امتیازات بازی Killzone: Mercenary

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
news_killzone_mercenary_shows_off-13752.jpg

Playstation Magazine Benelux - 9/10
Famitsu Japan Magazine 9/8/9/8 = 34/40

OPM Benelux – 9

InsideGames.ch – 82%
OPM – 7
Joystiq – 3.5/5
Videgamer – 6
International Business Times – 5
Gamesradar – no score until live multiplayer test
Eurogamer - 8

SixthAxis 10/10

God is a Geek 9/10

HardcoreGamer 4/5

PushSquare 8/10

CheatCC 4.7/5

Pocket Gamer 8/10

GamingNexus 9/10
Gamesbeat 8/10
GamingTrend 7.7/10
NowGamer 5.5/10

متا از 13 نقد 77

LaPs3 9/10
Pocket Gamer UK 8/10
GamingTrend 7.7/10

متای بازی از 36 نقد بر روی 77 ​هست

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
بنظر من Mercenary‌ به مراتب از Shadow Fall بهتر و Killzone‌ تره! هنوز شخصیت خودش رو از دست نداده و مثل SF به یه بازی بی هویت که اگه گرافیکشو ازش بگیری هیچی براش نمیمونه، تبدیل نشده!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بنظر من Mercenary‌ به مراتب از Shadow Fall بهتر و Killzone‌ تره! هنوز شخصیت خودش رو از دست نداده و مثل SF به یه بازی بی هویت که اگه گرافیکشو ازش بگیری هیچی براش نمیمونه، تبدیل نشده!
هنوز که معلوم نیست شدوفال چیشده اینام کلشو که نشون ندادن تالا!من تا خودم بازی نکرده بودم نمیدونستم مرسنری انقدر سنگینه:|ولی بتاش خیلی حال میده

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

کاملا موافقم اصلا کیلزون نیست شدوفال :(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
همه چیز بازی تو تریلرا خوب بود به جز فریم بازی.با این نمره ای که گرفته به نظر میاد مشکل فریم هم بر طرف شده :bighug:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بعد شاهکارهای R:BS و COD:BOD همچین عنوان معمولی ای نیاز می شد.:D
Thanks Guerilla :bighug:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همه چیز بازی تو تریلرا خوب بود به جز فریم بازی.با این نمره ای که گرفته به نظر میاد مشکل فریم هم بر طرف شده :bighug:
از من میپرسیدی میگفتم خوب:| اصلا هیچ افت فریمی نداره تازه کلی جزیاتم داره و عالی همه چیز

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
یکی از مراحل همین Mercenary در یه محیط بسیار بزرگ دقیقا مثل شهری که در Shadow Fall دیدیم (محیطهای رنگی و ساختمونهای پیشرفته تخریب نشده) اتفاق میوفته ! پس باید بگیم این عنوان هم دیگه کیلزون نیست ؟ :D من این تِزها رو قبول ندارم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر