امتیازات Animal Crossing: New Horizons

پیش بینی نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    37
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
131650

Animal Crossing: New Horizons

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo EPD
سبک: شبیه ساز - زندگی مجازی
پلتفرم: Nintendo Switch
تاریخ عرضه: 20 مارس 2020

متاکریتیک | اوپن کریتیک
90 | 90

150294

Attachments

• 1584379214078.png
    1584379214078.png
    79.6 KB · مشاهده: 924
آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آآآقا
بعد اومدن نمرات رای دادن فول ـه :D... درسته من چشمم باباقوری دیده یه روز دیرتر زدم بسته شه نظرسنجی، ولی تو بیا و مردی کن رای نده :D

فقط میخوان 91 کنن گند بزنن به پیشبینی ما

حداقل اوپن کریتیک هوامون رو داره :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
عالی شد
من الان 92-94 رو زدم ولی قبلش هم با اینهمه کاری که رو بازی کرده بودن، احتمال این متا رو میدادم.

تبریک میگم به معدود نینتندو فنهای فروم. جایی که نینتندو رو خیلیا نمیشناسن و برای انحصاری بودن بازیهاش افسوس نمیخورن حتی خودمم خیلی دیر فهمیدم چه جواهری هست نسل قبل تازه.

اینم کنسول سوییچ باندل Animal Crossing که خیلی جاها out of stock شده

150947-games-news-nintendo-unveils-a-gorgeous-limited-edition-switch-for-animal-crossing-new-webp.132218

Attachments

• 150947-games-news-nintendo-unveils-a-gorgeous-limited-edition-switch-for-animal-crossing-new-...webp
    42.4 KB · مشاهده: 247

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
آآآقا
بعد اومدن نمرات رای دادن فول ـه :D... درسته من چشمم باباقوری دیده یه روز دیرتر زدم بسته شه نظرسنجی، ولی تو بیا و مردی کن رای نده :D
من رای نداده بودم، الانم رای نمیدم. ولی نظرم همیشه به 85-88 نزدیک بود.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
جدا این بازی هم اینجا طرفدار داره من 1 تریلر ازش دیدم از سیبیلام خجالت کشیدم حتی راهنمایی هم که ملت harvesmoon می زدن برام عجیب پسرا از این بازیا بکنن:D

• Like
Reactions: Stephen Dedalus

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
جدا این بازی هم اینجا طرفدار داره من 1 تریلر ازش دیدم از سیبیلام خجالت کشیدم حتی راهنمایی هم که ملت harvesmoon می زدن برام عجیب پسرا از این بازیا بکنن:D
Weak Bait
;))

Stephen Dedalus

کاربر سایت
Mar 18, 2020
82

راستش میدونم بحث سلیقه است و درست نیست از یه بازی پرطرفداری که خودت خوشت نمیاد انتقاد کنی، قصد بی احترامی به فن هاش رو هم ندارم اما نظر شخصی من اینه که، یعنی نظر که، همش با خودم فکر میکنم در طول زندگی باید چی به سر یه فرد امده باشه و چه فعل و انفعالاتی درش رخ داده باشه که بشینه اینو بازی کنه.

• Like
Reactions: s.1

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
راستش میدونم بحث سلیقه است و درست نیست از یه بازی پرطرفداری که خودت خوشت نمیاد انتقاد کنی، قصد بی احترامی به فن هاش رو هم ندارم اما نظر شخصی من اینه که، یعنی نظر که، همش با خودم فکر میکنم در طول زندگی باید چی به سر یه فرد امده باشه و چه فعل و انفعالاتی درش رخ داده باشه که بشینه اینو بازی کنه.
بعضی موقع ها یک سری از ماها که فعل و انفعلات خاصی سرمون اومده :D از اینکه یک سره بزنیم تو گیم ملت رو بکشیم بریم جلو خسته میشیم، میخوایم گیم بهمون آرامش بده و ریلکس بشیم. میریم سمت گیم های مثل همین Animal Crossing ، Harvest Moon، My Time at Portia یا حتی گیم هایی مثل Frostpunk و Simcity و Cities:Skylines
هدف همیشه کشت و کشتار نیست :)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

یه بازی.... یه بازی بگو من نتونم عین این جمله رو براش تکرار نکنم :D
هیچ دلیل منطقی ای واسه ویدیو گیم بازی کردن وجود نداره اگه بخوایم از این زاویه ای که داری وارد میشی نگاه کنیم... بهتره این بحث رو شروع نکنی و صرفا فکر کنی که "آره این بازی تو یه سبکیه که من دوست ندارم، همین" :D

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
حالا نه اینکه توی بقیه بازی ها ادم مسائل فیزیک کوانتومی رو حل میکنه و به کشف واکسن کرونا میرسه، توی این بازی هیچکار نمیکنه :D

+
میریم توی خارج از تاپیک میگن زمین تخته، میایم اینجا طرف یجوری حرف میزنه انگار خودش میشینه سرعت فرود موشک های ناسا رو حساب میکنه :|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

بله بحث سلیقه هست این بازی یا بازی های دیگه the sims هم مشابه همین ها هست اما این بازی سبکش دیگه کاملا بچگانه هست یعنی مشابه زلدا a نیست که از پیر تا جوان بشه بازیش کرد. می دونید چی می گم مشابه کارتون تام و جری که هر کی ببینش یا مشابه oggy ایرادی نداره اما مثلا در سن 20 یا 30 سالگی بشینی هنا دختری در مزرعه ببینی خوب عجیبه حالا سوالم اینجاست اینجا کسایی که ازش طرفداری می کنن سنش چطوریاس واقعا سنشون کمه یا چیز دیگه ای هست

• Like
Reactions: Arima Kishou

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,242
بحالا سوالم اینجاست اینجا کسایی که ازش طرفداری می کنن سنش چطوریاس واقعا سنشون کمه یا چیز دیگه ای هست
والا من نمیتونم در مورد همه طرفدارای انیمال کراسینگ نظر بدم بخصوص که تا حالا خودمم بازی نکردم این سری رو. ولی مطمئنم هر چی باشن مثل شما اینطوری تک بعدی نیست طرز فکرشون:D
سیمز بازی بچگانست؟ ریلی؟:D قطعا یه سری بازیها هستن که مثلا مخاطب مونث بیشتری دارن در مقایسه با بازیهایی مثل DOOM :D الان باید نتیجه بگیریم این بازیها دخترانه یا بچگانه هستن؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر