امتیازات Aliens: Colonial Marines

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
آپ:

gamesTM – 4/10
Eurogamer – 3/10
OXM – 6/10
Polygon – 3/10
OPM – 6/10
6.2/10 [URL="http://www.computerandvideogames.com/390380/reviews/aliens-colonial-marines-review-or-how-to-waste-a-great-license-review/?page=2#top_banner"]– CVG
[/URL]Gamespot – 4.5/10
El33tonline – 2/5
Edge – 5/10
Gamestalker – ‘Bad’
LaPS3 (Spain) – 58/100
Konzolista.cz – 5/10
Lazygamer – 4.9/10
GamerZines – 58/100
IGN – 4.5/10
Destructoid – 2.5/10
Kotaku – ‘No’
The Escapist – 3/5

-----------------------------------------------------

GamesTM - 4/10

Many of Colonial Marines' flaws could have been excusable back in the early days of the Xbox 360 and PlayStation 3, but now, when every title is polished to excruciating level of quality, it just doesn't cut it

Graphically, it's one of the worst we've seen grace consoles in years. It certainly may have been acceptable in 2006, when the game was first conceived, but now it just looks embarrasing up against other titles coming out in the Q1 release window.

Colonial Marines does at time play with expanding the lore in a meaningful way but skirts over it almost immediately.

Even some returning voice actors voicing their digital characters can't save the train wreck of a narrative, and it certainly doesn't help to immerse you in the world when the lip-sincing doesn't even match up.

Without Cameron's guiding hand, the story never amounts to anything more than a vehicle to drive players from one disappointing corridor to the next.

عروسک نیوت رو میتونید تو چپتر 5 پیدا کنید! :(

پ.ن: بعد از 5 سال معطلی، بمیر GearBox خواهشا! :(

آخرین ویرایش:

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
من حتی این رو تو لیست بازیهای امسال م قرار ندادم چه برسه حالا دانلودش کنم یا حتی اگر کسی هم بدهنصبش کنم نمیکنم ! این عنوان از همون زمانی که تایید شد میدونستم یه اشغال به تمام معنای دیگه رو میسازه ! امتیاز نیاز نبود !! نسخه ی قبلیش هم یه اشغال وصف نشدنی بود !! با این ip مزخرف خداحافظی کنن ! فیلم موفق بود ولی بازیش هیچوقت موفق نمیشه تا قیام قیامت !

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
من که قبلیو تموم کردم و میتونم بگم بجز جوی که تو بازی داشت دیگه هیچی نداشت:biggrin1:
همچی داغود بود و حتما اینم مثل اونیکیه . . .

---------- نوشته در 06:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 AM ارسال شده بود ----------

من حتی این رو تو لیست بازیهای امسال م قرار ندادم چه برسه حالا دانلودش کنم یا حتی اگر کسی هم بدهنصبش کنم نمیکنم ! این عنوان از همون زمانی که تایید شد میدونستم یه اشغال به تمام معنای دیگه رو میسازه ! امتیاز نیاز نبود !! نسخه ی قبلیش هم یه اشغال وصف نشدنی بود !! با این ip مزخرف خداحافظی کنن ! فیلم موفق بود ولی بازیش هیچوقت موفق نمیشه تا قیام قیامت !

خود ip مزخرف نیست که! سازندست که اون رو مزخرف میکنه :biggrin1:
اگه سگا اینو بده دست rocksteady میدونی چی میشه :biggrin1:(هر کی میاد همین جمله رو میگه ):biggrin1:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
بیچاره اونایی که پیش خرید کردن

حالا جالبه یکی از اسپانسرهای ufc156 که میلیونی تماشاگر داره تو امریکا همین بازی بود .
امار پیش خریدش هم خوب بوده.

تو این صنعت لعنتی معلوم نیست چه خبره یه بازی خیلی خوب به ورشکستگی میکشه یه اشغال اندازه کل فروش اون یکی تازه پیش فروش میکنه.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
بنظر من صنعت سینما و گیم اگه بخوان انقدر بهم نزدیک بشن فاتحه براشون واجبه !!!!! اینم اضافه کنم معدود فیلمهایی بوده که از روی بازیها ساخته شده موفق عمل کردند !!!!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
Gearbox اين نسل به جز Borderland ها بازي خوب ديگه اي به اون صورت نساخته.برخلاف مشهور بودنش اصلا استديو درجه يكي نيست.

اينجا هم رسما با اينهمه اتلاف وقت سرمايه هاي Sega رو به باد داد.

به نظرم اگه SEGA بخواد اين IP جون بگيره بايد بده دست Cryteck كه بهترين گزينه هستش.

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
Gearbox اين نسل به جز Borderland ها بازي خوب ديگه اي به اون صورت نساخته.برخلاف مشهور بودنش اصلا استديو درجه يكي نيست.

اينجا هم رسما با اينهمه اتلاف وقت سرمايه هاي Sega رو به باد داد.

به نظرم اگه SEGA بخواد اين IP بگيره بايد بده دست Cryteck كه بهترين گزينه هستش.

همچین میگی borderland ها انگاری 2 تا بازی پیش پا افتاده هستن. همین 2 بازی تو کارنامه کاریشون وقتی هست کافیه.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
واقعا هیچ دلیل قانع کننده ای برای این افتضاح GearBox وجود نداره! سرمایه گذاری و حمایت سگا به علاوه ی نام دوباره بر سر زبان افتاده ی بازی با توجه به فیلم اسکات و البته سابقه ی استودیو همه باید یه بازی خوب رو نتیجه می داد اما متاسفانه ظاهرا داره قضیه ی Duke Nukem تکرار می شه! یه IP قدیمی دیگه با امتیازات افتضاح! احتمالا همچین سرنوشتی در انتظار Brothers in Arms: Furious 4 هم خواهد بود :|

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
من که قبلیو تموم کردم و میتونم بگم بجز جوی که تو بازی داشت دیگه هیچی نداشت:biggrin1:
همچی داغود بود و حتما اینم مثل اونیکیه . . .

---------- نوشته در 06:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 AM ارسال شده بود ----------

خود ip مزخرف نیست که! سازندست که اون رو مزخرف میکنه :biggrin1:
اگه سگا اینو بده دست rocksteady میدونی چی میشه :biggrin1:(هر کی میاد همین جمله رو میگه ):biggrin1:

مرد حسابی چی میگی تو :d هر بازی رو بدن دست rocksteady تبدیل به غول صنعت گیم میشه :d چیزی مثل راکستار میمونه ! چشم بسته میشه بازیهاش رو ارجین خریدو لذت برد :d این ip بیشتر از این نمتونه ضرر بده ! سگا احمقه که سرمایش رو سر این هدر میده !!! این ip از نظر من 1 ریال هم ارزش نداره ! هیچ شرکتی هم حاضر به خریدش نمیشه ! حذفش کنن بره هر سال حال مارم بهم نزن :d

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
واقعا هیچ دلیل قانع کننده ای برای این افتضاح GearBox وجود نداره! سرمایه گذاری و حمایت سگا به علاوه ی نام دوباره بر سر زبان افتاده ی بازی با توجه به فیلم اسکات و البته سابقه ی استودیو همه باید یه بازی خوب رو نتیجه می داد اما متاسفانه ظاهرا داره قضیه ی Duke Nukem تکرار می شه! یه IP قدیمی دیگه با امتیازات افتضاح! احتمالا همچین سرنوشتی در انتظار Brothers in Arms: Furious 4 هم خواهد بود :|

دقیقا همین هایی که شما به عنوان نقطه قوتش گفتی نقطه ضعفشه سگا اگر حمایت میکرد (واقعا شما رو سگا دیگه حسال وا میکنی) که این همه تاخیر نمیخورد پرمتیوس هم تو گیشه انچنان موفق نبود گند زدن اخیر gearbox در BIA که در تیزر هاش هم واضح بود طوری که چند ساله کلا محو شده.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
واقعا حقشه این امتیاز گرافیک بازی که اوایل نسلیه و از همه داغون تر هوش مصنوعی بازیه که چه دشمانا و چه یاران خودی رو اعصابن :wallbash:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
این بازی تو لیست 100 بازی ما آخر شد ملت داشتن فحشمون میدادن :D حالا با یه نمره نمیشه تصمیم گیری قطعی کرد ولی 4 دیگه خیلی فجیع هست :D

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
یه نمره اومده فقط ازش :d صبر پیشه کنید :d

نیاز به نمره نداره اصلا
خودتون بگیرید بازیش کنید فاجعست

من گرفتم، کرافیکش که تعطیله هیچ، AI اش مرخصه، یعنی واقعا هویج رو به عنوان یار و گلابی رو به عنوان دشمن بزاری AI اشون بالاتر از اینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر