امتیازات سایت ها و مجلات به SUPER MARIO GALAXY 2

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
این بازی یک نمره عجیب گرفته دیدم تاپیک نداره دست به کار شدم
مجلهEDGE به این بازی نمره کامل 10 از 10 داده
Mario-Galaxy-2-BO.jpg

منبع

• Like
Reactions: robofal

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
الان بازی با 17 ریویو و میانگین 97.21% سومین بازی تاریخ هست. با شماره یکش 0.07% تفاوت امتیاز و با شاهکار قرن افسانه زلدا: اکارینای زمان 0.45% تفاوت امتیاز داره. اگه یه 10 تا ریویو عالی باسش بزنن احتمالا شاهد جا به جایی عضیمی در صنعت گیم خواهیم بود.
oooh My F**king G*D
اگه این اتفاق بیوفته واقعا شاهکار می شه:eek: ... حداقل من یک نفر به فکر خرید یک Wii میوفتم :-"

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
الان بازی با 17 ریویو و میانگین 97.21% سومین بازی تاریخ هست. با شماره یکش 0.07% تفاوت امتیاز و با شاهکار قرن افسانه زلدا: اکارینای زمان 0.45% تفاوت امتیاز داره. اگه یه 10 تا ریویو عالی باسش بزنن احتمالا شاهد جا به جایی عضیمی در صنعت گیم خواهیم بود.
U MUSt BE f***KING KIDDING ME?!!OH
منو باش که گفتم بازی سال RDR هست :(

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
البته بستگی داره GOTY از کجا رو حساب کنید!
GameSpot که اصلا کاری با امتیاز نداره:D کلا GS بیشتر RPG ها رو GOTY میکنه، پس یه دفعه دیدید ME2 شد تعجب نکنید:D

ولی GOTY که اکثرا رو اون حساب میکنند VGA است! معمولا بازی که بالاترین امتیاز رو آورده از اونجا GOTY میشه، ولی باز هم نمیشه گفت قطعا اینطوره!
عناوینی که تو Spike Video Game Awards بعنوان GOTY انتخاب میشن واقعاً به حق هستن!
GS پارسال با وجود U2 اومد DA:O رو GOTY کرد! :d
GS پارسال Demon's Souls رو GOTY کرد، نه DA !

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
عناوینی که تو Spike Video Game Awards بعنوان GOTY انتخاب میشن واقعاً به حق هستن!
GS پارسال با وجود U2 اومد DA:O رو GOTY کرد! :d

GS پارسال Demon's Souls رو GOTY کرد، نه DA !
اها srry اشتباه شد!
حالا هرچی همونم RPG بود! :d

آخرین ویرایش:

master$money

کاربر سایت
Jul 26, 2009
115
این بازی با میانگین نمرات 97/67 درصد تونست عنوان بهترین بازی تاریخ! رو از آن خودش کنه. یعنی پس از 12 سال زلدا از مقام اول خداحافظی کرد و رفت رتبه دوم.
الان فکر کنم هممون داریم آرزو میکنیم یه وی داشتیم!:d بازی که از گیم اسپات و آی جی ان 10 بگیره یعنی خداس!

Overall Rank: 1
Wii Rank: 1
2010 Games Rank: 1
2010 Wii Rank: 1

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
این بازی با میانگین نمرات 97/67 درصد تونست عنوان بهترین بازی تاریخ! رو از آن خودش کنه. یعنی پس از 12 سال زلدا از مقام اول خداحافظی کرد و رفت رتبه دوم.
الان فکر کنم هممون داریم آرزو میکنیم یه وی داشتیم!:d بازی که از گیم اسپات و آی جی ان 10 بگیره یعنی خداس!

Overall Rank: 1
Wii Rank: 1
2010 Games Rank: 1
2010 Wii Rank: 1
عزیز توی metacritic که هنوز زلدا اولِ:biggrin1:
Legend of Zelda: Ocarina of Time (1998):99
Super Mario Galaxy 2 (2010):98

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر