امتیازات Bright Memory : Infinite

شما بگویید: متای بازی چند خواهد بود

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
10155a0cc6dde7d912d2ac796956876d.png

خب ماجرا اینه که، در سال 2036 پدیده عجیبی که دانشمندان نمی تونستند براش توضیحی پیدا کنند در آسمان کشورهای مختلف رخ میده.
سازمان تحقیقات علوم ماوراء طبیعی (SRO) مامورانی را برای بررسی این پدیده به مناطق مختلف میفرسته و کاشف به عمل میاد که این اتفاقات عجیب به یک راز باستانی مرتبط است، یه تاریخ ناشناخته از دو جهان که حالا در آستانه آشکار شدنه.
بیشتر نگیم، بازی 11 نوامبر عرضه میشه و تو این بازی کنترل shelia رو به عهده دارید

2021-11-09_0-49-02.jpg

تاریخ انتشار 11 نوامبره در pc و همونطور که FYQD گفته نسخه ایکس باکس به زودی آماده عرضه میشه و در مراحل اپتیمایز هست.
اگه نسخه bright memory رو خریدی. نسخه infinite رایگان خواهد بود.
نسخه bright memory تنها توسط یک نفر ساخته شده بود و بازی از ری تریسینگ هم پشتیبانی میکنه.
ناشرین بازی هم playsim و FYQD هست. ژانر بازی هم اکشن اول شخصه.

2021-11-18_13-09-59.jpg

تاپیک بازی در فروم

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
من بازیو دیروز تموم کردم و بر خلاف نمرات به نظرم قابل قبول بود. حدود ۲ ساعت و نیم تموم کردنش طول کشید و احتمالا در حد یه Playthrough دیگه کشش داشته باشه واسه باز کردن تمام اسکیل‌ها.
باید به سازندش بخاطر خلق اثری با این سطح از کیفیت فنی تبریک گفت و پرفورمنس بازی هم حتی با وجود Ray Tracing های روی RTX 3060 عالی بود.
من تا اون جا که یادم میاد برای دموش کلا ۱ دلار دادم و اینم فری گرفتم و رو هم حدود ۳ ساعت Fun با این دو تا نسخه داشتم پس No Regrets. :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
الان این نسخه هم مگه تکی درست شده؟
یادمه نسخه اولی که اومد خبرش بود به آبجکتای لایسنس نشدش گیر داده بودن قرار بود تیم جمع کنه یک نسخه کامل بده، باز تک نفره نشسته پاش؟ :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
الان این نسخه هم مگه تکی درست شده؟
یادمه نسخه اولی که اومد خبرش بود به آبجکتای لایسنس نشدش گیر داده بودن قرار بود تیم جمع کنه یک نسخه کامل بده، باز تک نفره نشسته پاش؟ :D
اینجا هم تکنفره ساخته منتهی این دفعه از راه قانونیش وارد شده :D :

1636831607626.png

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
فقط دو روز بعد از انتشار بازی سازندش یه هات فیکس منتشر کرد و علاوه بر رفع تعداد زیادی باگ دو تا مشکل بزرگ بازی که تو ریویوها هم بهش خیلی اشاره شده بود یعنی اون بخش Stealth اجباری و هندلینگ ماشینشو درست کرده. دوولوپرهای بازیای AAA واقعا باید بیان از ایشون یاد بگیرن. :D

Reworked the "Stealth Mission" alert system, after the enemy found that players will not fail,will enter into battle with the enemy

Fixed an issue where "Surrounded" stealth levels had kitchen knives disappearing

Adjust the friction of "car driving" tires to avoid skidding when going too fast

Adjust "car steering" to avoid skidding if the steering Angle is too high​

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
فقط دو روز بعد از انتشار بازی سازندش یه هات فیکس منتشر کرد و علاوه بر رفع تعداد زیادی باگ دو تا مشکل بزرگ بازی که تو ریویوها هم بهش خیلی اشاره شده بود یعنی اون بخش Stealth اجباری و هندلینگ ماشینشو درست کرده. دوولوپرهای بازیای AAA واقعا باید بیان از ایشون یاد بگیرن. :D
Nice , همین الان بازی رو تموم کردم تقریبا همینا رو اعصاب بود + باس اخر که دائم برام باگ میزد و مجبور شدم چند بار برمش. در کل تجربه خیلی خوبی بود امیدوارم نسخه بعدیش رو بسازه و این دفعه با یـ تیم بزرگ‌تر رو همه قسمتای بازی کار کنه مخصوصا لول دیزاین ـش که قشنگ از نسل هفت اومده بود .

در کل نمره من با توجه به محدودیت هایی که سازندش داشته 8 از 10 ـه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
دیگه بازی 1 ساعته متاش همین می شه اونم زمانی که بازی ها به 100 ساعت گیم پلی رسیدن

اما خوب یک ساعت اکشن خالص هست و می ارزه به 100 ساعت گیم پلی ابکی و تکراری
بازی ضعف داره، بالانس نیست تو درجات سختی بالا و ضعف لول بندی داره و زیاده روی کرده و مثلا نیازی به مراحل مخفی کاری نبود که کار کرده بود و واقعا هم بد کار کرده بود.
در کنارش تو سختیهای بالا مخصوصا غول آخرش بیش از حد سخت بود و با بقیه نمیخوند.
روایت داستان جای کار داشت. وقتی بازی ای ایندی هست نباید لباس بازیهای aaa بپوشه، چون اونموقع aaa نقد میشه ولی این از هر بازی ای که دیده بود یه چی برداشته بود آورده بود.
نیاز جدی داره به یه لول دیزاینر اگه میخواد ادامه بده به اینصورت و یه نویسنده. تو بازی ای که با سه چهار ضرب دشمن میمیری و خودت باید کلی ضربه بزنی تا بکشیش، به مبارزه اضاف کردن یه سری دشمن دیگه چه صیغه ای هست، اینها سختی بیش از حده که به تجربه آسیب میزنه.
و در کنارش اجبار به مخفی کاری مسخره بود و بعدش دیگه اجازه اینکارو ازت میگیره.بی ضعف نبود تو همین یکساعت و نیم ، دو ساعت که برا من به 3 ساعت و نیم رسید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر