امتیازات بازی Ratchet & Clank Future: A Crack in Time

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

Ratchet_&_Clank_Future-_A_Crack_in_Time.jpg

این بازی زیبا که 27 اکتبر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. PSM3 Magazine UK به بازی امتیاز 90 از 100 داده است.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب قاعدتا هیچ ماست بندی نباید بگه ماست من ترشه :biggrin1:. باید منتظر نقد سایت های بی طرف بود .
فقط به خاطر اینکه HL Fan هستی از خونت میگذرم :biggrin1:
اولا که این مجله هست !:)
ثانیا این مجله نقدهای دقیقی انجام میده و ریویو کاملی مینویسه و میتونی ریویو بازیهای Exlu قبلی PS3 رو ببنی برا بدبینی که داری :)
در ضمن R&C اینقد سری بازی خوبی هست و کسایی که سری های قبل رو بازی کردن میدونن این امتیاز زیاد عجیب نیست .

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
خب قاعدتا هیچ ماست بندی نباید بگه ماست من ترشه :biggrin1:. باید منتظر نقد سایت های بی طرف بود .
دوست عزیز بازی رتچت اند کلانک یه پلتفورمر بسیار زیباست و در ضمن استودیو ایمسومنیاک هم یه استودیو خوش نامه

این بازی واقعا یه فرانچایز بزرگه .... حد اقل دل من یکی خیلی دلم برای این سری تنگ شده بود

( نمی دونم چرا اینگلیسی تایپ نمی کنه تا مجبور نشم بنویسم رتچت یا ایمسومنیاک ؟!! )

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
در ضمن R&C اینقد سری بازی خوبی هست و کسایی که سری های قبل رو بازی کردن میدونن این امتیاز زیاد عجیب نیست .

اي گفتي :biggrin1: امتياز خيلي خوبي گرفته بايد منتظر بقيه موند ! البته هرجور شده اين بازي رو تهيه ميكنم ! ترافيك بازي هاي ps3 جيب مارا خالي خواهد كرد :biggrin1:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
( نمی دونم چرا اینگلیسی تایپ نمی کنه تا مجبور نشم بنویسم رتچت یا ایمسومنیاک ؟!! )
با نهایت احترام.
رتچت----->رچت
کلانک------>کلنک
ایمسومنیاک------>اینزومنیاک

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
WoW عجب امتیاز خوبی گرفته!!!!

ای خدا!!!
این بازی رو به خاطر کمبود پول تو جیبی :cheesygri باید یک ماهی بعد انجام بدم!!!حیف حیف حیف!!!

این ماه کلا بازی زیاد میاد :cheesygri

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
به به بسیار عالی!!!
ولی از قبلیا(غیر از 2تا که 7 و خورده ای و یکی 9 شد)کمتر گرفته!!البته خوب انتظارات بالا رفته و .. دیگه :biggrin1:
چه کنیم که دیناری در چنته نداریم؟ :biggrin1: فکر کنم تا بهار به خاطر این همه بازی ها نتونیم یک قرون هم جمع کنیم بعدشم که mc میاد پول اونم باید بدیم!(خوبه من دوربینشو دارم :biggrin1: )
از اینا بگزریم...
امیدوارم هرچه زودتر بیاد و بازی کنیم و فیض ببریم :d

عالیه .
من هر دو شماره این نسل رو بازی کردم ، اول که رو دیسک اومد و خیلی قشنگ بود ، Quest For Booty هم که تو PSN اومد بد نبود .
ولی این یکی فوق العادست .

منم هر 2 رو دارم ولی هنوز هیچ کدوم رو تموم نکردم خورد به آنچارتد 2 نمیشه بازی کرد! :d انشاالله تا قبل اومدن بازیشون میکنم :d

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
عالیه .
من هر دو شماره این نسل رو بازی کردم ، اول که رو دیسک اومد و خیلی قشنگ بود ، Quest For Booty هم که تو PSN اومد بد نبود .
ولی این یکی فوق العادست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر