امتیازات Back 4 Blood

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
تو بازى نميشه مچ ميكينگ كرد؟ هرچى گشنم نديدم
من روی xbox مشکل دارم دقیق مثل شما اکثرا یا join نمیشه یا پیدا نمیکنه وقتی پیدا هم میکنه لگ هست و میندازه از سرور بیرون.الان 4 تا بازی دیگه انلاین دارم بازی میکنم هیچ مشکلی ندارم الا این بازی..!!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من روی xbox مشکل دارم دقیق مثل شما اکثرا یا join نمیشه یا پیدا نمیکنه وقتی پیدا هم میکنه لگ هست و میندازه از سرور بیرون.الان 4 تا بازی دیگه انلاین دارم بازی میکنم هیچ مشکلی ندارم الا این بازی..!!
بررسی کنید ببینید NAT شما روی کنسول moderate یا open باشه در غیر اینصورت مچ میکینگ انجام نمیشه

من بتا رو پلی دادم به شدت یاد world war z و killing floor و بازیهای هم سبک مشابه افتادم
همینطور بازی مسخره ای به نام OVERKILL's The Walking Dead که همون روز اول گذاشتمش کنار به علت اینکه ازش استقبال نشد و پلیری توش نبود !

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
تاپیکشو پیدا نکردم اینجا میزارم:

این ویدئو رو حتما ببینید واقعا جالبه، Valve عجیب جلوتر از زمانش بوده، من خودم کلی تایم پای L4D2 گذاشتم الان که اینجا توضیحات سازنده هاشو پخش میکرد میفهمم چرا B4B هیچ وقت نزدیک اون تجربه نمیشه، بازی مال 2008 ـه از خیلی از نظرات از بازیای الان بهتره :|

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من تاپیک بازی رو ندیدم ، کلا بازیش خیلی منوی گیج کننده ای داره اصلا حوصله ندارم بخوام بیوفتم توش و بفهمم چی ب چیه ، واقعا l4d عالی بود گیم پلی سریع و روون ، ولی این یجوریه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

این ویدئو رو حتما ببینید واقعا جالبه، Valve عجیب جلوتر از زمانش بوده، من خودم کلی تایم پای L4D2 گذاشتم الان که اینجا توضیحات سازنده هاشو پخش میکرد میفهمم چرا B4B هیچ وقت نزدیک اون تجربه نمیشه، بازی مال 2008 ـه از خیلی از نظرات از بازیای الان بهتره :|
عموم ملت فکر میکنن ناشر هیچ دخلی توی ساخت بازی نداره و تا حدودی هم درسته ولی لزوما در مورد همه صدق نمیکنه. Valve چون خودش بازیساز هست، تاثیر خیلی زیادی توی خوب بودن L4D داشته و قشنگ میشه اینو دید. بعضی از سازنده ها بعد از جدا شدن از ناشری که بهشون توی بزرگ شدنشون کمک کردن، سطح کاریشون کاملا افت میکنه.
یه مثال بارز بزنم، میکامی هست که بعد از جدا شدنش از کپکام فقط داره درجا میزنه و اینو میشه از فرمول تکراری بازی هاش دید (خوب یا بدشون رو کاری ندارم).

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

انیمیشن مردن زامبیا @-)@-)

عموم ملت فکر میکنن ناشر هیچ دخلی توی ساخت بازی نداره و تا حدودی هم درسته ولی لزوما در مورد همه صدق نمیکنه. Valve چون خودش بازیساز هست، تاثیر خیلی زیادی توی خوب بودن L4D داشته و قشنگ میشه اینو دید. بعضی از سازنده ها بعد از جدا شدن از ناشری که بهشون توی بزرگ شدنشون کمک کردن، سطح کاریشون کاملا افت میکنه.
یه مثال بارز بزنم، میکامی هست که بعد از جدا شدنش از کپکام فقط داره درجا میزنه و اینو میشه از فرمول تکراری بازی هاش دید (خوب یا بدشون رو کاری ندارم).
البته اینجا نشون میده خیلی از سازنده های L4D از خود ولو بودن و صرفا فقط بحث همکاری ناشر و سازنده نبوده + از سازنده هایی که تو خود استدیو Turtle Rock رو L4D کار کردن فقط 4-5 تاشون رو Back4Blood کار کردن که آمار فاجعه ای ـه
به هر حال یـ چیز دیگه ای رو هم من اضافه کنم , خیلیا یادشون میره که بازی سازی یـ کار تیمیه . چپ راست از این و اون یک سریا بت میسازن و بهشون میگن استاد نمیدونن که موفقیت همین افراد از تیمی میاد که داره بازی رو میسازه خیلی از ایده هایی که بابتشون ما به این افراد میگیم استاد از سازنده هایی میاد که شاید تا حالا اسمشون رو هم نشنیدیم و همینجوری گمنام موندن . البته این به این معنی نیست که کسایی که همیشه اسمشون بولد میشه و بهشون لقب استاد و غیره داده میشه رو موفقیت بازیا تاثیر نداشتن ولی چیزی که کاملا واضحه بازی سازی یـ همکاری دو طرفه هستش که خیلی وقتا این قضیه نادید گرفته میشه !

پ.ن :

"Cooperative first-person shooter from the creators of Left 4 Dead Evolve

:))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
انیمیشن مردن زامبیا @-)@-)
اون زمان آدم یک مشت زامبی پشت هم میکشت خیلی دقت نمیکرد چقد روی تک تک جزئیات بازی کار شده تا همچین تجربه لذت بخشی بده بعد که B4B میزنی میفهمی تا این ریزه کاری ها نیاد کنار هم تجربه هم به اون خوبی نمیشه.
تیکه انیمیشناشو چند بار دیدم واقعا پشم ریزانه :D الان 90 درصد بازیا کار خودشونو با رگدال آسون کردن یا هم چهار تا انیمیشن مردن تکراری میچپونن تو بازیو میرن، از اونطرف انیمیشنای صورت کارکترا هم واقعا معرکس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر