امتیازات Beyond: Two Souls

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
beyond07.jpg

Geek - 9.2/10

Gameplay: 80%
Story: 100%
Presentation: 96%
Value: 90%
Just think of it as a 10 - 12 hour interactive movie, so sit back, and enjoy this masterpiece for what its meant to be, and you won't be disappointed

HardwareZone - 8.5/10
Beyond: Two Souls is an immersive, entertaining adventure from start to finish.

Play UK - 7/10

Technically and graphically impressive, Beyond tells a story that never grips in quite the same way as it's predecessor. There's still nothing quite like like it, but David Cage clearly has trouble writing a concise, believable story and it shows.

TodayOnline - 10/10
With great graphics, solid gameplay and an engaging plot, Beyond is definitely a rival for Grand Theft Auto V and The Last of Us for the Game of the Year Award. If you need to buy one last game for the PlayStation 3 before heralding the arrival of the PlayStation 4 on our shores, it has to be Beyond: Two Souls

GamesMaster UK - 6/10
that the story is too jumpy to get invested in, the script and characters are mostly poor (outside of Jodie), some situations are unbelievable (even for a game partially about a psychic ghost), and interactivity is limited. On the positive side they say the best moments are when Jodie is younger (rather than the action-based parts when she's older), and that the technology behind it is strong.

Pelit - 6.8/10
Beyond: Two Souls is a seriously flawed experiment in interactive storytelling. Is there a game to be found? This reviewer is still looking.

Embargo تا دو ساعت خورده ای دیگه.

-----

آپ:

Destructoid - 5/10
Review: Beyond: Two Souls - Destructoid

Eurogamer - 6/10
Beyond: Two Souls review • Reviews • PlayStation 3 • Eurogamer.net

CVG – 6/10

Gamersyde - No Score
We reviewed Beyond Two Souls - Gamersyde

Videogamer - 4/10
Beyond: Two Souls Review - VideoGamer.com

TheSixthAxis - 6/10
Beyond: Two Souls Review

Hardcore Gamer - 4.5/5

IGN - 6/10

Gamespot - 9.0

Game Informer - 7.75/10
A Flawed Epic - Beyond: Two Souls - PlayStation 3 - www.GameInformer.com

JeuxvideoMagazine - 16/20
Beyond : Two Souls

PlayStation Universe: 9.5

Gamereactor Germany - 8

Gameswelt.de - 8.5

Polygon - 8.0
Beyond: Two Souls review: hand in hand | Polygon

Meristation 8.3/10

HardGame2.com 9/10

Vandal 8.5/10

Rev3Games - 10/10
Beyond: Two Souls REVIEW! - YouTube

Gametrailers 7.2/10
Beyond: Two Souls Review | GameTrailers

EDGE - 5/10
Beyond: Two Souls review | Edge Online

Metro - 4/10
Beyond: Two Souls review – Heavy Rain part 2 | Metro News

4players.de : 68%
Test (Wertung) zu Beyond: Two Souls (Adventure, PlayStation3) - 4Players

Gameblog.fr: 4.5/5
Gameblog Mobile

GameZone 7.5

Joystiq - 5/10

PlayStationLifeStyle - 8.5

FZ.se - 8/10
Beyond: Two Souls - Longform - FZ.se

Kotaku - no score

Playstation Official Magazine UK 8/10
http://www.officialplaystationmagazi...tion-magazine/

Eurogamer Italy 9/10
http://www.eurogamer.it/articles/201...iew-recensione

Cheat Code Central 9.2/10
http://cheatcc.com/ps3/rev/beyondtwo...l#.UlQkCVPfWkO

3DJuegos - 8.5/10
http://www.3djuegos.com/juegos/anali...ond-dos-almas/

EGM - 7.5/10
EGM Review: Beyond: Two Souls | EGMNOW

Venturebeat 88/100
http://venturebeat.com/2013/10/08/be...ouls-review/2/

NowGamer 7.5

Machinima - 8.0/10

XGN.nl – 9.5/10
Beyond: Two Souls (Recensie) - XGN

Game-Smack Ireland: 9.1/10
http://game-smack.net/?p=7008

Digital Spy - 10/10

Gaming Bolt: 8/10

آخرین ویرایش:

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
به نظرم این سبک بازیهارو زیاد به متاش نباید توجه کرد سلیقه ای هست دیگه
بابا بازی کنید حالش رو ببرید
من که خودم هر چی زدم یک ps3 جور کنم واسه این بازی نشدکه بشه
به هر حال مبارک طرفداراش باشه
باشد تا بلکه ما هم یک فقره ps3 جور کنیم یعنی بد تو فاز بازی هستم

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
نقل و قول های منتقدا رو بخونین ببینین چی نوشتند!همشون میگن آقا این فیلم سینماییه بازی نیست.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
اگر از نظر برخي دوستان بازي بخاطر درك نشدنش امتيازش پايينه و متا نميتونه قطره اي از جهان پهناور بازي رو شرح بده پس چرا ميان تاپيك امتيازا و به كسايي كه دارن تاپيك امتياز اين بازي رو ترول مي كنن جواب ميدن؟؟؟؟
اگه كسي داره ترول مي كنه شما جواب نده و گزارش كن وبرو بازيتو بكن ...چسبوندن لقب سطحي و درك نكرده به منتقد چه صيغه ايه؟؟؟؟:|

.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من میترسم به فروش بازی لطمه بخوره و کیج نا امید شه!!
موفّقیبتش صد در صد از HR کمتر میشه.بشینید ببینید!!

M

!_Meshki_!

مثل اينكه روايت داستان از فاجعه اونورتره ...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من هنوز بازی نکردم ولی 2 ماه پیش که Heavy Rain رو بازی کردم اصلا اونجوری که انتظار داشتم نبود. این مسئله در مورد Indigo prophecy هم صادقه...خیلی داستان گویی بازی های کیج مشکل داره. خیلی هم زیادی ادعاش میشه برید مصاحبه اش رو تو Gamespot گوش بدید، یه جا میگه تا قبل از Heavy Rain داستان گویی و احساسات خیلی موضوع مورد علاقه گیمر ها نبود اون موقع...! عجب!

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من اصلا هیچ تعصبی روی هیچ بازی و هیچ کنسولی ندارم.
ولی این بازی یک شاهکار هست.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
من هنوز بازی نکردم ولی 2 ماه پیش که Heavy Rain رو بازی کردم اصلا اونجوری که انتظار داشتم نبود. این مسئله در مورد Indigo prophecy هم صادقه...خیلی داستان گویی بازی های کیج مشکل داره. خیلی هم زیادی ادعاش میشه برید مصاحبه اش رو تو Gamespot گوش بدید، یه جا میگه تا قبل از Heavy Rain داستان گویی و احساسات خیلی موضوع مورد علاقه گیمر ها نبود اون موقع...! عجب!

وقتی از چیزی انتظار دارید تا بتونید به بهترین شکل ممکن ازش بهره ببرید باید در زمان و موقع خودش بازی کنید نه 3 سال بعد از منتشر شدنش!

micky

کاربر سایت
Aug 13, 2011
150
نام
حسین
سلام بچه ها من ایکس باکس باز هستم ولی بازی های دیوید کیج انصافا حرف نداره حتی اگه امتیاز یک هم بگیره بازهم حرف نداره

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
یعنی داستان بازی اینقدر پیچیده و مبهم بوده؟
دقيقا همين حالت رو داره به نظر شخصي من اصلا نميتونه گيمر با داستان ارتباط برقرار كنه و در متن داستان قرار بگيره و متاسفانه داستان هم نقطه عطفي براي هيجان يا تعليق نداره....
گيم پليش بدك ني فقط نقطه درخشان بازي موسيقي و گراف بالاش هست واقعا اين دو نكتش تحسين برانگيز.
همین که متا بتونه به 80 برسه یعنی یک موفقیت بزرگ!
فراموش هم نکنیم که خیلی از بازی های بزرگ و خوش نام تو 2013 هم متی بین 75 تا 80 داشتن از کرایسیس و متال گیر رایزینگ بگیرید تا دد اسپیس و توتال وار و گیرز آو وار .....!
دقيقا با نظرت موافقم البته فقط بعيد ميدونم متاي اين بازي بتونه به 80 برسه نظر من بين 70تا 73 هستش

پ.ن:در مورد اهميت متا هم خود من به عنوان يه كسي كه بيشتر به سمت انحصاري هاي سوني تمايل دارم بدون لحظه اي درنگ اعلام ميكنم مهمترين مرجع و متر براي سنجش و ارزيابي گيم هست و به شدت معتبر ......همين متاس كه باعث ميشه ارزش ابر شاهكارهايي مثل GTA V و TLOU و RDR رو با بازي هاي خوب يا متوسطي مثل همين بازيه B TS و بازي هاي ديگه اي در اين رنج تميز داده بشه.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
اگه همین جوری پیش پره باید متا در حد 70 تا 75 بشه . واقعا این نمره ها در حد بازی نیستن . بابا چرا کسی کیج رو درک نمیکنه .

کسی که خودش رو ناجی صنعت می دونه ازش چه انتظاری دارید؟

هر کسی که "متفاوت" باشه دلیل بر خوب بودنش نیست. مثلاٌ کلی فیلم متفاوت داریم که اکشن هم نیستن، ولی اینقدر مضخرف هستن که فیلم های اکشن آبکی رو بهشون ترجیح می دم. این آقا فکر کرده یه فیلم نامه بنویسه الن پیج رو هم بذاره توش تو داستانش تغییری ایجاد می شه که نشد. این بحث متفاوت بودن رو یه عده طرفدار روشنفکرنما مطرح کردن که بگن متفاوت هستن (درست مثل بحث سینما). باشه آقا جان، شما بازی خشن دوست نداری. فهمیدم متفاوت هستی. اما نباید به خاطر خودت بازی رو بیش از حد بزرگ کنی. وقتی نهایت حرفتون اینه که بیاین بارون باریدن توی HR رو "احساسی و هنر" خطاب کنید دیگه حرفی نمی مونه. این ها همه اش کلیشه هست، یه عده که اولین بارشونه همچین چیزهایی رو تو عمرشون دیدن الکی بزرگنمایی می کنن. بازی که گیم پلی درست حسابی نداشته باشه جاش این جا نیست.

یادتون میاد اون زمانی رو که با شماها در رابطه با HR بحث می کردم؟ الان نتیجه اش رو می بینید.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
چند امتیاز از بازی البته نمیدونم ثبت میشن یا نه :d

aa79638175a06dd41.png

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
http://irbgamer.com/beyond-two-souls...a-masterpiece/
4.5/5
This is another one of those games that shows its next-gen readiness way before systems launch. Quantic Dream’s games will look absolutely phenomenal with next-gen graphics as their quality speaks for themselves. And while Beyond has a few quirky changes in controls, the story is superior and very well worth partaking in the experience.

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
آقای کیج اگه وقت و هزینش رو واسه ساخت یه فیلم میذاشت مطمعنا موفق تر بود تا ساخت یه بازی که شبیه فیلمه و شما بیشتر تماشاگرید تا بازیکن!
تا همین یک ماه پیش هفته ای نبود که بازی رو هایپ نکنن,اینم نتیجش!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر