانی که هر نسخه جز پرفروش های سال باشند اکتیویژن اهمیتی نخواهد داد و به شیردوشی ادامه خواهد داد

• مدیریت مایکروسافت با کنترل امور استودیو های اکتیویژن باعث دگرگونی و پیشرفت سری Call of Duty خواهد شد

• مدیریت مایکروسافت و ورود این سری به گیمپس باعث افت بیشتر آن خواهند شد

Results are only viewable after voting.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اوایل نسل خیلی از هیترای الانش از دکلش میرفتن بالا
الان از فرانچایزای مرده مایه میزارن :)

جدی کالاف دکل بوده؟ دکل در مقابل کدوم بازی؟ :D

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
519
بهترین نسخه کیلزون میزارن جلو بدترین نسخه کاد بعد نتیجه میگیرن کیلزون بهتره:-B. اگه بخوایم درست مقایسه کنیم کیلزون های قدیمی پشم کاد های قدیمی هم نبودن الانم که اصلا کیلزونی وجود نداره که بخوایم مقایسه کنیم :))

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
بهترین نسخه کیلزون میزارن جلو بدترین نسخه کاد بعد نتیجه میگیرن کیلزون بهتره:-B. اگه بخوایم درست مقایسه کنیم کیلزون های قدیمی پشم کاد های قدیمی هم نبودن الانم که اصلا کیلزونی وجود نداره که بخوایم مقایسه کنیم :))
در ابهت ۳کانه اصلی MWشکی نیست
ولی انصافا KZ2و KZ3رو بازی کردید؟

• Like
Reactions: vaan 2 and Destro

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,774
انقدر قضیه رو دراماتیک و غیر منطقیش نکنید که برای اثبات حرفتون مجبور بشید به خاطراتتون رجوع کنید.
killzone شوتر خوبی بوده مثل خیلی از شوترهای قبل و بعدش. ولی در هیچ زمانی نه توانایی رقابت با cod رو داشته و نه در هیچ زمینه ای بهتر از cod عمل کرده.
حالا بتلفید در طول دوران چندباری نزدیک cod شده ولی آخه killzone اصن هیچ جایی از این معادله وجود نداره. فقط صرفن جفتشون تو ژانر شوتر بودن.
خوشتون بیاد یا نیاد، همونطور که قبلن هم گفتن، تنها رقیب cod خودشه و مقایسه ها و امتیازات و بازخوردهای کاربران هم صرفن با نسخه های قبلی خودشه.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
واقعا یجور از قدرت فروش call of duty دفاع میکنید انگار سودش به بازیباز میرسه یا مثلا گیم خودتونه😳 این وسط تنها کسی که داره سود میکنه خود سازندس.پلیر ها که همون بازی قبلی رو رنگ کردن بهشون دادن مجبورن بازی کنن.

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
من کامنت ها رو نخوندم ولی چند جا اسم کیلزون رو کنار کود دیدم.
جالبه برام اینا از چه نظر با هم مقایسه شدن؟ کود یه برند ثابت شده هست هر سال میلیون ها نفر چشم بسته میخرنش خوب یا بد... چجور میشه با یه ip مرده که سازنده اش کنارش گذاشته و ناشرش دیگه قبولش نداره مقایسه بشه؟

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
من اصلا نميدونم چطور كيلزون وارد اين بحث شده ولى ازونجايي كه من هستم بحث اين بود كه كيلزون ٢ و ٣ به حدى خوب بودن (به خصوص ٢) اونم در زمينه آنلاين كه سونى ميتونست روشون سرمايه گذارى كنه و تا الان جاشون بندازه.كه شرايط جورى نشه كه با نبود بتلفيلد و بى رقيب شدن كاد شاهد اين كلاهبردارياى اكتيويژن باشيم.
ربطى هم به مايكروسافت نداره از ديرباز اين اكتيويژن كمپانى محترمى نبود :D
حالا اينكه يه عده بحثو از زاويه ديگه ايي نگاه ميكنن جاى بحث جدايي داره.

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
دوستان کلا یه زمانی مالتی پلیر کالاف و بتل رقابت داشتند و یه تایتان فالی اومد که عالی بود.الان سلطان مالتی پلیر کالاف میشه و هیچ گزینه ای بهتر از اون پیدا نمیشه که مخاطب بکشونه سمت بازی .به نظرم هیچ وقت در مورد سینگل پلیر کالاف صحبت نشه بهتره چون همیشه زیر سایه مالتی پلیر خودش بوده مخصوصا از زمان mw2 خدابیامرز.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
من اصلا نميدونم چطور كيلزون وارد اين بحث شده ولى ازونجايي كه من هستم بحث اين بود كه كيلزون ٢ و ٣ به حدى خوب بودن (به خصوص ٢) اونم در زمينه آنلاين كه سونى ميتونست روشون سرمايه گذارى كنه و تا الان جاشون بندازه.كه شرايط جورى نشه كه با نبود بتلفيلد و بى رقيب شدن كاد شاهد اين كلاهبردارياى اكتيويژن باشيم.
ربطى هم به مايكروسافت نداره از ديرباز اين اكتيويژن كمپانى محترمى نبود :D
حالا اينكه يه عده بحثو از زاويه ديگه ايي نگاه ميكنن جاى بحث جدايي داره.
اون زمان دوران اوج شوترها بود و کیلزون ها با این که خوب بودن در لول بقیه شوتر ها باز هم نبودن و به دلیل انحصاری بودن به اندازی کافی دیده نشدن بجز این که اون زمان bf و cod تو اوج بودن فقط مولتی crysis خودش غولی بود تازه کلی بازی مولتی پلیر دیگه هم میشه لیست کرد دقیقا به همین شکل MAG که به شدت خفن بود و حیف شد و مولتی resistance به فاک رفتن. سونی زمان خوبی رو برای ساخت fps های مولتی پلیر انتخاب نکرده بود:D

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
به نظر من حتی مقایسه کاد و بتل هم اشتباهه کاد یه شوتر بستس ولی بتل یه شوتر با فضای باز و وسعت بزرگه (بماند که سبک بتل رویال 4.5 ساله اومده تو سری کاد) ولی ماهیت کال آف مپایی هست با مقیاس کوچیک با تعداد 10.15 پلیره در صورتی که بتل مپای بزرگ و تعداد پلیر بیس 64 نفرس . کلا این 2 بازی فقط باید با بازیای سری خودشون مقایسه بشن

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,102
نام
محمد علی
به نظر من حتی مقایسه کاد و بتل هم اشتباهه کاد یه شوتر بستس ولی بتل یه شوتر با فضای باز و وسعت بزرگه (بماند که سبک بتل رویال 4.5 ساله اومده تو سری کاد) ولی ماهیت کال آف مپایی هست با مقیاس کوچیک با تعداد 10.15 پلیره در صورتی که بتل مپای بزرگ و تعداد پلیر بیس 64 نفرس . کلا این 2 بازی فقط باید با بازیای سری خودشون مقایسه بشن
ماهیت گیم‌پلی‌شون هم فرق داره. شما توی بتلفیلد می‌تونی نیم ساعت توی مپ بچرخی بدون این که به کسی برخورد کنی. اما توی کالاف به خاطر تراکم مپ‌ها (حداقل اون مپ‌های کلاسیک قدیمی،‌ از جدیدها خبر ندارم)، ۳۰ ثانیه هم نمی‌تونی بدون برخورد به حریف بگذرونی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر