امتیازات بازی Silent Hill: Homecoming

بابا حالا كي گفته بده ؟ :eek::eek:
اصلا اين امتياز 6.5 معلوم نيست بخاطر چي داده شده
شايد فقط گرافيكش بالا نبوده (جور درنمياد :d)
من يك گيم پلي كه ازش ديدم گرافيك خيلي خوبي نداشت اما قابل قبول بود
معمولا سر هر بازي يك كدام از سايت ها امتياز متفاوتي ميدن
بزارين بغيه هم امتياز بدن بعد ببينيم چه خاكي بر سر كنيم :cheesygri
GOOD LUCK

درود
DJ_MJ
جواد جون سوتی کجا بود، این موضوع رو گفتم که مثلا یکم روحیه بهت بدم :دی.
Red_Yashar
یاشار جون قرار بود باشه ولی خوشبختانه نشد، 5ـی هم اگر در کار باشه همون Silent Teamـه خودمون (:دی) میسازه.
ای کاش نکات مثبت و منفی ـش رو میگفتن یا اگر گفتن ذکر میکردین.

.
Red_Yashar
یاشار جون قرار بود باشه ولی خوشبختانه نشد، 5ـی هم اگر در کار باشه همون Silent Teamـه خودمون (:دی) میسازه.

ای خدا از دهنت بشنوه. البته الان که فکر می کنم می بینم خود کونامی هم اون پوستر اولیه بازی رو که توش یه V گنده پشت سایلنت هیل بود کاملا حذف کرده و ردی ازش نمونده. به امید یه SH در حد SH1 و 2. :love:

این Homecoming همون V خودمون هست متاسفانه من بازم یک سری عکس جدید دیدم از این بازی که همینو صدق میکرد مثل IV که The Room بود.من SH2 va 4 رو خیلی حال کردم.

سلام
اگه یکم به عقبتر نگاه کنیم میبینیم کلا SILENT HILL همیشه امتیاز خیلی خوبی نداشته بیشتر رو به متوسط بوده یا امتیاز های سایت ها و مجلات مختلف با یکدیگه همخونیه زیادی ندارند.
SH2
Just Adventure B+
PC Zone UK 84 / 100
Computer Gaming World 2 / 5
GameSpy 86 / 100
GameZone 8.1 / 10
ActionTrip 49 / 100
PC Gamer 62 / 100
IGN 8.4 / 10

SH4

GamingTrend 82 / 100
Computer Gaming World 2.5 / 5
My Gamer 6.8 / 10
PC Zone UK 63 / 100
PC Gamer 60 / 100
Just Adventure C
PC Gamer UK 78 / 100
PC Format UK 43 / 100
Game Vortex 85 / 100
GameZone 8 / 10
Gaming Age B
JIVEMagazine 2 / 5
UGO B+
BonusStage 8.1 / 10
IGN 6.9 / 10
ActionTrip 78 / 100
AceGamez 8 / 10
GameSpy 3.5 / 5
Game Over Online 74 / 100

ولی خیلی از ماها SH رو جزو بهترین بازی ای که تا به حال انجام دادیم قرار میدیم.SILENT HILL کلا به خاطر یسری از مسائل همیشه نمیتونه امتیاز خوبی بگیره.هیچوقت کنترل خوب و یا گرافیک فوقوالعاده ای نداشته که بتونه با بازی های زمان خودش از این جهات مقایسه بشه(البته نور پردازی خوب بازی رو نباید نادیده گرفت).بیشتر موسیقی و GM بازی SILENT HILL رو محبوب کرده.
امیدوارم یکی از بزرگترین امیدهامون خوب از آب در بیاد.

بچه ها تا حالا 8 تا گيم پلي تريلر از اين بازي منتشر شده! من همشونو ديدم. عليرغم تلاش زياد براي تغيير سيستم مبارزات، باز هم به همون شكل اعصاب خورد كن شماره 4 هست!

يه نكته ديكه هم ايكنه طبق خاصيت سايلنت هيل محيط ها به شدت مه گرفته و تاريك هستند و بايد گرافيك بازي خيلي بيشتر از اين حرفا مي بود، اما نيست.

البته نورپردازي عاليه! مثلا توي يه اتاق تاريك كه يه تلوزيون روشنه نور پويا و قشنگي روي مبلمان خونى اونجا انداخته. جلوه هاي گرافيكي تبديل شدن شهر از حالت معمولي به سايلنت هيل سوخته، هم جالب هستن:clover:

يه سوال در اينجا برام پيش مياد :
مگه شما ها بازي رو براي امتيازش ميگيرين؟:confused:
نُچ، واسه ماهای که هزار یا چهار هزار تومن پول بازی میدیم اهمیت نداره ولی واسه کسی که 60$ میخواد بسولفه چرا. شخصا منتظر عرضه بازی هستم که 1 بگیره چه 1.5 (:دی).
مهم جو خوفناک شه که تو هیچ بازی وجود نداره :love:.

درسته که خرید SH برای طرفداراش واجبه اما مشکل اینه که این سایلنت هیل نیست. SH وقتی SH ه که تیم ژاپنی خودش بسازه نه این...
البته من به خاطر آهنگش می گیرم چون حداقل آهنگساز هنوز استاد بزرگه :love:

برو بچ عاشق SH که میخرن حتی نسخه ی PS3 رو . شماره قبلی هم همونطور که saimon گفت امتیازاش تو یه رده نبودن
برا من که با سیستمم the room حال میکنم فرقی نمیکنه کدوم شرکت ساخته باشه فقط جو بازی مثل نسخه های قبلیش باشه کافیه ( البته با دیدن امتیاز 6.5 یه ذره شوکه شدم )
اقا بچه ها امتیاز سایتای دیگه رو هم بزارن !!!;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or