امتیازات Borderlands 3

نمرات بازی رو در چه حدی پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    89
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
borderlands-3.jpg

Publisher: 2K Games
Initial release date: 13 September 2019
Developer: Gearbox Software, LLC
Platforms: PlayStation 4, Google Stadia, Microsoft Windows, Xbox One

Game Information

Game Title: Borderlands 3

Platforms:
  • PlayStation 4 (Sep 13, 2019)
  • Xbox One (Sep 13, 2019)
  • PC (Sep 13, 2019)
Trailer:
Developer: Gearbox Software

Review Aggregator:

OpenCritic - 85 average - 92% recommended

Critic Reviews

Destructoid - 9 / 10
Borderlands 3 takes most of the good bits of Borderlands 2 and either rolls with them or improves upon them. It didn't need to reinvent the wheel either, as Gearbox pretty much had the formula figured out the second time around.

Forbes - 9 / 10
Borderlands 3 was worth the wait and will be a fixture in this genre for years to come. And I think few fans of the last two will be disappointed when they get their hands on it at last.

Game Informer - 8 / 10
An old formula executed well, Borderlands 3 rarely takes chances or strays from expectation

GameSpot - 8 / 10
Borderlands 3 fumbles with its bosses, but the game ultimately continues its predecessors' tradition of fun, mayhem-filled looting and shooting.

Gamersky - Chinese - 9 / 10
Borderlands 3 is the best game Gearbox has ever made. The weapons are interesting and goofy, the battles are intense and tricky, and the multiple open-worlds are beautiful and full of challenging missions. For Chinese gamers, it might be the most immersive 3A game in recent years because of the wonderful Chinese voice acting.

Geek Culture - 9 / 10
All the best stuff, with a tiny mix of bad, Borderlands 3 is here to blow your mind.

Hobby Consolas - Spanish - 94 / 100
Gearbox has taken the Borderlands formula and improved it to achieve the definitive "looter shooter". Bigger, better, longer and funnier; Borderlands 3 is legendary loot.

IGN - 9 / 10
Borderlands 3 sticks to its guns and outdoes itself with an amazing arsenal of weapons, humor, and missions.

IGN Spain - Spanish - 9 / 10
Borderlands 3 does not include any major revolution, something we celebrate taking into account the shameless essence of the Gearbox franchise. So many years of waiting have been worth it to return to the office of Vault Hunters.

PC Gamer - 63 / 100
An endless font of bad jokes and cool guns in the series' most vapid story yet, Borderlands 3 skates by on watching numbers fly and goons explode.

Polygon - Unscored
Borderlands 3, if it works well at launch, is a competent game that feels like a passable continuation of the franchise instead of an evolution. It’s the same general idea with new vault hunters, but with little of the joy and danger that I fell in love with in earlier entries.

Shacknews - 9 / 10
The Borderlands formula might be a bit dated with its raunchy jokes and cheesy dialogue, but that doesn’t change that it is a formula that keeps reeling players back in again and again. Despite the fact that I’ve already logged over 40 hours in the game, I still can't help but feel the want to dive back in with a new character just to experience it all again.

USgamer - 4 / 5 stars
Despite the formula growing a bit stale, Gearbox has expanded upon it in the right way, resulting in a great Borderlands experience.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یکیشون واقعا شانس شو داره :D
البته صبر کن... حالا که فکر می کنم سه تان... اسمش آلتیمیت هم عملا تو گیم اواردز پارسال نبود و تا این جاش حداقل از حیث متا بازی اول ساله :D

ببین حتی گیرم اگه حرفت هم درست باشه از این نمره های زرد رو خدایی به هر بازی ای میدن... همیشه یکی هست خوشش نیاد که واقعا منطقیه بخوای آماری نگاه کنی
+
نمره 8 گیم اسپات حتی زرد هم نبود... به هر حال... کتک سرش زیاد خورد :D... "اون" حجم از عصبانیت رو درک نمی کنم
اون قضیه اخراج منتقد IGN به خاطر کپی کردن نقدش از روی یه یوتیوبر بود...صداشم بد بلند شد... نه به خاطر این که تو نقدش نمره کم داده به بازی... نظر شخصی با اشتباه کاری فرق داره :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
یکیشون واقعا شانس شو داره :D
البته صبر کن... حالا که فکر می کنم سه تان... اسمش آلتیمیت هم عملا تو گیم اواردز پارسال نبود و تا این جاش حداقل از حیث متا بازی اول ساله :D
اگه اسمشو بزاران تو لیست بالای ۹۰ درصد گوتی خودشه البته اگه بزارن چون ۲۰۱۸ عرضه شده .اون بازی های مد نظرت اگه astral chain هم توشه قطعا شانسی برای گوتی نداره من تمومش کردم یکم منتقد ها زیادی تحویلش گرفتن در حد گوتی نیست .three houses هم بعید میدونم شانسی برای گوتی شدن داشته باشه متایی هم بخوای حساب کنی سکیرو و اویل ازش بالاترن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اگه اسمشو بزاران تو لیست بالای ۹۰ درصد گوتی خودشه البته اگه بزارن چون ۲۰۱۸ عرضه شده .اون بازی های مد نظرت اگه astral chain هم توشه قطعا شانسی برای گوتی نداره من تمومش کردم یکم منتقد ها زیادی تحویلش گرفتن در حد گوتی نیست .three houses هم بعید میدونم شانسی برای گوتی شدن داشته باشه متایی هم بخوای حساب کنی سکیرو و اویل ازش بالاترن

واقعا تا این جای کار، امسال چیزی رو دست اسمش نیومده، مخصوصا اگه بخوان آپدیت ها رو هم در نظر بگیرن، واقعا بازی خفنی شده. و این که تو گیم اورادز 2017، FFXV از سال 2016 بود چون به گیم اواردز 2016 نرسید. اینم یقینا همونه... اگه نامزدش کنن که شورش می کنیم :D

نه، دو تای دیگه همین 3 Houses و رزیدنت اویل 2 ـه
اویل 2 باز شانس داره... ولی سه مسکن واقعا بعیده... هر چقدر هم ما از خوبیای بازی بگیم یه نیگاه به اسکرین شات های بازی کنه یکی، گوتی رو میده یه چی دیگه :(
سکیرو هم خوبه ولی من در حد گوتی دوستش نداشتم

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
واقعا تا این جای کار، امسال چیزی رو دست اسمش نیومده، مخصوصا اگه بخوان آپدیت ها رو هم در نظر بگیرن، واقعا بازی خفنی شده

نه، دو تای دیگه همین 3 Houses و رزیدنت اویل 2 ـه
اویل 2 باز شانس داره... ولی سه مسکن واقعا بعیده... هر چقدر هم ما از خوبیای بازی بگیم یه نیگاه به اسکرین شات های بازی کنه یکی، گوتی رو میده یه چی دیگه :(
سکیرو هم خوبه ولی من در حد گوتی دوستش نداشتم
البته بعیدم نیست گوتی امسال death stranding بشه همه هم میدونیم چرا:D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ولی به قول دوستان چون اسم مجله یا سایتش معتبره پس دیگه رواله
طرف معملومه این کاره نبوده از المان های لوتر شوتر بازی ایراد گرفته :)) فقط امیدوارم رو کنسول از این نخاله ها پیدا نشه !!!

• Like
Reactions: The Pale King

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
طرف معملومه این کاره نبوده از المان های لوتر شوتر بازی ایراد گرفته :)) فقط امیدوارم رو کنسول از این نخاله ها پیدا نشه !!!
خدا رو شکر که نمرش برا کنسول ثبت نمیشه و فقط پیسی هست:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
مقصد بعدی رفت ایستگاه توکیو و دت استرندینگ :D
۹۰-۹۱ پیش بینی میکنم :D

تا شما زیر بارون صبر می کنید قطار توکیو برسه
من برم کیوتو واسه (Zelda: Link's Awakening (86-88 و (Luigi's Mansion 3 (85-88 :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
چرا همچین شد ، من خیلی امید داشتم به بازی ! چرا همچین فیل شد و گند زد !؟

من پیش بینیم هام امسال اکثرا درست از آب در اومده بود

بدبختی اینه همه بازی ها هم گند بزنند، من بعید میدونم اونایی که میخوای امسال گوتی رو ببرند خونه:D

همچنان برام مجهوله امسال گوتی رو کی میبره! :D (البته همه میدونیم حق KH III هست:p ولی نمیدن:( )

کم کم برم به Concrete Genie دل ببندم شاید حماسه ی Journey تکرار شد:))

بی خیال من این یکی رو چشم زدم ، تو دیگه cgرو چشم نزن ! که یهو دیدی متاش سر از ۶۵-۷۰ در اورد ! اونوقت حماسی با خاک کوچه یکی میشیم!

الان باید از خدا ( شایدم کوجیما ) بترسیم ، که با این وضعیت تیغ دث استرندینگ از رگ کردن به ما نزدیک تره ! متا رو میتونستیم بپیچونیم و بگیم هوای کوجیما رو دارن ، اگه فردا گوتی شد آسفالت قشنگی میشیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر