امتیازات Astro's Playroom

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
178064

Astro's Playroom

ناشر: Sony, Playstation Studios
سازنده: Japan Studios, Team Asobi
ژانر: پلتفرمر سه بعدی
تاریخ عرضه: 12 نوامبر 2020
پلتفرم ها: PS5

متاکـــریتیک | اوپن کریتیک
83 | ؟؟

2020-11-12_001950-jpg.179455

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
@SepehrR

عزیز من بهت قول میدم این بازی بلند هم بود شاخش متاش 85میشد مگه ماریو چی داره که استرو بات نداره؟ چیزی که پشت ماریو رو داره ایکون بودنش یسری از رسانه بیخود بهش 10 میدن متاش بیشتر از اون چیزی میشه که باید بشه بازم میگم مین لاین ها رو نمیگم ولی یه مقدار شاید شامل حال اونا هم بشه هرچند که فوق العادن
من تو این نسلی که گذشت یکی از بهترین عنوان‌هایی که بازی کردم Super Mario Odyssey بود و نمراتش کاملا حقش بود! حالا GOTY اون سال شد BOTW اما به نظر من حق SMO بود و خیلی بیشتر از BOTW باهاش حال کردم!
در مورد نمره Astro هم خوب بازم چیزی که میگی درست نیست. این شماره دوم از سری Astro به حساب میاد و شماره یکش که بازی VR بود متاش 90 شد! پس این جوری نیست که cap بازی‌های پلتفرمر اینچنینی ۸۵ باشه و فقط به ماریو نمره بالا بدن...

• Like
Reactions: Z-fan

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
واس منتقد جماعت همه بازی ها مجانیه :)):)):))
اون بحثش جداست، ولی همینطور که گفتن همین جماعت محتوا نسبت به قیمت رو هم مورد بحث قرار میدن:D

دیگه وقتی یه بازی 4~5ساعته مجانیه، نباید ازش انتظار بازی 60~70دلاری داشت:D

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
@SepehrR

نمرات SMO کاملا حقش بود شکی نیست من خودم میخواستم به عشق این بازی یه سوییچ بگیرم که قیمتا ساییدمون فقط دارم میگم رسانه هایی مثل IGN براشون مهم نیست فلان بازی ماریو شاهکار یا نه دست کم یه 9 بهش میده! همینا اوروقت ممکنه بیان سر استرو چون ایکون نیست یه 7 یا 8 ول بدن در حالی که چندسال قبلش یه 9 بیخودی به چند ترین بازی ماریو دادن آخه این منطقیه؟ من حتی دیدم همین ign تلاش کرده ایکونی مثل سونیک زمین بزنه اصلا اعجوبه هایین

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
عالی
امیدوارم بهترین پلتفورمر های پلی استیشن بشه:x
امیدوارم بهتر از ایناش تو راه باشه مثل ریمیک سه گانه جک از بلوپوینت ولی مثل ریمیک medievil نیان بچه گانش کنن :D رچت که از کمدی سیاه تبدیل کردن به مدیای نی نی کوچولوها حالا شاید از جک یچی دیدیم چقدر دلم واسه دوران ps2 که سازنده ها برا بزرگسال پلتفرمر میساختن و نه بچه ها تنگ شده حتی میاموتو سان هم میخواستن یه ماریو جدی تر بدن که متاسفانه کنسل شد :D

• Like
Reactions: kamyy and mahdi1996

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر