امتیازات BUGSNAX

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
من 1 ساعتی بازیش کردم چیز مالی نبود اصلا همونی بود که فکر می کردم نمی دونم جدا چرا متاش بالا شده:D
همین پست بنظرم می‌تونه مهر تاییدی باشه بر کیفیت بالای بازی

آخرین ویرایش:

RICHARD.D.GOLD

کاربر سایت
Oct 8, 2018
34
من 1 ساعتی بازیش کردم چیز مالی نبود اصلا همونی بود که فکر می کردم نمی دونم جدا چرا متاش بالا شده:D

چند تا ایراداتی که با همون یک ساعت بازی تجربه کردی و میگی ؟ و اینکه چه چیز باید می بود تا از دید شما چیز مالی حساب میشد ؟

راستی 5 مبارک چرخش برات بچرخه :D

این بازی اصلا انحصاری نیست که سنگش رو به سینه می زنید من روی pc رفتمش
این بازی چون 25 دلاره شاید امتیازهاش خوب شده من مطمدنم همین هایی که به به می کنن بدون اینکه بازیش کرده باشن عمرا هیچ وقت نمی خرنش همین 25 دلارم حاضر نیستن پاش بدن
بازی خیلی ساده هست و حقیقت خیلی بچه گانس چون بازی کششی برام نداشت دیگه فکر نکنم برم سمتش اما کلا مکانیزم بازی اینه که 1 مشت موجود ریز با تله بگیرید بدید دوستاتون بخورنش که بعد دست و پاشون تبدیل به هویج یا توت فرنگی بشه(باورم نمی شه داریم همچین چیزهایی رو می گم:D)
بازی گرافیک تکنیکیش که بده حتی پلیگان های خوبی نداره می تونم به جرات بگم ماریو سوییچ گرافیک تکنیکی خیلی بهتری داره با اینکه سخت افزار خیلی ضعیف تری داره(به تازگی اونم تموم کردم) گرافیک هنریشم می شه گفت متوسطه
به نظرم the pathless خیلی بازی بهتریه اگر می خواید پاش پول بدید یا اگه این سبکی دوست دارید برید سوییچ بخرید.
البته من فقط به خاطر سادگیش بهش گیر نمی دم اگر دنبال همچین سبکایی هستید با همچین قیمتی tearaway با اختلاف بسیار زیادی (6.5 در برابر 9.5) ازش بهتره این بازی هم بازی راحتی هست اما متاش نه تنها برازندش هست بلکه خیلیم باید بیشتر می شد.

1 -هیچوقت قضاوت نکن من سنگ هیچی و به سینه نمیزنم بیشتر منطقیم تا فنبوی متاسفانه:D و واقعا برام سوال بود و تصور کردم متحول شدی و کنسول خریدی :D
2 - بحثهاای حاشیه ای و کنار بذارم اما اگه کمی تفکر کرده باشی متوجه میشی ذات این بازی همینیه که گفتی و بچه گانس و قرار نبوده چیز تاپ و عجیبی ساخته بشه بازی هم که اشاره کردی بازی نکردم
بهرحال نظر منتقدا چیز دیگه ای بوده و با چیزی که الان تعریف کردی بشدت فان و خنده دار میاد و میتونه تجربه کودکانه خوبی باشه :D
اما میتونم بگم نظرت و میتونم در حد یک نظر منطقی شخصی محترم بدونم
موفق و شاد باشی

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Amin.AP

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چند تا ایراداتی که با همون یک ساعت بازی تجربه کردی و میگی ؟ و اینکه چه چیز باید می بود تا از دید شما چیز مالی حساب میشد ؟

راستی 5 مبارک چرخش برات بچرخه :D

این بازی چون 25 دلاره شاید امتیازهاش خوب شده من مطمدنم همین هایی که به به می کنن بدون اینکه بازیش کرده باشن عمرا هیچ وقت نمی خرنش همین 25 دلارم حاضر نیستن پاش بدن
بازی خیلی ساده هست و حقیقت خیلی بچه گانس چون بازی کششی برام نداشت دیگه فکر نکنم برم سمتش اما کلا مکانیزم بازی اینه که 1 مشت موجود ریز با تله بگیرید بدید دوستاتون بخورنش که بعد دست و پاشون تبدیل به هویج یا توت فرنگی بشه(باورم نمی شه داریم همچین چیزهایی رو می گم:D)
بازی گرافیک تکنیکیش که بده حتی پلیگان های خوبی نداره می تونم به جرات بگم ماریو سوییچ گرافیک تکنیکی خیلی بهتری داره با اینکه سخت افزار خیلی ضعیف تری داره(به تازگی اونم تموم کردم) گرافیک هنریشم می شه گفت متوسطه
به نظرم the pathless خیلی بازی بهتریه اگر می خواید پاش پول بدید یا اگه این سبکی دوست دارید برید سوییچ بخرید.
البته من فقط به خاطر سادگیش بهش گیر نمی دم اگر دنبال همچین سبکایی هستید با همچین قیمتی tearaway با اختلاف بسیار زیادی (6.5 در برابر 9.5) ازش بهتره این بازی هم بازی راحتی هست اما متاش نه تنها برازندش هست بلکه خیلیم باید بیشتر می شد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کنسول رو چند گرفتی؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
Edge 8/10
این همه مسخره کردیم این بندگان خدا رو، آخرش حضرت ۸ داد!!‌ :D
حیف که ارزش پاسپورت‌مون پایینه، وگرنه باید دسته‌جمعی می‌رفتیم دم در استودیوی سازنده بازی برای طلب مغفرت! :D

p9b7_ezgif-3-a17406fd249d.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر