امتیازات بازی LittleBigPlanet Karting

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
درود
امتیازات بازی:
GamesRadar 8.0/10
LittleBigPlanet Karting Review | GamesRadar
The customization features alone can have you spending hours playing with costumes and decorations. The races and events are thrilling and the rewards are gratifying. LittleBigPlanet Karting does an great job of mixing franchise's creative features and delivering strong racing gameplay to make one of the most adorable and enjoyable kart racers you can find

GameSpot 7.0/10
Little Big Planet Karting Review - GameSpot.com
Thankfully, the core racing is exciting, and the lengthy story mode offers a variety of well-designed courses to compete in, so even if the community never takes off, there's still plenty of entertainment to be had

Machinima 9.0/10
OPM 8.0/10
NZGamer 9.4/10
VideoGamer 7.0/10

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Game Informer - 8/10

1mjzg8d8h8zjsky3mt1.jpg

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
معلوم بود زیاد موفق نمیشه . تنوع زیادی اصلا نداشت و گیم پلی هم زیاد جالب نبود . کلا کاشکی اسمش LBP نبود !!

بهرحال امید زیادی بهش نمیرفت و خود بچه های تاپیک بازی هم که متا رو بازی کرده بودند MODNATION رو حتی بهتر میدونستند !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من که بعد از بازی کردن بتاش،نظرم در موردش کمی تا حدودی ابری عوض شد! :d از نظر هیجان اصلا به پای MNR نمیرسید :d توی MNRهم برای من ساخت کاراکتر و ماشین خیلی لذت بخش تر از ساخت مرحله بود،که خوب توی این برعکسه کلا :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
^^ !!! !!! !!!
===
مرد باشید بگید خورده تو روتون این 5 نا امید کننده IGN؛ مرد باشید...
===
:(

خوب به اندازه کافی مرد هستیم که گفتیم " حالا که IGN اومده 5 داده پس حتما بازی خوب نیس"

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
^^ !!! !!! !!!
===
مرد باشید بگید خورده تو روتون این 5 نا امید کننده IGN؛ مرد باشید...
===
:(

کیوان حتی 1 نفر هم این بازی رو نه هایپ کرد نه منتظرش بود :D برو یه سر به تاپیکش بزن ببین کلاً چند تا پست داره :D
حتی خود امیر هم بازی کرده بود میگفت به اندازه ی MNR لذت بخش نیست من تازه کلی باهاش بحث کردم گفتم نه شاید بهتر بشه و این حرفها :D
=================
تا صحبت سر این چیزها هست اضافه کنم که وضعیت PSASBR هم به همین منوال هست حالا یه کم بهتر یا بدتر . فردا روز اون رو هم علم نکنید که های چقدر به این بازی امید داشتید :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کلا اینجور بازی ها نمرات بالایی نمگیرن ... همین طوریش هم خوب بوده نمراتش ... اگه متاش بتونه برسه به 80 واقعا شاهکار کرده ...

به هر حال دلم میخواد به هر بهونه ای گونی خوشگله رو در هر غالبی هم شده ببینم ....

مثل اینکه خیلیا هنوز درد دارن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر