امتیازات Baldur's Gate 3

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Baldur's Gate III

KeyArt_new_gif.gif

Developer & Publisher: Larian Studios Games
5 Platforms: PC, PlayStation
Genre: Role-Playing, Western-Style
Number of Online Players: Up to 4 Players

Release Date
PC-> 3 August 2023
PS5-> 6 September 2023

🔹️🔹️🔹️🔹️
META
PC ---> 96
PS5 ---> 96

OPEN
96
🔹️🔹️🔹️🔹️

Screenshot_20230912-101753_Samsung Internet_copy_1000x450.jpg
Screenshot_20230912-101736_Samsung Internet_copy_1000x450.jpg

➿➿➿

GameGrin 10/10
MoviesGamesAndTech 10/10

MMORPG.com 10/10
Edge Magazine 10/10
CD-ACTION 10/10
Digital Trends 10/10
Impulsegamer 10/10
DESTRUCTOID 10/10
Malditos Nerds 10/10
Meristation 10/10
CGmagazine 10/10
Games.cz 10/10
Gryonline.pl 10/10
DualShockers 10/10
Dexerto 10/10
PCMAG.COM 10/10
THE GAMER 10/10
PC Invasion 10/10
BaziCenter 10/10
GGrecon 10/10
WellPlayed 10/10
Vgames 10/10
IGN France 10/10
Inverse 10/10
IGN 10/10
Video Gamer 10/10
Twinfinite 10/10

PC Games 10/10
Power Unlimited 10/10
IGN Adria 10/10
KeenGamer 10/10
Eurogamer Germany 10/10
Gaming Trend 10/10
Attack Of The Fanboy 10/10
10/GamesRadar+ 10
Games Hub 10/10
NME 10/10
Pocket-lint 10/10
RPG Site 10/10
Video Games 10/10
Digital Chumps 10/10
Hardcore Gamer 10/10
IGN Portugal 10/10
GFINITY 10/10
Guardian 10/10
IGN Spain 10/10
Gamereactor UK 10/10
GamingBolt 10/10
Gamers Heroes 10/10
TRG 10/10

🔹️🔹️🔹️
Cogconnected 9.9/10
The Games Machine 9.9/10
Inven 9.8/10
Vandal 9.8/10
PC Gamer 9.7/10
GameSpace 9.7/10
RAGEquit.gr 9.6/10
Gamersky 9.6/10
Hobby consolas 9.6/10

IGN BRASIL 9.5/10
God is a geek 9.5/10
Noisy Pixel 9.5/10
Checkpointgaming.net 9.5/10
SomosXbox 9.5/10
Everyeye.it 9.5/10
Game Informer 9.5/10
Multiplayer.it 9.5/10
Gamer.NL 9.5/10
Wccftech 9.5/10
But Why Tho 9.5/10
Jeuxvideo 9.5/10
ZTGD 9.5/10

Spaziogames 9.3/10
Comicbook 9/10
Metro Game Central 9/10
Sektor.sk 9/10
Hey Poor Player 9/10
Gamer.no 9/10
App Trigger 9/10
PCGamesN 9/10
MGG 9/10
Worth Playing 9/10
Game Rant 9/10

We Got This Covered 9/10
🔹️🔹️🔹️
4PLAYERS 8.9/10
XGN 8.5/10
New Game Network 8.5/10
Eurogamer 8/10
Siliconera 7/10

➿➿➿

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
البته لحنی که شما استفاده میکنی اصلا جالب نیست به نظرم

جونور، گر گوری، پوشک پوش، شل مغز و...

رقابت و کل کل همیشه بوده و هست، دیشب طرفدارای یه تیم ورزشگاه رو بعد از باخت آتیش زدن، اون سال به خاطر سقوط تیم حریف و مردن بازیکنانش جشن گرفتن و...

حالا ما میایم اینجا برای خنده و فان چارتا تیکه بهم میندازیم و میم می‌فرستیم دلیل نمیشه لایق این القاب باشیم و کسایی که مثلا از کنارش رد میشن و بی طرف خطاب میکنن خودشون رو، آدمای کول و بافهم و شعوری باشن.

این جمله "گیمر از لحاظ مغزی رشد کرده باشه رو هر پلتفرمی بازی میکنه" باز دوباره خودش یه لحن نامناسب برای جمع بستن یک دسته بزرگ از آدماس!

شاید من و دیگران پول خرید کنسول رقیب رو نداشته باشیم، شاید نتونیم در کنار PS5 مون هزار دلار خرج خرید یه سیستم روز بکنیم و از همه مهم تر، شاید بازی های رقیب اصلا به سبک ما نخوره! که واقعا در تمام طول دو نسل هشت و نه، هیچوقت، هیچوقت حتی یک بازی انحصاری مایکروسافت با حس و حال من جور نبوده که برم تجربه ش کنم، هیچوقت حسرت تجربه بازی های مایکروسافت رو نداشتم که به خاطرش سیستم ارتقا بدم یا دنبال کنسولش برم و این برای من مثل روز روشنه، همونطور که بازی های نینتندو این شکلیه برام.

پس دلیلی نداره من گیمر توی سه تا پلتفرم بازی کنم، وقتی یک پلتفرم نیاز منو پوشش میده. من نمیتونم بی طرف بشم، باید یک ساید داشته باشم مثل همه چیزای دنیا، مثل آیفون و اندروید، مثل پرسپولیس و استقلال، مثل من سیتی و من یونایتد، مثل ویندوز و مکینتاش و... بی طرف بودن برای من بی معنی ترین چیز دنیاس.

دیشب شما منو کوت هم کردی بعد انگار حذفش کرده بودی، ولی حرفات قشنگ نیست واقعا. من اگه مایکروسافت، خریدهاش، بازی هاش رو ترول میکنم به خاطر جنبه فان و خنده دارش توی انجمنه، هیچوقت فراتر از این نرفته کارم که برم یوزر بسازم ریویو بامب کنم یا چندتا یوزر همینجا بسازم برای بیشتر ترول کردن.
نداشتن پلتفرم رقیب و دوست نداشتن بازیهای اون پلتفرم یک چیزه ، از روی نادونی رفتن و اسکور صفر دادن که نمراتش بیاد پایین یک چیز.
من هم پلتفرم اصلیم پی سیه ، تو این نسل نه پلی استیشن دارم و نه ایکس باکس.
اما خب اینکه اون پلتفرم ها رو ندارم یا با بازیهاش ارتباط نمیگیرم دلیل نمیشه باهاشون وارد جنگ بشم.

کل کل کلا جذابه قبول دارم.
ساید داشتن ، گروه داشتن و حس رقابت خوبه ولی همین بیش از حد که میشه از منطق خارج میشه و ملت کارهای عجیب غریب میکنن.
مثالش همین صفر و یک ردیف کردنها.
اینکه توییت میکنن پلی استیشن باید فلانی رو اخراج کنه که داره بازیی که دوست داره رو استریم میکنه و...
تو همین سال گذشته خیلی مورد بدتر از این هم داشتیم علیه پلتفرم ها یا بازیها و...
خودتم که از فوتبال مثال آوردی.
این آدمها بنظرت نرمالن؟

این جمله "گیمر از لحاظ مغزی رشد کرده باشه رو هر پلتفرمی بازی میکنه" باز دوباره خودش یه لحن نامناسب برای جمع بستن یک دسته بزرگ از آدماس!
چرا جملم رو تغییر میدی؟
من نوشتم:
گیمری که از لحاظ مغزی هم رشد کرده باشه براش فرقی نمیکنه پلتفرم چی باشه.
از بازی کردن لذت میبره.
چطور از این رسیدی به اینکه گفتم همه گیمرها باید همه پلتفرم ها رو داشته باشن یا همه بازیها رو بازی کنن؟
=============

یک عده از گیمرها کم سنن خب انتظاری ازشون نیست.
ولی سن که میره بالا نرمال اینه که انتظار داری سطح شعور هم به نسبتی افزایش پیدا کنه.
اما خب خروجی کارهایی که انجام میدن رو میبینی مشخصه که رشد فکری و شخصیتی اونها در چه حدیه.

حالا یک گیمری از یک بازی خوشش میاد یا برعکس.
اینکه من نوعی هدف زندگیم بشه زدن کنسول/پلیرهای رقیب و برای اینکار بطور انفرادی/گروهی تلاش کنم دیگه اسمش فان ، کل کل و خنده و... نیست.
من تازه خودم رو سانسور کردم.
واقعا اگه متوجه بشم کسی همچین طرز فکری داره از چند کیلومتریش هم رد نمیشم.

من این جملات رو نوشتم ــ درسته تو ذهنم یک عده کاربر تو همین انجمن رو نزدیک به این نوع رفتار میدونم که تو پستم هم گفتم ــ ولی نمیدونم شما چرا به خودت گرفتی؟!
نه هیچوقت اسم بردم و مهمتر از اون یک ساید رو بصورت کلی خطاب نکردم.
دقیقا تو این چند پست آخرم تو تاپیک استارفیلد و اینجا کامل مشخصه که از بخشی از طرفدارهای پلتفرمها دارم صحبت میکنم.
از اینها تو هر 3 پلتفرم داریم.

شما میخوای بگی این عده وجود ندارن؟

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
با توجه به ثبت نمرات جدید برای نسخه ی پیسی، بازی بالدورز گیت ۳ در رتبه ی چهارمین بازی برتر تاریخ پیسی در طول همه ی سالها در متاکریتیک قرار گرفت :D
بازی فاصله زیادی تا بازگشت به متا 97 نداره در حال حاضر با میانگین 96 در رتبه 30ام متا قرار داره و با توجه به اینکه بازه 96 از رتبه 24 شروع میشه و تا 50 ادامه داره، بازی خیلی به عدد 97 نزدیکه. یه چند تا 10 دیگه کار رو در میاره ( looking at you Gamespot):D . البته به شرطی که خبری از 9 یا حتی 9.5 هم نباشه. فقط 10 :D
Screenshot 2023-09-12 012402.png

یخورده امیدوارتون کنم مثل موقعی که بازی فاصله ای تا 98 نداشت ولی یوروگیمر زهر خودش رو ریخت :D

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
بازی فاصله زیادی تا بازگشت به متا 97 نداره در حال حاضر با میانگین 96 در رتبه 30ام متا قرار داره و با توجه به اینکه بازه 96 از رتبه 24 شروع میشه و تا 50 ادامه داره، بازی خیلی به عدد 97 نزدیکه. یه چند تا 10 دیگه کار رو در میاره ( looking at you Gamespot):D . البته به شرطی که خبری از 9 یا حتی 9.5 هم نباشه. فقط 10 :D
View attachment 308833

یخورده امیدوارتون کنم مثل موقعی که بازی فاصله ای تا 98 نداشت ولی یوروگیمر زهر خودش رو ریخت :D
دیگه تقریبا سایت خاصی نمونده که نقد نکرده باشه. عجیبه که گیم اسپات خبری ازش نیست.

• Like
Reactions: ™MaMaD

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
هر 3 برای PC ثبت شدن!

GameGrin 10/10​
The scope of Baldur’s Gate 3 is scandalously large and, what’s more, Larian Studios manages to make good on every detail. It’s up there with the greats, an adventure that any avid role-player will revel in, and one that few will ever regret embarking on

MoviesGamesAndTech 10/10​
Baldur's Gate 3 is a fantastic fantasy RPG that will be sure to take hundreds of hours of your time as you explore the world, delve deep into the plot, and enjoy countless other side activities. It looks fantastic, plays fantastic and is just all-round fantastic

MMORPG.com 10/10​
Throughout the entirety of my runtime, I felt transported, compelled to help find a way to save myself and the companions I had grown to love over time. And it’s a world I don’t want to leave, at least not yet. Baldur’s Gate 3 is, simply put, the greatest RPG I’ve ever played​

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
:Groupwave:

دست کسری درد نکنه که متوجه شد، در آخر خیلی خوشحالم که لاریان نقد را دید

View attachment 309261
لارین استودیو واقعا باحالیه.
تو دوره EA که بررسی نوشتم براشون ، ایمیل دادن تشکر کردن .
در حالی که سایتی که براش نوشتم سایت مشهوری نیست عملا

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
نمی دونم چه جو مسمومی هست به جون گیمرها افتاده که متا 96 باشه یا 97 ... واقعا چه فرقی داره اصلا بیاد اول لیست !!! یادش بخیر تا قبل این نسل و نسل قبلی خبری از این داستان ها نبود بازی می کردیم بدون توجه به این چرندیات لذت شو می بردیم ... دیگه کاری به چقدر افت فرم داره یا جزئیات تکسچرها و ... نبود بازی هم برامون خیلی خیلی لذت بخش بود ! الان یک جوری شده که گیمرها افتادن دنبال کمال گرایی!!! بازی ها شده اپن ورلد های تو خالی فقط برای گرفتن نمره متا فروش !!! آفتابه لگن ۷ دست شده و شام و ناهار هیچی !!! بشینین رفقا بازی تون رو بکنید ول کنید بابا ... والا.

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
لارین استودیو واقعا باحالیه.
تو دوره EA که بررسی نوشتم براشون ، ایمیل دادن تشکر کردن .
در حالی که سایتی که براش نوشتم سایت مشهوری نیست عملا

سازنده خاکی‌تر و با مرام تر نداریم ...

اما فکر می کنم آخرین نقدی باشه که می نویسم.

خیر دادا، این قصه سر دراز دارد .....

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,446
نام
علی
نمی دونم چه جو مسمومی هست به جون گیمرها افتاده که متا 96 باشه یا 97 ... واقعا چه فرقی داره اصلا بیاد اول لیست !!! یادش بخیر تا قبل این نسل و نسل قبلی خبری از این داستان ها نبود بازی می کردیم بدون توجه به این چرندیات لذت شو می بردیم ... دیگه کاری به چقدر افت فرم داره یا جزئیات تکسچرها و ... نبود بازی هم برامون خیلی خیلی لذت بخش بود ! الان یک جوری شده که گیمرها افتادن دنبال کمال گرایی!!! بازی ها شده اپن ورلد های تو خالی فقط برای گرفتن نمره متا فروش !!! آفتابه لگن ۷ دست شده و شام و ناهار هیچی !!! بشینین رفقا بازی تون رو بکنید ول کنید بابا ... والا.
متا چیز بدی نیست ولی درست میگی، این بهای بیش از حد و یه نمره بالا پایین دیگه بیش از حده! من هر بازیی که متای زرد داشته و گرفتم واقعا بدردنخور بوده جز یه بازی که اونم یکی از بچه های فروم معرفی کرد، بقیه ی بازیارو هرچی متا زرد بود و گرفتم به تهش نرسوندم و یکم بازی کردمو ولش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر