امتیازات بازی Ninja Gaiden Sigma 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

NGS2_box_art_M.jpg

این بازی زیبا که روز 29 سپتامبر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. PSM3 Magazine UK به بازی امتیاز 87 از 100 داده است. قابل ذکره که این مجله به Ninja Gaiden Sigma امتیاز 80 از 100 داده بود.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مهم فروش بيشتر نيست مهم جلب رضايت ماست
کارگردان که نیست، همین بابا که روی پرت بازی نظارت داشته همون روزی که بازی انونس شد گفت خشونت بازی رو برای اینکه در بعضی مناطق ممنون نشه; کم کردن. در اون صورت المان و استرالیا رو از دست میدادن. حق بدید بهشون.

پ.ن. این یارو Itagaki Sama نیست که به فکر جلب رضایت فن های سری باشه.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام!
دوستانی که میخواید امتیاز جدید بذارید اگه زحمتی نیست امتیازات همون سایت به NG2 رو هم بذارین که ببینیم فرق معامله ش چقدره...
ممنون.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
که مسلما مثل نسخه مشابهش روی پلتفرم 360 فروش آنچنانی نخواهد داشت.

از شماره قبلش که به دلیل کسل کننده بودن و نداشتن تنوع و جذابیت و ضعف شدید داستانی و هزار یک دلیل دیگه که قبلا گفتم، تنفر دارم .
دلیلش رو بالا بچه ها گفتن!
خب خوشت نمیاد کلا بی خیالش بشو:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
امتیاز جدیدی نگرفته؟چند روز دیگه بیشتر تا انتشار بازی نمونده ها!

سایتی نیست که جدیدترین امتیازات بازی ها و میانگین امتیازات رو بزنه؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
اینجا رو میشناسم!جای دیگه ای نیست؟مثلا اینجا از 4-5 امتیازی که آنچارتد 2 گرفته تا الان فقط 2تا رو وارد کرده :biggrin1:

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
8.4/10
IGN Ratings for Ninja Gaiden Sigma 2 PS3

8.0 Presentation
The storyline is nonsense but that’s secondary to the beauty of the overall package.

8.0 Graphics
It’s a shame the occasional screen tearing interrupts this otherwise excellent visual display.

8.0 Sound
The music is appropriately dramatic but fades to the background against the screams of dying ninjas and the clash of swords.

8.5 Gameplay
Some bosses are repetitive and fighting the camera can be painful, but you won’t find many action games that stand up to Ninja Gaiden Sigma 2 in terms of overall quality.

8.5 Lasting Appeal
This is a meaty adventure, and one that is worth repeating.

8.4
Impressive OVERALL
(out of 10 / not an average)​

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
متاسفانه از NG II کمتر گرفته با 0.3 اختلاف یعنی NG II امتیاز 8.7 گرفته!
و NGS I امتیاز 9.3 گرفته!
یعنی پیشرفت قابل توجهی نسبت به NGS 1 نداشته؟!؟
چرا جدیدا IGN به پیشرفت نسبت به نسخه ی قبل نگاه نمیکنه :biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
یعنی پیشرفت قابل توجهی نسبت به NGS 1 نداشته؟!؟

کلا يکی از بازی های که منتقدين ازش ایراد گرفتن (NG2) این هست که نسبت به شماره قبلی پيشرفت خيلی خيلی کمی داشته .....که GS کانديدای بازی های کردش که کمترين پيشرفت رو داشتن نسبت به شماره قبلی.....

خط داستانی بازی هم خيلی ضعيف بوده
Source :
http://xbox360.ign.com/articles/876/876569p1.html
http://www.gamespot.com/best-of/dubious-honors/index.html?page=7

شايد ایتاگاکی کارش عالی بود ( از نظر من و خيلی ها ) ولی کلا کار مفيدی نکرد برای پيشرفت بازی..!

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
من دوباره اینو تکرار کنم که در زمینه ی امتیاز اطلاعات چندانی ندارم،به نظر من و فکر کنم همه موافق باشن که مثلاً 8/5 الآن با یکسال پیش خیلی متفاوته چرا،چون انتظارات منتقد هر سال بالاتر میره،من میگم اگه NG SII امتیازش نسبت به NG II کمتر شد دلیل بر بهتر بودن دومی نیست...
مثال هم زیاد هست مثلاً اگه Rage بیاد و هر امتیازی بگیره معنیش این نیست که با بازی هایی که 1 سال پیش همون امتیازو گرفتن در یه سطحه بلکه اونا همون 12 یا 14 ماه پیش از نگاه منتقد در این سطح بودن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر