امتیازات A Plague Tale Requiem

پیش بینی شما از متای بازی

• 90+

رای‌ها: 2 2.4%
  • 86-90

رای‌ها: 15 18.1%
  • 80-85

رای‌ها: 59 71.1%
  • 76-79

رای‌ها: 7 8.4%
  • 70-75

رای‌ها: 0 0.0%
  • 70-

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    83
  • نظرسنجی بسته شده است .

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
آخرین ویرایش:

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
میشه گفت بهترین گرافیک نسل فعلی رو داره؟ یا روزش به این عنوان نمیرسه؟
بعضی جاهاش واقعا چشم نوازه بعضی جاهاش نه اونقدر
ولی به پای هورایزن و لست 1 ریمیک نمیرسه به نظر من ولی در حد خودش و استودیو ترد پارتی واقعا عالیه و نسل 9ای

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
بعضی جاهاش واقعا چشم نوازه بعضی جاهاش نه اونقدر
ولی به پای هورایزن و لست 1 ریمیک نمیرسه به نظر من ولی در حد خودش و استودیو ترد پارتی واقعا عالیه و نسل 9ای
انگشت شمار بازی هست به پای ساخته های ناتی داگ برسه

Extreme V5

کاربر سایت
Oct 28, 2022
104
نام
VahiD
میشه گفت بهترین گرافیک نسل فعلی رو داره؟ یا روزش به این عنوان نمیرسه؟
قطعا بهترین گرافیک نسل فعلی رو داره با اختلاف . همچین گرافیکی تاحالا تو هیچ بازی in game ندیدم
untitled_ed7n.jpg untitled_mzvp.jpg

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
برای منی که دیگه حوصله حتی یک ساعت بازی کردن خیلی از بازی ها رو ندارم، با plague tale کلی عشق کردم، میخکوبم کرد پای دستگاه، حتما امتحانش کنید، واقعا آندرریته!
داستان و گرافیک و از همه مهم تر لول دیزاین بازی شاهکاره، هر مرحله گرافیک و اتمسفر نفس گیر خودشو داره و باعث میشه بازی اصلا تکراری نشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
گرافیکش خیلی متغیره، یک سری جاها نسل نهی ترین چیزیه که میبینی یک سری جاها فقط خوبه
البته فک کنم برمیگرده به دیزاین محیط و نورپردازی که تو بعضی مراحل انگار به خوبیه بعضی از جاهای دیگه نیست.
در کل دمشون گرم ولی با اینکه تیم بزرگی نیستن کارشون از نظر ویژوال از اکثر کله گنده ها قوی تره
فتو مود بازی میتونست بهتر باشه ولی بدم نبود، چند تا عکسی که گرفتم:
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg

سایز و حجمو آوردم پایین بخاطر اینکه نمیشه سایز اصلی آپلود کرد اینجا.

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
گرافیکش خیلی متغیره، یک سری جاها نسل نهی ترین چیزیه که میبینی یک سری جاها فقط خوبه
البته فک کنم برمیگرده به دیزاین محیط و نورپردازی که تو بعضی مراحل انگار به خوبیه بعضی از جاهای دیگه نیست.
در کل دمشون گرم ولی با اینکه تیم بزرگی نیستن کارشون از نظر ویژوال از اکثر کله گنده ها قوی تره
فتو مود بازی میتونست بهتر باشه ولی بدم نبود، چند تا عکسی که گرفتم:
View attachment 277166View attachment 277167View attachment 277168View attachment 277169View attachment 277170View attachment 277171View attachment 277172View attachment 277173View attachment 277174View attachment 277175View attachment 277176View attachment 277177View attachment 277178View attachment 277179View attachment 277180

سایز و حجمو آوردم پایین بخاطر اینکه نمیشه سایز اصلی آپلود کرد اینجا.
روی ۵ میزنی ؟ بازیش چند ساعته ؟

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
بالاخره با همه بی حوصلگی های اخیر وقت کردم بازی رو تموم کنم.
واقعا زیبا بود و لذت بردم از تجربه بازی. بازی همچنان حس و هوای AA داره گرچه از نظر تکنیکالی تنه به تنه بهترین های نسل میاد.
در بحث تکنیکال فقط یه چیز اضافه کنم، با این که موتور بازی واقعا خوب ظاهر شده ولی امیدوارم در آینده سراغ unreal برن. چون تیم های بزرگ تر هم دیگه براشون به صرفه نیست موتور خودشون رو توسعه بدن، عملا فقط آسوبو و رمدی و اوالانچ از تیم های مستقل معروف موندن که موتور داخلی دارن. هر چه قدر هم کارشون تو این بخش خوب باشه عملا امکان رقابت نیست و فقط وقت هدر میره و در نهایت هم یه جنبه هایی از بازی عملا اون طور که باید نیست.

بدون این که چیز خاصی از داستان بگم، فقط اشاره کنم داستان بازی از میانه بازی عملا خودش رو پیدا می کنه و هر چی میره جلو هی تاریک و تاریک تر میشه و همین طور جلو میره و به مخاطب اش ضربه می زنه و پایان نسبتا مناسبی هم داره.
ایراد اصلی بازی هم همینه که یکم پیست بازی مخصوصا توی نیمه اول درست کار نشده و ممکنه کمی خسته کننده بشه.
پیشنهاد می کنم توی بخش ارتقای بازی، تیر و کمان رو زودتر سه ستاره کنید، چون عملا محدودیت تیر بازی یکم رو مخ هست. با سه ستاره کردن می تونید تیر هایی که به دشمن ها می زنید رو دوباره جمع آوری کنید و مجدد استفاده کنید.

در کل تجربه به یاد ماندنی بود. ببینیم آسوبو تو آینده چه کار می کنه. فعلا که سه تا عنوان پشت هم عالی نواخته.
در نهایت بازی رو به همه توصیه می کنم، مخصوصا اگر اکس باکس و گیم پس دارید.
نمره ام به بازی 8.5

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر