امتیازات A Plague Tale Requiem

پیش بینی شما از متای بازی

• 90+

رای‌ها: 2 2.4%
  • 86-90

رای‌ها: 15 18.1%
  • 80-85

رای‌ها: 59 71.1%
  • 76-79

رای‌ها: 7 8.4%
  • 70-75

رای‌ها: 0 0.0%
  • 70-

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    83
  • نظرسنجی بسته شده است .

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
شایعه شده اینم رو کنسولا ۳۰ فریم قفله :|
فکر می‌کنم کم کم باید به این قضیه عادت کنیم توی نسل جدید. این از بیس نسل نهمیه.
نسخه اول اینو خیلی دوس داشتم و نسخه دومشم خیلی ذوق دارم بازی کنم. زدم 80 تا 85 ولی اگه بالای 85 بشه خیلی حال می‌کنم.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
فکر می‌کنم کم کم باید به این قضیه عادت کنیم توی نسل جدید. این از بیس نسل نهمیه.
نسخه اول اینو خیلی دوس داشتم و نسخه دومشم خیلی ذوق دارم بازی کنم. زدم 80 تا 85 ولی اگه بالای 85 بشه خیلی حال می‌کنم.
آخه فروزا هورایزین ۵ و فوربیدن وست با اون عظمت گرافیکی و مپ بزرگ وقتی ۶۰ میدن چجور عادت کنیم~X(

• Like
Reactions: last of amir

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
آسوبو انجین شخصی خودش رو داره. به عنوان یه استدیو مستقل و نسبتا کوچک که تازه دارن مطرح میشن ۳۰ فریم براشون قابل قبول هست. الان وانر مونترال روی انجین آنریل، بازی که فرق خاصی هم از نظر ویژوال با نسخه های قبل ترش نداره همین ۳۰ فریم هست.
آنریل انجین ۵ هم والا این طور که بوش میاد همچین بعید نیست بازی هاش اکثرا ۳۰ فریم باشن.

این صحبت ها به کنار. به عنوان یه طرفدار استدیو شون، امیدوارم همین روند رو به رشد رو ادامه بدن. در حد ۸۰+ بشه من راضی هستم. بیشتر از ۸۵ واقعا سورپرایز ام می کنه.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
نمیدونم بازی کی عرضه میشه 2 روز دیگه 3 روز دیگه فردا، ولی خب توی همین روزاست. گیمی که نسخه اولش جز بهترین تجربه های گیمینگم بود و به قدری روم تاثیر گذاشته بود که رفته بودم دایرکت focus home interactive ازشون تشکر میکردم واسه اینکه همچین گیمی رو پابلیش کردن، 10 تا پست و استوری توی اینستام ازش گذاشته بودم و... ولی الان حتی به یه ورم هم نیست که داره نسخه دومش میاد. نه فقط این، حتی روش یه 4090 هم بهم بدن بازم به یه ورم نیست
ولی خب امیدوارم بترکونه تا حداقل کسایی که دل و دماغی واسشون مونده ازش لذت ببرن

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
چیزی که من تا اینجا بازی کردم واقعا از همه نظر نسبت به نسخه اول پیشرفت داشته. امیدوارم نمرات و‌ متای بازی هم خوب بشه تا راه برای دنباله یا بازی های اینده استودیو با همین سبک و‌ تم باز بشه. هر چند بنظرم متا در حد نسخه اول هم بشه کار بزرگی کردند.

IMG_۲۰۲۲۱۰۱۷_۱۹۰۱۳۱.jpg

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
نقد IGN که امتیاز ۸ داده به بازی.
مثل نسخه قبل داستان و گرافیک عالی.
A Plague Tale: Requiem is an impressive sequel to one of my favorite action-adventure games, upping the ante in almost every way. It doesn’t do a ton to distinguish itself from its predecessor in terms of its actual gameplay mechanics, but with a depressing yet awesome story, fantastic graphics, and rat-filled moments that I’ll never forget, this unique adventure very much deserves your attention. I certainly wish it were more ambitious with its stealth action sandbox and took more risks than it does, but it’s still a worthy follow-up that left me with some great memories and a few recurring nightmares

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر