امتیازات بازی SimCity

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
اولین نمرات بازی

20120816_simcity.jpg

Polygon – 9.5/10
VentureBeat – 90/100

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
تنها عنوان مربوط به Sims که به خوبی داره میره جلو همین The Sims 3 هست که Expansion Pack های جدید و آیندش نشون میده که Guru ها به حرف فن ها گوش میکنن, که سردستشون هم Graham Nardone هست که حتی در فروم های مهم Sims مثل ModTheSims به خوبی فعالیت داره و نظرات و انتقادات فن ها رو میپرسه.
اینم اسمش بیشتر دزدیه‌ها! این که یه بازی 50 دلاری سال 2009 بدی تا 2013 ازش بالای 350 دلار واسه Expansion Packها دربیاری. میتونستی همون نسخه کاملو یهو 2013 بدی همون 60 دلار بفروشی. فلسفه Expansion Packهای سیمز واسه من چیزی بیشتر از یه دزدیِ آشکار نیست. وضعش از DLCهای کپ‌کام و کمپانی‌های دیگه هم خراب‌تره.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
البته من اشتباه کردم اینجا :D چند روز پیش نقد نوشته و گفته فعلا بهش 1 نمیدم تا بازم بازی رو تست کنم، ولی الان 1 ـش رو داد :D کلا حالش خوش نیست این بابا، از اون بدتر هم مسئول های متا و GR که هنوز بهش بها میدن :D
فک کنم این بابا اول نمره را انتخاب می کنه و بعدش سعی می کنه یه نقدی بنویسه که در حد و اندازه نمره اش باشه!!8-|
واقعا متاسفم واسه متا اگه بخواد بازم امتیازهای این روانی رو ثبت کنه (2)

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
اینم اسمش بیشتر دزدیه‌ها! این که یه بازی 50 دلاری سال 2009 بدی تا 2013 ازش بالای 350 دلار واسه Expansion Packها دربیاری. میتونستی همون نسخه کاملو یهو 2013 بدی همون 60 دلار بفروشی. فلسفه Expansion Packهای سیمز واسه من چیزی بیشتر از یه دزدیِ آشکار نیست. وضعش از DLCهای کپ‌کام و کمپانی‌های دیگه هم خراب‌تره.
خوب اونا که کسی رو مجبور نمیکنن پک ها رو بخره. اول Base Game رو عرضه میکنن تا ببینن فروششون چقدره. اگه در حد انتظارشون باشه شروع میکنن به دادن پک هایی که ایده هاشون از خود فن ها سرچشمه میگیره. اجباری هم نیست که مثلا تا یه پک عرضه شد بازی تو رو مجبور کنه به خریدنش. اگه کسی خواست محتوای بازیش رو عمیق تر کنه میتونه پول بده بخرتش. مفتی که نمیدن :d. البته این مربوط به ایران نمیشه. حرف شما هم با توجه به اینکه EA هست درسته که حتی در فروم رسمی سیمز 3 هم واسه Background آواتارت باید پول بدی.

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
خوب اونا که کسی رو مجبور نمیکنن پک ها رو بخره. اول Base Game رو عرضه میکنن تا ببینن فروششون چقدره. اگه در حد انتظارشون باشه شروع میکنن به دادن پک هایی که ایده هاشون از خود فن ها سرچشمه میگیره. اجباری هم نیست که مثلا تا یه پک عرضه شد بازی تو رو مجبور کنه به خریدنش. اگه کسی خواست محتوای بازیش رو عمیق تر کنه میتونه پول بده بخرتش. مفتی که نمیدن :d. البته این مربوط به ایران نمیشه. حرف شما هم با توجه به اینکه EA هست درسته که حتی در فروم رسمی سیمز 3 هم واسه Background آواتارت باید پول بدی.
مگه کلاً چند تا بازی شبیه‌ساز زندگی شخصی داریم که EA بخواد این همه کار واسه انتشار عنوانی مثل سیمز 3 انجام بده؟! فکر نکنم بیشتر از دو سه تا عنوان دیگه چنین سبکی رو داشته باشن که اونای دیگه اونقدر Cheap و بی اسم و رسم هستن که وقتی صحبت از بازیهای ویدئویی در سبک سبیه‌ساز زندگی میشه هیچکی به چیزی جز سیمز فکر نکنه. پس یه شبیه ساز زندگی(اونم از EA) یا باید از اول اونقدر کامل(یا به قول شما محتواش عمیق) باشه که بتونه یک تنه این سبک رو تو صنعت بازیسازی جلو ببره یا کلاً نباشه بهتره. اونوقت از همون سیمز 1 اینا اومدن این سیستم مسخره‌ی Expansion Pack رو راه انداختن.
در ضمن کی گفته ایده‌های پک ها از فن‌ها سرچشمه گرفته؟! تا جایی که من دیدم Expansion Packهای همین سیمز 3 همشون دقیقاً مثل همون Expansion Pack های سیمز2 هستن.
The Sims 3 ---- The Sims 2
University Life= University
Late Night= Night Life
Pets= Pets
Seasons= Seasons
World Adventures= Bon Voyage
Ambitions= Open for Business+ Freetime
و...

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
مگه کلاً چند تا بازی شبیه‌ساز زندگی شخصی داریم که EA بخواد این همه کار واسه انتشار عنوانی مثل سیمز 3 انجام بده؟! فکر نکنم بیشتر از دو سه تا عنوان دیگه چنین سبکی رو داشته باشن که اونای دیگه اونقدر Cheap و بی اسم و رسم هستن که وقتی صحبت از بازیهای ویدئویی در سبک سبیه‌ساز زندگی میشه هیچکی به چیزی جز سیمز فکر نکنه. پس یه شبیه ساز زندگی(اونم از EA) یا باید از اول اونقدر کامل(یا به قول شما محتواش عمیق) باشه که بتونه یک تنه این سبک رو تو صنعت بازیسازی جلو ببره یا کلاً نباشه بهتره. اونوقت از همون سیمز 1 اینا اومدن این سیستم مسخره‌ی Expansion Pack رو راه انداختن.
در ضمن کی گفته ایده‌های پک ها از فن‌ها سرچشمه گرفته؟! تا جایی که من دیدم Expansion Packهای همین سیمز 3 همشون دقیقاً مثل همون Expansion Pack های سیمز2 هستن.
The Sims 3 ---- The Sims 2
University Life= University
Late Night= Night Life
Pets= Pets
Seasons= Seasons
World Adventures= Bon Voyage
Ambitions= Open for Business+ Freetime
و...
آخه مگه EA دیونست که بیاد حدود 50 گیگ محتوای گیمپلی رو یه جا عرضه کنه؟ هیچ شرکتی اینکارو نمیکنه. بتلفیلد رو ببین. چند تا Expansion Pack داده؟ 5 تایی میشه. سری Mass Effect رو که دیگه نمیگم. Forza که هر ماه یه پک ماشین میدن بیرون. متاسفانه صنعت گیم کلا اینطوری شده که در اکثر بازی ها, محتوای بازی اصلی رو کم میکنن بعد به عنوان DLC میزارن واسه فروش.
البته که ایده ها از فن هاست. همین Survey رو ببین. تقریبا یه سال پیش بود گذاشته بودن تا مردم بیان رای بدن از چه تمی خوششون میاد و از چه تمی خوششون نمیاد.که اکثرا به همون پک های سیمز 2 برای سیمز 3 رای دادن. من خودم چندین بار پیشنهاداتی به طور خصوصی به Graham Nardone دادم و اونم به بعضیاشون عمل کرد. اینو هم بگم که سازنده ها گفتن Ambitions نسخه Business سیمز 2 نیست. لینکشو نمیتونم پیدا کنم ولی یادمه.
من فقط میخوام بگم که وضعیت همیشه اونطوری نیست که بعضیا فکر میکنن. ;)

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
Polygon نقد خودش رو آپديت كرده و گفته به خاطر مشكلات ارتباطي سرور امتياز بازي رو از 9.5 به 8 كاهش داده!
https://twitter.com/Polygon/status/309071096836136960

Polygon دوباره نقدش رو آپديت كرده و امتياز رو از 8 به 4 تغيير داده!
جالب اينجاست كه توي گيم رنكينگز و متا همون 9.5 اولي ثبت شده و عوض نشده...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Polygon دوباره نقدش رو آپديت كرده و امتياز رو از 8 به 4 تغيير داده!
جالب اينجاست كه توي گيم رنكينگز و متا همون 9.5 اولي ثبت شده و عوض نشده...
این مسخره بازی‌ها چیه. یک سرور این همه مسخره بازی که نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر