امتیازات Borderlands 2

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بازی نمرات خوبی گرفته ولی خب من اصلا ازش خوشم نمیاد !! شاید فقط گرافیکش برام جذاب باشه وگرنه بقیه چیزهاش اصلا باب طبع من نیست !!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
OMFG :|:d

ظاهرا همه مشکلات نسخه 1 برطرف شده ایول داره واقعا :d

پ.ن: امیدوارم این gearbox سره عقل بیاد یه BIA درست و درمون بسازه [-o<

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
چه هایپی دارید میکنید :D
صفحه ی دوم رو خوندم گفتم الان بازی حداقل 15 تا 10/10 ردیف کرده :|!
بعد رفتم صفحه اول دیدم کلا دو تا نمره هست یکیش 9.5، اون یکی هم 9.75 از گیم اینفورمر. گیم اینفورمر که کلا به همه ی بازی ها یکی دو نمره بالاتر از میانگینشون میده...
اینم بگم من نه فن این بازیم نه هیترش فقط میخواستم بگم با دو تا نمره ی بالا زیاد جوگیر نشید :D

پ.ن: جان هرکی دوست دارید ترورمون نکنید حالا :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,934
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی عالیه . واقعا Coopـه بازی شدیدا لذت بخش بود . این نسخه هم که شدید ترکونده و یک شروع طوفانی داشته

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
چی جوری هست اصلا؟
شیرین 60 الی 80 ساعت گیم پلی
لوکیشن های بازی بیشتر از 2 برابر نسخه قبل
وجود چند میلیون نوع اسلحه
دارای co up آفلاین و آنلاین به صورت 4 نفره !
گرافیک هنری که نه بازی رو سنگین میکنه نه افت فریم و .. پیدا نمیکنه !
و ....
همینا بس

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
وجود چند میلیون نوع اسلحه

البته دوستان من یه شفاف سازی بکنم :d

این یه میلیون اسلحه تو شماره اول همشون یک شکل بودن اکثرا و فقط رنگ سلاح ها یه میلیون رنگ بود و تنها تفاوت این تفنگ ها در در خصوصیت هاشون مثل قدرت و فاصله و اینا بود . در کل گفتم فکر نکنید یک میلیون اسلحه رنگ و وارنگ و متفاوت داره:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با 1400 گیمراسکور حرف اول و اخر سرزمین های مرزی رو تو بازیسنتر خودم میزنم :D. جالبه بدونید پرفروشترین DLC های تاریخ XBL واسه Borderlands هست :D. یعنی هرکسی این بازی رو داره 4 تا DLC َ رو ام خریده !!.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
با 1400 گیمراسکور حرف اول و اخر سرزمین های مرزی رو تو بازیسنتر خودم میزنم :D. جالبه بدونید پرفروشترین DLC های تاریخ XBL واسه Borderlands هست :D. یعنی هرکسی این بازی رو داره 4 تا DLC َ رو ام خریده !!.
مگه با 4 تا DLC نمیشد 1700 تا ؟!:D
3 تا DLC ـش رو برم 1500 تایی میشه فکر کنم !:D

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
میدونم GAME SPOT 8.5میده ولی GMهم سایت خوبیه امتیاز 9.5 خیلی خوبه این بازی بیشتر به خاطر امتیاز محبوب نشد در کل گیم پلی جذاب بازی باعث فروش سرسام آور شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بله حرف اول و آخر نامردی توی این بازی هم خودت میزنی :| :D قرار بود همه اچیوهاشو باهم بگیریم که سر هر 3 نفرمون رو زیر آب کردی خودت تنهایی گرفتی اچیومنت های ما هم همونطور جابجا موند :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر